Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 03 Юли 2024 15:05

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1794 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 60  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2005 22:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
0-2 баси успорвания мач е отмениха ни един гол ама все тая ще паднем с 0-3 сигурно


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2005 22:46 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мноо лошо ни биха. Даже и зор не си дадоха хърватите. Моето мнение е, че тва беше последния мач на Стоичков като треньор. Ще поживеем и ще видим :)

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2005 22:48 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 08 Фев 2005 07:56
Мнения: 567
Местоположение: #cska_dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Краен резултат 1:3. За жалост България загуби. Вече долу горе всякъкви шансове са загубени. Наздраве за загубата. Да са напием от мъка. Цял мач играхме само с един играч - Мартин Петров добре, че поне той успя да са разпише почетно в вратата на Хърватска. Напълно си го заслужи това попадения. Относно играта на останалите играчи нямам думи. Всички са представиха от зле по-сле. Включилтено Бербо, Божинов. Стенли и т.н. Вина за головете няма вратаря... ами нашата защита която допусна елементарно да бъде разиграно пред тях и да попадне топката в камата ни...

_________________
Edna borba, edna lubov, edin otbor v sveta, ima svqta istina edna SAMO SAMO CSKA!!! Za starata lubov bezkrai, za titlite bezchet, da razveem gordo znamena SAMO SAMO CSKA!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2005 23:25 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
" Ташак "


Последна промяна cMoTaH` на 16 Мар 2007 19:06, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2005 23:25 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
тъй де да го лапат!


Последна промяна cMoTaH` на 16 Мар 2007 19:05, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:02 
ау пълни продажници , не играят и на половината , от това в клубните си отбори


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:07 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 11 Дек 2004 20:25
Мнения: 562
Местоположение: ДР Конго
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
гаднуууууууу :anger:

_________________
LügerLuder


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:15 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
просто супер сега паднахме и от тез :no: :no: :no:

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:16 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
спокойно и следващия мач ще паднем 100 процента сам сигурен :giggle:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:19 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 04 Юни 2005 17:15
Мнения: 20
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
cMoTaH` написа:
спокойно и следващия мач ще паднем 100 процента сам сигурен :giggle:

тъй си е.......
и аз мисля,че и септември ще паднем,а това е най-лошото....да не вярваме на момчетата :writers_block:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:21 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
ко да говоря то само по резултати се вижда колко играем никво бъдеще с тоз трениор и с тез футболисти .... с тез тапите му схеми затаваме в лайната все повече :censored:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:22 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Честито :) Точно това изобщо не ми е минавало през ума...Позор...Изключително слаба игра на всички...от вратаря до последния от многото нападатели.Не ми е ясно защо Стоичков надценява нашите възможнисти и играе с 3 защитника при положение,че ние с 4 като играем пак се дъним.
Ние много приказвахме преди мача,а те мълчаха и взеха това за което бяха дошли...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:25 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 04 Юни 2005 17:15
Мнения: 20
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ммм,наистина започва да ми се струва,че Стоичков не е много добър стратег....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:25 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
нз закво си радостен но трябва да гледаме позитивно все пак :)
то се вижда стоиков за трениор не става и дано да го раберат и другите по барзо щото отиваме на даното вече... тоз илиян стоянов нз закво го пуска и двамата да вземат се бласнат някаде ли кво нз : :crazy:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:32 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 04 Юни 2005 17:15
Мнения: 20
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Илиян Стоянов не игра толкова лошо,а и помисли....специално защитниците ни са възможно най-доброто,с което тренера разполага.....просто нямаме кой знае какъв избор...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:34 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Абе големи разбирачи сте тука бе.Ай сиктир.Стоичков им бил виновен.Ко му е виновно , че тоз манекен Бербатов стои като пън ли ?!Или че Благо Георгиев са прае на футболист и той или Великият Божинов дето един свестен гол не е вкарал като хората за националния.Или Здравко Лазаров дето непознава съотборниците си и незнае на кой да подаде ли?!Или Иванков , който няма кой знае ква вина ама и той се дъни!Туй ли е проблема на Стоичков ?! Че те немогат да играят ?!Като много разбирате станете вие трениори бе!

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:37 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
много ги разбираш ах :chick: :eyebrow:

по темата :

Просто нз това корупция ли е бахти позиорите аз не стига че 90 процента от хората не са за националния отбор но поради липса на хора .... са извикани и трябва да защитават бяло зелено червено-то :)
то бахти неблагодарниците да покажат желание за игра поне бахти позиорите това просто беше върхат супер сам ядосан и разочарован от сичките ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:38 
Илиян Стоянов е най-големия бздарник според мен


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:38 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
ха разбирачо дори и аз да сам трениор на тез позиори никога няма ги пусна с 3-ма в защита като им знам вазможностите не ги ли виждаш кви са обитаци сичките а за 5 мач сме с 3-ма и нз кво е това ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:42 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Присъединявам се към поста на "голдмастер" ама ще допълня и още нещо, че Гонзо какво направи? туй дърво се пази от топката, как може да го пуска и аз не знам :( Днес просто бяхме трагични като им дадат топката и се чудеха какво да я правят, нямаха никакви идеи.
Хърватите бяха се групирали много добре и не допуснаха изненади.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:48 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
пълен ХАОС трениора с една и саща схема ли е това нз нищо ново седят последните 5 6 мача нз 2 3 атаки да са имали с тез 3-ма защитници никаф резултат не може да се постигне това си е трениорско решение той си носи последствията...като имаш предвид че илиян стоянов и още двама балаци с там отзад само стилиян се бори цял мач никой нищо бербатов идеота искара си безмислен картон и сега няма да игра бахти некадарника аз...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:50 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Присъединявам се към поста на "голдмастер" ама ще допълня и още нещо, че Гонзо какво направи? туй дърво се пази от топката, как може да го пуска и аз не знам :( Днес просто бяхме трагични като им дадат топката и се чудеха какво да я правят, нямаха никакви идеи.
Хърватите бяха се групирали много добре и не допуснаха изненади.



Пак се почва с познатата история,че футболисти от Левски са провалили мача...Голдмастер е мн прав...Нашите играчи не струват.Надценяват се.За мен сички които играха са виновни и Стоичков също...Трябва всички да разберат,че нищо не става от нас :) Яворе,как ще коментираш жълтия картон на Бербатов?Нима това бе постъка на класен футболист?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:51 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 08 Фев 2005 07:56
Мнения: 567
Местоположение: #cska_dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тъй като ви чета мненията и ви са чудя. Защо обвинявате Стоичков, като той прави всичко възможно с момчетата с които разполага. Просто докато първенството ни е толкова слабо няма да има от къде да взима играчи които да се конкурират за различните постове на терена. Пък и само с един играч в лицето на Марто не става. Трябва са набляга на юношите още от детските школи и да им са втълпява, че когато ги вземат в националния да са раздават на 100%. Това нещо не съм го видял скоро някой от тях да са раздаде докрай както го прави в клубните си отбори. Може би парите които им дават им са струват малко. Не знам кво повече искат от това, че са ги извикали да защитят националната фланелка. Едно време са играли без пари за националния и са се раздавали 3 пъти повече от сегашните. Така, че няма кво да обвинявате Стоичков. Той не може да втълпи в играча да са раздаде докрай като го вижда само за 2-3 дена преди двубоя. Той самия играч ако не е излязал с нужната мотивация значи работата е загубена. Докато Славков е в БФС и докато първенството ни са разиграва по предварителен сценарий не виждам големи успехи нито за българските клубове в международно отношение, нито за националния отбор. Тук таме някой друго момче гледаш излязло да играи зад граница в що годе класен отбор. Другите от самото първенство са свикнали съдията за едно бутане фал да му дава постоянно. Вопще шибана работа. Ама стига толкоз по тази тема! Паднахме голяма работа. Ще продължаваме да подкрепяме България не зависимо от резултатите които показва все пак сме родени българи и такива ще си останем!

_________________
Edna borba, edna lubov, edin otbor v sveta, ima svqta istina edna SAMO SAMO CSKA!!! Za starata lubov bezkrai, za titlite bezchet, da razveem gordo znamena SAMO SAMO CSKA!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:53 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 12 Окт 2004 10:44
Мнения: 19
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Според мен играхме много еднообразно и хърватите можеха да предвидят всеки наш ход в атака.Защитат отново бе в отчайващо състояние само Р.Кирилов беше на ниво както винаги.На мен лично ми хареса играта на М.Петров, защото поне се стара


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:55 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
майко толкова е елементарен мартото ... единствения който се раздава това е стилиян който му пожелавам да отиде в по голям отбор и да се развива той е единствения който се опита да направи и днес и на мача с Унгария аве все тая поне иска да се докаже стилиян и донякаде успява


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 01:57 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 08 Фев 2005 07:56
Мнения: 567
Местоположение: #cska_dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Яворе стига си засягал темата Левски и ЦСКА щом са отнася до националния. Там всички са равни. Може би нямаше да сме на такова диридже ако не обръщаха внимание поне щом са отнася дума за националния и да забравят клубните си принадлежности и да са отдадат изцяло на националния. Верно, че нищо не направи, но и Бербо не падна по долу. Изкара си безмислен жълт картон. Да не говорим за слабата игра и на всички други. Да не би да обвиниш вратаря, защото този път нямаше никаква вина за головете той. Изцяло грешките идваха от защитата. В центъра също куцахме. Само Марто са стара да бяга и да подава цял мач. Но с един играч не става.

_________________
Edna borba, edna lubov, edin otbor v sveta, ima svqta istina edna SAMO SAMO CSKA!!! Za starata lubov bezkrai, za titlite bezchet, da razveem gordo znamena SAMO SAMO CSKA!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 02:11 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
наистина заради тез тапите спорове Лефски И сцка :)) сме на това равнище в България не са само това отборите макар че може да са единствените по [nqkaf] футбоЛ уШ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 02:26 
Offline
Луд умора няма

Регистриран на: 05 Фев 2005 01:45
Мнения: 770
Местоположение: Толбухин
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Много тъпо стана след третия гол на хърватите, когато публиката почна да скандира: "Иванков - курво". Простотията беше пълна.
Аз лично съм много разочарован от прехвалените ни звезди, които играят в "големи" европейски отбори. То тях всъщност журналистите ги направиха звезди май. Единствено Стелиян Петров се опитва да прави нещо ама явно нямаше ден. Отново според мен най-добре игра Кишишев и ми стана странно, като го смениха. Другото, което си го мисля е, че не е нормално да излизаме срещу Хърватска с 3 защитника и 3 нападателя, които не участваха в дефанзивната част на играта по никакъв начин. Странна работа, като цяло. Ама си има треньор и той си решава и той си носи отговорността, но твърдо си мисля, че Стоичков няма да може да го преглътне тва и ще подаде оставка.
Пък тва, което каза YAVOR още веднъж доказва, че е един заблуден цесекар :) и толкоз.

_________________
:dance: :DJ: :dancing: :kitara: :497


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 02:29 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
KAMIKRON написа:
Тъй като ви чета мненията и ви са чудя. Защо обвинявате Стоичков, като той прави всичко възможно с момчетата с които разполага. Просто докато първенството ни е толкова слабо няма да има от къде да взима играчи които да се конкурират за различните постове на терена. Пък и само с един играч в лицето на Марто не става. Трябва са набляга на юношите още от детските школи и да им са втълпява, че когато ги вземат в националния да са раздават на 100%. Това нещо не съм го видял скоро някой от тях да са раздаде докрай както го прави в клубните си отбори. Може би парите които им дават им са струват малко. Не знам кво повече искат от това, че са ги извикали да защитят националната фланелка. Едно време са играли без пари за националния и са се раздавали 3 пъти повече от сегашните. Така, че няма кво да обвинявате Стоичков. Той не може да втълпи в играча да са раздаде докрай като го вижда само за 2-3 дена преди двубоя. Той самия играч ако не е излязал с нужната мотивация значи работата е загубена. Докато Славков е в БФС и докато първенството ни са разиграва по предварителен сценарий не виждам големи успехи нито за българските клубове в международно отношение, нито за националния отбор. Тук таме някой друго момче гледаш излязло да играи зад граница в що годе класен отбор. Другите от самото първенство са свикнали съдията за едно бутане фал да му дава постоянно. Вопще шибана работа. Ама стига толкоз по тази тема! Паднахме голяма работа. Ще продължаваме да подкрепяме България не зависимо от резултатите които показва все пак сме родени българи и такива ще си останем!



Точно това казвам.Стоичков с такива играчи това може , че прави грешки прави , но кой не прави.Според мен той трябва да запази поста си дълговреме и с неговата тактика да навлизат младите в националния смятам , че може да разчитаме на нашия тим до следващите клалификации.Единствената грешка на Стоичков според мен е , че след като 1 полувреме неможеш да пробиеш с центрирания , защо продължаваш да искаш от играчите да го правят !
А иначе относно поста на YAVOR - значи към всичките може да се отправят обвинения в играта им , но аз казвам главните (Които ги имат за големите футболисти).

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Юни 2005 02:32 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
ше ме извиняваш но единствения който признвам това е Стилиян Петров и Кишишев донякаде все пак играе далго в Чарлтон това не е малко това са футболистите в националния отбор за мене няма други... звездите на слязат на земята Мариян Христов и той ми харесва но контузен ли е нз > :confused2:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1794 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 60  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов