Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 00:27

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 192  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2006 11:34 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Той да е казал , че целия ни отбор ще е резерви ти ко искаш бе 11 играча да са резерви ли ?!Да вкара 2-3 макс 4 играча от резервите достатъчно.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2006 15:11 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Razor написа:
Големия отбор не побеждава в последната минута

Кажи го на тоз отбор :) щото на леФски им е навик да побеждават в последните минути, или пък бият чрез дузпи.
Драги ми леФскари не се заяждам, ама това си е факт.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2006 15:24 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2004 16:17
Мнения: 1484
Години: 103

Местоположение: Лясковец
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
На никой не плащаме за тея работи доколкото знам ... Късмет
говорите така сякаш мача свършва в 70-та минута ...
стига глупости ем от футбол разбирате

_________________
Времето е Пари ,а Парите Ракия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2006 17:33 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Razor написа:
Големия отбор не побеждава в последната минута

Кажи го на тоз отбор :) щото на леФски им е навик да побеждават в последните минути, или пък бият чрез дузпи.
Драги ми леФскари не се заяждам, ама това си е факт.




Снощи Милан в кои минути вкара за 2:1 и за 3:1 бе? Що приказвате глупости не знам. Това е футбола- както може да се вкара в първата минута така може и в последната. Не знам къде е проблема да вкараш гол в края на мача...Мача се играе докато съдията не свири край...А в кои мачове Левски е вкарал гол в последната минута бе?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2006 17:35 
още помним Родопа - Левски :D


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2006 17:41 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Да бе...отбора прави голове в последната минута, а един "велик" отбор в червено едвам бие Ботев, после се отървава с малко срещу Литекс и на мач на собствен терен едвам изравнява за 2:2 в 88 минута срещу един също класен отбор като Беласица...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2006 17:42 
само най-болните говеда не разбраха , че Черепа продаде титлата


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2006 17:45 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
само най-болните говеда не разбраха , че Черепа продаде титлата




Добре звучи като оправдание...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2006 17:49 
е , само дето не го повтарям от 3 дена , още след първия кръг имах такива съмнения , а след отпадането на Левски от ЧМ вече бях сигурен ... Явор да каже тука , в чата не написах ли , че ЦСКА ще падне от Локо и Левски ?! Обясни ми , как евробоеца Левски ще отпадне за купата от ЧМ , когато ( тогава ) бяха на 6-7 точки от титлата и може би това щеше да им е единствената купа


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2006 19:10 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Абе ти си знаеш своето, аз моето..няма кво да спорим, но искаш може да пробваме


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2006 19:20 
е добре де , какво е твоето обяснение за отпадането от ЧМ ... преумора ?


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2006 22:16 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Razor написа:
само най-болните говеда не разбраха , че Черепа продаде титлата

Че то всички знаем, че Божков е говедо, той играе Еврофутбол и си печели кинти и така е.
"Митничар" бях правел миналата година една статистка колко мача сте победили в последните 5мин. за 15мача мисля че бяха 6 мача в последните 7-8мин. Какво повече да говоря, половината мачове сте ги взели в последните минути.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2006 22:20 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Еххх тез статистики :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Апр 2006 23:15 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 21:27
Мнения: 2302
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ehee verno li Bojkov igrae efu???Az si misleh che to e negovo :hahaha:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2006 01:59 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
YAVOR написа:
Ще ви върна няколко дена назад след мача с Шалке :)
Цитат:
“Синият” балон се спука, “синята” комедия продължава...


Четири десетилетия гледам футбол, но подобна комедия “маргинала-балканика” не бях наблюдавал. Да те бият като “маче о дирек”, да ти заврат топката в задните части, да ти демонстрират пълно презрение като играят с 30 процента от потенциала си, да ти спестят още пет гола, защото не си интересен, и на финала да празнуваш като ром на сватба. Ето това не бях виждал, но го видях в четвъртък вечер на националния стадион.

Очевидно манталитетът на привържениците на Левски е нещо особено, нещо непознато за публиката на всеки нормален европейски клуб. Като Цървена звезда, като Стяуа, като Олимпиакос, Панатинайкос, Галатасарай, Фенербахче, Спартак (Москва), ЦСКА (София)...

Да, феновете на всички тези тимове и още много други биха приели 1:3 като шамар или най-малкото като несполука. В това число и симпатизантите на българските “червени”, които имат съвсем различен, генетичен критерий за стойностите. Когато падаш не може да се радваш. Когато те унижават публично, не е нормално да пееш и да танцуваш. Очевидно обаче “синята” общност носи по-различно светоусещане, по-различна душевност, по-близки до Индия и Иран, отколкото до Рим и Мадрид...

Впрочем раздуваното до небесата европейско присъствие на тима от “Герена” този сезон бе белязано от едно убийствено унижение. Всеки, който бе отреден за съперник показваше безкрайната си досада да гостува на един отбор, лишен от всякаква международна легитимност.

И поради тази причина безинтересен като дразнител и показател за класа. И затова всички идваха да отбият номера с резерви и юноши. И изпадналият в лятна летаргия Оксер, и третият състав на “мафиотската” Марсилия, и заводският колектив Артмедия, и туристите от Удинезе.

Най-накрая дойдоха прагматичните германци от Шалке, но и те не искаха да се натягат особено срещу един вечен европейски анонимник. Бъдете сигурни, че срещу ЦСКА (София) нямаше да бъде така. Защо ли? Защото както се изрази наставникът на “сините” от Гелзенкирхен Мирко Сломка “... познавам само един български отбор и това е ЦСКА...”

Това са фактите, другото е истерия и параноя “маргинала-балканика”...
Момчетата на Станимир Стоилов са ми симпатични, тъй като те се борят за хляба си. Имаха невиждан, нечуван и невъзможен късмет в продължение на много месеци, но това се случва в спорта. Към футболистите на Левски аз нямам претенции – те днес са на “Герена”, утре на “Армията” или обратно. Те са професионални артисти и служат на конкретния си работодател.

Думата ми е за тези кресливи индивиди, които превърнаха България в една масова лудница от седем месеца насам. За такива като клоуните от радиоактивния ефир, като доносниците като “агент Николай”, мошениците като “дребния генерал” и крадците като усмихнатия бивш кмет, като неграмотните репортерки с магистрално поведение и като парламентарната госпожица Дончева, захапала с габровския си диалект английския джентълмен Райли. Според приближената на Томас Лафчис юристка съдията бил нещо като гаден еврочиновник... Защо?

Може би, защото отпусна на Бардон десетина минуте повече вместо да го изгони при втората му “подложка”. Но госпожицата не разбира от футбол, тя е част от зомбираната фауна на клетата България. Или по-точно – тя е от творците на “хомо геренос”...

А колко просто е всичко. Левски е един симпатичен средняшки тим от Балканите, който не влиза в ничии сметки. Срещу “сините” не е нито интересно, нито престижно да се играе. Промъкването в “профсъюзния” турнир зда купата на УЕФА има стойност само и единствено за нашенските исторически комплексари, за които селският Оксер е повече от Ливърпул, а Удинезе се съизмерва с Ювентус.

Впрочем, дали уважаемите опоненти разбраха, че дрипавият провинциален Удинезе игра в София с двама души и половина от титулярите си, тъй като Ободо влезе през второто полувреме. Справка – следващия мач на туристите с Милан...

Левски приключва един силен европейски сезон, но само според собствените си критерии за малоценност. Никой в Европа няма да си спомня нито за секунда “епопеите” с купения шведски рефер срещу Оксер или симулацията на Марсилия. Хората помнят Ливърпул и дори да не е е Ливърпул, знаят кой е спечелил правото да бъде един от тях. Не от днес или от вчера, а от половин век насам. Затова германските медии отделиха десет пъти повече място за двете победи на ЦСКА срещу Леверкузен, отколкото за досадното задължение на Шалке да се срещне с един неатрактивен тим от покрайните на континента.

Това е! Другото са приказки за футболни неграмотници, с каквито е пълна нашата родина. Сега отново на дневен ред е “вечното дерби”, което вече бе изиграно на 11 септември м.г., когато задкулисните комбинации дадоха команда “кръгом” на “армейците” в 30-тата минута. И по всяка вероятност в неделя отново ще бъде актуално тържеството на зомбираната половин България. Тази, която празнуваше, вместо да се срамува на 30 март вечерта...


ГЕОРГИ АТАНАСОВ



Цитат:
Няма по-голям от Атанасов
/по повод статията “Синият” балон се спука, “синята” комедия продължава... на главния редактор на този сайт Георги Атанасов/

Дълбоко неуважаеми Атанасов,

Съжалявам те, безкрайно ми е мъчно за теб. Ти, бедно човече, изпълнено с толкова много злоба. Съжалявам и всички, които те четат, защото твоите писания са най-долнопробната чалга в българските спортни медии. Още по-жалкото е, че последната ти статия в sport1 е скалъпена от три други. Дори не си си дал труд да седнеш и да помислиш малко, просто си излял всичко, дето ти тежи на сърцето. Исках да кажа - на червата. Но при теб това е едно и също.

Има ли смисъл да се оборва с аргументи всичко избълвано от теб? Не, очевидно няма. Глупак е всеки, който спори с глупаци. Да ти обясня, че маргинала-балканика (така наричаш отбора на Левски) се пише без тире? Няма нужда. Само да ти кажа, че последната ти бълвоч бе прочетена от човек, дето поназнайва латински (моя милост). Представяш ли си каква погнуса съм изпитал... Това дали те радва?

Мъчно ми е за България и за нейното бъдеще. Живея тук, но като си помисля, че с теб и с Дучето дишаме един въздух, ще ми се да спра да дишам. Ти си нищожество, Атанасов. Ти караш хората да изпитват омраза и се храниш от това. Ти дори си позволяваш да говориш за морал и справедливост. Ти твърдиш за себе си, че си футболно грамотен. Ти нарече България Булгаристан, а половината й граждани "зомбирани", защото са имали неблагоразумието да празнуват... Не те разбирам, бедни, болни човече, и това ме прави два пъти по-щастлив и по-зомбиран.

За сметка на това знам, че ти въобще не си щастливо човешко същество. Половината от епитетите, които използваш, всъщност се отнасят до теб и за да получиш временен душевен мир ги прехвърляш на "другите". Как живееш, другарю Атанасов, как живееш със себе си? Как се справяш с ужасната смрад, която се носи вътре в теб? Осъзнаваш ли, че ако някога си бил личност, тя отдавна е умряла, задушена от цялата тази отврат с мирис на мухъл и цвят на кал, с която си я затрупал?

Хайде и две думи за футбол, ала не както ти го разбираш. Въпросът ми е ясен и прост, а също така и реторичен, като горните: Хрумвала ли ти е някога мисълта, че единствената радост, която изпитва един червен фен, е загуба на Левски? От 90-та година насам това е единствената му радост - никакви успехи в Европа, нито една червена легенда, липса на стил, чар и футболни достойнства в играта, позори от типа на 1:7, 0:8....... Черна "демократична" страница за твоя отбор. Забелязал ли си, че огромното ти желание откакто Левски влезе в групите на УЕФА през есента всъщност е било да напишеш за отбора тези думи: "да те бият като “маче о дирек”, да ти заврат топката в задните части, да ти демонстрират пълно презрение" - това е била цялата ти надеждица, за това си ставал и си лягал, затова беше цялото писане месеци наред... Дотолкова се заразихте от това, че забравихте собствения си отбор и той се срина като задрямал от сини видения шофьор в канавката на посредствеността.

Осъзнаваш ли, бедни ми Атанасов, че блещенето в паницата на другия е, да кажем, леко некултурно? Че и на финал да бяхме играли, ти пак щеше същото да напишеш? Че не е удоволствие и добре свършена работа да накараш 600, 1000, 5000 души да те псуват? Че не е удовлетворение да се радваш на някой, който се е спънал, паднал и потрошил главата, нито пък да си ПРЕДСТАВИШ, че това е станало и да си се смееш сам насред улицата?

Атанасов, ти никога ли не се питаш защо? Можеш ли например да кажеш защо написа горното? Би ли признал, поне пред себе си, че те е яд, че завиждаш, че мразиш Левски? Че искаш да направиш другите като себе си - "профани и глигани", ако мога да цитирам любимата ти поема "Септември"? А ясно ли ти е, че половината четящи твоите статии тук са ученици, че ти формираш част от отношението им към света, живота футбола? Как спиш нощем, нещастно човече, казваш ли си, че си промил няколко 14-годишни мозъка, които утре ще ходят да трошат, да се трепят заради измислените каузи, които им предлагаш?

Жалко за теб, жалко за всички нас. Ситуацията е като на български плаж - пясък, слънце, море и отходен канал, който минава през плажната ивица и се отлива в морето... Ти, Атанасов, си избрал посветиш живота си на ролята на съдържание на отходния канал: тровиш всички с миризмата си, не си полезен за никого, половината от хората те мразят, а другата половина гнусливо, но с любопитство гледат как и кого ще изцапаш. Щом можеш да живееш в тази роля и интелекта ти го приема с радост - добре, всичко хубаво, продължавай да се стичаш бавно и мазно, с твоя кафяво-жълтеникав цвят по житейския водопровод. И няма нужда повече да доказваш, че ти си най-ароматният екскремент на този плаж, драги - ние това много добре го знаем. Признавам те. Ти си най-големият в клоаката.

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2006 02:31 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2004 16:17
Мнения: 1484
Години: 103

Местоположение: Лясковец
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
:clap:
някой хора наистина незнаят кога да си затворят устата

_________________
Времето е Пари ,а Парите Ракия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2006 08:32 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Razor написа:
е добре де , какво е твоето обяснение за отпадането от ЧМ ... преумора ?



Не ми трябва обяснение.. Ония са играли по-добре от нас ( много хора казват) и заслужено са победили. Да им е честито...Не знам защо си мислите, че след като Левски е отпаднал от купата задължително е трябвало да спечели нещо. Ние не казваме, че сме перфектни и че трябва само да побеждаваме, даже напротив...Аз толкова пъти съм казвал, че големите отбори в Европа губят точки а ние ли няма да губим...Ние не мислим, че нашия отбор е непобедим, както ЦСКА-рите мислеха за техния отбор..Ей сега се сетих преди време как Явор пишеше "суперлативи" за играта на ЦСКА срещу супер известния и пълен със звезди отбор на Викинг...С това си останахте... И съм сигурен, че ако ситуацията беше обратна на тази в момента ( ЦСКА да беше стигнала на 1/4 финал ) и вие щяхте да говорите както нас и то няма нищо лошо, понеже това си е голямо постижение...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2006 08:42 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
"Митничар" бях правел миналата година една статистка колко мача сте победили в последните 5мин. за 15мача мисля че бяха 6 мача в последните 7-8мин. Какво повече да говоря, половината мачове сте ги взели в последните минути.



Абе Яворе, в края на първенството ако стане така, че с гол в 88 минута ЦСКА спечели титлата ще се откажете ли от нея? Стига си приказвал глупости. Дори ей тоя "Атанасов" ( от статията) да питаш и той щи каже, че няма значение кога се вкарва гола... И също Божков продал титлата! Значи Божков ще даде толкова много пари за играчи, ще им плаща супер високи заплати и накрая ще ги накара да не играят...Доста нелогично ми се вижда. Той ако искаше да има страшно много пари нямаше да притежава ЦСКА и нямаше да харчи толкова много пари, а и той от Еврофутбола прави сигурен съм изключително много...Вярно, че нямам обяснение за спада в играта, отбора ви е класен без никакво съмнение, но това с продажбата на титлата не ми се вярва. И нека за момент приемем , че е така..Питам- Левски ква вина имат?
Едно не мога да разбера. Защо когато не играете добре и губите мачове не търсите вина в себе си, а в някви странични фактори( изключвам съдията, щото и Левски и те реват понякога). Все някой друг ви е виновен. Ей това не мога да го разбера. Искам да ми отговориш на тоя въпрос и тогава щи задавам други въпроси


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2006 10:39 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Шалке 04 и Левски ще преговарят за трансфера на нападателя Валери Домовчийски, разкриха от ръководството на „сините" пред "Меридиан Мач". До момента се знае сумата, която мениджърът Руди Асауер е готов да даде за 18-годишния талант - 2 милиона евро. Шефовете на Левски обаче не са склонни да се разделят с най-перспективния си футболист за толкова малко пари.
Другият вариант е Валери да премине под наем в тима от Гелзенкирхен за един сезон, а след това да бъде купен.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2006 10:56 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
da be da...sigurno utre i bosa na CSKA Moskva pak 6te se vklu4i:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2006 11:02 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Може даже и на Реал да се включи тебе кво те бърка бе Алфонсо ?!

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2006 22:22 
Валери трябва да намали тея клипчета с Роналдиньо


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2006 22:38 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2004 16:17
Мнения: 1484
Години: 103

Местоположение: Лясковец
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
Razor написа:
Валери трябва да намали тея клипчета с Роналдиньо

:clap:

Всеки коментар би бил излишен ..
Тва момче е мой набор ... :]
Дано иде в голям отбор :pray:

_________________
Времето е Пари ,а Парите Ракия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2006 23:24 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Левски напусна с гордо вдигната глава Европа! "Сините" завършиха 1:1 с Шалке 04 на реванша от четвъртфиналите за Купата на УЕФА и отпадат с общ резултат 2:4. Отборът на Станимир Стоилов се държа повече от достойно пред 50 000 зрители на "Велтинс Арина". В 24-та минута Милан Коприваров намери с фантастичен пас Валери Домовчийски на десния фланг. Младият талант счупи кръста на Кобиашвили, навлезе в наказателното поле и пусна на непокрития Емил Ангелов, който вкара за 0:1. Шалке стигна щастливо до равенството в 58-та минута. Тогава след хвърлен тъч и грешка на Букарев топката попадна в Линколн, който от няколко метра вкара за 1:1. Докрая Левски търсеше победата, но не успя да вкара втори гол.



Лично аз съм доволен от мача и цялостното участие на отбора в Европа , даже изключително много.Дано това ни стане навик :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2006 23:29 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ravnostoen ma4 ob6to vzeto...Levski igraha uj po-dobre ,no 4istite polojeniq bqha za 6vabite...zaslujeno :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2006 23:41 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2005 17:31
Мнения: 890
Местоположение: Добротица
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
много добра игра за ЛЕВСКИ като се има предвид
състава с който излязохме :clap: :clap:
,а относно тоя тъпак г-н ГЕОРГИ АТАНАСОВ
тоя написа две статии за левски в sport1.bg
и двете бяха като на напълно некомпетентен
луд фен на ЦСКА .Ей толкова непризнателен
човек не бях виждал


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2006 23:47 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
e joreto e po-bolen na tema CSKA otkolkoto i Tomito Rusev otnosno Levskito ,a nego vseki go znae kakuv fanatik e taka 4e vie si pravete smetkata :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2006 23:51 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2005 17:31
Мнения: 890
Местоположение: Добротица
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
че томислав е левскар няма спор ,но когато има за
какво да се похвали ЦСКА той не ги плюе.Както и да е
за мен темата ЛЕВСКИ ЦСКА приключи до следващите евротрнири
щото нашето тъпо първенство няма кво да се коментира


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2006 01:13 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
http://www.bestfootballer.webimperium.com/

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2006 02:39 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ferenc Puskas: 85892 votes ( 49.7 % )
Hristo Stoichkov: 23173 votes ( 13.4 % )
Georgi Asparuhov: 7443 votes ( 4.3 % )


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 192  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов