Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 09 Юли 2024 02:37

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4366 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 146  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2006 19:11 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
хехе пич аз никога не съм бил комунист и съм фем им фен...нито пък това означава ,че само комунисти са ходили на мачове на ЦСКА - тогава всички българи са се водили комунисти:) Ако си мислиш друго - отиваш някъде и не те виждат повече.
:)
Аз не изкарвам Левски комунистически отбор защото той е създаден преди това ,но именно след появата на БКП отбора става "гранд" . Дотогава е в сянката на Славия...сега Славия я знаеш в какво състояние е...е само дето имаха купена титла през 96г. Та имах дума ,че вие все се изкарвате репресирани : ЦСКА купува съдиите, БФС е срещу нас , изгониха ни в Подуяне и т.н .
Отделно за quote прочети пак:
Цитат:
Капитанът на отбора на “Динамо” Димчев, от името на всички състезатели-футболисти, взели участие в турнира, прочете адрес-обещание до великия Сталин. Адресът бе връчен …. на представител на Съветското посолство при нескончаеми възгласи: “Сталин, Сталин” от хилядната публика


Е сега ако кажеш ,че само феновете на Динамо не са викали ще те призная:) Ама тогава такова е било времето:) Мисълта ми е стига тия простотии за ЦСКА - комунизма свърши преди почти 20 години.:)
Какво има на името на отбора? Или нещо мразиш българката войска?
:)
А ДОРИ И ДА САМО 100% КОМУНИСТИ ДА СА БИЛИ ЗА "ЦСКА" ТОВА НЕ ПРОМЕНЯ ФАКТА ,ЧЕ СА НАЙ-УСПЕЛИЯ БЪЛГАРСКИ ОТБОР:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2006 10:29 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Предполагам знаеш как са станали най-успешния български отбор. Как доста от играчите са ги принуждавали да играят там иначе кариерата им приключва. Какви предимства са имали играчите на цеца и т.н.
АЗ не съм казал, че само комунисти са им фенове, но просто комунисти са го създали. А Левски става толкова добър по-това време, защото репресираните хора виждат в него една алтернатива и започват да държат за тях. Защото всяка една победа над цеца за тях е победа над бкп. Точно затова става отбора на народа.

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2006 13:17 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Капитанът на Локомотив (Пд) Владимир Иванов - Фугата изигра последния си мач за клуба. След края на мача с Беласица, който пловдивчани загубиха с 1:2, защитникът заяви, че от следващия сезон ще играе в друг клуб. Футболистът няма да поднови договора си, който изтича през лятото. Иванов ще разкрие бъдещето си до 2 седмици. Според непотвърдена информация Фугата ще премине в ностителя на Купата на България ЦСКА.

Цитат:
Bизитките на двама чуждестранни футболисти от вчера са на бюрата на шефовете в ЦСКА, пише "Тема:Спорт". Юношата на Вашку да Гама Силвио Гомеш, който в момента играе под наем във второ-дивизионния Пайсанду, ще подпише без проби, ако трансферът му бъде одобрен от Пламен Марков. Кариоката е централен защитник. Вторият предложен е хърватинът Горан Гранич. За него се знае единствено, че е футболист на Хаидук Сплит

Цитат:
ЦСКА е предприел нова офанзива по привличането на Джемал Берберович (24 г.) от Литекс, научи "Сега". Босненският национал бе желан на "Българска армия" през зимната пауза, но тогава ловчанлии не пуснаха халфа. Сега обаче Литекс е склонен на преговори, като ще се опита да направи бартер, след който в Ловеч да се озове Йордан Тодоров или вратарят Илко Пиргов.
Към Тодоров има оферта от сръбския гранд Партизан, където треньор стана уволненият от ЦСКА Миодраг Йешич. Пиргов пък преди 2 г. бе на проби в Литекс, но високата цена, която му определи тогава Пирин, провали продажбата. До няколко дни ще има развитие по тези трансфери. Снощи лятната селекция на ЦСКА бе обсъдена от треньора Пламен Марков, главния селекционер Димитър Пенев и шефа на надзорния съвет на клуба Стефан Орманджиев. Сред целите е нападателят на втородивизионния Марица Георги Христов.

Цитат:
Германският „Кьолн" има намерението да привлече един от най-добрите футболисти на ЦСКА -Йордан Тодоров, пише "24 часа". Само ден след като агитката издигна плакат, че не трябва да се продава, от „козлите" са обявили, че са готови да платят за него 400 хиляди евро. Тодоров влиза още в плановете на „Партизан" (Белград) и „Литекс".
Бившият наставник на ЦСКА Миодраг Йешич твърдо е решен да прибере при себе си в сръбския гранд Данчо, Валентин Илиев и Велизар Димитров, тримата футболисти, които не трепнаха през целия пролетен сезон, когато „червените" загубиха 15 точки, преднината си пред „Левски", и едва се докопаха до второто място в първенството и купата на България. Бразилецът с български паспорт Тиаго Силва пък се е споразумял за личните си условия с гръцкия АЕК и напира да бъде продаден. Съседите обаче са с около половин милион лева под сумата, която е вписана по договора на Силва, и го прави автоматично свободен агент. Тя е около 700 хиляди евро. При положение че гърците се навият да платят по-голямата сума, то никой няма да прави спънки на Силва да напусне. И вчера не се състоя очакваната среща между собственика Васил Божков и Пламен Марков, на която трябваше да се внесе яснота около селекцията за новия сезон. Старши треньорът на ЦСКА преметна медиите вчера и остави репортерите да висят пред заключените врати на базата в Панчарево.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2006 13:37 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
DrPoison написа:
Предполагам знаеш как са станали най-успешния български отбор. Как доста от играчите са ги принуждавали да играят там иначе кариерата им приключва. Какви предимства са имали играчите на цеца и т.н.
АЗ не съм казал, че само комунисти са им фенове, но просто комунисти са го създали. А Левски става толкова добър по-това време, защото репресираните хора виждат в него една алтернатива и започват да държат за тях. Защото всяка една победа над цеца за тях е победа над бкп. Точно затова става отбора на народа.



Аз досега не съм чул нито Стоичков нито Спас Джевизов примерно, да се оплакват ,че са били карани да играе в ЦСКА или да съжеляват ,че са играли в ЦСКА.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2006 13:46 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аве аз ти приказвам за по-ранните години ве. Още в първите години на вашето създаване

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2006 15:36 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Още малко ще стесниш времето и за 1 година само ,че е важало това правило...намери един играч ,който е казал ,че насила е играл в ЦСКА...ако успееш браво..
докато виж Гунди насила е отишъл в Левски вместо да остане както иска в Пловдив


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2006 17:18 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аве с такъв човек като тебе не се спори честно. Ся защо казваш на черното бяло ве майка му стара.

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2006 22:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Токсик като Гунди не е искал да играе в Левски що е отказал оферта на Милан,а е искал да остане?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Май 2006 22:34 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
В последният мач за сезона победихмте Вихрен Сандански с 3-1.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2006 09:34 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
dobdob написа:
Токсик като Гунди не е искал да играе в Левски що е отказал оферта на Милан,а е искал да остане?



хахаха малее ,че си зле...
май забравяш ,че по това време на българските футболисти им е забранено да излизат в чужбина...ама откъде и да знаеш :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2006 13:12 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
dobdob написа:
Токсик като Гунди не е искал да играе в Левски що е отказал оферта на Милан,а е искал да остане?



хахаха малее ,че си зле...
май забравяш ,че по това време на българските футболисти им е забранено да излизат в чужбина...ама откъде и да знаеш :)


Аве то когато искаш винаги можеш да си намериш начин. Отиват да играят с националите някъде навънка и оп... Гунди липсва. Така че не ми ги разправяй тези на мене. Даже ако искаш моага и да ти дам пример

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Юни 2006 13:14 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
абе пич ти ме смайваш просто..ти ако той емигрира ей така като агент 007 знаеш ли какви са щели да бъдат последствията за него ? Ти мани ,че доживот няма да може да стъпи в България ,а роднините му какво ги чака си нямаш и идея явно...
аз лично съжелявам ,че Гунди не е отишъл в Милан защото още тогава е можело да се говори за силни български футболисти с отличия в големите първенства вместо да чакаме началото на 90-те за Стоичков и Барселона...
Дай ми примери иначе - интересно ми е хехе:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2006 09:27 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ами мога да то дам пример с един волейболист от Куба. Дето с националите гостуваха в Холандия и после на връщане малко поизчезна!

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2006 10:10 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
аи стиа сте писали е усрахте са

_________________
Me Pr0,U n00b Ok?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2006 13:22 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DrPoison написа:
biser1965 написа:
Може да са всякакви привържениците на ЦСКА,но все пак са привърженици на 3 звезден отбор.Вий кат си немате звезди не са обаждайте

Момче по-голяма глупост не бях чувал!!! :haha: :haha: :haha: :looser: Знаеш ли защо се слагат звездите по екипите на футболните отбори въобще??? Явно не! Тогава моля те не приказвай глупости щото издаваш на всички колко разбираш от футбол, а именно - нищо!!!
Hahaha mnoo dobre znam za kavko se slagat tezi zvezdi.Zavisi ot broq spe4eleni kupi,ama tebe mai ne6to te e qd 4e si nemate zvezdi4ki i zatui pi6i6 gluposti :looser: :looser: :looser:

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2006 13:29 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
DrPoison написа:
Ами мога да то дам пример с един волейболист от Куба. Дето с националите гостуваха в Холандия и после на връщане малко поизчезна!



Пич има голяма разлика между комунистическа България и Куба независимо в днешно или минало време...
Но както и да е...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2006 13:42 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
biser1965 написа:
DrPoison написа:
biser1965 написа:
Може да са всякакви привържениците на ЦСКА,но все пак са привърженици на 3 звезден отбор.Вий кат си немате звезди не са обаждайте

Момче по-голяма глупост не бях чувал!!! :haha: :haha: :haha: :looser: Знаеш ли защо се слагат звездите по екипите на футболните отбори въобще??? Явно не! Тогава моля те не приказвай глупости щото издаваш на всички колко разбираш от футбол, а именно - нищо!!!
Hahaha mnoo dobre znam za kavko se slagat tezi zvezdi.Zavisi ot broq spe4eleni kupi,ama tebe mai ne6to te e qd 4e si nemate zvezdi4ki i zatui pi6i6 gluposti :looser: :looser: :looser:

Не обичам когато споря да обиждам другия обаче това, което ще кажа сега не е обида то е истина. Ти си ГЛУПАК! Не зависи от броя на спечелените купи, а от броя на спечелените титли. На всеки десет може да се сложи на екипа една звезда. А Левски ако иска може да си сложи две звезди ама както повечето стойностни отбори няма смисъл да си кичи екипа и да се надува. Щото не съм видял Реал Мадрид или Барселона или Манчестър и тн да си слагат звезди по
екипите. Затова моля те втори път не се намесвай наумесно и си мълчи там щото като не говориш явно си по-умен. :looser:

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2006 13:46 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
DrPoison написа:
Ами мога да то дам пример с един волейболист от Куба. Дето с националите гостуваха в Холандия и после на връщане малко поизчезна!



Пич има голяма разлика между комунистическа България и Куба независимо в днешно или минало време...
Но както и да е...

Прав си. Не ми се спори точно на тая тема и затова ще се спра. За да не затъваме в глупости. Важното е че Гунди не е играл на сила в Левски.

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2006 14:27 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
да де ама точно тука е номера ,че малко отбори имат 30 титли:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2006 15:06 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
:haha: Хахаха бахти довода.Аз щи кажа че малко са първенствата слаби и корумпирани като нашите.Реал Мадрид единствено му признавам броя на титлите.Имат 29 а тяхното първенство е на светлинни години от нашето.хаха малко отбори имаи 30 титли измисли нещо по-добро.И като примерно Ювентус имат и те 29 май а Милан като имат 18,но са печелили КЕШ 6 пъти а Юве-то 2 та много хора смятат че Милан са по-велики от Ювентус.Неслучайно бройката на феновете между двата отбора е огромна в полза на Милан.Титлите нямат никво значение.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2006 17:02 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Оставай го отровения , той пак са трови сега :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2006 18:26 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Еми в Италия няма само ЛЕвски и ЦСКА заради това...
въпреки ,че последните 10-на години май само 3 отбора са печелили скудето - Милан, Ювентус и Рома...за Лацио и Интер не съм сигурен
а и кво обръщате внимание за тази звезда? Имаме си 30 титли слагаме си три звезди...толкова:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2006 19:41 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Лацио сезон 2000-2001 я е печелил или 1999-2000 не съм сигурен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Юни 2006 21:59 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Значи 4...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2006 15:05 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DrPoison написа:
biser1965 написа:
DrPoison написа:
biser1965 написа:
Може да са всякакви привържениците на ЦСКА,но все пак са привърженици на 3 звезден отбор.Вий кат си немате звезди не са обаждайте

Момче по-голяма глупост не бях чувал!!! :haha: :haha: :haha: :looser: Знаеш ли защо се слагат звездите по екипите на футболните отбори въобще??? Явно не! Тогава моля те не приказвай глупости щото издаваш на всички колко разбираш от футбол, а именно - нищо!!!
Hahaha mnoo dobre znam za kavko se slagat tezi zvezdi.Zavisi ot broq spe4eleni kupi,ama tebe mai ne6to te e qd 4e si nemate zvezdi4ki i zatui pi6i6 gluposti :looser: :looser: :looser:

Не обичам когато споря да обиждам другия обаче това, което ще кажа сега не е обида то е истина. Ти си ГЛУПАК! Не зависи от броя на спечелените купи, а от броя на спечелените титли. На всеки десет може да се сложи на екипа една звезда. А Левски ако иска може да си сложи две звезди ама както повечето стойностни отбори няма смисъл да си кичи екипа и да се надува. Щото не съм видял Реал Мадрид или Барселона или Манчестър и тн да си слагат звезди по
екипите. Затова моля те втори път не се намесвай наумесно и си мълчи там щото като не говориш явно си по-умен. :looser:
Neka si slojat dvete zvezdi4ki ama ne si misli 4e Uefski sa stoinosten otbor...ama ti mai si vqrvash na tova koeto plqmpa6 i ne se u4udvam de,te levskarite na vsi4ko vqravat

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2006 19:51 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
biser1965 написа:
DrPoison написа:
biser1965 написа:
DrPoison написа:
biser1965 написа:
Може да са всякакви привържениците на ЦСКА,но все пак са привърженици на 3 звезден отбор.Вий кат си немате звезди не са обаждайте

Момче по-голяма глупост не бях чувал!!! :haha: :haha: :haha: :looser: Знаеш ли защо се слагат звездите по екипите на футболните отбори въобще??? Явно не! Тогава моля те не приказвай глупости щото издаваш на всички колко разбираш от футбол, а именно - нищо!!!
Hahaha mnoo dobre znam za kavko se slagat tezi zvezdi.Zavisi ot broq spe4eleni kupi,ama tebe mai ne6to te e qd 4e si nemate zvezdi4ki i zatui pi6i6 gluposti :looser: :looser: :looser:

Не обичам когато споря да обиждам другия обаче това, което ще кажа сега не е обида то е истина. Ти си ГЛУПАК! Не зависи от броя на спечелените купи, а от броя на спечелените титли. На всеки десет може да се сложи на екипа една звезда. А Левски ако иска може да си сложи две звезди ама както повечето стойностни отбори няма смисъл да си кичи екипа и да се надува. Щото не съм видял Реал Мадрид или Барселона или Манчестър и тн да си слагат звезди по
екипите. Затова моля те втори път не се намесвай наумесно и си мълчи там щото като не говориш явно си по-умен. :looser:
Neka si slojat dvete zvezdi4ki ama ne si misli 4e Uefski sa stoinosten otbor...ama ti mai si vqrvash na tova koeto plqmpa6 i ne se u4udvam de,te levskarite na vsi4ko vqravat

Ех не си затвори устата ве. Не разбра ли че не разбираш от футбол мойто момче. Това че си гледал един мач на свинете не те прави разбирач. По-добре не говори защото ясно показваш че не си видял нищо от играта на Левски в Европа и от вашата. По-добре като не разбираш да мълчиш. Изгледай един цял сезон без да изпуснеш мач направи равносметка за играта на Левски и на цеца и тогава говори. Не ми приказвай за разни отвлечени работи като звезди и не знам си кво. Айде с пожелания запоумняване!

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2006 22:45 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Днес ЦСКА ще се раздели с още един от асовете си, пише “Тема спорт”. Бразилецът Тиаго Силва ще мине медицински прегледи в Атина, където по-късно трябва да подпише и договор за две години с местния АЕК. Гърците склониха да добавят 100 хиляди евро към първоначалната си оферта от 400 хиляди. След като успяха да закръглят цената на Силва на милион лева, от ръководството на червените реагираха веднага и вчера изпратиха в Гърция финансовия си директор Лазар Василев, който уговори дребните детайли по сделката и се разбра за трансфера от името на ЦСКА. В същото време стана ясно, че армейците ще вземат още двама румънци, чиито имена все още се пазят в тайна. Носителят на купата вече си осигури услугите на капитана на Динамо Букурещ Флорентин Петре.

Цитат:
Локомотив (Пд) продаде още един футболист на ЦСКА, след като вчера при червените бе трансфериран левия бек Роберт Петров, съобщава вестник "Марица" в днешния си брой. Македонският национал е петият играч на "черно-белите", който отива в Борисовата градина тази година. През януари "армейците" взеха накуп още четирима играчи на пловдивчани. Кирил Котев, Александър Тунчев, Даниел Георгиев и Георги Илиев бяха продадени накуп в ЦСКА. В сделката за Роберт Петров не се предвижда връщането на Лаута на някой от четиримата. Шефовете на "червените" са поискали твърди суми за всеки един от тях, което е отказало "железничарите".

Направо да вземем да купим целия отбор на Локо ли??

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Юни 2006 23:02 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
DrPoison написа:
biser1965 написа:
DrPoison написа:
biser1965 написа:
DrPoison написа:
biser1965 написа:
Може да са всякакви привържениците на ЦСКА,но все пак са привърженици на 3 звезден отбор.Вий кат си немате звезди не са обаждайте

Момче по-голяма глупост не бях чувал!!! :haha: :haha: :haha: :looser: Знаеш ли защо се слагат звездите по екипите на футболните отбори въобще??? Явно не! Тогава моля те не приказвай глупости щото издаваш на всички колко разбираш от футбол, а именно - нищо!!!
Hahaha mnoo dobre znam za kavko se slagat tezi zvezdi.Zavisi ot broq spe4eleni kupi,ama tebe mai ne6to te e qd 4e si nemate zvezdi4ki i zatui pi6i6 gluposti :looser: :looser: :looser:

Не обичам когато споря да обиждам другия обаче това, което ще кажа сега не е обида то е истина. Ти си ГЛУПАК! Не зависи от броя на спечелените купи, а от броя на спечелените титли. На всеки десет може да се сложи на екипа една звезда. А Левски ако иска може да си сложи две звезди ама както повечето стойностни отбори няма смисъл да си кичи екипа и да се надува. Щото не съм видял Реал Мадрид или Барселона или Манчестър и тн да си слагат звезди по
екипите. Затова моля те втори път не се намесвай наумесно и си мълчи там щото като не говориш явно си по-умен. :looser:
Neka si slojat dvete zvezdi4ki ama ne si misli 4e Uefski sa stoinosten otbor...ama ti mai si vqrvash na tova koeto plqmpa6 i ne se u4udvam de,te levskarite na vsi4ko vqravat

Ех не си затвори устата ве. Не разбра ли че не разбираш от футбол мойто момче. Това че си гледал един мач на свинете не те прави разбирач. По-добре не говори защото ясно показваш че не си видял нищо от играта на Левски в Европа и от вашата. По-добре като не разбираш да мълчиш. Изгледай един цял сезон без да изпуснеш мач направи равносметка за играта на Левски и на цеца и тогава говори. Не ми приказвай за разни отвлечени работи като звезди и не знам си кво. Айде с пожелания запоумняване!
podobno brat4et.Ama pojelaniata za poumnqvane trqbva da sa mnoo 4e da ima nqkakuv efekt ot tqh vurhu tebe.Ae sus zdrave.Puk tui za igrata na Uefski ne mi govori

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2006 00:11 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Абе айде стига глупости...кви мачове в Европа...първия по-сериозен отбор ви надупи посред София
ако броите разни Артмедия ,Удинезе или Оксер за големи отбори - жалко за вас


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2006 11:34 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цеца подписва с немския гигант "Трабант"

След като се разбра, че новия спонсор на Левски ще се казва "Мерцедес", беше оповестена и информацията, че до дни цеца ще подпише с немския автомобилен гигант "Трабант". Хора от немската фирма заявиха, че отдавна са искали да предложат договор на цеца, като две имена за еднакво качество, но в различни области. От сигурен източник се разбра, че цеца може да получи над 24,58 лв,ако сделката се осъществи. Играчите на чорбата приеха със смесени чувства новината. Докато велизар заяви, че това е една от неговите детска мечти, янев не беше толкова доволен. Както се знае той е рекламно лице на опонента на "Трабант" "Вартбург". Въпреки това повечето отзиви са положителни.
:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4366 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 146  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов