Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 05 Юли 2024 23:48

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1598 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 54  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 08:59 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
viper написа:
Ами те хората хвалят К.Роналдо ;)

Аз не казвам че не трябва да го хвалят, а че той не трябва да се хвали ;)

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 15:03 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Painful{}Girl``` написа:
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
Бербатов няма да се маха скоро от Тотнъм ;)

По-точно няма го дадът,щото без него още повече ще ги бият! ;)

Е, и това го има :) Ама Митко сам си каза че иска да остане в Тотнъм първо за да се доразвие още малко и второ заради феновете ;)

:haha: и като се "доразвие" сигурно си мисли че ще напрай нещо... :bored:

Хах..на умен ли се правиш?! :bang: Човека не лети в облаците като тоз Роналдо дето постоянно се хвали че бил номер 1..Да остави хората да го оценят..

На умен се прая...и Роналдо не се хвали.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 15:40 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Абе снощи даваха на Господари на ефира някъв болен фен на Юнайтед който си е сменил първото име и се казва Манчесър еди къв си..ахахаха и смятал да си прави фамилията Юнайтед.И казвам сина ми като се роди ще го кръстя Бекъм Манчестеров,а не Юнайтедов ахахахаахахах

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 16:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
:bang:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 19:02 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
No Pics Today
Манчестър Юнайтед победи Шефилд Юнайтед с 2:0 в тренировъчно темпо

Манчестър Юнайтед победи като домакин Шефилд Юнайтед с 2:0 в отложен мач от английската Висша лига.

Домакините доминираха през целия мач и още в 4 минута Гигс изведе Карик в наказателното поле и последният технично откри резилтата - 1:0.

До края на полувремето Руни, Роналдо и Смит пропуснаха да увеличат преднината на Юнайтед, тъй като ударите им бяха неточни.

Още в 5 минута на второто полувреме перфектен пас на Гигс към Руни в наказателното поле на гостите завърши с точен удар на английския национал, който направи резултата 2:0.

Без да се напрягат особено възпитаниците на Сър Алекс Фергюсън създадоха доста голови ситуации, но липсата на концентрация в Руни, Роналдо, Гигс и Смит не позволи на домакините да направят победата си по-изразителна.

Гостите можеха да направят загубата си по-почетна, но в 69 минута съдията Роб Стайлс не отсъди чиста дузпа в тяхна полза за нарушение в накзателното поле на Юнайтед на Хайнце срещу Шелтън.

В последните секунди силен удар на Майкъл Тонг от 20 метра срещна напречната греда.

Стадион "Олд Трафорд", 75 540 зрители. Главен съдия: Роб Стайлс.

Манчестър Юнайтед: Кушчак, Флетчър, Браун, Хайнце, Евра (21 Ричардсън), Роналдо, Карик, Сколс, Гигс (80 Солскяер), Руни, Смит.


Шефилд Юнайтед: Кени, Гийри, Морган, Козлук (77 Армстронг), Килгалън, Ягиелка, Уебър, Монтгомери, Тонг, Казим-Ричардс (75 Гилеспи), Щелтън (89 Наде).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 20:47 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
Бербатов няма да се маха скоро от Тотнъм ;)

По-точно няма го дадът,щото без него още повече ще ги бият! ;)

Е, и това го има :) Ама Митко сам си каза че иска да остане в Тотнъм първо за да се доразвие още малко и второ заради феновете ;)

:haha: и като се "доразвие" сигурно си мисли че ще напрай нещо... :bored:

Хах..на умен ли се правиш?! :bang: Човека не лети в облаците като тоз Роналдо дето постоянно се хвали че бил номер 1..Да остави хората да го оценят..

На умен се прая...и Роналдо не се хвали.

Ама да бе..Не се хвалел..Чем той във всяко интервю повтаря че е номер 1 :boo:

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 22:28 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Painful{}Girl``` написа:
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
Бербатов няма да се маха скоро от Тотнъм ;)

По-точно няма го дадът,щото без него още повече ще ги бият! ;)

Е, и това го има :) Ама Митко сам си каза че иска да остане в Тотнъм първо за да се доразвие още малко и второ заради феновете ;)

:haha: и като се "доразвие" сигурно си мисли че ще напрай нещо... :bored:

Хах..на умен ли се правиш?! :bang: Човека не лети в облаците като тоз Роналдо дето постоянно се хвали че бил номер 1..Да остави хората да го оценят..

На умен се прая...и Роналдо не се хвали.

Ама да бе..Не се хвалел..Чем той във всяко интервю повтаря че е номер 1 :boo:

еййй...ти още малко и ще го убиеш бе :bye:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 22:29 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
Бербатов няма да се маха скоро от Тотнъм ;)

По-точно няма го дадът,щото без него още повече ще ги бият! ;)

Е, и това го има :) Ама Митко сам си каза че иска да остане в Тотнъм първо за да се доразвие още малко и второ заради феновете ;)

:haha: и като се "доразвие" сигурно си мисли че ще напрай нещо... :bored:

Хах..на умен ли се правиш?! :bang: Човека не лети в облаците като тоз Роналдо дето постоянно се хвали че бил номер 1..Да остави хората да го оценят..

На умен се прая...и Роналдо не се хвали.

Ама да бе..Не се хвалел..Чем той във всяко интервю повтаря че е номер 1 :boo:

еййй...ти още малко и ще го убиеш бе :bye:

Ми изобщо не ми харесва :) Като го видя и лошо ми става :)

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 22:41 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Painful{}Girl``` написа:
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
Бербатов няма да се маха скоро от Тотнъм ;)

По-точно няма го дадът,щото без него още повече ще ги бият! ;)

Е, и това го има :) Ама Митко сам си каза че иска да остане в Тотнъм първо за да се доразвие още малко и второ заради феновете ;)

:haha: и като се "доразвие" сигурно си мисли че ще напрай нещо... :bored:

Хах..на умен ли се правиш?! :bang: Човека не лети в облаците като тоз Роналдо дето постоянно се хвали че бил номер 1..Да остави хората да го оценят..

На умен се прая...и Роналдо не се хвали.

Ама да бе..Не се хвалел..Чем той във всяко интервю повтаря че е номер 1 :boo:

еййй...ти още малко и ще го убиеш бе :bye:

Ми изобщо не ми харесва :) Като го видя и лошо ми става :)

ама може да поспори с Роналдиньо за най-добрия играч на света!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Апр 2007 22:52 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
c0l3c7i0n написа:
Painful{}Girl``` написа:
Бербатов няма да се маха скоро от Тотнъм ;)

По-точно няма го дадът,щото без него още повече ще ги бият! ;)

Е, и това го има :) Ама Митко сам си каза че иска да остане в Тотнъм първо за да се доразвие още малко и второ заради феновете ;)

:haha: и като се "доразвие" сигурно си мисли че ще напрай нещо... :bored:

Хах..на умен ли се правиш?! :bang: Човека не лети в облаците като тоз Роналдо дето постоянно се хвали че бил номер 1..Да остави хората да го оценят..

На умен се прая...и Роналдо не се хвали.

Ама да бе..Не се хвалел..Чем той във всяко интервю повтаря че е номер 1 :boo:

еййй...ти още малко и ще го убиеш бе :bye:

Ми изобщо не ми харесва :) Като го видя и лошо ми става :)

ама може да поспори с Роналдиньо за най-добрия играч на света!

Ако иска и с баба ми да спори..Роналдиньо и Дрогба са много по-добри от тоз.. :)

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2007 23:27 
Offline
старо куче
старо куче
Аватар

Регистриран на: 01 Яну 2006 19:59
Мнения: 1106
Местоположение: Welcome to Jamrock
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
FORZA MILAN


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 00:39 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 03 Апр 2005 23:52
Мнения: 955
Местоположение: .......... I'll Take you straight to the ValueTown
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИИИ

_________________
Аз-Черпя :)


Я сега всеки да си признае, колко пъти подред ми гледа аватара :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 00:48 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 13 Апр 2006 15:12
Мнения: 117
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Честито на всички и от мен. Как ги обърнахме само :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 00:49 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 08 Сеп 2006 09:46
Мнения: 184
Местоположение: Theatre of dreams...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ShLiM написа:
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИИИ
:bestwishes:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 01:16 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Shlim - не е нужно да пишеш с 15 ника , за да си мислят хората , че Man Utd имат много фенове :638

PS. - EyesWideShut - красива като първото пролетно цвете :loving:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 01:43 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 03 Апр 2005 23:52
Мнения: 955
Местоположение: .......... I'll Take you straight to the ValueTown
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
ахахах Man. Utd. имат мнооооооого фенове не е нужно да влизам с 23423423 ника :P пък и имам още само 1 на който даже нз паса :)

_________________
Аз-Черпя :)


Я сега всеки да си признае, колко пъти подред ми гледа аватара :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 01:46 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
е , вярно , поне в България , въпреки , че бях за Милан , не мога да отрека , че играхте добре ... а тоя последния гол ... на Рууни ... да пусне тото :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 01:57 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 03 Апр 2005 23:52
Мнения: 955
Местоположение: .......... I'll Take you straight to the ValueTown
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
от 86'' имаха 10 коеф за Next gol на live bet сложил съм цялата банка ~66Евра и пръста ми е на Confirm вкара Руни цъкам веднага Confirm ама не ми приеха залога мамка им нз с къв софт бачкат ама е мн бърз :)

_________________
Аз-Черпя :)


Я сега всеки да си признае, колко пъти подред ми гледа аватара :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 14:54 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Манчестър с драматичен обрат срещу Милан
Изображение
Манчестър Юнайтед поднесе нова незабравима вечер в Шампионската Лига, но за разлика от рецитала срещу Рома този път достоен партньор бе италианският гранд Милан.

"Червените Дяволи" извършиха драматичен обрат в първата полуфинална среща и след като на полувремето губеха с 1-2, с гол в последната минута на Уейн Рууни победиха с 3-2.

Мачът бе белязан от грешки в защитите и на двата отбора и проблясъци на гениалност от звездите на съставите.

Преди мача домакините имаха опасения дали оредялата им защита ще се справи. Подобно бе положението и срещу Рома, но също както и в онзи мач силата на Манчестър бе в атаката.

Още в петата минута вратарят Дида, чието завръщане бе посрещнато с голяма радост от росонерите, взе дейно участие в откриването на резултата - във собствената си врата.

При едно центриране от корнер Кристияно Роналдо засече топката с глава право по посока на бразилският страж, но той я бутна над главата си като горещ картоф. Тя полетя към мрежата и там 11 и Хайнце се хвърлиха към нея. Дида обаче протегна ръка и с отчаян опит да спаси гола сам си заби топката във вратата.

Малко след това отново Роналдо надскочи защитата на Милан и от границата на вратарското поле засече с глава, но този път ударът бе лек и безопасен за Дида. След още няколко минути бразилецът демонстрара добър рефлекс след опасен удар на Карик.

И когато зрителите на Олд Трафорд започваха да мечтаят за повторение от мача с Рома, геният на Кака проблесна. Бразилецът получи пас на 30 метра от вратата и с първото докосване проби между двама защитници, надбяга ги и с точен диагонален удар под плонжа на Ван дер Саар вкара изравнителния гол.

След това бе ред на Кристияно Роналдо да блесне, но топовният му удар бе блокиран от Дида.

Тази вечер обаче просто принадлежеше на Кака. В 37 минута звездата на Милан направи за смях трима защитници на Юнайтед, които в опита си да го спрат си попречиха един на друг и озовал се на точката на дузпата за халфа оставаше само да чукне топката покрай Ван дер Саар.

Домакините бяха като в нокдаун и секунди по-късно Кака бе близо до хеттрик след далечен удар по земя насочен към страничната греда. Вратарят на домакините обаче успя да избие в корнер.

В самото начало на второто полувреме Манчестър можеше да се върне в мача. След центриране от корнер топката прехвърли всички и абсолютно непокритият Карик при далечната греда засече от воле, но топката мина на метър встрани.

След този пропуснат шанс обаче последва нов рецитал на Кака, който като по чудо не завърши с трети гол за него и за Милан. Бразилецът на два пъти стреля опасно - първо след пробив и диагонален удар и после след като засече с крак от въздуха центриране в наказателното поле.

Защитата на Манчестър бе като швейцарско сирене, но атаката бе като шведска стомана. В 59 минута домакините вкараха след невероятно красива комбинация. Роналдо и Карик разцъкаха пред наказателното поле, Скоулс метна прехвърлящ пас зад защитата и Рууни овладя на гърди и чукна под връхлитащия Дида.

Още на полувремето ветеранът Паоло Малдини бе заменен принудително. И въпреки, че с това средната възраст на Милан рязко падна, момчетата на Алекс Фъргюсън натикаха противниците си в собственото им поле.

След 3 минути последва нова добра атака за Юнайтед. Рууни нахлу в наказателното, но вместо да стреля центрира. Защитник отби топката, но тя попадна във връхлитащия Дарън Флетчър, чийто изстрел бе спасен със зрелищен плонж от Дида.

До края Манчестър упражни натиск и Роналдо на два пъти бе близо до гола. От своя страна контраатаките на Милан станаха по-рядки и очевидно италианците бяха доволни на резултата.

Времето изтичаше и по всичко личеше, че Милан ще завърши с равенство 2-2 също както и срещу Байерн, но Уейн Рууни не бе казал последната си дума. В първата минута на даденото от съдията продължение Райън Гигс открадна една топка, навлезе на скорост в половината на гостите и чукна настрани към Рууни. Осмицата на Манчестър без да се бави, от ъгъла на наказателното поле, се завъртя и отправи неспасяем удар по земя в близкия ъгъл.

Така двата отбора запазват абсолютно равни шансове преди реванша след една седмица в Милано.


Манчестър Юнайтед: Ван дер Саар, О'Шеа, Браун, Хайнце, Евра, Флетчър, Карик, Сколс, Роналдо, Рууни, Гигс.

Жълти картони: Евра, Гигс.

Голмайстори: Роналдо 6, Рууни 59, 90.

Милан: Дида, Одо, Неста, Малдини (Бенора 46), Янкуловски, Гатузо (Броки 52), Пирло, Амброзини, Зийдорф, Кака, Джилардино (Гуркуф 84).

Жълти картони: Кака, Бонера.

Голмайстори: Кака 22, 37.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 14:55 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Ман Юнайтед дава Саха за Бербатов
Изображение
Луи Саха ще бъде стръвта, която мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън ще използва, за да привлече Димитър Бербатов на “Олд Трафорд”, пише “Нюз ъф дъ Уърлд”. Както е известно шотландецът от доста време иска да има българина, а 20-те гола, които Митко има до този момент окончателно са го убедили, че Берба трябва да премине при “червените дяволи”.

Според изданието Сър Алекс ще предложи на лондончани Луи Саха, който е оценяван на около 6 млн. паунда и който почти сигурно ще напусне отбора, след като е преследван от доста контузии. Освен това Юнайтед ще предложи още между поне 15 млн. паунда за българския национал.

“Бербатов е този, който Фъргюсън иска, а освен това той е готов да се раздели с Луи и да го използва в подобна сделка. Един тандем между Уейн Руни и Димитър би бил невероятен и сър Алекс ще направи всичко, за да го постигне” заяви източник от “червените дяволи”.

26-годишният Бербатов още преди трансфера си в Тотнъм миналото лято разкри, че Юнайтед е проявявал интерес към него, но в крайна сметка Шпорите го купиха за 10,9 млн. паунда от Байер Л. От “Уайт Харт Лейн” непрекъснато твърдят, че българинът е непродаваем, но пък подобно бе положението и с Майкъл Карик, който миналата година все пак замина за “Олд Трафорд”.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 14:56 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Моуриньо: Забранено е да се дава дузпа срещу Ман Юнайтед
Изображение
Босът на Челси Жозе Моуриньо отново изтъкна, че срещу неговия тим има заговор в битката за титлата в полза на Манчестър Юнайтед. Португалецът пак подчерта, че реферът е подминал чиста дузпа в полза на Мидълзбро в двубоя срещу “червените дяволи” в събота. Тогава в последната минута Джон О'Шей фаулира Лий Донг, но сигнал не прозвуча.

“Обстоятелствата срещу нас в съвременния футбол са много сериозни. Изглежда, че не е възможно да се даде дузпа срещу Манчестър Юнайтед” заяви Моуриньо, след като лондончани направиха 0:0 срещу Нюкасъл и така разликата от 3 точки на върха в класирането се запази.

Португалецът освен това добави, че съдията е подминал наказателен удар в полза на сините. “Положението в което бе замесен Стивън Кар бе абсолютна дузпа. Имам право да говоря, защото казвам истината.

Не могат да ме накажат, защото днес имаше дузпа, а и вчера имаше такава, така че ако някой иска да ме санкционира това ще бъде край на демокрацията и връщане към миналото. Трябва обаче да призная, че не заслужавахме да спечелим днес” добави разочарован той.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 14:57 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Бербатов в идеалния отбор на сезона
Изображение
Димитър Бербатов получи признание за отличния си дебютен сезон с екипа на Тотнъм, като бе избран от колегите си в идеалния отбор на годината в Англия. Българинът наниза досега 20 гола за Шпорите и все по-усилено се говори, че Манчестър Юнайтед иска да го купи на всяка цена.

Иначе големият победител бе Кристиано Роналдо, който спечели приза за играч на сезона, а освен това бе определен и за най-добър млад футболист. Така той стана първият от 1977 година спечелил и двете отличия. Тогава това направи Анди Грей.

След него в гласуването сред всички футболисти завършиха Дидие Дрогба от Челси и съотборникът му в Юнайтед Уейн Руни. 22-годишният Роналдо напълно заслужено печели отличието след фантастичния си сезон с екипа на червените дяволи.

“Това наистина е специална нощ за мен. Изключително съм горд от тези награди, още повече, че моите колеги са тези, които са ме избрали. Искам да продължа да играя силно, защото тези награди ще ме мотивират още повече. Все още съм млад и продължавам да се уча, но играя наистина в изключителен тим, който много ми помага” заяви щастливият Роналдо.

Ето го и идеалният тим: Ван дер Сар, Гари Невил, Неманя Видич, Рио Фърдинанд, Патрис Евра, Райън Гигс, Пол Скоулс и Кристиано Роналдо (Манчестър Юнайтед), Стивън Джерард (Ливърпул), Дидие Дрогба (Челси), Димитър Бербатов (Тотнъм).


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 14:59 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Кантона "сложи" Кийн начело на Манчестър Юнайтед
Изображение
Легендарната седмица на Манчестър Юнайтед - Ерик Кантона вярва, че бившият му съотборник Рой Кийн притежава всички качества за да стане един ден треньор на "Червените Дяволи".

Кантона се превърна в идол на Олд Трафорд през 90-те години на миналия век. Той помогна на отбора да спечели 4 титли и с играта си завинаги спечели място в сърцата на феновете.

Кийн напусна Манчестър по средата на миналия сезон след бурни критики към съотборните си и конфликт със сър Алекс Фъргюсън. Кийн завърши сезона в шотландския Селтик, след което окачи бутонките за да поеме първодивизионния Съндърланд.

"Важно е евентуалният наследник на Фъргюсън да е някой, който знае как работи клубът. Той трябва да е много силен психически, силна личност. Рой Кийн е един от тези", заяви Кантона пред Скай Спортс.

Въпреки, че още преди 2 години Алекс Фъргюсън заговори, че иска да се пенсионира, впоследствие размисли и остана начело на клуба за да се стигне до възраждането през този сезон. И Кантона мисли, че шотландецът няма да се оттегли и тази година.

"Фъргюсън се поддържа млад и има нужда от футбола за да остане млад. Футболът също има нужда от него", анализира бившия си мениджър французина.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 15:00 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Манчестър остана без защита за мача с Милан
Изображение
Както е тръгнало на Сър Алекс Фъргюсън може да му се наложи да използва схемата 0-5-5 за утрешния мач срещу Милан.

Манчестър Юнайтед посреща на Олд Трафорд росонерите в първия полуфинален мач от Шампионската Лига. И ако в състава на домакините преобладават полузащитници и нападатели това няма да е защото ще се преследва резултат подобен на този срещу Рома, а просто защото защиници почти няма.

Единствените футболисти със защитни функции, които са здрави са Джон О'Шеа, Габриел Хайнце и Уес Браун. Има вероятност и Патрис Евра да се завърне в първия състав.

Юнайтед играе от известно време без капитана Гари Невил (глезен), Неманя Видич (ключица) и Микаел Силвестре (рамо).

В събота "Червените Дяволи" направиха изненадваща грешна стъпка в първенството на Англия, като не успяха да победят Мидълзбро като домакин. В този мач те понесоха допълнителен удар, тъй като централният защитник Рио Фърдинанд получи усложнение на контузията си от мача с Уотфорд за купата и трябваше да бъде сменен на полувремето.

"Той ще се върне след две седмици. Определено няма да е на разположение за Милан, но се надяваме да е готов за мача с Челси", заяви сър Алекс Фъргюсън. Дербито срещу лондончани е на 9 май.

В допълнение на контузията на Фърдинанд шотландският треньор на Манчестър няма да може даже да разчита даже на Киерън Ричардсън, който миналия сезон се подвизава като защитник, нито на юношата Крейг Каткарт.

Корейският халф Парк Джи-сун и френският нападател Луис Саха също няма да играят.
Преди няколко дни сър Алекс заяви, че големият шанс на Жозе Моуриньо за титлата е, ако Манчестър бъде сполетян от контузии. Изглежда това важи в пълна сила за наставника на Милан Карло Анчелоти.

"Ако Фърдинанд не се възстанови, това е голямо предимство за нас", заяви доволно Анчелоти пред италианските медии.

"Но Манчестър има огромна класа и ще използват скоростта на Кристияно Роналдо и Уейн Рууни".

"Те са много добре скоростта им на контраатака. Ако не успеем да използваме най-добре владеенето на топката, това може да ни създаде огромни неприятности".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 15:01 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Сколари: Кристияно Роналдо и Кака са еднакво силни

Изображение
Луис Фелипе Сколари познава отлично Кристияно Роналдо и Кака. Фелипао е бил треньор и на двамата. С Кака той спечели световната титла през 2002 г. за Бразилия. В момента пък е треньор на Кристияно в националния отбор на Португалия. Сколари ще гледа с интерес полуфинала на Шампионската лига между Манчестър Юн и Милан, където един срещу друг ще се изправят Кака и Кристияно Роналдо.

"Невъзможно е да се определи кой е по-добър. Дайте ми ги двамата и един добър вратар и ще спечеля световната титла отново", заяви Сколари пред "Гадзета дело спорт".

Кака и Кристияно Роналдо имат сходни съдби. И двамата дебютират съвсем млади за националните си отбори. Бразилецът обаче вече е печелил световната титла, докато португалецът не е.

"Кака има невероятен поглед върху играта. Това се придобива само с течение на годините и натрупването на опит. Той го има вродено от малък. Разбира веднага как ще се развие атаката и знае къде да се придвижи. Освен това е изключително бърз с топка в краката", разкри Сколари.

"Силата на Кристияно е в дрибъла. Знае как да се възползва от финтовете с тяло, смяната на посоката. Трудно е да бъде опазен където и да е. Как да бъде спрян? Безполезно е да бъде пазен от един човек. Цялата защита трябва да е стабилна и да печели първата топка. Трябва много да се внимава с финтовете му, защото Кристияно може да докара главоболие на всеки защитник", завърши бразилският треньор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 15:02 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Алекс Фъргюсън иска победа на нула
Изображение
Сър Алекс Фъргюсън предупреди феновете на Манчестър Юнайтед да не очакват повторение на мача срещу Рома и тази вечер срещу Милан.

След като на четвъртфиналите от Шампионската Лига разпиляха с депресиращото 7-1 вторият в първенството на Италия, днес "Червените Дяволи" посрещат четвъртия в класирането Милан на полуфинал.

Домакините обаче имат много сериозни кадрови проблеми и дори и без тях, Фъргюсън признава, че резултатът срещу Рома ще остане уникален.

"Трудно е дори да се мисли, че можем да достигнем отново този стандарт. Това беше резултат, който се постига веднъж в живота", заяви шотландският треньор преди мача срещу Милан.

"Но с играчите, които имаме, очакваме да се представим много добре. Играчите искат да достигнат високо ниво, заради класата на противника. Важността на ситуацията изисква най-доброто от нас, за да можем да се класираме".

Въпреки, че на практика разполага само с трима здрави защитници Фъргюсън си е поставил за цел победа с опазване на вратата суха.

"Няма да е лесно, но на полуфинал в това състезание никога не е лесно. Играта в такива ситуации е да биеш на нула. Това е нашият план и ако успеем да го постигнем това ще е страхотен резултат за нас".

"Всички важни играчи са на лице.Единственият проблем е, че нямам адекватна резервна скамейка, но съм доволен и на състава, с който разполагам. Разбира се, играчи като Рио Фърдинанд и Гари Невил ни липсват, но настроението в отбора е добро".

Вероятни състави:

Манчестър Юнайтед: Ван дер Саар, Дарън Флетчър, Уес Браун, Габриел Хайнце, Джон О'Шеа, Майкъл Карик, Пол Скоулс, Кристияно Роналдо, Райън Гигс, Уейн Рууни, Алън Смит

Милан: Дида, Масимо Одо, Алесандро Неста, Паоло Малдини, Марек Янкуловски, Масимо Амброзини, Андреа Пирло, Дженаро Гатузо, Кларънс Зийдорф, Кака, Филипо Индзаги


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 15:03 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Кристиано Роналдо с требъл от награди
Изображение
Звездата на Манчестър Юнайтед стана първият играч от 30 години, който спечели както наградата на Професионалната Футболна Асоциация за играч на годината, така и наградата за Млад играч на сезона, на церемония в Лондон неделя вечерта.

Невероятно крило направи запомнящ се хет-трик от награди като спечели и приза на феновете.

Именно признанието на английските запалянковци показва колко много Роналдо е израснал за последните девет месеца, след като се превърна в публичен враг по време на световните финали миналото лято.

След като стана причина за изгонването на Рууни на четвъртфинала срещу Португалия, всяко негово докосване на топката по английските терени бе посрещано с химн от освирквания.

Младокът се превърна в един от най-желаните играчи в този невероятен сезон и отбеляза 21 гола в трите състезания ,в които се борят "Червените дяволи".

Самият португалец смята, че заедно с отбора може да дублира требъла си от награди, като спечели и трите трофея, за които Манчестър се бори тази година.

"Може би е съдба, че спечелих и трите награди, особено след като играхме толкова добре. Мисля че най-доброто от мен тепърва предстои. Чакат ни три състезания. Има голям шанс да спечелим всичко."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 15:04 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Алекс Фъргюсън: Имаме страхотен шанс за класиране
Изображение
Сър Алекс Фъргюсън смята, че въпреки минималния успех, неговият отбор има "страхотен шанс" да се класира на финала на Шампионската Лига.

Манчестър Юнайтед победи Милан с 3-2 в първата полуфинална среща на Олд Трафорд, след гол в последната минута на Уейн Рууни.

"Продължихме да си играем нашия футбол, който на моменти беше фантастичен и доминирахме през второто полувреме. Част от футбола, който играхме беше изкючително качествен, наистина топ класа. Пасът на Скоулс за изравнителния гол на Рууни бе фантастичен, просто чукване, но какъв пас...", заяви Фъргюсън след срещата.

Домакините играха почти без защита заради един куп контузени играчи. За реванша в Милано пък ще отсъства и Патрис Евра, който получи жълт картон и ще е наказан. Въпреки това сър Алекс е оптимист.

"Сега имаме страхотен шанс. Ние водим и те знаят това. Предстои голям мач. Мачът ще е много труден за тях".

"Ние преследваме титлата на Англия и това е най-мотивиращото нещо, което може да имаме".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 15:05 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Рууни: Пасът на Скоулс беше гениален
Изображение
Нападателят на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни бе героят на вечерта за своя отбор при победата над Милан с 3-2 в полуфинала на Шампионската Лига.

Рууни вкара два гола през второто полувреме, единият от които в последната минута на мача, за да се стигне до драматичния обрат. Рууни вкара и важния от психологическо естество гол в първия мач срещу Рома в Рим.

Въпреки, че бе в центъра на вниманието, нападателят не пропусна да отличи съотборника си Пол Скоулс за невероятния пас при изравнителния гол.

"Виждам го да го прави всеки ден на тренировките. Той е брилянтен. Удоволствие е да играеш с него. Гений", изрази възхищението си от Скоулс Рууни.

"Чувството е страхотно. Беше труден мач, но дори и към края продължихме да нападаме. Знаехме, че победата ще направи реванша малко по-лесен".

"И да вкараш гол в последната минута е страхотно усещане. Фантастично".

"При 1-2 на полувремето срещу много добрия отбор на Милан, знаехме, че ще е трудно да стигнем до победата. Треньорът ни каза да продължим да натискаме, да продължаваме и ще стигнем до головете. Така и стана".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2007 15:06 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
[color=red]Фъргюсън предпочита титлата пред Шампионската Лига

Този сезон Манчестър Юнайтед може да повтори историческия си успех от 1999 година, когато спечели трипъл. Изглежда обаче, че мениджърът на "Червените Дяволи" цени най-много титлата в Англия.

Юнайтед ще играе на финал за купата на Англия срещу Челси, а в случай на успех в полуфиналите, двата отбора ще играят и на финал в Шампионската Лига. Дори и да загуби и в двата турнира, Фърги ще е доволен и само на титлата.

"Има шанс да спечелим голям трофей, с голяма доза късмет можем да спечелим и три. Ще ако спечелим само първенството ще сме напълно щастливи и само с това", заяви Сър Алекс пред Скай Спортс.

Той обясни, че въпреки огромната отговорност нито той, нито играчите му са под напрежение и се забавляват през целия сезон.

"Винаги трябва да се наслаждаваш на играта. Все още сме във всички турнири, което е чудесно. Но по-важното е, че футболистите се наслаждават на играта и аз се радвам да ги гледам".

"През годините, независимо кой отбор печели титлата, винаги има периоди на напрежение. Но ние се наслаждаваме и това е добре.

Нападателят на Юнайтед Алън Смит разкри след четвъртфиналния мач - реванш от Шампионската Лига срещу Рома, че треньорът им казал да излязат и да не се притесняват, защото ако са нервни на четвъртфинал, то на финала биха се вцепенили. И наистина - този мач остана в историята с уникалната победа 7-1, а играчите на Манчестър правеха каквото си поискат на терена.

Шотландецът засега е спокоен и единственото нещо, за което е загрижен са евентуалните контузии.

"Ако успеем да запазим отбора здрав, имаме огромен шанс. Знам, че Жозе се моли да ни връхлетят контузии, досега му направихме няколко услуги в това отношение, но да се надяваме да няма повече такива".
[/color]


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1598 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 54  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов