Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 21 Сеп 2024 02:07

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2337 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 78  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2007 14:01 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 04 Авг 2005 21:25
Мнения: 331
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Челси станаха шампиони с победи от по 1:0 ко ревете!!!Най важното е че имаме нови 3 точки в актива си :)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2007 15:31 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 32

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
South^Front-d4 написа:
Пак просташки изказвания като мъка, мъка... Ти беше ли на стадиона, за да коментираш? Цял мач ги мачкахме, ама буквално ги мачкахме, 2 греди, много пропуски, които се дължат на много добрите намеси на вратаря на гостите. Гола го вкарахме в 27-мата минута. То друго не остана за казване...много пропуски и цял мач се игра пред вратата на Черноломец Попово.
Да,бях на мача..и ако си мислиш,че с тези непрестанни центрирания към нашите снажни нападатели (1.60) сме пресирали Черноломец,ти си егати смешника..Бием Балчик с 3-0,бием Попово с 1-0..Нека Гавран да не играе..нека да пуска хора,които са с глава по-ниски от защитниците на противника и нека Дидо да се прави на голям футболист..Че ще се качим в Б група,ще се качим..ама след две години пак ще си ги гледаме във В..Аз такива пропуски просто не съм виждал..да пратиш топката 5 метра над напречната греда,когато врата е празна,е все едно от дузпа да я пратиш в тъч..и стига с това"буквално ги мачкахме"..То ако ги мачкахме резултата щеше да е доста по-голям..А вратаря им имаше 5 намеси в целия мач и да,добър е,но щом сме имали толкова много пропуски,къде са останалите..Топките летяха към дръвчетата зад врата..Просто много слаба игра срещу много слаб противник.

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2007 17:01 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Уважавам ви ентусиазма на всичките.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2007 17:26 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
-|-Dead Inside-|- написа:
South^Front-d4 написа:
Пак просташки изказвания като мъка, мъка... Ти беше ли на стадиона, за да коментираш? Цял мач ги мачкахме, ама буквално ги мачкахме, 2 греди, много пропуски, които се дължат на много добрите намеси на вратаря на гостите. Гола го вкарахме в 27-мата минута. То друго не остана за казване...много пропуски и цял мач се игра пред вратата на Черноломец Попово.
Да,бях на мача..и ако си мислиш,че с тези непрестанни центрирания към нашите снажни нападатели (1.60) сме пресирали Черноломец,ти си егати смешника..Бием Балчик с 3-0,бием Попово с 1-0..Нека Гавран да не играе..нека да пуска хора,които са с глава по-ниски от защитниците на противника и нека Дидо да се прави на голям футболист..Че ще се качим в Б група,ще се качим..ама след две години пак ще си ги гледаме във В..Аз такива пропуски просто не съм виждал..да пратиш топката 5 метра над напречната греда,когато врата е празна,е все едно от дузпа да я пратиш в тъч..и стига с това"буквално ги мачкахме"..То ако ги мачкахме резултата щеше да е доста по-голям..А вратаря им имаше 5 намеси в целия мач и да,добър е,но щом сме имали толкова много пропуски,къде са останалите..Топките летяха към дръвчетата зад врата..Просто много слаба игра срещу много слаб противник.

И пак няма да се съглася с теб! Целия мач се игра пред вратата на гостите, вярно и ние пропускахме много и вратаря спасяваше, но понякога е така! Гавран Иван не игра, понеже си е няколко дена в Сърбия поради лични проблеми. Колкото до Дидо, той цял мач си правеше пробивите без никой да го безпокои, този път центриранията му не бяха на ниво, като в предишните мачове, но отново имаше записани няколко прекрасни такива. Иначе е пределно ясно за всички, че догодина ще сме в "Б" група, но проблема е, че на Величко договора изтича 2010, тоест отново ще изпаднем във "В" група, Величко си тръгва, но ще се е погрижил отбора да е разбит напълно и ще последват около 20 години в, които ще играем при селцата на един мизерен стадион.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2007 18:25 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Дек 2005 23:50
Мнения: 368
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Откога страничните рефери са жени ?!? :O_o:

_________________
!_0-o_! КрЪв ПоВръЩаМ, ПаРиИи не ВръЩАмМ!!! !_o-0_!...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Окт 2007 18:33 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Sex_Instruktor написа:
Откога страничните рефери са жени ?!? :O_o:

Във "В" групите е така.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2007 00:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 32

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Sex_Instruktor написа:
Откога страничните рефери са жени ?!? :O_o:
Нещо лошо?

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2007 15:23 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
South^Front-d4 написа:
-|-Dead Inside-|- написа:
South^Front-d4 написа:
Пак просташки изказвания като мъка, мъка... Ти беше ли на стадиона, за да коментираш? Цял мач ги мачкахме, ама буквално ги мачкахме, 2 греди, много пропуски, които се дължат на много добрите намеси на вратаря на гостите. Гола го вкарахме в 27-мата минута. То друго не остана за казване...много пропуски и цял мач се игра пред вратата на Черноломец Попово.
Да,бях на мача..и ако си мислиш,че с тези непрестанни центрирания към нашите снажни нападатели (1.60) сме пресирали Черноломец,ти си егати смешника..Бием Балчик с 3-0,бием Попово с 1-0..Нека Гавран да не играе..нека да пуска хора,които са с глава по-ниски от защитниците на противника и нека Дидо да се прави на голям футболист..Че ще се качим в Б група,ще се качим..ама след две години пак ще си ги гледаме във В..Аз такива пропуски просто не съм виждал..да пратиш топката 5 метра над напречната греда,когато врата е празна,е все едно от дузпа да я пратиш в тъч..и стига с това"буквално ги мачкахме"..То ако ги мачкахме резултата щеше да е доста по-голям..А вратаря им имаше 5 намеси в целия мач и да,добър е,но щом сме имали толкова много пропуски,къде са останалите..Топките летяха към дръвчетата зад врата..Просто много слаба игра срещу много слаб противник.

И пак няма да се съглася с теб! Целия мач се игра пред вратата на гостите, вярно и ние пропускахме много и вратаря спасяваше, но понякога е така! Гавран Иван не игра, понеже си е няколко дена в Сърбия поради лични проблеми. Колкото до Дидо, той цял мач си правеше пробивите без никой да го безпокои, този път центриранията му не бяха на ниво, като в предишните мачове, но отново имаше записани няколко прекрасни такива. Иначе е пределно ясно за всички, че догодина ще сме в "Б" група, но проблема е, че на Величко договора изтича 2010, тоест отново ще изпаднем във "В" група, Величко си тръгва, но ще се е погрижил отбора да е разбит напълно и ще последват около 20 години в, които ще играем при селцата на един мизерен стадион.


Няма да стане така.Все някой ще се усети,че Добрич като град се развива вмомента доста добре и ще се усети някой паралия да купи отбора.Мислиш ли,че един от големите градове на България ще остане без добър собственик,а разни там селца, Петрич,Метрич,Дупница и т.н. си имат способни собственици и си играят редовно в А група.ще се променят нещата и скоро тея отбори ще изпаднат в Б група,където им е мястото за сметка на отборите от по-големите градове,които ще си играят там където трябва.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2007 15:50 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Искрено се надявам да си прав! Ще е хубаво отбори с традиции като Добруджа, Етър Велико Търново, Миньор Перник и др. да играят в "А" група!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2007 15:59 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Фев 2006 19:45
Мнения: 625
Години: 31

Местоположение: За дет ми стигнат парите :)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
добруджа са усират тотално ... :boi:

_________________
"In the event of my demise when my heart can beat no more
I hope I die for a principle Or a belief that I had lived for
I will die before my time Because I feel the shadow's depth
So much I wanted to accomplish Before I reached my death
I have come to grips with the possibility And wiped the last tear from my eyes
I loved all who were positive In the event of my demise"
Tupac Amaru Shakur a.k.a 2pac


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2007 17:15 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 28 Дек 2005 23:50
Мнения: 368
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ха-Ха Добруджа в група "А"-никога...!Като ги гледам какви са селяни :boo:

_________________
!_0-o_! КрЪв ПоВръЩаМ, ПаРиИи не ВръЩАмМ!!! !_o-0_!...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2007 20:27 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 04 Авг 2005 21:25
Мнения: 331
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
За това гласувайте за Енчо Малев обещава да направи отбора до европейско равнище ще оправи спорните бази :clap:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2007 20:33 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 18 Мар 2006 16:25
Мнения: 106
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dell написа:
За това гласувайте за Енчо Малев обещава да направи отбора до европейско равнище ще оправи спорните бази :clap:



Полека само да не си направи нещо, той ако щеше да дава нещо за Добрич няма да затваря хлебозавода


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2007 20:39 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 04 Авг 2005 21:25
Мнения: 331
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Че аз не съм чул да е затворен :)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2007 20:46 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 05 Дек 2006 03:23
Мнения: 294
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Леле леле ..Енчо Малев.Щял да привлича инвеститори и да оправя града...заради това има хлебозавод във Варна и целия му бизнес е извън Добрич...смешки разправя тоз :omg:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2007 23:11 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 18 Мар 2006 16:25
Мнения: 106
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dell написа:
Че аз не съм чул да е затворен :)



Още не е ама в най-скоро време ще затвори


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2007 23:40 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
nqma go zatworqt e! spokoino

_________________
Me Pr0,U n00b Ok?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2007 01:14 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ае спрете да обиждате отбора как били играели,какви селяни били и т.н.Момчетата дават всичко от себе си да се върнем в професионалната "Б" група..какво повече искате?!Има много контузени в отбора и им е трудно-нормално е това.И все пак отбора ни е доста млад-средната възраст е 20,5 години ако не се лъжа..годините също са важни,защото такива като Наката и Бойчо Марев,които са играли повече от 70-80 мача имат много повече опит и това оказва голямо влияние ..друго е да си вчерашен,друго е да си старо куче..по-добре психически подготвен естествено..мога да ви кажа,че даже тези играчи са много добри за "Б" група ..просто трябва да има равновесие ..неможе да сме в "В" група с играчи достойни за "А"..това са ни играчите,толкова играят!Престанете да хулите отбора!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2007 01:24 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Хора хора много се заблуждавате вие Ето как стоят нещата:Собственика на ДОБРУДЖА иска да сме в "В" група и там ще си бъдем докато не се махне тоя п*дал .Защо иска да сме в "В" група?Много просто да плаща по малко пари на играчите и да взима по- голямата част за него.Така че докато не се смени собственика ще играем със селата!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2007 01:30 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
maximalniq написа:
Хора хора много се заблуждавате вие Ето как стоят нещата:Собственика на ДОБРУДЖА иска да сме в "В" група и там ще си бъдем докато не се махне тоя п*дал .Защо иска да сме в "В" група?Много просто да плаща по малко пари на играчите и да взима по- голямата част за него.Така че докато не се смени собственика ще играем със селата!

Еми като завършем примерно 1 в Североизточната "В" група този сезон както и се очертава да няма пак да стоим в нея :) ?!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2007 01:50 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Ама после пак ще се върнем това е ясно на всеки или ако соственика на клуба е станал добър човек


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2007 09:35 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
maximalniq написа:
Ама после пак ще се върнем това е ясно на всеки или ако соственика на клуба е станал добър човек

Именно това казах и аз преди 1-2 страници, ч е сега ще влезем в Б и по догодина, когато му изтича договора ще нарпави всичко възможно да ни съсипе и да ни закотви отново във "В". Ааа и ако си мислите, че Енчо Малев ще орпави нещата много се заблуждавате! И все пак току виж не е излъгал и е направил нещо...но според мен ако искаше да нарпави нещо до сега да го е направил, щото преди време искаше да купува отбора, но се отказа незнайно защо, като се има и в предвид, че и Величко беше съгласен да му го продаде....ако питате мен най-много в тази област(спорта) и по-специално за Добруджа могат да направят ВМРО...

Гавран Иван отказа оферти на Черно море
Трябва да съм луд, за да се махна от Добруджа, признава сръбският нападател

Черно море проявява сериозен интерес към сърбския нападател на Добруджа Гавран Иван. Той обаче отказа всякакви оферти.
Специално за "7 дни спорт" 26-годишният голаджия заяви, че иска да изпълни ангажимента си към Добруджа и да помогне за завръщането в професионалния футбол. Едва след това би мислил за други оферти. Сърбинът призна, че остава верен на третодивизионния клуб заради отличното отношение не само на футболистите и ръководството, но и на феновете на Добруджа към него.
- Играл съм в "Б" група на Австрия, играл съм и в елита на Сърбия, но това, което видях в Добрич, и уважението на всички към мен ме ангажират изцяло към съдбата на отбора. Трябва да съм луд, за да сменя тима преди лятото на следващата година - призна Гавран Иван.
Култовият централен нападател пропусна домакинството с Черноломец (Попово), ще липсва и в гостуването на Шабла заради лични проблеми. В средата на следващата седмица обаче голаджията се завръща в Добрич и ще излезе срещу Суворово. Освен на него треньорът Радостин Димов няма да може да разчита на още една дузина титуляри заради сериозни травми. Въпреки това отборът тренира здраво за поредната си победа.
7 дни спорт

Нямам какво да кажа просто, невероятен играч, подхожда абсолютно професионално към работата си! Евала! :loving:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2007 09:36 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
В Шабла

Още от рано се нажежиха страстите около областното дерби Шабла - Добруджа, което ще се играе в неделя в Шабла. Домакините искат да са първият отбор, който ще победи Добруджа. Оптимизмът на треньора Радостин Трифонов се подсилва от факта, че в строя се завръщат след дълго лечение на травми важни футболисти - халфът Георги Василев и нападателят Любчо Амиров. Единственият, който пропуска дербито, е капитанът на тима Стойчо Попчев, син на колоритния президент на Шабла Йордан Попчев. Причината е, че футболистът трябва да се подложи на операция и ще отсъства за следващите няколко мача. От своя страна ръководството на Шабла постави за цел на футболистите да скочат здраво срещу Добруджа заради интереса на много кандидат-кметове и местни бизнесмени около изборите. За целта кокетният стадион в Шабла ще бъде пълен. От местната полиция вече са получили информация, че ще трябва да пратят повече униформени, тъй като ще има инвазия от над 100 привърженици от Добрич.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2007 20:59 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 04 Авг 2005 21:25
Мнения: 331
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
South^Front-d4 написа:
maximalniq написа:
Ама после пак ще се върнем това е ясно на всеки или ако соственика на клуба е станал добър човек

Именно това казах и аз преди 1-2 страници, ч е сега ще влезем в Б и по догодина, когато му изтича договора ще нарпави всичко възможно да ни съсипе и да ни закотви отново във "В". Ааа и ако си мислите, че Енчо Малев ще орпави нещата много се заблуждавате! И все пак току виж не е излъгал и е направил нещо...но според мен ако искаше да нарпави нещо до сега да го е направил, щото преди време искаше да купува отбора, но се отказа незнайно защо, като се има и в предвид, че и Величко беше съгласен да му го продаде....ако питате мен най-много в тази област(спорта) и по-специално за Добруджа могат да направят ВМРО...

Гавран Иван отказа оферти на Черно море
Трябва да съм луд, за да се махна от Добруджа, признава сръбският нападател

Черно море проявява сериозен интерес към сърбския нападател на Добруджа Гавран Иван. Той обаче отказа всякакви оферти.
Специално за "7 дни спорт" 26-годишният голаджия заяви, че иска да изпълни ангажимента си към Добруджа и да помогне за завръщането в професионалния футбол. Едва след това би мислил за други оферти. Сърбинът призна, че остава верен на третодивизионния клуб заради отличното отношение не само на футболистите и ръководството, но и на феновете на Добруджа към него.
- Играл съм в "Б" група на Австрия, играл съм и в елита на Сърбия, но това, което видях в Добрич, и уважението на всички към мен ме ангажират изцяло към съдбата на отбора. Трябва да съм луд, за да сменя тима преди лятото на следващата година - призна Гавран Иван.
Култовият централен нападател пропусна домакинството с Черноломец (Попово), ще липсва и в гостуването на Шабла заради лични проблеми. В средата на следващата седмица обаче голаджията се завръща в Добрич и ще излезе срещу Суворово. Освен на него треньорът Радостин Димов няма да може да разчита на още една дузина титуляри заради сериозни травми. Въпреки това отборът тренира здраво за поредната си победа.
7 дни спорт

Нямам какво да кажа просто, невероятен играч, подхожда абсолютно професионално към работата си! Евала! :loving:


Нз до бях дочул че не го купи защото софиското селянче му поиска 1 или 2 мил. за Добруджа !!! Според мен човека иска много да направи за отбора щом всеки мач почти е там и е между обикновените хора а не в вип ложата кадето седят всички боклуци които закопаха добруджа !!!

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Окт 2007 21:02 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 04 Авг 2005 21:25
Мнения: 331
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Абе гласувайте за него пък кавото стане така или иначе пак сме преебани с този смотан собственик :)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Окт 2007 18:03 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Преди около половин час измайсторих 1 клип
http://www.youtube.com/watch?v=gs5D4pvuVKI
Няма да е лошо да гласувате с 5 звезди, за да стане по-известен, иначе докато правих инстала се прееба нещо работата и за това песента спира на минута и нещо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Окт 2007 00:00 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
South^Front-d4 написа:
Преди около половин час измайсторих 1 клип
http://www.youtube.com/watch?v=gs5D4pvuVKI
Няма да е лошо да гласувате с 5 звезди, за да стане по-известен, иначе докато правих инстала се прееба нещо работата и за това песента спира на минута и нещо.

Браво!
П.П. Нацисти! :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Окт 2007 19:33 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Шабла (Шабла) 0:0 Добруджа (Добрич)
Ендже (Царев брод) 1 - 2 Черноморец (Балчик)
Черноломец 04 (Попово) 1 - 0 Аксаково (Аксаково)
Суворово (Суворово) 2 - 2 Спортист (Генерал Тошево)
Аристон (Русе) 2 - 0 Черноморец (Бяла, обл.Вн)
Орловец (Победа) 0 - 0 Албена 97 (Оброчище)
Панайот Хитов (Тутракан) 1 - 0 Разград 2000 (Разград)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Окт 2007 21:25 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Мач без много положения..и ние играхме слабо и съдията не си свърши работата...15-20 мин се заворфи масово меле между нас и феновете на Шабла, естествено ядоха боя. Ем следващия мач е след 10 дена, не тази сряда, а по-другата, зареди изборите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Окт 2007 03:00 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
South^Front-d4 написа:
Мач без много положения..и ние играхме слабо и съдията не си свърши работата...15-20 мин се заворфи масово меле между нас и феновете на Шабла, естествено ядоха боя. Ем следващия мач е след 10 дена, не тази сряда, а по-другата, зареди изборите.

Яко сте си прекарали в Шабла при Бай Пешо :638


Последна промяна BLACK OUT на 22 Окт 2007 14:08, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2337 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 78  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов