Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 05 Окт 2024 02:19

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 113  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2007 21:00 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
CkaPab3u написа:
11 хванати от гората... :zZzZz:
:clap:

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2007 11:23 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мале тоя хийли наистина е луд в сряда размаза а вчера петък също вкара гол за победата с обрат с 2:1 на своят клубен отбор лийдс срещу престън с топ нападателя нюджент(който вкара 3-ят гол за англия в сряда).

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2007 13:41 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2006 22:38
Мнения: 293
Местоположение: d4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Скоро ще го вземе някой добър отбор от Премиършип щот кът гледам Лийдс няма да се завърнат......


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2007 18:19 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
То кат гледам Лийдс не само няма да се завърнат ами може да изпаднат и в Лига 1.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Мар 2007 22:45 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
България вече е в четвърта урна, здраво падаме към пета
Изображение
Лошите резултати, които записва националния тим на България, воден от Христо Стоичков, вероятно ще имат много по-тежки последствия, отколкото предполагаме. Освен, че почти сигурно ще видим Евро 2008 през „крив макарон”, шансовете да се класираме за следващия голям футболен форум намаляват драстично. Ако незадоволителната игра на представителния тим продължи до края на настоящия цикъл, нищо чудно през декември „трикольорите” да преглътнат още един чудовищно горчив хап. Тогава в ЮАР ще се тегли жребият за квалификациите за Мондиал 2010 – първият на африканска земя в историята. Ако съдим по данните към днешна дата обаче, той почти сигурно ще мине без България, тъй като страната ни ще изтегли най-тежкия си жребий за предварителна фаза на голямо първенство от десетилетия насам.

Наивното пропиляване на точки в двубои със съперници като Малта, Унгария и Албания вече ни свлече до средата на четвърта урна в подреждането към настоящия момент. За класацията важат резултатите от последните два квалификационни цикъла, в които България се представя много слабо. Нещо повече – във врата ни здраво дишат държави като Шотландия, Северна Ирландия и Босна, които се движат доста солидно в европейските квалификации. Ето защо няма да е голяма изненада, ако през ноември се озовем кошмарно ниско в ранглистата и ударим дъното с място в пета урна. Това автоматично значи, че жребият за световното ще ни отреди поне три-четири силни съперници и на практика ще ни препречи пътя към финалите, освен ако не стане някакво чудо.

Драмата се допълва от факта, че за финалите в ЮАР Европа има едва 13 квоти и само победителите в квалификационните групи ще се класират директно. Вторите пък вероятно ще трябва да минат през баражи, макар че схемата още не е оповестена официално от ФИФА.


_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2007 09:39 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
UEFA Champions.League.Weekly 03.30.2007

Изображение

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Апр 2007 22:43 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Лечков: Смяната на Стоичков е на дневен ред
02 април 2007 | 17:39
Изображение

"На дневен ред е смяната на треньора, но това ще стане, когато бъде свикан Изпълкома. Президентът Борислав Михайлов ще реши кога ще стане това", заяви по повод националния отбор и бъдещето на Христо Стоичков на редовен брифинг кметът на Сливен Йордан Лечков, цитиран от БТА. "Аз винаги съм защитавал Стоичков и според мен би било правилно той да завърши цикъла, но резултатите не са добри и затова сигурно ще се наложи промяна. Тези неща ще се решат от 15 човека, които са членовете на Изпълкома", каза Лечков.

Според него ако се пропусне шанса да се класира българският национален отбор за европейското първенство, се губят около 10 милиона евро, които се дават за класирането на еврошампионата. С тях биха могли да се подпомогнат българските клубове, а освен това биха послужили и за изграждане на националната футболна база. Сливен може да кандидатства за национална футболна база щом бъдат изградени двете козирки на стадиона, разкри още Лечков.

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 11:21 
Offline
Pow Wow

Регистриран на: 02 Юли 2006 19:11
Мнения: 3461
Години: 33

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
довечера шампионска лигааа!!! :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 11:37 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
h3aDsh07 написа:
довечера шампионска лигааа!!! :clap:

Кои ще дават по БТВ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 11:37 
Offline
Pow Wow

Регистриран на: 02 Юли 2006 19:11
Мнения: 3461
Години: 33

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
довечера в 9:30


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 11:46 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
South^Front-d4 написа:
h3aDsh07 написа:
довечера шампионска лигааа!!! :clap:

Кои ще дават по БТВ?

май милан


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 11:47 
Offline
Pow Wow

Регистриран на: 02 Юли 2006 19:11
Мнения: 3461
Години: 33

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 8 пъти
милан и байерн мюнхен


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 14:45 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
чекиджиите да гледат тоя мач. Аз съм на другия:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 14:47 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 27 Май 2004 16:17
Мнения: 1484
Години: 103

Местоположение: Лясковец
Благодарил: 6 пъти
Получил благодарност: 4 пъти
t0xIc написа:
чекиджиите да гледат тоя мач. Аз съм на другия:)

заредих си възелинче

_________________
Времето е Пари ,а Парите Ракия!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 15:01 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ти си ми ясен онанист...тъй де...миланист:)
:loving:

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 15:58 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Манчестър Юнайтед готви 17 милиона паунда за Бербатов

Манчестър. Мениджърът на лидера в английската Премиършип Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън е готов да плати 17 милиона паунда на Тотнъм за Димитър Бербатов, пише “Пипъл”. Сър Алекс е останал впечатлен от отличната форма на българския нападател, който има 19 гола в първия си сезон във Висшата лига. По всяка вероятност обаче, мениджърът на “червените дяволи” ще получи отказ от 26-годишния капитан на българския национал, който иска да покаже лоялността си към “шпорите”.


Цитат:
Бербатов с номинация за най-добър футболист във Висшата лига
Националът избран за №1 за март от феновете

Димитър Бербатов е номиниран за най-добър футболист на Висшата английска лига от Асоциацията на професионалните футболисти.

Заедно с нападателя на Тотнъм в петицата са Кристиано Роналдо (Манчестър Юнайтед), Франк Лампард (Челси), Тиери Анри (Арсенал) и Стивън Джерард от Ливърпул. Победителят ще бъде обявен през май.

В същото време Бербо бе определен за най-добър футболист в Лигата през март в допитване до феновете. То е организирано от сайта на Асоциацията на професионалните футболисти. Митко наследи като №1 на запалянковците Кристиано Роналдо.

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 16:00 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Painful{}Girl``` написа:
Цитат:
Манчестър Юнайтед готви 17 милиона паунда за Бербатов

Манчестър. Мениджърът на лидера в английската Премиършип Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън е готов да плати 17 милиона паунда на Тотнъм за Димитър Бербатов, пише “Пипъл”. Сър Алекс е останал впечатлен от отличната форма на българския нападател, който има 19 гола в първия си сезон във Висшата лига. По всяка вероятност обаче, мениджърът на “червените дяволи” ще получи отказ от 26-годишния капитан на българския национал, който иска да покаже лоялността си към “шпорите”.


Цитат:
Бербатов с номинация за най-добър футболист във Висшата лига
Националът избран за №1 за март от феновете

Димитър Бербатов е номиниран за най-добър футболист на Висшата английска лига от Асоциацията на професионалните футболисти.

Заедно с нападателя на Тотнъм в петицата са Кристиано Роналдо (Манчестър Юнайтед), Франк Лампард (Челси), Тиери Анри (Арсенал) и Стивън Джерард от Ливърпул. Победителят ще бъде обявен през май.

В същото време Бербо бе определен за най-добър футболист в Лигата през март в допитване до феновете. То е организирано от сайта на Асоциацията на професионалните футболисти. Митко наследи като №1 на запалянковците Кристиано Роналдо.

а уе да не бързат да го хвалят много само от един сезон има време да видим дали догодина ще играе така и тогава да го хвалят ;)

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 16:32 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ако не играе добре догодина(в което се съмнявам..) няма да го хвалят, ама сега що да не пишат хубави неща като си ги заслужава? :)

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 16:34 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Painful{}Girl``` написа:
Ако не играе добре догодина(в което се съмнявам..) няма да го хвалят, ама сега що да не пишат хубави неща като си ги заслужава? :)

е ма чак толкоз отвсякъде хвълби пък отборът му накрая ше видим ко ще постигне

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 17:04 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Chelsea написа:
Painful{}Girl``` написа:
Ако не играе добре догодина(в което се съмнявам..) няма да го хвалят, ама сега що да не пишат хубави неща като си ги заслужава? :)

е ма чак толкоз отвсякъде хвълби пък отборът му накрая ше видим ко ще постигне

Ще спечели купата на УЕФА :)

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 17:31 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Painful{}Girl``` написа:
Chelsea написа:
Painful{}Girl``` написа:
Ако не играе добре догодина(в което се съмнявам..) няма да го хвалят, ама сега що да не пишат хубави неща като си ги заслужава? :)

е ма чак толкоз отвсякъде хвълби пък отборът му накрая ше видим ко ще постигне

Ще спечели купата на УЕФА :)

дано и също да се класират за уефа и за догодина и тогава да го хвалят ;)

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Апр 2007 17:34 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Chelsea написа:
Painful{}Girl``` написа:
Chelsea написа:
Painful{}Girl``` написа:
Ако не играе добре догодина(в което се съмнявам..) няма да го хвалят, ама сега що да не пишат хубави неща като си ги заслужава? :)

е ма чак толкоз отвсякъде хвълби пък отборът му накрая ше видим ко ще постигне

Ще спечели купата на УЕФА :)

дано и също да се класират за уефа и за догодина и тогава да го хвалят ;)

То остана и да не се класират..тогава ще е бахти тъпото.. :P

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2007 00:35 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 31

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Утре много як мач ще има -> Манчестър Юнайтед vs Рома
:clap:

_________________
Слушай тялото си. ТО ще ти казва какво да правиш ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Апр 2007 09:05 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
c0l3c7i0n написа:
Утре много як мач ще има -> Манчестър Юнайтед vs Рома
:clap:

Дано Рома да победи, ама като знам Кристиано Роналдо к'ъв е симулант...Ще им отсъдят някоя друга дузпа и Мангалчестър ще бият :bang:

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Апр 2007 11:11 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
"Таймс": Треньорът на Севиля да ходи на очен лекар
Тандемът Бербатов - Кийн обнадеждава за реванша, коментира изданието

Авторитетният английски "Таймс" препоръча на треньора на Севиля Хуанде Рамос спешно да отиде на очен лекар. Причина за забележката е изявлението на Рамос след първата 1/4-финална среща от турнира за Купата на УЕФА между неговият тим и Тотнъм (2:1), че не видял хубаво ситуацията за дузпата, която реферът от Люксембург Ален Хамер даде за домакините.

"Този човек се нуждае спешно от очен лекар, щом след мача заяви, че не видял ситуацията", коментира "Таймс".

В материала си за мача изданието посочва, че реферът Хамер върнал домакините в мача, след като измислил дузпа за Севиля, от която домакините изравниха резултата.

"Грешката на съдията спря устрема на Тотнъм. Със сигурност изходът на мача щеше да е много по-различен, ако не бе тази странна дузпа", се казва в материала.

"Крайният успех на Тотнъм ще зависи от това, как ще играят бранителите на отбора в реванша. В атака тандемът Бербатов - Роби Кийн дава надежди, но е притеснителна слабата игра на отбраната. Севиля е по-класен съперник от тези, които Тотнъм елиминира досега и не трябва да се допуска испанците да вкарат на "Уайт Харт Лейн" след седмица", посочва "Таймс".


Тоя беше най-най-най-тъпия съдия, който съм виждала :boi: Напълно измислена дузпа, която преобърна целия мач!Двама от Севиля направо "смачкаха" Митко, а ония тъпанар отсъжда фаул за Бербатов!То бива, бива простотия, ама чак пък толкова...В Англия обаче нещата ще се развият много по-добре за Тотнъм ;)

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2007 10:45 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
ПРЕВЮ: Битката в Лига 1 се подновява в пълния си блясък
Съб, 2007-04-07 09:38
Надпреварата в Лига 1 се подновява в пълния си блясък този уикенд и с изключение на титлата всички останали позиции в класирането тепърва предстоят да бъдат решени.

Шампионът Лион и вицешампионът Бордо не играха шампионатни мачове в предишния кръг, тъй като излязоха един срещу друг на „Стад дьо Франс” за купата на лигата и жирондинците спечелиха с 1:0.

Сега Лион, който води с 16 т. на втория в класирането Ланс, гостува на отбора от дъното Валансиен с надеждата да се доближи още малко до безпрецедентната в големите първенства шеста поредна титла.

Шампионите ще са без племейкъра Жуниньо, който има мускулно разтежение, а чешкият нападател Милан Барош е наказан.

Треньорът на Валансиен Антоан Комбуаре ще се завърне на скамейката на тима си, след като изтърпя три мача наказание заради сбиването си с колегата от Ница Фредерик Антонети миналия месец.

Само седем точки разделят втория Ланс и 10-ия Оксер, а освен Лион и Бордо, който вече е сигурен за купата на УЕФА, след като прибра купата на лигата, никой друг отбор не си е гарантирал европейски футбол за следващия сезон.

Ланс, който гостува на Рен в събота, е под напрежение от Сошо и Тулуза, които са само три точки назад.

Дори петият в класирането Бордо, който отстъпва с още две позиции, е сериозен кандидат за вицешампион, тъй като има мач по-малко. Жирондинците гостуват на Оксер, който е 10-и, но на 4 т. от третата позиция.

Ситуацията е също толкова неясна и в другия край на класирането, където Седан и Троа са под чертата за изпадане на точка над последния Нант и на една под намиращия се веднага над чертата Пари СЖ.

Столичани се измъкнаха от тройката на дъното с победата си 2:1 над Ланс навън миналата неделя, но дистанция от само две точки от дъното означава, че трябва да изминат дълъг път, преди да гарантират оцеляването си.

„Все пак е голямо облекчение да се измъкнем от зоната за изпадане – твърди полузащитникът на Пари СЖ Жереми Клеман. – Задължително трябва да победим Льо Ман в събота.”

Марсилия ще продължи да играе без Франк Рибери, докато посреща разочароващия след Нова година отбор на Лил. Рибери, който повече от месец е извън игра заради бедрена травма, се надява да се завърне следващия уикенд.

Бившият вратар на Франция Фабиен Бартез със сигурност ще има тежък ден, докато последният в класирането Нант посреща Сент Етиен в събота.

Негова грешка позволи на Седан да надиграе канарчетата с 1:0 миналата неделя. Бившият страж на Марсилия, Монако и Манчестър Юн по-късно бе заменен заради контузия и събуди недоволство, след като напусна стадиона веднага след това и не дочака края на мача.

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2007 10:46 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
ПРЕВЮ: Ключов мач за европейските амбиции на Милан
Съб, 2007-04-07 09:21
Треньорът на Милан Карло Анчелоти ще бъде подложен на огромно напрежение да спечели победа в домакинския мач с Емполи, който може да реши съдбата на отбора относно участието в Шампионската лига следващия сезон.

47-годишният Анчелоти твърди, че е готов да догони мениджъра на Манчестър Юн сър Алекс Фъргюсън като години, в които да ръководи клуба си, но надеждите му могат да бъдат попарени много рано, ако се провали в задачата да класира росонерите в Топ 4.

Разочароващият сезон на Милан в Серия А изглеждаше компенсиран от успешното представяне в Шампионската лига, но равенството 2:2 с Байерн на „Сан Сиро” постави под съмнение участието на отбора на 1/2-финалите и логично доведое до съмнения относно бъдещето на Анчелоти в клуба.

Милан е шести в Серия А с 44 точки, 35 по-малко от лидера и градски съперник Интер.

Анчелоти отдавна се предаде в евентуалното преследване на титлата, но лош резултат срещу петия Емполи, който е една точка по-напред, ще направи задачата на Милан в следващите осем кръга изключително трудна.

Малкият тоскански клуб Емполи прогресира в представянето си в Серия А този сезон, благодарение на солидна защита и способността си да измъква победи с един гол срещу малките и средни отбори.

„Ние вече спечелихме нашата си титла – каза президентът на Емполи Фабрицио Корси, за който преди началото на сезона обективната цел бе спасение от изпадане. – За нас идеално би било, ако можем да запазим част от точките, които спечелихме досега, и да ги използваме през следващия шампионат. Но естествено до последния момент ще се опитваме да постигнем мечтата си – участие за купата на УЕФА.”

Наказанието на водещия реализатор на Милан Алберто Джилардино за реванша с Байерн в Шампионската лига означава, че ще получи титулярно място до Роналдо, който също няма право да играе в Европа.

Нападателите на Емполи Лука Саудати и Никола Поци ще пристигнат на „Сан Сиро”, изпълнени с увереност, след като всеки от тях се разписа при победата с 4:1 над Асколи миналия уикенд.

Докато Милан все пак може да очаква проблеми срещу един от трудните съперници в Серия А, Интер се надява да увеличи преднината си от 20 точки пред Рома на върха в класирането.

Интер се нуждае от само три победи в последните си девет мача, за да постигне втора поредна титла в Серия А, но грешки на Рома могат да приближат триумфалния момент за нерадзурите.

В мача със застрашения от изпадане Реджина Ернан Креспо ще замени наказания Златан Ибрахимович.

Докато отборът му е стабилен на второто място, треньорът на Рома Лучиано Спалети ще използва съботния двубой с Катания да даде почивка на някои от основните си играчи, включително Франческо Тоти, Родриго Тадей и Кристиан Киву, за да ги запази свежи за реванша в Манчестър срещу Юнайтед следващата седмица. Рома има преднина от 2:1 след първия мач с английския тим.

Третият в класирането Лацио ще бъде без наказания полузащитник Кристиан Ледесма в стремежа си към осма поредна победа в шампионата. Отборът посреща Месина на „Олимпико”.

Шансовете на Палермо да сложи край на кошмарната серия, в която спечели само 10 т. от 11 мача, не са големи след наказанията на полузащитника Фабио Симплицио и защитника Дзакардо за домакинския мач с Каляри.

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2007 10:47 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
ПРЕВЮ: Ранният старт изпълва Челси с надежда
Съб, 2007-04-07 09:02
Английският шампион Челси има шанса да постави Манчестър Юн под напрежение, ако победи Тотнъм в ранния мач от Висшата лига днес и поне за няколко часа съкрати дистанцията на червените дяволи на върха на половина.

Юнайтед спечели последните си седем мача в лигата, но поредица от контузии на ключови играчи и умората, натрупана от раздвоението между шампионата и Шампионската лига, започват да оказват своето отрицателно въздействие върху отбора на Алекс Фъргюсън.

Ако Челси успее да се справи с лондонския си съперник, Юнайтед ще има нужда от задължителна победа в сблъсъка си с Протсмут по-късно днес, за да запази преднината си от 6 т. в класирането.

Великденската програма често се оказва решаваща в английския футбол, въпреки че заради ангажиментите си в Шампионската лига, Челси и Юнайтед ще изиграят само по един мач в празничния период.

Освен че играе преди Юнайтед днес, Челси, който завърши 1:1 с Валенсия в сряда на „Стамфорд Бридж”, ще има още едно предимство. Сините ще посрещнат Тотнъм на Димитър Бербатов по-малко от 48 часа след пътуването на шпорите до Севиля за 1/4-финален мач от купата на УЕФА, загубен с 1:2.

Освен това шампионите ще са жадни за отмъщение, след като в първия си шампионатен сблъсък с Тотнъм този сезон бяха надиграни, а после губеха с 1:3 на „Стамфорд Бридж” в 1/4-финал за ФА къп, преди да изравнят за 3:3 и да спечелят преиграването.

Успехът, който Тотнъм постигна срещу сините на „Уайт Харт Лейн” по-рано през кампанията, бе негов първи срещу Челси от 1990 г. насам.

Мениджърът на Манчестър Юн Алекс Фъргюсън също е наясно с опасностите, които крие визитата на „Фратън Парк”. Юнайтед загуби тук с 0:1 през април 2004 г., за да остане окончателно извън борбата с Арсенал за шампионската титла.

Арсенал и Ливърпул продължават битката си за третото място. Артилеристите са домакини на Уест Хям, а Ливърпул, който на практика си гарантира 1/2-финал в Шампионската лига с победата 3:0 над ПСВ Айндховен във вторник, гостува на Рединг.

Ливърпул няма мач в понеделник, когато Арсенал приема Нюкасъл, така че артилеристите имат прекрасен шанс да натрупат солиден аванс в преследването на бронзовите медали.

Битката за оцеляване също също може да се развие драматично през уикенда.

Уотфорд, който е на 11 точки от спасението, изглежда обречен, но другите два съперника под чертата намериха формата си, когато всичко изглеждаше загубено.

Победите над Блекбърн и Мидълзбро доближиха Уест Хям на 5 точки от 17-ия Шефилд Юнайтед, а снощи Чарлтън записа петия си пореден мач без загуба, завършвайки 0:0 с Манчестър Сити, за да се измъкне от зоната за изпадане за пръв път от септември насам.

На хартия визитата на Уест Хям на Арсенал изглежда с предизвестен край, въпреки че победата, която чуковете взеха от този съперник по-рано през сезона, ще им даде надежда.

Дори 11-ият Нюкасъл е застрашен от изпадане, тъй като е само на 7 точки над опасната зона 7 кръга преди края, така че в долната половина на класирането в Премиършип драмата е истинска.

Свраките, които спечелиха само една точка в последните си 4 мача и не вкараха гол в тях, са гости на Шефилд Юнайтед.

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2007 10:47 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
ПРЕВЮ: Байерн разчита на европейското си вдъхновение
Съб, 2007-04-07 08:52
Байерн демонстрира през тази седмица, че е реален кандидат за победа в Шампионската лига, но способен ли е да преобърне съдбата си и в Бундеслигата?

Миналия уикенд баварците надиграха с 2:0 Шалке 04, за да се изпълнят с надежда за остатъка от сезона, но се нуждаят от задължителна победа и над Хановер днес, за да продължат да преследват титлата.

От началото на втория полусезон Байерн успя да спечели поредни победи в Бундеслигата само веднъж. При демонстрираното непостоянство е удивително, че отборът запази четвъртото си място в класирането и отстъпва само с 6 т. на Шалке 04 7 кръга преди края.

Баварците пътуват до Хановер, изпълнени със самочувствие след равенството 2:2 с Милан на „Сан Сиро”, което им дава огромни шансове да се класират на 1/2-финалите в Шампионската лига.

Треньорът Отмар Хицфелд може отново да заложи на вратаря Оливер Кан и полузащитника Марк ван Бомел, които бяха наказани за визитата в Милано.

Лошата новина обаче е контузията на Вили Саньол, заради която френският защитник ще пропусне остатъка от сезона.

Хасан Салихамиджич вероятно ще го замести в позицията на ляв бек, а Кристиан Лел ще заеме неговото място в полузащита.

Вратарят на Хановер Роберт Енке порпусна трениворки в началото на седмицата, след като бе повален от вирус, но ще бъде готов навреме за днешната среща.

Хановер все още продължава да се надява на място в зона УЕФА през следващия сезон, но в последните си четири мача не успява да запише победа и се свлече до седмото място.

Ако лошата форма на отбора продължи, той може да се окаже въвлечен в битка за оцеляването си в Бундеслигата.

Шалке 04, който е на две точки пред Вердер на върха в класирането, има наглед лек мач срещу Борусия Мьохенгладбах днес.

Гладбах е на дъното на лигата след ужасяваща серия през 2007 г. и вече изостава с пет точки от зоната за спасение.

Шалке 04 ще бъде без датския си нападател Петер Льовенкрандс, докато бразилецът Линколн все още е наказан.

Вердер ще изиграе своя мач с Нюрнберг в неделя, след като в четвъртък имаше тежък двубой с АЗ Алкмар за купата на УЕФА.

Надеждите на бременските музиканти да се преборят за титлата в Бундеслигата ще се върнат, едва след като Мирослав Клозе преоткрие головото си докосване.

Германският национал не се е разписвал в последните седем мача, след като вкара 11 гола през сезона преди това.

Щутгарт изостава само на две точки от Вердер на третото място и е на две пред Байерн. Швабите победиха с 3:1 Алемания Аахен миналия уикенд, а днес гостуват на намиращия формата си в края на сезона Хамбургер. Победа може да изкачи отбора на второ място поне за една нощ.

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Апр 2007 10:48 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
ПРЕВЮ: Сантандер е поредният сериозен тест за Севиля
Съб, 2007-04-07 08:46
Амбицията на Севиля да се пребори за титлата в Примера дивисион ще бъде подложена на сериозен тест в неделя, когато отборът приема на "Рамон Санчес Писхуан" надяващия се на място в Топ 6 Сантандер.

Сантандер никога не е участвал в европейските клубни турнири, но сега е на точка от зона УЕФА. Той е на седма позиция, след като спечели 14 точки от последните си 6 мача, а това е форма, по-добра от тази на всеки отбор над него в класирането.

Образцовото партньорство на големия и малкия нападател в лицето на сърбина Никола Жигич и Педро Мунитис бе достатъчно за победа с 2:0 над Валенсия на "Местая" и бе в основата на вълнуващата победа с 5:4 над Атлетик Билбао миналия уикенд.

"Не съм сигурен, че изобщо някога сме били на такава позиция, без да сме застрашени от изпадане 10 кръга преди края - каза капитанът на отбора Пабло Пинийос. - Сега можем да си позволим да мечтаем за нещо повече от оцеляването."

Вторият в класирането Севиля изостана с две точки от Барселона, след като не успя да победи Осасуна миналата седмица и бе спрян с нулево равенство. Андалусийците плащат цената на разпокъсването си между лигата и турнирите за националната купа и купата на УЕФА.

Докато отборът на Хуанде Рамос страда в изявите си като гост напоследък, през целия сезон загуби само веднъж у дома.

Барселона вече няма европейски турнир, за който да мисли и показа отблясъци от най-добрата си форма при победата с 2:1 над Депортиво Ла Коруня миналия уикенд.

Нападателното трио Лео Меси, Самуел Ето'о и Роналдиньо отново започва да функционира с познатата острота, която липсваше в периода, когато първо Меси, после и Ето'о лекуваха продължителни контузии. Сега Ето'о отново ще бъде извън игра заради лека травма.

В последните три мача аржентинецът вкара пет гола, а камерунецът - 3.

В сблъсък на два от най-атакуващите отбора в лигата Барселона гостува на петия в класирането Сарагоса, който изостава с 9 точки от лидера.

Аржентинският плеймейкър на Сарагоса Пабло Аймар обеща „атрактивен мач с много голове”.

Задоволяващият феновете футбол няма да бъде основното, когато Реал Мадрид посреща Осасуна, още един испански 1/4-финалист от турнира за купата на УЕФА и отбор, който предпочита ефективността пред атрактивността в играта.

Третият в класирането Реал Мадрид продължава да е критикуван за контраатакуващия си стил, но благодарение на него е пети след две поредни победи.

Треньорът Фабио Капело има проблеми в полузащита, където Гути и Фернандо Гаго са наказани.

Дейвид Бекъм и Роберто Карлуш обаче подновиха тренировки и могат да попаднат в състава.

Осасуна е 13-и и полузащитниците Жавад Некунам и Пачи Пунял са контузени, докато Хуанфран и Ектор Фонт са наказани. Топреализаторът Роберто Солдадо, под наем именно от Реал, няма право да играе заради клауза в договора си.

Валенсия е с точка зад Реал Мадрид на четвъртото място и гостува на застрашения от изпадане Атлетик Билбао. Валенсианците са вдъхновени след успешното си представяне и резултат 1:1 на „Стамфорд Бридж” срещу Челси в Шампионската лига.

Треньорът Кике Санчес Флорис ще трябва да преконструира състава си, за да го запази свеж за реванша срещу Челси на „Местая” следващата седмица.

Той загуби за един месец полузащитника Висенте, който получи мускулна контузия в сряда.

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 113  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов