Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 02:50

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 113  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2007 15:54 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
ComickalyTroll написа:
Dea7h написа:
Големи фенове станахте и вие.Челси станаха шампион на англия-аре половиния форум за тях,тотнъм купили Бербатов и сега всички са техни фенове,сега на мода идва Ливърпул явно ,след отстраняването на Барса... :bang:

абе клошар ... ако ти кажа че от 5год съм фен на ливърпул



По принцип Ливърпул винаги си е бил един от обичаните отбори.Ливърпул е отбора с най-много фенове в България,а и много хора фенове на други отбори му симпатизират.Няма как иначе.За разлика от някои други английски грандове ама аре...

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2007 16:07 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 31 Авг 2004 09:48
Мнения: 155
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ComickalyTroll написа:
Dea7h написа:
Големи фенове станахте и вие.Челси станаха шампион на англия-аре половиния форум за тях,тотнъм купили Бербатов и сега всички са техни фенове,сега на мода идва Ливърпул явно ,след отстраняването на Барса... :bang:

абе клошар ... ако ти кажа че от 5год съм фен на ливърпул

А бе клошар ако ми кажеш защо точно след победата ви над Барселона се появи фен тема за Ливърпул и защо след като Бербатов почна да мачка в Англия ще се появи такава тема и за Тотнъм ,те признавам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2007 16:18 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Dea7h написа:
ComickalyTroll написа:
Dea7h написа:
Големи фенове станахте и вие.Челси станаха шампион на англия-аре половиния форум за тях,тотнъм купили Бербатов и сега всички са техни фенове,сега на мода идва Ливърпул явно ,след отстраняването на Барса... :bang:

абе клошар ... ако ти кажа че от 5год съм фен на ливърпул

А бе клошар ако ми кажеш защо точно след победата ви над Барселона се появи фен тема за Ливърпул и защо след като Бербатов почна да мачка в Англия ще се появи такава тема и за Тотнъм ,те признавам...


Death зле си.....

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2007 16:37 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Сичките падате!

_________________
Слушай тялото си. ТО ще ти казва какво да правиш ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2007 16:59 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Аз също съм против тема за Ливърпул щото без това всички са едни "хардкор" фенове на отбора. :) Да си има за Милан , Челси и т.н :) Няма проблем и да остане ама кво ще обсъждам с 5-мата фенове на най-великия отбор няям идея:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2007 17:00 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 18 Сеп 2006 19:25
Мнения: 1477
Години: 30

Местоположение: Urban Streets
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
t0xIc написа:
Аз също съм против тема за Ливърпул щото без това всички са едни "хардкор" фенове на отбора. :) Да си има за Милан , Челси и т.н :) Няма проблем и да остане ама кво ще обсъждам с 5-мата фенове на най-великия отбор няям идея:)

Да пише тука пак за Ливърпул

_________________
Слушай тялото си. ТО ще ти казва какво да правиш ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2007 19:18 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 22 Сеп 2004 20:00
Мнения: 545
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Dea7h написа:
ComickalyTroll написа:
Dea7h написа:
Големи фенове станахте и вие.Челси станаха шампион на англия-аре половиния форум за тях,тотнъм купили Бербатов и сега всички са техни фенове,сега на мода идва Ливърпул явно ,след отстраняването на Барса... :bang:

абе клошар ... ако ти кажа че от 5год съм фен на ливърпул

А бе клошар ако ми кажеш защо точно след победата ви над Барселона се появи фен тема за Ливърпул и защо след като Бербатов почна да мачка в Англия ще се появи такава тема и за Тотнъм ,те признавам...

да съм пускал такава тема или да сам претендирал да се пуска просто се изказа доста глупаво...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2007 21:34 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 31 Авг 2004 09:48
Мнения: 155
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ComickalyTroll написа:
Dea7h написа:
ComickalyTroll написа:
Dea7h написа:
Големи фенове станахте и вие.Челси станаха шампион на англия-аре половиния форум за тях,тотнъм купили Бербатов и сега всички са техни фенове,сега на мода идва Ливърпул явно ,след отстраняването на Барса... :bang:

абе клошар ... ако ти кажа че от 5год съм фен на ливърпул

А бе клошар ако ми кажеш защо точно след победата ви над Барселона се появи фен тема за Ливърпул и защо след като Бербатов почна да мачка в Англия ще се появи такава тема и за Тотнъм ,те признавам...

да съм пускал такава тема или да сам претендирал да се пуска просто се изказа доста глупаво...

Да съм теб или някой друг конкретно?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 04:10 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
Ето ви мача от минала сряда по БТВ, който го е изпуснал...или е фен на Байерн Мюнхен !!! :clap: :clap:

Bayern Munchen - Real Madrid

:two beer: :two beer:

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Последна промяна batista на 11 Мар 2007 17:14, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 04:53 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
Ето ви и един класически мач от близкото минало :two beer: :two beer:

UEFA CHAMPIONS LEAGUE FINAL 1999 (BAYERN MUNCHEN - Man. UNITED)

:two beer: :two beer:

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Последна промяна batista на 11 Мар 2007 17:14, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 04:53 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 07 Май 2006 02:36
Мнения: 100
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
в още една тема
няма ли да го постнеш


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 04:54 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
Така се прави, за да го видят повече хора :P :P

_________________
Бях побеждаван и пречупван,
падах на колене, когато надеждата се изгубеше.
Дойде времето да променя себе си...

В този ден вече виждам ясно, всичко се събужда за живот,
мъчително място и съкрушена мечта, ще оставя всичко зад гърба си

Никога няма да копнея за това, което е можело да бъде,
Съжалението няма да похаби живота ми отново...
Няма да поглеждам назад, ще се боря, за да остана...



Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение

Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 11:26 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Гардиън: Моуриньо сигурно съжалява, че взе Шевченко, а не Бербатов

Когато Жозе Моуриньо погледне утре състава на Тотнъм, съвсем естествено у него ще възникне чувство на сериозно съмнение относно това, колко мъдро беше да привлече Андрий Шевченко в Челси, пише в днешния си брой британският таблоид "Гардиън". Димитър Бербатов струва около 19 милиона паунда по-малко от Шевченко, а няма съмнение кой от двамата оправда по-добре дадените за него пари. Докато Шевченко се бори да намери своя ритъм в английския футбол, Бербатов се превърна в катализатора на тима на Тотнъм, след като вкара 16 гола и заедно със съотборниците си спечели последните си пет мача, включително и четири далеч от дома.

Бербатов не само е вкарал 16 гола през този сезон, но взаимодействието му с останалите му съотборници и чувството му в играта много помогнаха на Мартин Йол да направи отбор, който в последните седмици се доближава до най-добрите традиции на Тотнъм в атакуващия футбол. Заедно с Дидие Дрогба, Бербатов със сигурност е най-завършеният нападател в Премиършип през този сезон. Той е оптимист преди утрешния мач, особено след като Жозе Моуриньо нагорещи ситуацията с изказвания пред португалските медии, в които описва Тотнъм като "много добър, но не велик отбор". "Шпорите" бяха в Брага, северната част на Португалия, за мача си от турнира за Купата на УЕФА и тези изказвания логично достигнаха и до лагера на Тотнъм. "Всеки си има мнение. Ние ще бъдем щастливи да му покажем, че това не е точно така", коментира Бербатов.

Той не изглежда притеснен от перепективата да играе на "Стамфорд Бридж", крепостта на Челси в последните три сезона, в които начело на тима е Моуриньо. Попитан дали този рекорд на Челси у дома прави задачата на Тотнъм невъзможна, Бербатов е категоричен: "Може би да, за някой малък отбор. Аз обаче не мисля, че Тотнъм е малък отбор, не отиваме там с мисълта, че ще загубим. Отиваме изпълнени със самочувствие. Всеки знае, че ще ни е трудно, но в крайна сметка и те имат единадесет играчи, и ние имаме толкова. Създаваме много положения за гол и се надявам да продължаваме така. Много ще ни е трудно, но имаме своите шансове".

Добрата форма на Тотнъм продължи и в сряда срещу Брага, като "шпорите" си осигуриха преднина от 3:2 преди реванша на "Уайт Харт Лейн". Въпреки че беше замесен в повечето голови положения на Тотнъм, Бербатов не успя да запише името си сред голмайсторите и пропусна шанса да стане първият играч в историята на клуба, който вкарва в пет последователни мача в Европа.

Тотнъм, разбира се, победи Челси по-рано през този сезон. "Преди шест или седем седмици всички казваха, че играем слаб сезон. Ние обаче достигнахме полуфинал за Карлинг Къп, четвъртфинал за FA Cup, между последните 16 отбора в турнира за Купата на УЕФА сме и сме на две точки от шестото място във Висшата лига. Така че това едва ли е чак толкова лош сезон. Мачът с Челси ще бъде възможност да видим докъде сме стигнали. В последните 4-5 седмици изминахме дълъг път, игарата ни се подобряваше, отборният дух също. Не можем да влезем в този мач със страх, може би само с респект. В момента сме смятани за аутсайдери, но се надявам, че ще отидем там и ще се представим силно", коментира вратарят на Тотнъм Пол Робинсън.

Мартин Йол най-вероятно ще остави Аарън Ленън сред резервите, за да може той да си почине с оглед на много натоварената програма на "шпорите". "Програмата ни е ужасна. Имаше някои играчи, които не играха срещу Брага, така че се надявам това да е премиство за нас. В крайна сметка можеш ли да накараш Ленън, който е на 19 години, да изиграе всичките мачове в рамките на 12 дни? Не мисля така. Трябва да разчитаме на други решения. Мидо най-вероятно ще е готов за мача, Джърмейн Дефоу си почина, а имаме и някои други играчи, които могат да направят разликата", коментира и мениджърът на Тотнъм.

Йол се опитва да разчита на най-добрия си състав във всеки мач, но евентуалното класиране за 1/4-финалите за Купата на УЕФА ще постави за цел и купата, наред с целта за влизане в първата шестица в Англия. "Досега не сме имали приоритети. Но и това може да стане. Следващата събота може би ни очаква един мач, който е по-важен от останалите, тъй като искаме да се представим добре в шампионата. Ако изпозлваш всичките си сили и накрая загубиш срещу Уотфорд, значи не е имало смисъл", коментира Йол.

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 11:34 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Painful{}Girl``` написа:
Цитат:
Гардиън: Моуриньо сигурно съжалява, че взе Шевченко, а не Бербатов

Когато Жозе Моуриньо погледне утре състава на Тотнъм, съвсем естествено у него ще възникне чувство на сериозно съмнение относно това, колко мъдро беше да привлече Андрий Шевченко в Челси, пише в днешния си брой британският таблоид "Гардиън". Димитър Бербатов струва около 19 милиона паунда по-малко от Шевченко, а няма съмнение кой от двамата оправда по-добре дадените за него пари. Докато Шевченко се бори да намери своя ритъм в английския футбол, Бербатов се превърна в катализатора на тима на Тотнъм, след като вкара 16 гола и заедно със съотборниците си спечели последните си пет мача, включително и четири далеч от дома.

Бербатов не само е вкарал 16 гола през този сезон, но взаимодействието му с останалите му съотборници и чувството му в играта много помогнаха на Мартин Йол да направи отбор, който в последните седмици се доближава до най-добрите традиции на Тотнъм в атакуващия футбол. Заедно с Дидие Дрогба, Бербатов със сигурност е най-завършеният нападател в Премиършип през този сезон. Той е оптимист преди утрешния мач, особено след като Жозе Моуриньо нагорещи ситуацията с изказвания пред португалските медии, в които описва Тотнъм като "много добър, но не велик отбор". "Шпорите" бяха в Брага, северната част на Португалия, за мача си от турнира за Купата на УЕФА и тези изказвания логично достигнаха и до лагера на Тотнъм. "Всеки си има мнение. Ние ще бъдем щастливи да му покажем, че това не е точно така", коментира Бербатов.

Той не изглежда притеснен от перепективата да играе на "Стамфорд Бридж", крепостта на Челси в последните три сезона, в които начело на тима е Моуриньо. Попитан дали този рекорд на Челси у дома прави задачата на Тотнъм невъзможна, Бербатов е категоричен: "Може би да, за някой малък отбор. Аз обаче не мисля, че Тотнъм е малък отбор, не отиваме там с мисълта, че ще загубим. Отиваме изпълнени със самочувствие. Всеки знае, че ще ни е трудно, но в крайна сметка и те имат единадесет играчи, и ние имаме толкова. Създаваме много положения за гол и се надявам да продължаваме така. Много ще ни е трудно, но имаме своите шансове".

Добрата форма на Тотнъм продължи и в сряда срещу Брага, като "шпорите" си осигуриха преднина от 3:2 преди реванша на "Уайт Харт Лейн". Въпреки че беше замесен в повечето голови положения на Тотнъм, Бербатов не успя да запише името си сред голмайсторите и пропусна шанса да стане първият играч в историята на клуба, който вкарва в пет последователни мача в Европа.

Тотнъм, разбира се, победи Челси по-рано през този сезон. "Преди шест или седем седмици всички казваха, че играем слаб сезон. Ние обаче достигнахме полуфинал за Карлинг Къп, четвъртфинал за FA Cup, между последните 16 отбора в турнира за Купата на УЕФА сме и сме на две точки от шестото място във Висшата лига. Така че това едва ли е чак толкова лош сезон. Мачът с Челси ще бъде възможност да видим докъде сме стигнали. В последните 4-5 седмици изминахме дълъг път, игарата ни се подобряваше, отборният дух също. Не можем да влезем в този мач със страх, може би само с респект. В момента сме смятани за аутсайдери, но се надявам, че ще отидем там и ще се представим силно", коментира вратарят на Тотнъм Пол Робинсън.

Мартин Йол най-вероятно ще остави Аарън Ленън сред резервите, за да може той да си почине с оглед на много натоварената програма на "шпорите". "Програмата ни е ужасна. Имаше някои играчи, които не играха срещу Брага, така че се надявам това да е премиство за нас. В крайна сметка можеш ли да накараш Ленън, който е на 19 години, да изиграе всичките мачове в рамките на 12 дни? Не мисля така. Трябва да разчитаме на други решения. Мидо най-вероятно ще е готов за мача, Джърмейн Дефоу си почина, а имаме и някои други играчи, които могат да направят разликата", коментира и мениджърът на Тотнъм.

Йол се опитва да разчита на най-добрия си състав във всеки мач, но евентуалното класиране за 1/4-финалите за Купата на УЕФА ще постави за цел и купата, наред с целта за влизане в първата шестица в Англия. "Досега не сме имали приоритети. Но и това може да стане. Следващата събота може би ни очаква един мач, който е по-важен от останалите, тъй като искаме да се представим добре в шампионата. Ако изпозлваш всичките си сили и накрая загубиш срещу Уотфорд, значи не е имало смисъл", коментира Йол.

наистина по-добре беше бербатов хем българин в любимият ми отбор хем повече щеше да е полезен и за по-дълго да престои ама :boi:

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 11:39 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
1st Half
0-1 Van Nistelrooy 5'
1-1 Messi 11'
1-2 (Penalty) Van Nistelrooy 13'
2-2 Messi 28'
Red Card Oleguer 45'

2nd Half
2-3 Ramos 72'
3-3 Messi 90'

ей на тва му викам дерби супер мач за малко реал да бие и да стане още по-интересно в испания

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 12:14 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Chelsea написа:
наистина по-добре беше бербатов хем българин в любимият ми отбор хем повече щеше да е полезен и за по-дълго да престои ама :boi:

След 1-2 години може и в Челси да го видим :) Само да не отиде в Ман Ю или Арсенал.. :P

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 12:15 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Днес Челси-Тотнъм в колко часа играят?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 12:16 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
South^Front-d4 написа:
Днес Челси-Тотнъм в колко часа играят?

в 14:45 по диема екстра

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 12:20 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Chelsea написа:
South^Front-d4 написа:
Днес Челси-Тотнъм в колко часа играят?

в 14:45 по диема екстра

Е който няма Д екстра ще трябва по турската да ги гледа... :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 12:24 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
South^Front-d4 написа:
Chelsea написа:
South^Front-d4 написа:
Днес Челси-Тотнъм в колко часа играят?

в 14:45 по диема екстра

Е който няма Д екстра ще трябва по турската да ги гледа... :)

Коя турска?

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 12:54 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Painful{}Girl``` написа:
South^Front-d4 написа:
Chelsea написа:
South^Front-d4 написа:
Днес Челси-Тотнъм в колко часа играят?

в 14:45 по диема екстра

Е който няма Д екстра ще трябва по турската да ги гледа... :)

Коя турска?


За NTV турската сигурно говори.Малее хора снощи точно по тая програма гледах Барса-Реал тва беше най-добрия мач който съм гледал от началото на сезона.Баси мача беше тва.Много добър.

Между другото турската не дава мачове от Англия.Само от Германия и Испания.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 13:26 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 13 Юни 2006 17:44
Мнения: 1726
Местоположение: Супершоу България
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
не е вярно , Болтън - Тотнъм го гледах по турската

_________________
Съществува една теория, според която ако някой някога открие какво точно представлява Вселената и защо я има, тя моментално ще изчезне и на нейно място ще се появи нещо още по-странно и необяснимо. Съществува и една друга теория, според която това вече се е случило...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 13:44 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
dobdob написа:
Painful{}Girl``` написа:
South^Front-d4 написа:
Chelsea написа:
South^Front-d4 написа:
Днес Челси-Тотнъм в колко часа играят?

в 14:45 по диема екстра

Е който няма Д екстра ще трябва по турската да ги гледа... :)

Коя турска?


За NTV турската сигурно говори.Малее хора снощи точно по тая програма гледах Барса-Реал тва беше най-добрия мач който съм гледал от началото на сезона.Баси мача беше тва.Много добър.

Между другото турската не дава мачове от Англия.Само от Германия и Испания.

не по ntv a по tv8 ще го дават

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 13:56 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2006 22:38
Мнения: 293
Местоположение: d4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
е ний имаме ли я тъз тв8????


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 14:09 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
The_Raven написа:
е ний имаме ли я тъз тв8????

Аз съм на Добруджа кабел и я нямам :bang:

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 14:27 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Painful{}Girl``` написа:
The_Raven написа:
е ний имаме ли я тъз тв8????

Аз съм на Добруджа кабел и я нямам :bang:

само юниън я имат пускат я на мястото на ntv като дават мачове по tv8

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 16:01 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2006 22:38
Мнения: 293
Местоположение: d4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Eй маика му къде я измислиха тъз Диема Екстра един свестен мач не можем да гледаме :bang: :bang: :boo: :boo:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 16:02 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Така е . За съжаление с добричкия нет може да се гледат мачовете от myp2p.eu - там дават и турски мачове и втора испанска дивизия. Общо взето всичко. А и имат ESPN :loving:

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 16:07 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Така е . За съжаление с добричкия нет може да се гледат мачовете от myp2p.eu - там дават и турски мачове и втора испанска дивизия. Общо взето всичко. А и имат ESPN :loving:

Абе то може да се гледат ама много сече :boo:

_________________
...и колкото по-малко ми даваш,толкова повече ми се иска да те имам...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Мар 2007 16:46 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
БЕРБАТОВ ВКАРА ГОЛ НА ЧЕЛСИ ОЩЕ В 5-тата минута на мача.Добро начало за Бербо.

_________________
Човешкото същество е част от Вселената, част ограничена във времето и пространството.Той преживява себе си,своите мисли и чувства като нещо отделено от останалото,един вид оптична илюзия на съзнанието му.Тази илюзия е като затвор за нас,ограничавайки ни до нашите собствени желания и до привързаност само на хората най-близки до нас.Нашата задача трябва да бъде да се освободим от този затвор като разширим нашият кръг на съчувствие за да прегърнем природата в цялостната и красота.
А. Айнщайн


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 113  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов