Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 01:22

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 456 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2006 11:17 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Сеп 2004 07:41
Мнения: 234
Години: 34

Местоположение: Варна
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не е новина, но мисля, че тези изказвания си заслужават ....



Майкъл Джордан: Какво казват другите за него.


08 Jul 2006 от BasketbaLL
От днес стартира една нова рубрика в сайта която ще е изцяло за Майкъл Джордан. Всяка седмица ще се публикува информация и статистика от баскетболната кариера на един от най-великите баскетболисти. Когато информацията стане повече тя ще се обобщи и ще се качи в сайт в който феновете на въздушният, ще могат да се информират за кариерата на Джордан. Всеки който иска да помогне и да се включи в това начинание или да има собствена рубрика за друг велик играч нека ми пише на support@basketball-bg.com.

Род Торн
(генерален мениджър на Чикаго през 1984), след избора на Джордан в драфта)
„Искаме Джордан да е висок поне 7 фута (213 см), но той не е. Искахме централен нападател, но просто нямаше такъв. Джордан няма да обърне нещата за нашия тим в положителна насока, а и аз не бих изисквал това от него. Той е много добър в атака, но не е мощен нападател".

Лари Бърд (21 април 1986 г. когато Джордан вкарва на „Бостън" 63 точки в плейофен мач)
„МИСЛЯ, че това е ГОСПОД, преоблечен като Майкъл Джордан".

Крис Гатлинг
(бивш играч на „Голдън Стейт")
„Когато Майкъл обяви, че се отказва от баскетбола през 1994 г., дойде и тренира с нас 3-4 дни. Мич Ричманд вече бе напуснал отбора и фланелката с номер 23 бе свободна. Дадоха я на Джордан. Като го гледах си мечтаех да остане с нас завинаги".

Крейг Ило
(бивш играч на „Кливланд")
„Да пазиш Джордан е кошмар. Даже съм го сънувал, а когато езикът му се покажеше, се събуждах целия облян в пот".

Джон Сали
(бивш играч на „Детройт”)
Играехме срещу „Биковете" в Детройт и главната задача бе да не позволим на Джордан да забие топката в коша. В един момент обаче той проби и аз се опитах да го спра. Последва обаче едно завъртане на тялото му във въздуха и го видях увиснал на другия край на ринга. Взехме прекъсване и още преди треньорът ни Чък Дейли да ми каже нещо, аз му изкрещях: не си помисляй да ме хокаш. Видя го какво направи!"

Стив Кар (бивш съотборник на Джордан в „Чикаго")
Пристигна в тренировъчния лагер преди сезона 1995/1996 г. като човек обладан от зъл дух. За него всяка тренировка, всяко упражнение бе състезание и искаше да бъде най-добрият. Този му дух се предаде и на нас и ни настрои за целия сезон. Явно бе решил нарочно да се държи така. Искаше да ни покаже какво трябва да правим, за да станем отново шампиони.

Грант Хил
Бях с тима на Надеждите преди олимпийските игри в Барселона през 1992 г. В първия ден ме сложиха да пазя Майкъл Джордан. Аз се опитах да му отнема топката, но това бе невъзможно. Тогава той ми каза: „Виж момче, това не е университета в Дюк. Аз мога да взема топката, когато си искам и да правя с нея каквото си поискам".

Дейвид Стърн
(комисионерът на НБА)
Днес не е тъжен ден. Това е един велик ден. Най-великият баскетболист в историята на тази игра се оттегля с грацията, която характеризираше неговата кариера.

Лени Уилкинс
Какво още може да се постигне. Той спечели шест титли в НБА. Два пъти е олимпийски шампион. Има цял букет от награди за най-полезен играч. Вероятно вече му е дошло до гуша.

Шакил Онийл
Ще разказвам на внуците си как съм играл срещу него.

Кобе Брайънт
Чувствам се задължен да продължа традицията, която той и другите играчи създадоха.

Пат Райли
(треньор на Маями)
НБА, феновете, играчите, треньорите, американското общество, светът и цялата история се лишават от най-влиятелната фигура в спорта. Неговото въздействие се чувстваше върху всеки жив атлет във всеки спорт.



Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2006 14:21 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Окт 2005 15:06
Мнения: 216
Местоположение: America West Arena
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
rubberdubdub написа:
Не е новина, но мисля, че тези изказвания си заслужават ....



Майкъл Джордан: Какво казват другите за него.


08 Jul 2006 от BasketbaLL
От днес стартира една нова рубрика в сайта която ще е изцяло за Майкъл Джордан. Всяка седмица ще се публикува информация и статистика от баскетболната кариера на един от най-великите баскетболисти. Когато информацията стане повече тя ще се обобщи и ще се качи в сайт в който феновете на въздушният, ще могат да се информират за кариерата на Джордан. Всеки който иска да помогне и да се включи в това начинание или да има собствена рубрика за друг велик играч нека ми пише на support@basketball-bg.com.

Род Торн
(генерален мениджър на Чикаго през 1984), след избора на Джордан в драфта)
„Искаме Джордан да е висок поне 7 фута (213 см), но той не е. Искахме централен нападател, но просто нямаше такъв. Джордан няма да обърне нещата за нашия тим в положителна насока, а и аз не бих изисквал това от него. Той е много добър в атака, но не е мощен нападател".

Лари Бърд (21 април 1986 г. когато Джордан вкарва на „Бостън" 63 точки в плейофен мач)
„МИСЛЯ, че това е ГОСПОД, преоблечен като Майкъл Джордан".

Крис Гатлинг
(бивш играч на „Голдън Стейт")
„Когато Майкъл обяви, че се отказва от баскетбола през 1994 г., дойде и тренира с нас 3-4 дни. Мич Ричманд вече бе напуснал отбора и фланелката с номер 23 бе свободна. Дадоха я на Джордан. Като го гледах си мечтаех да остане с нас завинаги".

Крейг Ило
(бивш играч на „Кливланд")
„Да пазиш Джордан е кошмар. Даже съм го сънувал, а когато езикът му се покажеше, се събуждах целия облян в пот".

Джон Сали
(бивш играч на „Детройт”)
Играехме срещу „Биковете" в Детройт и главната задача бе да не позволим на Джордан да забие топката в коша. В един момент обаче той проби и аз се опитах да го спра. Последва обаче едно завъртане на тялото му във въздуха и го видях увиснал на другия край на ринга. Взехме прекъсване и още преди треньорът ни Чък Дейли да ми каже нещо, аз му изкрещях: не си помисляй да ме хокаш. Видя го какво направи!"

Стив Кар (бивш съотборник на Джордан в „Чикаго")
Пристигна в тренировъчния лагер преди сезона 1995/1996 г. като човек обладан от зъл дух. За него всяка тренировка, всяко упражнение бе състезание и искаше да бъде най-добрият. Този му дух се предаде и на нас и ни настрои за целия сезон. Явно бе решил нарочно да се държи така. Искаше да ни покаже какво трябва да правим, за да станем отново шампиони.

Грант Хил
Бях с тима на Надеждите преди олимпийските игри в Барселона през 1992 г. В първия ден ме сложиха да пазя Майкъл Джордан. Аз се опитах да му отнема топката, но това бе невъзможно. Тогава той ми каза: „Виж момче, това не е университета в Дюк. Аз мога да взема топката, когато си искам и да правя с нея каквото си поискам".

Дейвид Стърн
(комисионерът на НБА)
Днес не е тъжен ден. Това е един велик ден. Най-великият баскетболист в историята на тази игра се оттегля с грацията, която характеризираше неговата кариера.

Лени Уилкинс
Какво още може да се постигне. Той спечели шест титли в НБА. Два пъти е олимпийски шампион. Има цял букет от награди за най-полезен играч. Вероятно вече му е дошло до гуша.

Шакил Онийл
Ще разказвам на внуците си как съм играл срещу него.

Кобе Брайънт
Чувствам се задължен да продължа традицията, която той и другите играчи създадоха.

Пат Райли
(треньор на Маями)
НБА, феновете, играчите, треньорите, американското общество, светът и цялата история се лишават от най-влиятелната фигура в спорта. Неговото въздействие се чувстваше върху всеки жив атлет във всеки спорт.

Ади моля ти се всичко каквото излезе за Джордан от този сайт го качай във форума,защото има кой да го чете.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2006 12:23 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Окт 2005 15:06
Мнения: 216
Местоположение: America West Arena
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
28 юли 2006 | 19:09


Президентът на Филаделфия 76 Били Кинг потвърди в официално изявление, че лидерът на тима Алън Айвърсън ще остане в тима и през следващия сезон.

“Към този момент Алън остава. Оттук нататък започваме да се готвим за следващия сезон”, заяви Кинг.

През последните месецa името на Айвърсън бе спрягано за всевъзможни трансфери. На 14 юли на специална пресконференция обаче самият играч заяви, че иска да остане в клуба.

За разлика от предишния шампионат сезон 2004-2005 бе един от най-силните в кариерата на Айвърсън. Тогава той завърши като топреализатор в НБА с 33,0 точки и 7,4 асистенции средно на мач за общо 72 участия в срещи от програмата на Лигата.

Мениджърът на Айвърсън Лиън Роуз сподели пред Philadelphia Daily News, че “Отговорът” е изключително щастлив, че остава и вече има възможност да се съсредоточи над подготовката за следващия сезон.

“Аз лично не бях изненандан. Бях сигурен, че няма да го продадат”, каза Роуз.

“Да продаваш играчи само и само, за да кажеш, че правиш сделки не е правилно. По-добре е да се замислиш какъв вид решение е по-добро за клуба. Обикновено тогава се оказва, че трябва да работиш по-сериозно и да вършиш нещата далеч по-добре”, завършва Кинг.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2006 12:30 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Окт 2005 15:06
Мнения: 216
Местоположение: America West Arena
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Дирк Новицки: Иска ми се да бях споделил този момент със Стив и Майк
07 юни 2006 | 11:04


В понеделник рано сутрин българско време съставът на Далас Маверикс се класира за първи път в своята 26-годишна история за финала в НБА, след като надигра в мач номер 6 от финалите на Запад Финикс Сънс със 102:93 и така с 4-2 победи спечели първата си титла на конференцията. Герой за Маверикс бе Дирк Новицки. Германският национал, който бе избран за баскетболист на 2005 година от авторитетната класация на ФИБА бе безспорният лидер на своя тим и до голяма степен неговата постоянна игра в защита и нападенияе предопредели хода на сериите със Сан Антонио и Финикс. Sportal.bg представя на Вашето внимание пълното съдържание на пресконференцията след шестата среща със "Слънцата", която наскоро бе публикувана в www.insidehoops.com:

- Дирк, можеш ли да коментираш демонстрираната от отбора издръжливост в серията?

- Да мисля, че винаги успявахме да се справим. Всичко това се дължи на факта, че се държим заедно независимо дали губим или побеждаваме. Мисля, също така, че по време на цеклия сезон минахме през много тежки периоди. Играехме на приливи и отливи. Но най-важното е, че трябваше да се поддържаме като колектив. Може да допускаме грешки, но в крайна сметка трябва да вярваме един на друг. Трябва да вярваме в треньора и схемата на игра и мисля, че в крайна сметка точно това направихме. Най-важното, което направихме днес беше да подобрим играта, на фона на това, което показахме преди почивката. Съкратихме разлика от 12 или 10 точки. Мисля, че това е нещо възможно срещу отбор като Финикс, особено при техния стил на игра. Просто ти трябват няколко минути, за да заличиш пасива. През втората част играхме прекрасно в защита. Въртяхме се добре. Помагахме си. Вкарвахме и се борехме добре под коша като мисля, че това е защитата, която изисква от нас Ейвъри и именно това спомогна да спечелим мача.

- След 8 години с тима и всичко, което преживя можеш ли да споделиш емоционално как се чувстваш в този момент?

- Не е лесно. Толкова много неща ти минават през главата. Но определено съм горд с това, което постигнахме. Ето, че сме на финал, искаме да спечелим пръстените като се преборим за тях. Определно съм доволен от организацията в клуба. Прекарах страхотни 8 години тук. Мисля, че работихме доста време с Марк и играчите. Сглобихме състав, борихме се и в крайна сметка стигнахме там, където беше нашата цел. Преди няколко години пак бяхме на финал на Запад. Наистина е тъжно когато стигнеш до мачове през юни и отпаднеш. Така, че съм изключително щастлив, че съм на финала.

- Маверикс наистина се промени като клуб през последното десетилетие?

- Да, когато пристигнах не бе лесно. Имам предвид, че играехме в старата зала. Не беше приятно. Беше направо кофти. Така, че мисля, че преминахме през много неща. Въпреки това стана идеално с идването на Стив (Неш) и Майк (Финли) когато за известно време направихме нещо като триъгълно нападение, което беше супер. Те са ми големи приятели и ми беше трудно когато напуснаха. Сега наистина ми се иска да бяха споделили този момент с мен. Но, както знете клуба взима различни решения и прави промени.
Горд съм с това, което двамата правят за своите отбори. Въпреки това през тези 8 години беше голяма веселба. Както казах, когато за първи път пристигнах в Далас, почти никой не ни познаваше и не ни поставяше в сметките. Никой не обръщаше внимание на Маверикс и тогава Марк пое нещата в свои ръце. Оттук нататък ставахме все по-добри и по-добри и в крайна сметка се превърнахме в отбор-претендент за плейофите. Все пак беше забавно. Така че се надявам да поставим нещата на по-високо ниво и да донесем на клуба шампионската титла.

- Можеш ли да ни кажеш нещо за второто полувреме на срещата, не само за теб, но и за Джейсън Тери, имайки предвид неговото представяне през първата половина на срещата.

- Да, аз мисля, че Джейсън игра великолепно изобщо през плейофите. Всеки един мач обаче той натрупваше рано фаулове. Един или два, понякога три ранни фаула. Никога в началото на срещата не може да влезе в ритъм. Всички в тима обаче, както реализаторите, играчите, плеймейкърите бихме искали да напипа ритъма си на игра още в началото. Така, че мисля, че е малко неприятно за него винаги да му се налага да сяда на пейката рано-рано и да наблюдава играта отстрани. Затова му е трудно да се приспособи през втората част. Той обаче се справя с това. Мисля, че в тазгодишните плейофи успяваше. Специално днес не почувствах някаква рязка промяна в играта ни. Просто реших, че трябва да направя няколко пробива. Правеха ми добри заслони и почти винаги ме освобождаваха чудесно, което ми даваше възможност да стрелям необезпокояван. Искам да кажа, че и в двете фази на играта разигравахме добре топката. Имаме повече от четирима състезатели, регистрирали постижения в два показателя и всички играеха много добре.

- Дирк, попитах същото и Ейвъри. Когато Нели (Дон Нелсън) беше треньор ти бе нещо повече от добър реализатор и изключително ефективен в нападение. Ти все още стреляш добре, но като че ли фокуса на твоята игра вече е по-изместен към защитата. Приключи ли окончателно целия този процес?

- Да, наистина това е нещо, което Ейвъри въведе и на което отдава значение. Миналата година си мислех, точно преди плейофите, че промените в тима се случват доста бързо, имайки предвид вижданията на Нели и сравнявайки ги с тези на Ейвъри. Той се опита да въведе съвсем нова система на игра в последните няколко мача от редовния сезон, точно преди плейофите. В самото началото ни беше тежко с тази трансформация и това си пролича впоследствие в елиминациите. Не показахме най-доброто, на което сме способни и имаше разочарование, но мисля, че тази година с оставането Ейвъри, по време на целия подготвителен лагер, той даде да се разбере, че нашият стил на игра ще залага изключително на защитата и че трябва да работим много в тази област. През този сезон обаче преживяхме и много тежки моменти. Нищо не се получаваше като хората. Загубихме няколко поредни мача. Въпреки това обаче продължихме да вярваме в Ейвъри и неговата схема на игра и именно защитата ни донесе успех в плейофите. Така, че както знаете в редовния сезон може да вкараш 100 или 110 точки, но да спечелиш мач в плейофите е съвсем друго нещо. Мисля, че играхме добре в защита и затова днес спечелихме.

- Какво мислите за Маями и предизвикателството в лицето на Шак и Уейд?

- Естествено, че сме ги гледали много и е ясно, че Шак и Уейд играят на много високо ниво. Мисля, че като играчи на техните постове играят чудесно. Отделно Уокър реализира, Пейтън, Джейсън Уилямс и Поуси се представят прекрасно. Трябва много добре да ги пазим и да неутрализираме тяхното нападение.

Така, че ще имаме доста работа за вършене, но сега искаме да се насладим на момента и утре да си починем. От понеделник нататък ще мислим за останалото. Определено обаче ще сме вглъбени във финалната серия. Хубаво е, че ще имаме домакинско предимство. Цял сезон се стремяхме към това и в четвъртък ще сме готови за сблъсък.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2006 16:43 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 07 Юли 2006 18:56
Мнения: 933
Години: 36

Местоположение: In the sands of Persia
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Изгряващата звезда на Финикс Сънс Леандро Барбоса е подписал нов договор с тима за пет години в петък. Единствената спорна клауза в договора е била неговата заплата, която от сезон 2007-2008 ще стане над 33 млн. долара.

"Сънс наистина ми харесва и аз обичам да съм тук." - каза Барбоса на провелата се пресконференция в U.S Airways Center.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2006 19:42 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Окт 2005 15:06
Мнения: 216
Местоположение: America West Arena
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
nash1988 написа:
Изгряващата звезда на Финикс Сънс Леандро Барбоса е подписал нов договор с тима за пет години в петък. Единствената спорна клауза в договора е била неговата заплата, която от сезон 2007-2008 ще стане над 33 млн. долара.

"Сънс наистина ми харесва и аз обичам да съм тук." - каза Барбоса на провелата се пресконференция в U.S Airways Center.
:dancing: :dancing: :dancing: :574 :clap: :clap: :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2006 21:42 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
nash1988 написа:
Изгряващата звезда на Финикс Сънс Леандро Барбоса е подписал нов договор с тима за пет години в петък. Единствената спорна клауза в договора е била неговата заплата, която от сезон 2007-2008 ще стане над 33 млн. долара.

"Сънс наистина ми харесва и аз обичам да съм тук." - каза Барбоса на провелата се пресконференция в U.S Airways Center.


Da nqma da stava6 novinar, be aaa..... novinarka, sory !!! Da znae6 4e v televiziqta ne vzimat hora s krokodilski liza 6toto pla6at dezata. Pyk i za radioto ne stava6 6toto ima6 glas da 80-godi6en kubinez !!! :blowkiss:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Авг 2006 18:56 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Окт 2005 15:06
Мнения: 216
Местоположение: America West Arena
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
batista написа:
nash1988 написа:
Изгряващата звезда на Финикс Сънс Леандро Барбоса е подписал нов договор с тима за пет години в петък. Единствената спорна клауза в договора е била неговата заплата, която от сезон 2007-2008 ще стане над 33 млн. долара.

"Сънс наистина ми харесва и аз обичам да съм тук." - каза Барбоса на провелата се пресконференция в U.S Airways Center.


Da nqma da stava6 novinar, be aaa..... novinarka, sory !!! Da znae6 4e v televiziqta ne vzimat hora s krokodilski liza 6toto pla6at dezata. Pyk i za radioto ne stava6 6toto ima6 glas da 80-godi6en kubinez !!! :blowkiss:
ПОЗНАВАТЕ ЛИ СЕ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Авг 2006 20:49 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
Aha... :P Smqtaaaaai, poznavam samiq dqvol !!! ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2006 10:11 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Окт 2005 15:06
Мнения: 216
Местоположение: America West Arena
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
batista написа:
Aha... :P Smqtaaaaai, poznavam samiq dqvol !!! ;)
:531


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2006 09:02 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
nqkoi moje li da sloji programata na svetovnoto po bascetball v qponiq 2006

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2006 10:29 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 07 Юли 2006 18:56
Мнения: 933
Години: 36

Местоположение: In the sands of Persia
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Пуерто Рико - Сащ - 100:111


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2006 11:13 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Окт 2005 15:06
Мнения: 216
Местоположение: America West Arena
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
nash1988 написа:
Пуерто Рико - Сащ - 100:111
ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Авг 2006 13:55 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Nash написа:
nash1988 написа:
Пуерто Рико - Сащ - 100:111
ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

yes :clap:

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2006 12:16 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 07 Май 2006 15:37
Мнения: 181
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
тоя и аз го гледах :) добре играха пуерто риканците :) даже капитана им ме очарова, игра страхотно


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2006 12:20 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 07 Юли 2006 18:56
Мнения: 933
Години: 36

Местоположение: In the sands of Persia
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Половината от Пуерто Рико играят в NBA. А капитанът им е звездата на Орландо Меджик.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2006 12:32 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 07 Май 2006 15:37
Мнения: 181
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
познай кой е проспал малко нБа ;(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2006 16:04 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 07 Юли 2006 18:56
Мнения: 933
Години: 36

Местоположение: In the sands of Persia
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Сащ - Китай 121:90


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2006 16:22 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
nash1988 написа:
Сащ - Китай 121:90


Ti da ne si stanal sporten komentator, be..aaaa.... komentatorka !!! :boi:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2006 22:17 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
aIDE BE TEMATA ZAMRQ !!!! :friends:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2006 11:52 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Окт 2005 15:06
Мнения: 216
Местоположение: America West Arena
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
какво ще кажете за WNBA.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2006 14:28 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 07 Май 2006 15:37
Мнения: 181
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
:) има страшни каки там...в смисъл мн добри :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2006 17:14 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
Ama sa mnogo grozni............. :wanted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Авг 2006 20:58 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
Ko da gledam jenski maimuni det sa gonqt s nekakva topka.... :bang:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Авг 2006 06:20 
Offline

Регистриран на: 31 Авг 2006 05:12
Мнения: 14
Местоположение: in the Jungle
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
batista написа:
Ko da gledam jenski maimuni det sa gonqt s nekakva topka.... :bang:

Еееее ,..., недей обижда момичетата, знаеш ли колко труд са хвЪрлили за да се научат да я гонЯт таЯ топка както трЯбва ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2006 12:25 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 18 Яну 2006 11:59
Мнения: 88
Години: 38

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Гърция е на финала на световното по баскетбол на финала Гърция-САЩ 101:95


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2006 12:43 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Как може САЩ да паднат :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Сеп 2006 16:19 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 13 Окт 2005 15:06
Мнения: 216
Местоположение: America West Arena
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
13_VOIN написа:
Как може САЩ да паднат :(
нали :bang:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: 19
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2006 04:30 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 09 Авг 2006 00:50
Мнения: 32
Местоположение: http://animerulezzz.org
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Много лесно. САЩ не могат да играят срещу отбори със зонова защита, т.е. всички останали.
Не сте ли забелязали, че в НБА играят само на персонална защита, за да направят баскетбола по атрактивен? Все пак при този вид защита има по-голям шанс да направиш пробив през човека, който те пази и евентуално да завършиш атаката с ефектна забивка.
При другият тип защита, зоновата, пробив се прави доста по-трудно поради факта, че защитаващите се баскетболисти не трябва да преследват човека си, а си стоят в зоната и пресрещат всеки, който навлезе в нея. Това естествено принуждава противниковите играчи да търсят други начини за отбелязване на точки. Сега познайте ккакъв е този начин. Правилно! Тройки. Точно това обяснява защо повечето от европейските баскетболисти са добри тройкаджии. :good mornig:


Последна промяна Ted^Maverick на 07 Сеп 2006 07:19, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Сеп 2006 07:49 
Offline
Born To Be Wild
Аватар

Регистриран на: 06 Юли 2006 22:40
Мнения: 3242
Години: 35

Местоположение: The Nearest Churchyard
Благодарил: 11 пъти
Получил благодарност: 37 пъти
IHAAAAAAAAAAAAAAAA GADNITE AMERIKANZI SA AUT !!!!
NATRIHA IM NEGARSKITE NOSOVE !!!! SAMO ARGENTINA !!!!!! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 456 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов