Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 03 Юли 2024 13:46

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 192  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Авг 2006 16:58 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Гледай на мача с Киево кво ще става :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 03 Авг 2006 17:06 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Аз вчера вечер гледах мача Сиони-Левски на запис по Ринг тв и ми направи впечатление,че имаше 3 агитки....1-та беше на Сиони,15-20 човека имаше от България и около 200 всичките с оранжеви фланелки от Грузия дето прия всяка атака на Левски ставаха на крака и приживяваха некви емоции :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2006 09:56 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не се канете толкова много на Киево! Да, според мен са преодолим отбор, но също така са и непредвидим отбор! Ако нашите не подходят сериозно към мача можем да забравим за групите в Шампионска лига. А ми се струва много вероятно това да се случи - Йовов ( макар, че той и Телкийски ми са любимите футболисти в отбора) и Вагнер са в доста слаба форма и макар, че в нападение имаме доста варианти, в защита работата е малко притеснителна - особено и ако Томашич не се възтанови напълно!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2006 10:08 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Киево трепери пред “сините”
Боримиров и Емил Ангелов са много опасни, вайкат се в Италия


"Готов ли е Киево за Левски?", питат се във Верона, след като "сините"отстраниха с общ резултат 4:0 Сиони. "Грузинците нямаха сили данаправят нищо срещу шампиона на България. Левски знае как да взема и дапази своето", пише веронският в. "Л'Арена". Изданието предупреди"летящите магарета" да обърнат особено внимание на двама от "сините".
"В средата на терена българите имат преимущество, което се дължи наДаниел Боримиров. Другият футболист, който може да ни създаде големиглавоболия, е Емил Ангелов. Както разкри разузнавачът Ди Анжело, тойзаслужава едно голямо "Браво" за играта си пред вратата на съперника.Дана и останалите защитници на Киево ще имат доста работа с него ипреди пътуването до София трябва да си спомнят какво им се случи срещуЦървена звезда", допълва изданието от Верона.
Според "Л'Арена" Левски има предимство. "Звездите правят разликата втакива мачове. Киево има отбор, а Левски - ентусиазъм. Освен товаверонци са се доказали в Италия, но в Европа все още не. Българитезнаят как се бият италианци и затова се чувстват фаворити. Но ние можеми искаме да ги спрем. Ще бъде хубаво", коментира още всекидневникът.
Модена отправи ултиматум към Киево за нападателя Косато. "Омръзна ни дани мотаят. Имаме оферта и искаме отговор", обяви президентът ЛукаБаралди. Във Верона обаче продължават да се мотаят.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2006 11:19 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
GoldMasteR написа:
Киево трепери пред “сините”
Боримиров и Емил Ангелов са много опасни, вайкат се в Италия


"Готов ли е Киево за Левски?", питат се във Верона, след като "сините"отстраниха с общ резултат 4:0 Сиони. "Грузинците нямаха сили данаправят нищо срещу шампиона на България. Левски знае как да взема и дапази своето", пише веронският в. "Л'Арена". Изданието предупреди"летящите магарета" да обърнат особено внимание на двама от "сините".
"В средата на терена българите имат преимущество, което се дължи наДаниел Боримиров. Другият футболист, който може да ни създаде големиглавоболия, е Емил Ангелов. Както разкри разузнавачът Ди Анжело, тойзаслужава едно голямо "Браво" за играта си пред вратата на съперника.Дана и останалите защитници на Киево ще имат доста работа с него ипреди пътуването до София трябва да си спомнят какво им се случи срещуЦървена звезда", допълва изданието от Верона.
Според "Л'Арена" Левски има предимство. "Звездите правят разликата втакива мачове. Киево има отбор, а Левски - ентусиазъм. Освен товаверонци са се доказали в Италия, но в Европа все още не. Българитезнаят как се бият италианци и затова се чувстват фаворити. Но ние можеми искаме да ги спрем. Ще бъде хубаво", коментира още всекидневникът.
Модена отправи ултиматум към Киево за нападателя Косато. "Омръзна ни дани мотаят. Имаме оферта и искаме отговор", обяви президентът ЛукаБаралди. Във Верона обаче продължават да се мотаят.

Пич доста неграмотно си го написал! :bye:
Аз лично мисля,че с тази игра трудно ще ги бием ама винаги първо пчваме слабо после става силна играта и то играта става силна като се изправим срещу силен отбор така,че мисля,че маа ще свърши 1:0 за Левски в София,а там да се надяваме за 0:0 или пък защо не 0:1 :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2006 14:03 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз си мисля, че не можем да правим генерални заключения от мачовете със Сиони, защото както се казва мечката скача според тоягата, а грузинците определено не са голям критерий за ниво на съперник. Мачът за Суперкупата също не може да е критерий тъй като това за мен беше тренировка за Левски. И все пак както казах по - рано, моето мнение е, че ако не се мотивират нашите достатъчно тежко ни и горко - ако пък нивото на игра остане същото можем да отпишем Шампионската лига!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2006 14:13 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
13_VOIN написа:
GoldMasteR написа:
Киево трепери пред “сините”
Боримиров и Емил Ангелов са много опасни, вайкат се в Италия


"Готов ли е Киево за Левски?", питат се във Верона, след като "сините"отстраниха с общ резултат 4:0 Сиони. "Грузинците нямаха сили данаправят нищо срещу шампиона на България. Левски знае как да взема и дапази своето", пише веронският в. "Л'Арена". Изданието предупреди"летящите магарета" да обърнат особено внимание на двама от "сините".
"В средата на терена българите имат преимущество, което се дължи наДаниел Боримиров. Другият футболист, който може да ни създаде големиглавоболия, е Емил Ангелов. Както разкри разузнавачът Ди Анжело, тойзаслужава едно голямо "Браво" за играта си пред вратата на съперника.Дана и останалите защитници на Киево ще имат доста работа с него ипреди пътуването до София трябва да си спомнят какво им се случи срещуЦървена звезда", допълва изданието от Верона.
Според "Л'Арена" Левски има предимство. "Звездите правят разликата втакива мачове. Киево има отбор, а Левски - ентусиазъм. Освен товаверонци са се доказали в Италия, но в Европа все още не. Българитезнаят как се бият италианци и затова се чувстват фаворити. Но ние можеми искаме да ги спрем. Ще бъде хубаво", коментира още всекидневникът.
Модена отправи ултиматум към Киево за нападателя Косато. "Омръзна ни дани мотаят. Имаме оферта и искаме отговор", обяви президентът ЛукаБаралди. Във Верона обаче продължават да се мотаят.

Пич доста неграмотно си го написал! :bye:
Аз лично мисля,че с тази игра трудно ще ги бием ама винаги първо пчваме слабо после става силна играта и то играта става силна като се изправим срещу силен отбор така,че мисля,че маа ще свърши 1:0 за Левски в София,а там да се надяваме за 0:0 или пък защо не 0:1 :D




Пич, не съм го писал аз директно е копнато от вестник...

Иначе не виждам нищо лошо да са надъхани всички за победа.Мисля , че е абсолютно нормално , защото Киево не е кой знае какъв италиански гранд.Ако излязат нахъсани и да вярват в победата може и да стане нещо , за това ще допренесат и самите фенове.Дано другите фенове не са такива писимисти като вас.Не разбрах само и къде става ясно , че Левски ще ги смачка и че всички са сигурни в победата.Даже точно обратното всички казват , че това ще е един много труден мач.Дори и срещу Барселона да играят не трябва да се губи вяра в отбора.И да не се гледат някви статистики как почвали слабо после как завършвали.Това е футбол и всичко може да стане.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2006 15:43 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Никой не е изгубил вяра в отбора! Просто си изказваме мнението - това е! :beer:

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2006 16:13 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Да,всичко може да стане,точно за ей това ме е яд,щото пак почнаха по вестниците тоя го било истрах,оня треперел от Е.Ангелов и Боримиров.....едва ли ще ме разберете какво искам да кажа,но не намерих по-добър начин да се изразя. ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2006 22:05 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 29 Яну 2004 11:55
Мнения: 209
Местоположение: In da club
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аве ще ги смачкаме тия ве!!! Да не са Милан. Ко като са италиянци. Ние пък сме Левски от София! :clap:

_________________
"...и рече Бог "Само "Левски"!
И направи небето синьо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Авг 2006 22:43 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Окт 2004 19:41
Мнения: 1007
Местоположение: What'sUp Be Nigga
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
xaxa i da sa milan su6tite tapaci she sa :pako:

_________________
Me Pr0,U n00b Ok?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Авг 2006 17:23 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Левски остава без защита


Капитанът Топузаков с навехнат глезен, Томашич още невъзстановен


Без двама от основните си защитници е напът да остане Левски за мача с Киево. Първият двубой от III предварителен кръг на Шампионската лига е в сряда от 20,30 часа на стадион "Васил Левски".
Капитанът Елин Топузаков е с навехнат глезен и вчера не тренира. 29-годишният Топузаков пострада в двустранната игра в събота. Другият централен защитник - Игор Томашич, направи тренировка вчера, но състоянието му не е добро. Хърватинът пострада преди седмица на финала за суперкупата срещу ЦСКА. Тогава Томашич напусна с комоцио терена, а Жозе Фортадо от ЦСКА - със счупен глезен.
- На този етап вероятността Томашич и Топузаков да не играят срещу Киево е голяма - призна треньорът Станимир Стоилов.
Ако двамата не се възстановят, в центъра на отбрана ще бъде върнат Станислав Ангелов, а втори стопер ще бъде Борислав Стойчев или Николай Николов.
Заради травма в тренировката вчера сутринта не участва и Николай Михайлов. Младият вратар е с контузия в коляното, която му пречи да се готви нормално.
- Правим всичко възможно да вдигнем на крака контузените в тима - обявиха от лекарския щаб на Левски.


По-добре мисля , че ще е да пусне Борислав Стойчев и той няма опит,ама другия пък ще е абсолютен дебютант.Но който и да вкара мисля , че те ще дадат всичко възможно от себе си , защото това е и начин да започнат да се налагат в отбора.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Авг 2006 10:24 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Топузаков излиза на инжекции

Капитанът на Левски Елин Топузаков ще стисне зъби и ще играе на инжекции срещу Киево. "Сините" изпаднаха в паника, след като Топчо изкълчи глезен в събота. Той обаче е твърд, че за нищо не света няма да пропусне двубоя с италианците. На стадион "Васил Левски" заедно до него в отбрана ще действа и Игор Томашич, който вече се чувства по-добре. Така отпаднаха проблемите на треньора Станимир Стоилов със състава. Днес "сините" тренират на "Васил Левски", а не на "Герена", за да могат да свикнат с терена.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2006 10:02 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
- Г-н Стоилов, какво е състоянието на отбора преди мача с Киево?

- Киево е отбор от нашето ниво. А силните емоции идват, когато срещаш по-именити и известни съперници. Не искам футболистите да изпадат в излишна еуфория. Надявам се да излезем с нужното спокойствие и да покажем играта, на която сме способни.

- Изгледахте доста мачове на Киево, какви са впечатленията ви от отбора?

- Наблюденията ми от контролите им и от срещите от миналото първенство ме убедиха, че играят изрядно в тактическо отношение и са много дисциплинирани. Предимството ни пред тях обаче е, че те все още нямат изигран официален мач от новия сезон. Но от друга страна участват в първенство, изпълнено с истински здрави мачове. И това им помага да растат. Ние сме на обратната крайност. Нямаме истински съперници у дома, които дори да са и по-силни от нас. Затова и лъкатушим в изявите си.

- И все пак Левски се смята за фаворит?

- Фаворит в тези двубои няма. Този, който играе правилно и направи по-малко грешки, ще спечели. Ще има твърде малко положения за гол. Затова трябва да сме максимално концентрирани. Трябва да вкараме от половин положение. В нападение Киево също е сериозен отбор, така че нещата ще се решат и от защитата.

- По-какъв начин ще се опитате да превземете вратата на Киево?

- Аз не съм привърженик на тактиката да стоим и да чакаме. Така че още от първите минути ще търсим начин да им вкараме гол. Това е стилът на Левски. Не смятам, че с бавене и изчакване ще постигнем нещо. Напротив. Тази тактика е пагубна.

- Не се ли притеснявате, че в последно време играчите ви си вадят лесно картони, а италианците са известни с провокациите?

- Левски е известен с това, че през миналия сезон получи най-малко картони у нас и в Европа. Смятам, че така ще бъде и сега. Случаят "Бардон" няма да се повтори.

- Говорихте ли за това с французина?

- Водили сме разговори по този въпрос и с него, и с останалите. Ако са богати, нека да продължават.

- Кой резултат ще бъде най-изгоден за Левски?

- Всяка победа. 0:0 също не е лош резултат, но предпочитам победа.

- А смятате ли, че двубоят може да се реши още в София?

- Не.

- Киево ще бъде без двама титуляри в защита. Това няма ли да ви помогне?

- За италианските отбори няма значение кой играе в отбрана. Всичките им защитници се справят еднакво добре.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2006 22:33 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ПРОДЪЛЖАВАМЕ ДА МЕЧТАЕМ !!!!

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Авг 2006 22:37 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2005 17:31
Мнения: 890
Местоположение: Добротица
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
скапан мач ,хубав резултат
и другия мач да играят така скапано ама
да бият :super:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2006 09:44 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Тодор Батков: Вървим нагоре
09.08.2006
Спорт НетИнфo
Шампионска лига

Изказвания след срещата между отборите на Левски и на Киево (2:0) от третия предварителен кръг на Шампионската лига по футбол:
Тодор Батков, председател на Надзорния съвет на Левски:
"Показахме, че вървим постоянно нагоре и няма да спрем дотук. Надявам се на 28-ми август да отидем на друг жребий. Дадох клетва, че ще отида на жребий само в един случай, сещате се кой е той. Искам да призова всички, които обичат Левски да покажат български дух и да подкрепят отбора като дойдат на гостуването на Киево във Верона. Отборът не поздрави публиката след мача, но това не е обида. Публиката и отборът са едно неразривно цяло. По-скоро става въпрос за пренапрежение, ако е имало обида, то тя е към някои души, които не могат да се нарекат "левскари". Става въпрос за инцидентите преди две седмици. Вече говорихме с министър Петков, процедурите текат, от видеозаписите са разпознати няколко човека. Миналата година сме дали 120 000 евро, за да си платим глобите. Не е нормално, по-добре е да ги даваме за футбол".

Наско Сираков, изпълнителен директор на Левски:
"Като резултат съм доволен от мача, преди началото му можехме само да мечтаем за победа с 2:0. Но като отбор имаме по-големи възможности и Левски е показвал, че може да играе на по-високо ниво. Допуснахме някои грешки в защита, които, ако бяха наказани, щяха да ни струват скъпо. Имаме две седмици до реванша и в тях ще работим, за да ги отстраним, защото там ни чака кървав реванш. Киево имаше няколко наистина стопроцентови положения. Надяваме се на реванша да бъдем още по-добри".

Константин Баждеков, изпълнителен директор на Левски:
"Мисля, че ни очаква много тежък реванш. Победата е хубава, но не бива да мислим, че всичко е вече решено. Направихме добър резултат, но трябва да запазим концентрацията си и в Италия".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2006 09:50 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Левски докосва Шампионската лига

Българският шампион Левски победи като домакин с 2:0 италианския Киево, в мач от третия предварителен кръг в Шампионската лига. Валери Домовчийски отбеляза ранен гол за "сините", а в самия край на срещата Седрик Бардон бе точен от дузпа. С чистата си победа и с двата гола аванс, българите са на крачка от групите на турнира. Реваншът е след две седмици в Италия.

Двата отбора направиха много силен и динамичен мач, с непрестанни атаки към двете врати. Футболистите на Станимир Стоилов показаха, че са под напрежение в първите минути, когато оставиха инициативата на съперниците си. Отлична атака на бразилецът Амаури в 6-ата минута бе завършена с удар към Георги Петков, който обаче спаси вратата си в решителен момент.

Левски поведоха в резултата при първата си атака в срещата, когато Христо Йовов в 8-ата минута напредна отляво, центрира към наказателното поле, където младият нападател Валери Домовчийски я засече в мрежата. Много добро начало за шампионите.

Киево не показаха и грам притеснение от негативния резултат и затегнаха здраво обръча около Петков. На няколко пъти защитата на "сините" избиваше след опасни центрирания или чистеше в корнери след набези по крилата. От своя страна българите опитваха далечни удари, които не намираха целта. Веднъж Левски имаха и претенции за дузпа за интервенция срещу Боримиров.

Пред футболистите на Стоилов се отвори възможност за нов гол в 39-ата минута, когато след разбъркване в наказателното поле, италиански играч изби от голлинията, а последвалият удар бе уловен от вратаря Виченцо Сичиняно. "Сините" претендираха за дузпа срещу Йовов, но ситуацията бе спорна. В следващата атака, пред другата врата Андреа Дзанкета не можа да се възползва от добро центриране отляво на Лана и с глава не намери очертанията.

Минута преди края Амаури стреля под ъгъл, но Петков улови сигурно. Нов шанс за гол имаха италианците миг преди последния сигнал за първата част, но Дзанкета не успя да отбележи.

Възпитаниците на Станимир Стоилов трябваше да благодарят горещо на рефера Ярослав Яра, който странно защо отмени гол на италианците в първите секунди на втората част. Тирибоки надскочи Томашич и след това довкара кълбото, но попадението не бе зачетено заради нарушение срещу хърватина.

Пак Тирибоки бе на върха на атаката на Киево в 51 минута, когато не можа с глава да намери вратата след центриране отдясно.

Левски се активизираха между 55 и 60 минута, когато удари към вратата на Киево опитаха Боримиров, Домовчийски и Бардон.

В 80-ата минута гредата спаси "сините" след удар с глава на Скурто. Малко по-късно грешка на Еромоигбе за малко не доведе до гол във вратата на Петков, но топката мина на метър встрани. Амаури в 84 минута също се озова на добра позиция, но стражът на Левски пак спаси.

Веднага след това реферът отсъди дузпа в полза на Левски в ситуация, в която Емил Ангелов губеше топката и хитро се хвърли между двамата централни защитници на Киево. Зад топката застана Седрик Бардон и бе безпогрешен - 2:0 за Левски.

Tака Левски спечели с 2:0 в един равностоен и оспорван мач, след който обаче е все по-близо до така бленуваното участие в Шампионската лига.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2006 10:31 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Един добър резултат!Нека всички ЛЕВСКАРИ се поздравим с успеха! :clap:
Дано оправим грешките в защитата до след 2 седмици и си мисля, че и в Италия можем да вземем победата!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2006 10:35 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
До реванша има 2 седмици , нядавам се всички футболисти да не чувстват нищо от контузиите и състава да е налице на макс.Защото Томашич и Топузаков може да играха , но тук таме им куцаше играта и според мен е точно заради контузиите.Там да им набутаме едно голче и мисля , че ще сме екстра.Надявам се доста публика да отиде на мача.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2006 10:49 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз също мисля, че липсата на кондиция в защитата беше резултат от контузиите им. А колкото до решанша, наистина ако им вкараме за 0:1 жабарите умират! Обаче ако пък те ни вкарат ранен гол - не знам как ще удържим резултата!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2006 10:51 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
gorg написа:
Аз също мисля, че липсата на кондиция в защитата беше резултат от контузиите им. А колкото до решанша, наистина ако им вкараме за 0:1 жабарите умират! Обаче ако пък те ни вкарат ранен гол - не знам как ще удържим резултата!


Абе то примерно Ричард сгреши на 2 пъти а не беше контузен. Просто едно е Рилски Спортист да се опита да ти прилага преса ,друго е италиански отбор бил той и Киево да го направи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Авг 2006 10:53 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Няма спор в това, но смятам че все пак си изиграхме мача тактически много правилно! А и никой играч не е застрахован от грешки - дори и най - великите футболисти!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Авг 2006 13:06 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Героите от "Герена" отлагат празненствата за 24 август
€ 3,5 млн. чакат Левски в Европа
Феновете в истерия, над 2000 са готови да тръгнат към Верона


България пее и пие от радост заради Левски. Победата с 2:0 над Киево доближи "сините" на една крачка от групите на Шампионската лига. Моментът е исторически. Никога български отбор не е бил толкова близо до участие в най-престижния клубен турнир в света. Евентуалният краен успех срещу италианския отбор има и своето финансово измерение, което е космическо за стандартите в България. При 130 лева пенсия и 345 лева средна работна заплата "синият" клуб може да спечели поне 3,5 млн. евро, ако бие шута на "летящите магарета" от Верона.
В групите се тръгва с 5,5 млн. швейцарски франка (3,5 млн. евро) напред, показва разчетът на УЕФА. 1,6 млн. евро е стартовият бонус, а за всеки от шестте мача Левски ще прибере по 320 хил. евро, или общо около 1,9 млн. Ако има късмета да е сред 32-та най-силни отбора на континента, шампионът на България ще участва и в разпределението на 75% от приходите от тв права и рекламни договори, сключени с европейската централа. Останалите 25% остават в касата на УЕФА.
Футболистите на Левски не празнуваха след големия мач в сряда. Те решиха да не дърпат дявола за опашката и без да бият тъпана, получиха заповед от ръководството да се приберат по домовете.
"Уморени сме, а в събота имаме мач. Купоните ще почакат, след като си свършим работата на 23 август", заявиха играчите.
За разлика от тях запалянковците не бяха на себе си от радост. Полицията не успя да ги спре и те прегръщаха и целуваха любимците си. Един от феновете се оказа алжирец, който от 6 години живее в България. Той се снима с всеки от футболистите. "Само Левски. Ние сме в Шампионската лига. Няма втори като нас. Синьото е хубав цвят, като морето", нареждаше Карим.
Онези, които не успяха да видят героите си веднага след последния съдийски сигнал, превзеха заведенията из цяла София. На Цариградско шосе имаше шествие от стотици автомобили с надути клаксони, а през смъкнатите стъкла се вееха знамена. "Само Левски, оле!", тресеше се бирария "Гюлето", където сервитьорите не смогваха с поръчките. Някои не издържаха на темпото и заспаха по масите. В съня си виждаха едно - Верона. Над 2000 българи ще щурмуват града на Ромео и Жулиета за реванша на 23 август. Някои се чудеха колко пари ще струва екскурзията, а други загряха от ранни зори телефоните на националния фенклуб.
"Цените ни са ясни - 210 лева с една нощувка и намаление на 190 за тези, които са наши членове. Вече имаме запълнени няколко автобуса. Тези, които не искат да спят във Верона, ще плащат по 130 и 150 лева", обяви Златин Тепсиев. "Дръж се, Верона, Жулиета ще остане без балкон", шегуваха се "сини" фенове. На 23 август футболистите на Левски ще играят мача на живота си срещу Киево.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Авг 2006 11:04 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Вдигат мерника на Борносузов в Левски
Много е несериозен, отсече треньорът Станимир Стоилов


Тежки дни очакват Атанас Борносузов в Левски. Халфът бе взет на мушка от треньора Станимир Стоилов за несериозно отношение към тренировките.
"Не съм доволен от Борносузов. Още не съм разговарял с него. Ако се поправи, ще му дам шанс в някой от следващите мачове. В противен случай може да се окаже в положението, в което беше в Томск", обясни Стоилов.
Преди да дойде на "Герена" през лятото, футболистът бе изпаднал в немилост при треньора си в руския Том. Борносузов бе свободен да си търси нов отбор.
В групата на "сините" за днешния мач със Спартак (Вн) попадна Георги Иванов-Гонзо. Той бе гласен за титуляр в I кръг срещу Черноморец (Сф), но БФС отмени мача.
"Георги тренира едва от една седмица. Ако трябва да сме точни, готов е 30%. Един измежду него, Йовов и Бардон ще остане резерва - каза Стоилов. - На вратата ще започне Михайлов, титуляр ще е и Веско Минев."
В състава са още Живко Миланов, Томашич, Мирослав Иванов, Ричард, Коприваров и Емил Ангелов. Непосредствено преди срещата треньорът ще решава дали да даде почивка на Станислав Ангелов. Ако той не играе, мястото му ще заеме Борислав Стойчев.
На лагер не се качи ветеранът Даниел Боримиров, който се оплаква от болки в адукторите.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Авг 2006 22:28 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Георги Иванов се разписа два пъти за победата на Левски над Спартак Варна с 3:0
ЛЕВСКИ – СПАРТАК ВН 3:0
1:0 Йовов (45), 2:0 Г.Иванов (48), 3:0 Г.Иванов (85),

Левски: Михайлов, Миланов, Томашич, Ст. Ангелов, Минев, Ричард, М.Иванов, Ем. Ангелов(73 – Балтанов), Коприваров, Йовов-к(53 – Борносузов), Бардон(46- Г.Иванов).

Спартак Вн: Славов, Пейков, Н. Ненов, Арангелов, Ив. Тодоров, Н. Станчев – к (73 – Ив. Вълков), Тр. Радулов, Кателиев, Радомиров(47 – Вл. Василев), Ст. Ненов.

Съдия: Ивайло Бозев
Жълти картони: (Л); Илиев (С);

ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ

Левски успя да наложи териториален превес след първия съдийски сигнал и бе близо до откриване на резултата още във 2-ата минута. След изпълнение на корнер от дясно бранител на гостите изби топката, която попадна у Мирослав Иванов на дъгата пред наказателното поле и стреля мощно от въздуха с десния крак, но само левия страничен стълб до Генко Славов попречи на топката да влезе. В 23-ата минута Седрик Бардон проби фронтално срещу вратата на Спартак и стреля силно от границата на наказателното поле, но топката срещна гърба на Емил Ангелов и излезе в аут. Минута по-късно Емил Ангелов получи пас по земя в наказателното поле, обърна се и стреля от малък ъгъл, но Славов успя да избие в корнер. В 29-ата минута Коприваров пое топката по десния фланг и проби навътре към наказателното поле, където подаде успоредно към Емил Ангелов, той от своя страна пропусна за Бардон, но последния стреля силно и високо над вратата. Две минути по-късно Йовов уцели напречната греда след изпълнение на пряк свободен удар от дъгата пред наказателното поле. В 32-ата минута Емил Ангелов получи скрит пас от Бардон в наказателното поле, но малко преди да нанесе удар Пейков отклони с шпагат топката, която се озова в ръцете на Славов. Минута по-късно след комбинация между Бардон и Емил Ангелов пред пенала, последния изведе Йовов в коридор очи в очи с вратаря на гостите, но ударът му бе париран. В 40-ата минута Минев получи дъдлъг пас по лявото крило и центрира отлично от движение към непокрития Емил Ангелов, който обаче не успя да придаде сила на удара си с глава и Славов улови безпроблемно. Три минути по-късно Йовов навърза защитата на Спартак в наказателното поле, но диагоналният му удар бе избит с мъка от Генко Славов. В последната минута на полувремето Христо Йовов бе спънат на дъгата пред наказателното поле, след което сам реализира с хубав изстрел от прекия свободен удар за 1:0.

ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ

Веднага след подновяване на играта атаките на Левски пред вратата на Спартак започнаха да се редуват. В 48-ата минута Йовов центрира от корнер от ляво и намери Георги Иванов, който с глава простреля Генко Славов за 2:0. В 65-ата минута Емил Ангелов получи от Минев пас от дълбочина и нахлу на скорост в наказателното поле, където Генко Славов го посрещна непозволено и Бозев отсъди дузпа. Потърпевшият стреля силно в ляво, но Генко Славов изби акробатично. В 71-ата минута Мирослав Иванов елиминира двама защитници на Спартак по десния фланг и нахлу в наказателното поле, но Стоян Ненов го повали и съдията отсъди втора дузпа. Този път Георги Иванов се нагърби с изпълнението, но мощният му удар намери десния страничен стълб на вратата на Спартак Варна. В 85-ата минута Коприваров проби в наказателното поле и подаде на Миро Иванов на дясно, който центрира меко към Георги Иванов, а той от границата на малкия пеналт с глава разстреля Славов за 3:0.




Имаме 6 точки след първите 2 кръга на първенството.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2006 09:40 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не е сигурно дали ще са 6 още дълго време! Ако изгонят Конелиано (или Черноморец - не знам как се казва вече), ще ни вземат онези 3 точки дето ни ги дадоха!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2006 11:27 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
А то мисля , че беше в определен срок , който изтече.Пък и последно знам , че БФС ги допусна в "А" група.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2006 11:28 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
GoldMasteR написа:
А то мисля , че беше в определен срок , който изтече.Пък и последно знам , че БФС ги допусна в "А" група.

Сега в четвъртак ще стане ясно дали ще ги махат или не.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2006 12:21 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Е да ама по правилник май ако не се явиш на 2 поредни мача те махат от първенството! А на Конелиано тоя с Вихрен дето не го играха им е 2-рия!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 192  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов