Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 05 Юли 2024 22:39

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 192  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2005 14:50 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
..хаха комплекси брат комплекси ...
друго няма кво да кажа ..и мартин и стилиян петров с ииграха достатъчно дълго за ЦСКА - около сезон и половина ...тва че овърташ темата като путка е друг въпрос...
ЛЕФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФСКИ
:evil_laugh:



Нито Мартин, нито Стилиян, нито Бербатов са били достатъчно в ЦСКА, че да ги наричате чорбари! Понеже последния отбор, в който са играли в България е ЦСКА не значи, че са чорбари! От тея тримата единствено Бербатов е тиражирал, че е играл някога в СЦКА, а другите двама са го споменавали ей така между другото!!!!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2005 14:59 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Но да не говорим днес за спора Левски - ЦСКА!

ДНЕС Е ДЕНЯТ, В КОЙТО МОЖЕ ДА СЕ НАПИШЕ НОВАТА ФУТБОЛНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ!!!!!!!! :oleole: :oleole: :oleole:
ЛЕВСКИ И ЛИТЕКС СЕ ИЗПРАВЯТ СРЕЩУ СЪОТВЕТНО ЦСКА (МОСКВА) И ДНИПРО (ДНЕПЪР). ПРИ ПОБЕДИ НА ДВАТА БЪЛГАРСКИ ОТБОРА, ТЕ СЕ КЛАСИРАТ ЗА СЛЕДВАЩАТА ФАЗА НА ТУРНИРА, А ИМ ОСТАВАТ ПО ОЩЕ ДВА МАЧА, КОЕТО ЗНАЧИ, ЧЕ МОГАТ ДА СЕ ПРЕБОРЯТ И ЗА ПО - ДОБРО КЛАСИРАНЕ В ГРУПАТА, КОЕТО ОТ СВОЯ СТРАНА ЩЕ ПОВОШИ КОЕФИЦЕНТА НА БЪЛГАРИЯ НА КЛУБНО РАВНИЩЕ В ЕВРОПА!
НЕКА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ, КОИТО СЕ ИНТЕРЕСУВАТ ОТ ФУТБОЛ ДА ПОДКРЕПЯТ ДОВЕЧЕРА ДВАТА БЪЛГАРСКИ ОТБОРА!
УСПЕХ ЛЕВСКАРИ И ЛОВЧАНЛИИ!!!!!!!!! :oleole: :oleole: :oleole:

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2005 15:08 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
не си прав , но както и да е...успех на ГЕРЕНЛИИТЕ :)
и да паднем и да бием ...

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2005 15:26 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
не си прав , но както и да е...успех на ГЕРЕНЛИИТЕ :)
и да паднем и да бием ...


За кое пак не съм прав?!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2005 17:06 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Успех на Литекс и най-вече на Левски.Нека Бог е с вас !!!

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2005 18:10 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз лично имам добро предчувствие!:)

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2005 22:28 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
удържат засега левски ама с тая игра нищо добро не ги очаква..освен някоя мнооооого бърза контраатака
:Piqnde:

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2005 23:21 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
с такива играчи толкова...ЦСКА като спряха да играят и изтърваха 2 чисти гола чак Левски успяха да си подадат точно 3 паса ...горкия Петков...:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2005 02:06 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Слабички бяха ле*ски. Вкарахте отново гол в последните минути, вие сте ебати късметлиите. Бразилеца "Love" ви скри топката :) Не знам какво ще правите срещу Марсилци, след като Боримиров няма да играе заради 3-ти жълт картон и ще изтърпи наказание. Срещу французите е сигурна загубата ви, ако не е Боримиров за никъде не сте.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2005 03:58 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
верно Боримиров като е в слаба форма гледате кви сте :)
щях да казвам ,че без него в софия ще паднете поне 2:0 , но Марсилия вече почти 100 % се класира и може да не се натяга особено

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2005 13:26 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ами това беше с мечтите за победа над руската чорба. Явно толкова са ни възможностите. Пак ще има злоради писания от родните чорбарчета! Те вече започнаха де - разни коментари на играта, как ни били скрили топката, как щом Боримиров нямало да играе срещу Марсилия сме обречени и т.н. Ами така е!!!!!! Прави са!!!!! Всичко е абсолютно вярно - май шанса ни е срещу Хеернвеен ама като ги гледам какви резултати правят и там май нямаме шанс! След тоя мач моето мнение е, че май няма да излезем от тея групи ама поне се надявам да се представим достойно и да покажем една стойностна игра!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2005 14:10 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ще се сетиш ..иначе имате шансове

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2005 03:51 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тази неделя от 19.10 часа, предаването „Ретро спорт” по сателитния канал „ТВ България” ще припомни на зрителите успехите на футболен клуб Левски в евротурнирите през 70-те години на миналия век.
В него ще бъдат показани уникални кадри от архивите на БНТ от победите на „сините” срещу европейските грандове Барселона , Аякс и Боависта. Зрителите ще видят и репортаж от най-резултатната победа на български отбор в европейските клубни турнири. Това е футболната среща от турнира за Купата на носителите на национални купи (КНК), състояла се през есента на 1976 г. между Левски и финландския Рейпас, която завършва с разгромяващата победа от 12:2 в полза на българския отбор. Гости в студиото на „Ретро спорт” ще бъдат сините легенди Павел Панов и Кирил Миланов, който вкарва общо 10 гола на финландския отбор в двата мача от турнира.



Кво да говорим...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2005 13:50 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
нещо от 21 век нямате ли ?

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2005 15:08 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Хахахахахаха как си противоречиш само не е истина.До вчера ми са радва и ми са хвали че ми били Ювентус и незнам си кой там преди половин век и сега ми викаш от 21в. нямаме ли нещо.И вие какво имате от 21в. мноо ми е интересно.А да победата над родопа с 7:0 сори забравих.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2005 15:09 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 19 Яну 2005 16:44
Мнения: 18
Местоположение: TOLBUHIN
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
xaxaxax sme6ko va6ite evro uspehi sre6tu kogo sa slu4aino v 21 vek da ne bi sre6tu super tima ot slavia praga o izviniavai pak vie togava ne mojahte da pobedite za6toto te togava ne igraha dvamata nai dobri futbolisti v sveta(kak se kazvaha 4e i mzabraeh imenata)i ako cska ne igraha s 30 %ot vazmojnostite si neznam, togava livarpol s kolko igraha apak za tui sme6no otbor4e leverkuzen deto sigurno i ot vtora bundesliga 6te otpadne ako gi pusnat tam niama ko da govorim


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2005 15:16 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Jorko написа:
xaxaxax sme6ko va6ite evro uspehi sre6tu kogo sa slu4aino v 21 vek da ne bi sre6tu super tima ot slavia praga o izviniavai pak vie togava ne mojahte da pobedite za6toto te togava ne igraha dvamata nai dobri futbolisti v sveta(kak se kazvaha 4e i mzabraeh imenata)i ako cska ne igraha s 30 %ot vazmojnostite si neznam, togava livarpol s kolko igraha apak za tui sme6no otbor4e leverkuzen deto sigurno i ot vtora bundesliga 6te otpadne ako gi pusnat tam niama ko da govorim


:crazy: :crazy: :crazy:
ако не се лъжа Ливърпул все ОЩЕ са действащ европейски шампион и прескочиха групите в КЕШ ..тва кво ти говори ЖОРЕ ?Ливърпул играха само без Джерард и в същия състав биха 3:1 ЦСКА МОСКВА които вас ви отнесоха като птичи грип ..Леверкузен не знам за ква убер лига ми говориш ама като оздравееш от луда крава тогава пиши ...с тва не искам пак да почвам вечния спор :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2005 15:19 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
dobdob написа:
Хахахахахаха как си противоречиш само не е истина.До вчера ми са радва и ми са хвали че ми били Ювентус и незнам си кой там преди половин век и сега ми викаш от 21в. нямаме ли нещо.И вие какво имате от 21в. мноо ми е интересно.А да победата над родопа с 7:0 сори забравих.


Ливърпул [само победа не елиманиця] , Шахтьор , Леверкузен ...да не говоря за равенствата с Блекбърн и Нюкясъл които тогава бяха доста добри отбори ...вашата равносметка срещу английските отбори :
4 загуби - от същия СЛАБ ливърпул на 2 пъти с голова разлика 6:2 ,а с Челси които тогава бяха типичните средняци в премиършип-а пак 2 загуби с голова разлика 0:5

Бееееее
а аз не си противореча вие просто не зацепвате :)
а вие с родопа 1:2 :))
както казах тва е ФАКТ ..:)
успех срещу Марсилия

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2005 15:23 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
и добдоб не знам си кво моля те смешник мълчи щото сигурно и 15 години нямаш и хич не знаеш преди 10 години кво е станало а си ми тръгнал тука да оборваш некви факти ...победата срещу Ювентус беше 93-та година...12 години ...къв половин век кви 5 лева...само че официално тя не съществува ...който гледал мача гледал ..беше голяма емоция ...особено втория гол на Михтарски

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2005 15:54 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 19 Яну 2005 16:44
Мнения: 18
Местоположение: TOLBUHIN
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ni6to ne kazva6 i za svrah otbora slavia praga deto ako levski e bil otnesen ot cska moskva neznam togava te ko napraeha sas svinsko 4ervenia otbor


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2005 16:04 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Jorko написа:
ni6to ne kazva6 i za svrah otbora slavia praga deto ako levski e bil otnesen ot cska moskva neznam togava te ko napraeha sas svinsko 4ervenia otbor


с въпрос към въпроса нищо не казваш ...играхме слабо срещу чехите и паднахме ...тва е ..не че вие ги бяхте отстранили с няква победа или добра игра :) за публиката не ми се говори ..ако ние сме свине вас не ви знам ...като пак разрешат говеждото в англия може и да продадете домовчийски в 5-та дивизия там :)
ай стига съм злобарствал :)
успех срещу класиралия се Марсилия...да еба бафтите с ква измислена дузпа биха

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2005 16:42 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
toxic на 16 съм.Да знаеш.Пък нашите загуби от ливърпул са били когата бяха много по силни от сега.Нищо че са европейски шампиони.Е да имаше една през 2001.И ко се радвате били Ливърпул.Ако бяхте като гости първия мач с тях щяха да ви отнесат поне с 5:0.При 3:1 победа като гост не смятате ли че мотивацията спада доста.Пък за Леверкузен ко ми се радвате.Имал там един финал на шампионската лига и вече бил голям отбор.Леверкузен е слаб.Хубу че е Бербатов че да не отидат във втора лига.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Ное 2005 18:48 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
"Токсик" как може да спориш бе :) то туй лапе "Жорко" май не е чело предните постове, сега ни кара да се повтаряме тука.
всички знаят че Ливърпул играха със звездите си, а не с резервите, като сме паднали от Славия Прага кой знае какво станало, като ни липсват ключови играчи и като няма кой да ги замести :( понякога има спадове в даден отбор, неможе винаги да бие. Сега ще ви видим срещу Олимпик Марсилия какво ще направите, без Боримиров.
"жорко" ти сам дори знаеш че ЦСКА е най преуспелия бг отбор в Европа, затова няма смисъл да говорим. Можете да се гордеете и да се фукате, че в директните двубои срещу нас имате повече победи, че Гонзо ни е вкарал 13-14 гола, че сте ни били с 7-1 и 7-2 с друго няма с какво да се гордеете.
Благодаря!!!

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2005 00:29 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
dobdob написа:
toxic на 16 съм.Да знаеш.Пък нашите загуби от ливърпул са били когата бяха много по силни от сега.Нищо че са европейски шампиони.Е да имаше една през 2001.И ко се радвате били Ливърпул.Ако бяхте като гости първия мач с тях щяха да ви отнесат поне с 5:0.При 3:1 победа като гост не смятате ли че мотивацията спада доста.Пък за Леверкузен ко ми се радвате.Имал там един финал на шампионската лига и вече бил голям отбор.Леверкузен е слаб.Хубу че е Бербатов че да не отидат във втора лига.


и как прецени че Ливърпул са били по-добри тогава ? хахаха
Майкъл Оуен тогава беше по слаб и от Емил Ангелов.... били по-силни при вашите загуби ....GET A GRIP
:)
иначе познах почти. ..то си личи

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2005 01:34 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
хахаха и ко си познал.Ти кво ми се праиш на 40 годишен е.Колко си по голям от мене 2 години нали?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2005 01:52 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Мани бе той пенсионер :-) те всичките чорби пенсионери щот помнят преди 30-40 години ко е ставало :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2005 03:10 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
не че ви е работа ама малко ми остава до 21 ... :)
а 4-5 години разлика е доста за футбола

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2005 14:55 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Доста е ако си играч.Всичко което си пропуснал да гледаш за това време може да го прочетеш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2005 16:57 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
а 4-5 години разлика е доста за футбола




ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА Добре бе знаещ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Ное 2005 18:00 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
dobdob написа:
Доста е ако си играч.Всичко което си пропуснал да гледаш за това време може да го прочетеш.


абе ти си супер тъпо парче честно ..като прочетеш нещо за играта на Левски примерно преди 10 години тва значи че знаеш как са играли ли ?
ебах му майката ...вие сте супер тъпи говеда...точка по въпроса ...ае майната му ...тоя ПЪТ наистина ме отказахте и да гледам и да пиша в подХуенската ми тема ...
турчин>леФскар
четете 60 книги и гледайте кво пише вместо да гледате мачове ..

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 192  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов