Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 00:44

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 192  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2005 20:50 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2005 15:16
Мнения: 615
Години: 36

Местоположение: Pustinqta
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
gorg написа:
HaPkoTrafiKanT написа:
togava 6to ne si zatvori6 gulqmata gaga e ... peeras gledam futbol ot 5 godi6en moga da ti kaja rauti det nesi gi i sanuval .... horata koito me poznavat nesporqt s men na taq tema .............


Аз пък съм навит да споря щото си мисля,че и аз знам доста неща и минали и сегашни ама не се хваля на ляво и надясно как любимия ми отбор бил този и онзи преди 20-тина години. Всъщност е важно представянето в последните 4-5 години, защото това е истинският облик на един тим. А както казах Левски има най - доброто представяне на евросцената през последните 15!!!!!!


t0xic написа:
бтв и при мене баща ми и брат ми са левскари ама просто си признават че в МОМЕНТА Цска е най-силния български отбор...но някой хора са твърдоглави...сега очаквам помия от рода на "паднахте от славия и хамбургер" и ала-бала ...празни приказки ...айде успех на Левски в русия
.

И ей това твърдение не мога да разбера въз основа на какво се основава! Щото е много лесно да го кажеш и толкова ама да дадеш някакви аргументи е друг въпрос! Вие чорбарите постоянно го повтаряте, а като ви питат защо смятате така, вие отговаряте ми защото бихме Ливърпул и Леверкузен! ОК! Ама каква връзка има това с Левски?!
Иначе благодаря за пожеланията!!!

taka li a da si 4uval za smqna na pokoleniq i seki otbor ima spadove dori i nai velikiq klub v evropa (real m ) v mometna gi vijda6 kfi sa... a predi sa bile .... nesam fen na real ! ama podobar klub nqma s pove4e titli prosto nqma .. nqma i da ima ............ i v evropa i v ispaniq nasqkade !!! tam sa igrali .. maata si ibalo igra4i ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2005 20:53 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2005 15:16
Мнения: 615
Години: 36

Местоположение: Pustinqta
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
защо леФски завършиха 4:4 с Берое ? Щото са равностойни нали?
ти май така и не разбра ,че в един мач всичко е възможно
и пак като няма кво да кажете "ама защо ЦСКА като са по-добри не биха левски"
ами левски като са много добри ЩО НА МАЙКА СИ У знаете къде миналата година завършиха втори , паднаха пролетта за първенството в най-важния мач , биха 2 мача за купата и пак в първенството не биха ЦСКА ...нали сте много силни ? аман от такива пикльовски логики ...ае без мен
ne si prav tuka ! za6toto beroe bqha cqlo vtoro poluvreme s 9 4oveka zatova !


PS VSE O6TE 4AKAM DA 4UQ EDIN IGRA4 NA LEVSKI IZLQZAL V GOLQM OTBOR V EVROPA ... ( DANO SAM JIV DA MI KAJE NQKOI TOVA NE 6TO 6TOT VE4E NZ OT KOLKO GODINI 4AKAM ... ) :wave: po4na da mi pisva ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2005 21:35 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
HaPkoTrafiKanT написа:
t0xIc написа:
защо леФски завършиха 4:4 с Берое ? Щото са равностойни нали?
ти май така и не разбра ,че в един мач всичко е възможно
и пак като няма кво да кажете "ама защо ЦСКА като са по-добри не биха левски"
ами левски като са много добри ЩО НА МАЙКА СИ У знаете къде миналата година завършиха втори , паднаха пролетта за първенството в най-важния мач , биха 2 мача за купата и пак в първенството не биха ЦСКА ...нали сте много силни ? аман от такива пикльовски логики ...ае без мен
ne si prav tuka ! za6toto beroe bqha cqlo vtoro poluvreme s 9 4oveka zatova !


PS VSE O6TE 4AKAM DA 4UQ EDIN IGRA4 NA LEVSKI IZLQZAL V GOLQM OTBOR V EVROPA ... ( DANO SAM JIV DA MI KAJE NQKOI TOVA NE 6TO 6TOT VE4E NZ OT KOLKO GODINI 4AKAM ... ) :wave: po4na da mi pisva ..


Ами аре да ми кажеш ти някой от школата на ЦСКА дето е играл някаде?!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2005 04:05 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
HaPkoTrafiKanT написа:
cMoTaH` написа:
t0xIc написа:
smotan kato ti gledam podpisa mi e qsno koi ima kompleksi ...qvno vi e idraznil fakta 4e ste gubili ot kitaiski otbori i ot vtorodivizionni 6veicarski haha
:)
a i ne znam otkoga e sramno da otpadne6 ot otbori kato hamburger ili torpedo moskva primerno :)


ахахаха токсик недей тъка че ще ме разплачеш от смях хахаха...кви комплекси ми говориш бе чувеко , аз футбола не го приемам навътре като някой хора тука...пък и ко му има на подписа вие се скъсахте да повтаряте същото и за Левски кви претенций имате? :) Хамбургер(5 пъти) няма лошо :)
togava 6to ne si zatvori6 gulqmata gaga e ... peeras gledam futbol ot 5 godi6en moga da ti kaja rauti det nesi gi i sanuval .... horata koito me poznavat nesporqt s men na taq tema .............


abe ei lainar nedei ma ruga da ne ti eba maikata vu6lio , shti kaja edin peeraz , misli malko na kogo govorish , az ne sam nqkoi tvoe geisko priqtel4e , obitako...kakvi raboti shte mi kajish kakvito ne sam sanuval be???ahaha ei drislio , ti deto jensko ne si pipal prez jivota si , shte mi se pravish na umen.... 4ezare otivai si v gei kosharata da se pravish na razbira4

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Последна промяна cMoTaH` на 19 Ное 2005 05:23, променена общо 9 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2005 04:26 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
gorg написа:

Ами аре да ми кажеш ти някой от школата на ЦСКА дето е играл някаде?!


няма такива.

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2005 05:34 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
хахахаха
а ае вие ми кажете един от школата на левски дето е пробил някъде ?
и моля ви за "някъде" нямам предвид Турция
аз не казвам че юношите на ЦСКА са най-добрите , а просто че най-добрите играчи от българия отиват в ЦСКа ...изключението е Валери Божинов ама той от Малта направо в Лече така че...

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2005 13:36 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Токсик тука вече също съм съгласен, че Левски не купуват не най-добрите младежи в Българското първенство...Но пък за сметка на това нашите младежи са по-качествени от вашите...Тука няма спор...Ей тва е кофтито на Левски...Неоспоримо е, че ЦСКА продават играчи в добри отбори,ама като става дума за Турция- знаеш, че турското първенство е много по-добро от нашето и е нормално за един футболист ако не го искат в Европа да отиде в Турция, имайки предвид ,че там дават много повече пари от тук...Знаеш, че всеки един човек ще търси парите...Друга голяма грешка е, че Левски не продават играчите си докато са млади..Нормално е в Европа да не искат играчи на по 28-30 години...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2005 16:27 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
абе по-силно ...по-силно е ама аз лично ако бях футболист нямаше да отида в Турция...там ако не играеш при Фенербахче , Бешикташ или Галатасарай няма никъв смисъл...

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2005 17:43 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
абе по-силно ...по-силно е ама аз лично ако бях футболист нямаше да отида в Турция...там ако не играеш при Фенербахче , Бешикташ или Галатасарай няма никъв смисъл...


Съгласен съм...Тошко Янчев и той мн се набута...Имаше и други възможности за него, ама парите като са повече така става...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2005 18:02 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
мда...той си го каза че за финикийските знаци отива...

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2005 19:14 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Обаче от Левски винаги излизат добри вратари.Всички силни български вратари са от Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 19 Ное 2005 19:44 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
в по-ново време може би ...но има и легенди като Георги Велинов и т.н
иначе Боби Михайлов го признавам наистина..и Здравков ама той си играеше в Славия ...иначе май беше юноша на Левски

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2005 01:47 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Боби Михайлов от школата на ле*ски, синът му забелязвам че има сериозен потенциал да стане много добър вратар като баща си, а момчето е още само на 18 год. Гошо Петков наистина е доста добър вратар. Иванков няма да го коментирам, защото за мене е рибка.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2005 04:22 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
точно ...освен Иванков другиоте вратари от Левски са Ок
ама иванков е турбо путка

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2005 14:37 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Хаха ами я вие се похвалете с един добър български вратар излязъл от вашата школа.Иванков акое турбо путка незнам ваще убитаци кви тряя да са...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2005 14:43 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Георги Велинов...ама сигурно тогава родителите ти не са се познавали тъй че няма как да го знаеш
не знам кво те е яд че Иванков си е путка и не става за вратар ...малко гафове ли направи и в Левски и в националния го еба в лайното

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Ное 2005 17:38 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
MuTHu4aP написа:
Токсик тука вече също съм съгласен, че Левски не купуват не най-добрите младежи в Българското първенство...Но пък за сметка на това нашите младежи са по-качествени от вашите...Тука няма спор...Ей тва е кофтито на Левски...Неоспоримо е, че ЦСКА продават играчи в добри отбори,ама като става дума за Турция- знаеш, че турското първенство е много по-добро от нашето и е нормално за един футболист ако не го искат в Европа да отиде в Турция, имайки предвид ,че там дават много повече пари от тук...Знаеш, че всеки един човек ще търси парите...Друга голяма грешка е, че Левски не продават играчите си докато са млади..Нормално е в Европа да не искат играчи на по 28-30 години...


Абе според мен не трябва да се продават най - качествените юноши, те могат да помогнат много на отбора и едва като израснат като футболисти тогава да отивам да се увърждават в чужбина!
Пример мога да дам с Бандаловски - смятам, че ако беше в България щеше да играе редовно, а сега търка пейката в Холандия! Кое щеше да е по - добре за него - ако сега играеше в Евротурнирите с Литекс или Левски, или както сега тренира с Фейенорд?!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Ное 2005 16:50 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Левски по всяка вероятност ще се възползва от опцията в договора на Седрик Бардон и ще предложи на френския футболист продължаване на контракта, съобщи старши треньорът на "сините" Станимир Стоилов.

Както е известно на 1 септември Бардон подписа договор с клуба до края на сезона с опция за още една година.

"След нова година ще преценим дали Бардон да остане. Той се справя доста добре. Ако продължава така, ще ми предложим продължаване на контракта", заяви Стоилов.

29-годишният юноша на Лион има 4 гола в 10 мача със "синия" екип.

Стоилов за пореден път подчерта, че Левски няма да освобождава футболисти.

"В момента имаме къса резервна скамейка, но това бе направено умишлено, за да получат по-големи възможности младите ни играчи. Мирослав Иванов и Букарев са част от Левски и чакат своя шанс. Те са заместници на Ричард и Боримиров, които се справят доста добре и нямам причина да ги сменям", заяви Стоилов.

Той за пореден път подчерта, че през зимата Левски ще насочи усилията си към привличане на защитник и вътрешен полузащитник.

"Аз лично предпочитам българските играчи, защото те са наясно какво е Левски. Имаме място и за още един чужденец. Ще преценяваме, но няма да взимаме никого, само за да отчитаме дейност. Тази практика в Левски приключи", заяви Стоилов.

"Вергилов още не е готов за титуляр в защитата на Левски и затова не играе. Дадох шанс в няколко мача на Богомил Дяков, но на този етап смятам, че Живко Миланов е по-добър от него", допълни той.

Николай Димитров и Лъчезар Балтанов ще се следващите млади футболисти от школата, които ще получат шанс да се наложат в състава.

"Николай Димитров и Лъчезар Балтанов са изключително сериозни във всяко едно отношение - и в тренировките и извън терена. Те ще са следващите, на които ще гласувам доверие", категоричен бе Стоилов.

Не същото е положението с другите двама млади таланти, които вече 1,5 година тренират с първия отбор. "Ники Петров е отстранен от отбора лично от мен. От 1,5 години той е изключително несериозен в тренировъчния процес. Има качества да стане добър футболист, но не влага нужните усилия. Няколко пъти говорих с него и с родителите му, но почти нямаше ефект. това ме принуди да взема крайни мерки и да го върна при юношите. Ако отношението му се промени, може отново да го взема при мъжете", заяви Стоилов.

"Подобно е и положението си Мариян Огнянов. На лагерите той работи отлично и вдига с две нива класата си. Когато се върнем в София обаче, всичко се губи. Той е изключително несериозен за нещата извън футбола. Ако продължава така, и той ще последна Ники Петров", допълни Стоилов.

Специалистът е изключително доволен от работата на двамата млади вратари Николай Михайлов и Божидар Митрев.

"И двамата са с отлични качества. Лошото е, че няма къде да пазят в сериозни срещи. В юношеските мачове те са като на почивка. Просто нашите отбори нямат реална конкуренция и рядко им се налага да се намесват", каза Стоилов.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Ное 2005 01:56 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
вижте какво намерех в един сайт :)
Цитат:
"Скай Спортс": Ливърпул готви оферта за Димитър Бербатов през зимата

"Дейли Стар": И Астън Вила поиска Стилян Петров

Ла Национе: Два клуба от Англия желаят Валери Божинов в състава си

Интересна работа, навсякъде във водещите отбори искат само бивши кадри на ЦСКА.

Какво стана с прехвалените сини футболистчета се котират явно само в Aна(л)дола, ама това е логично, извън чадъра на българските съдии се играе футбол......

нужда от коментари, не смятам че има :)
Благодаря!!!

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Ное 2005 13:54 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Кои от тези дето ги спомена са бивши кадри на ЦСКА не мога да се сетя само! За всички тея ЦСКА е била някаква спирка само! Даже някои и не са стъпвали там ама няма значение! А за чадъра на съдиите наистина съм съгласен - ЦСКА мойе да е най - добрия отбор ама само в нашето измислено първенство!
Медиите се опитаха да ви лансират като българския евробоец, ама се оказахте българския евротурист!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Ное 2005 14:00 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
gorg написа:
Кои от тези дето ги спомена са бивши кадри на ЦСКА не мога да се сетя само! За всички тея ЦСКА е била някаква спирка само! Даже някои и не са стъпвали там ама няма значение! А за чадъра на съдиите наистина съм съгласен - ЦСКА мойе да е най - добрия отбор ама само в нашето измислено първенство!
Медиите се опитаха да ви лансират като българския евробоец, ама се оказахте българския евротурист!


мда само дето не станахме скиори
:)
ай изливай си яда като имаш причини брат....ся вярно че Явор те дразни ама тва дето е постнато е факт :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Ное 2005 16:37 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Тея дето са споменати от Явор освен Бербатов , другите минаха само да се изпикаят в тоалетните на Ц*КА и си продължиха напред , то добре , че не останаха.Пък и то секи може да си ги пише тея неща то по писания и Челси иска Домовчийски , ама кой кого ще вземе не е ясно нали ?! Само подмятания!

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Ное 2005 16:43 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
хаха чакай малко бе ..и Стилиян Петров и Мартин Петров не бяха там за 2 секунди .....тогава просто нямаха кинти ЦСКА и веднага продаваха при първата оферта ...сега се опитват за запазят отбора и резултатите са налице - иначе отдавна да бяха продадени Янев , Гай , Димитров или Гъргоров

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Ное 2005 16:46 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Няма нужда от оправдания , ко ма интересува мене , че нямали пари.Това , че са ги продали е тяхен проблем и не ги прави тези двамата футболисти от Ц*КА.

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Ное 2005 16:49 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Добре че ЦСКА ги взеха от другите отбори, че да отидат в по- големи отбори. Нали сме отбора на "армията" ние взимаме най- добрите винаги :) Милен Петков, Галин Иванов, Светльо Петров, това са бивши юноши на ДОбруджа и после отидоха в ЦСКА а сега играят в чужбина, Светльо Петров, единствено неможа да се докаже и се върна отново в България в отбора на Локо(сф). Свилен Симеонов е бивш вратар на Добруджа и щяха да го взимат в националния, ама просто като отиди в Нафтекс и нещо дръпна назад :( Всички по- добри играчи минават през ЦСКА щото сме отбора на "армията"(както казвате вие) и после ги продаваме.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Ное 2005 16:52 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
GoldMasteR написа:
Няма нужда от оправдания , ко ма интересува мене , че нямали пари.Това , че са ги продали е тяхен проблем и не ги прави тези двамата футболисти от Ц*КА.


като не те интересува духай супата :)
ти еба логиката ...дай като ЛеФски намериха некви балъци да купят Гонзо ми обяснявай че Гонзо не е бил футболист на ЛеФски ...верно че си беше тъп юноша на смърфовете ама тва друг въпрос

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Ное 2005 18:40 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Добре че ЦСКА ги взеха от другите отбори, че да отидат в по- големи отбори. Нали сме отбора на "армията" ние взимаме най- добрите винаги :) Милен Петков, Галин Иванов, Светльо Петров, това са бивши юноши на ДОбруджа и после отидоха в ЦСКА а сега играят в чужбина, Светльо Петров, единствено неможа да се докаже и се върна отново в България в отбора на Локо(сф). Свилен Симеонов е бивш вратар на Добруджа и щяха да го взимат в националния, ама просто като отиди в Нафтекс и нещо дръпна назад :( Всички по- добри играчи минават през ЦСКА щото сме отбора на "армията"(както казвате вие) и после ги продаваме.


Съгласен съм с това мнение! Само едно малко уточнение - вече не вземате най - добрите играчи ( в смисъл трябваше да бъде в минало време) по простата причина, че нямате протекцията на армията или по - точно казано нищо не зависи от това дали ще отиде някой в казармата или не ако играе или не играе в ЦСКА! Това беше в миналото - всички тези играчи са от миналото и юношите на Добруджа които споменахте отидоха а играят там заради казармата!
Сега обаче е друго - сега кой играч е лансирал ЦСКА в някой голям отбор - ами никой. Щото просто няма качествени играчи. Това е истината колкото и да ви е яд!!!!! :evil_laugh: :evil_laugh: :evil_laugh:

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 23 Ное 2005 23:53 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
t0xIc написа:
GoldMasteR написа:
Няма нужда от оправдания , ко ма интересува мене , че нямали пари.Това , че са ги продали е тяхен проблем и не ги прави тези двамата футболисти от Ц*КА.


като не те интересува духай супата :)
ти еба логиката ...дай като ЛеФски намериха некви балъци да купят Гонзо ми обяснявай че Гонзо не е бил футболист на ЛеФски ...верно че си беше тъп юноша на смърфовете ама тва друг въпрос



Хаха аз немога да духам супата щот не съм чорбар - няма да са излагам.Що като не ви утърва и се сменяте въпроса на Гонзо.Тея футболисти минаха между другото през Ц*КА , това , че нямали пари мене не ме грее важното е , че освен Бербатов другите,Ц*КА нямат много връзка с тях.Тай , че ко пише ала бала изобщо не се знае дали е вярно.Пък и да е вярно що Ливърпул не земе някой чорбар ами зима Бербатов ?! Щото Бербатов си е в Левекузен , да не е в гадния шкембески отбор?!Да :censored: смешниците :censored:

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2005 03:34 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
..хаха комплекси брат комплекси ...
друго няма кво да кажа ..и мартин и стилиян петров с ииграха достатъчно дълго за ЦСКА - около сезон и половина ...тва че овърташ темата като путка е друг въпрос...
ЛЕФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФСКИ
:evil_laugh:

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Ное 2005 03:45 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Хахахах аз съм овъртал темата , аз нямам комплекси бе мой аз нито съм много запален на тема футбол нито нищо просто сте ми смешни имате нямате проблеми смешен ми е тоя отбор и това.Аз не овъртам темата май ти са държиш като баш путка като заговори за Гонзо след като преди туй никой не го беше споменал и ти реши да се направиш на "умен" и реши и каза нещо путкаджийско бате , ама не се нерви , ако нали знаеш някой като говори за комплекси на друг какъв е той самия?! :) ей мишкиииииииииииии :) :) :) :) :) :) :) :) :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 192  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов