Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 02:56

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 113  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 01:21 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Конелиано - Литекс 0-2
Ботев(Пд) - Вихрен 1-1 след прод. и дузпи 4-6
Поморие - Шумен 1-1 след прод. и дузпи 4-5

Утре са последните мачове от турнира за купата на България
Хасково - ЛеФски
Беласица - ЦСКА

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 02:28 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
Конелиано - Литекс 0-2
Ботев(Пд) - Вихрен 1-1 след прод. и дузпи 4-6
Поморие - Шумен 1-1 след прод. и дузпи 4-5

Утре са последните мачове от турнира за купата на България
Хасково - ЛеФски
Беласица - ЦСКА


Днес как така нямаше изненади :)

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 04:45 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ToOnEr написа:
Offtopic:// Още една загуба в следващите 2-3 мача ще върне интригата в Англия :)



Mi 4ovek dano !!!!
sq chelsea 6te imat ma4 s moq liubim otbor newcastle i posle s arsenal za nqkva kupa !! ot tes dvata ma4a pone ot ediniq otbor 6te padnat dano i ot dvata !!!!
newcastle sa v dobra forma osobenno emre owen i boumsong
newcastle imat 4 poredni pobedi i sa vuv forma
tova pone go znam ama ne znam kak sa ne6tata v arsenal znam 4e praqt slab start !!!![/quote]

Chel$ki ще играе с Арсенал на 18.12 :) на Хайбъри.Аз смятам,че "шампионите" на Англия ще се издънят(дори ще залагам) :).Да вярно е Арсенал правят слаб старт в Премиершип,но пак учудващо добър в КЕШ.Аз предпочитам изява в Европа тази година пак да им оставяме на онез Che$ki ли Mel$ki там квито са да се радват на 3-та титла за 100 години :evil_laugh: ,но и в нея се съмнявам :)

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 05:30 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 31 Авг 2004 09:48
Мнения: 155
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arsenal написа:
ToOnEr написа:
Offtopic:// Още една загуба в следващите 2-3 мача ще върне интригата в Англия :)



Mi 4ovek dano !!!!
sq chelsea 6te imat ma4 s moq liubim otbor newcastle i posle s arsenal za nqkva kupa !! ot tes dvata ma4a pone ot ediniq otbor 6te padnat dano i ot dvata !!!!
newcastle sa v dobra forma osobenno emre owen i boumsong
newcastle imat 4 poredni pobedi i sa vuv forma
tova pone go znam ama ne znam kak sa ne6tata v arsenal znam 4e praqt slab start !!!!


А бе мечтай си ти :) Незнам кое е по-невъзможно,Челси да не спечелят първенството или Арсенал да спечелят Шампионската лига :wave:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 15:03 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 11 Ное 2005 01:00
Мнения: 25
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
А бе мечтай си ти :) Незнам кое е по-невъзможно,Челси да не спечелят първенството или Арсенал да спечелят Шампионската лига :wave:[/quote]



abe me4taq si az ama 6te vidi6 4e 4elsi 6te izlqzat ot ritum !!!
si4kite edni razbira4i i fenove na chelsea ei tai ot godina (otkakto chelsesa sa dobri) i mi sa pi6at na golemi fenove !!!! to se vijda 4e chelsea 6te stanat 6ampioni oba4e moje da se zamislite ako ne be6e abramovic da vi spasi zadnicite kak o6te 6tqhte da stoite s 1 titla !!!!
I mnogo mi e interesno sq ako newcastle biqt koeto e mnogo vuzmojno ko 6te stane s chelsea 6tot v poslednite nqkoilko ma4a imat 2 zagubi ot betis i man apuk newcastle ve4e imat 4 pobedi poredni a minaliq sezon koito ne pomni po su6toto vreme napravihme 7 !!!Chelsea sa otbor bez tradicii koito en mislq 4e 6te e dobar o6te mnogo vreme 6tot mnogo skoro abramovic 6te kupi tottenham kakto se e 4ulo a te ve4e imat mlad i dobar sustav i 6te vidim sled godina dve chelsea kak 6te go lapat na tottenham !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :writers_block:

_________________
Take me to heeeeeeeeel,ooh yee!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 23:40 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ToOnEr написа:
А бе мечтай си ти :) Незнам кое е по-невъзможно,Челси да не спечелят първенството или Арсенал да спечелят Шампионската лига :wave:



abe me4taq si az ama 6te vidi6 4e 4elsi 6te izlqzat ot ritum !!!
si4kite edni razbira4i i fenove na chelsea ei tai ot godina (otkakto chelsesa sa dobri) i mi sa pi6at na golemi fenove !!!! to se vijda 4e chelsea 6te stanat 6ampioni oba4e moje da se zamislite ako ne be6e abramovic da vi spasi zadnicite kak o6te 6tqhte da stoite s 1 titla !!!!
I mnogo mi e interesno sq ako newcastle biqt koeto e mnogo vuzmojno ko 6te stane s chelsea 6tot v poslednite nqkoilko ma4a imat 2 zagubi ot betis i man apuk newcastle ve4e imat 4 pobedi poredni a minaliq sezon koito ne pomni po su6toto vreme napravihme 7 !!!Chelsea sa otbor bez tradicii koito en mislq 4e 6te e dobar o6te mnogo vreme 6tot mnogo skoro abramovic 6te kupi tottenham kakto se e 4ulo a te ve4e imat mlad i dobar sustav i 6te vidim sled godina dve chelsea kak 6te go lapat na tottenham !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :writers_block:


По голям шанс има да станат шампиони Уигън от колкото Chel$ki :evil_laugh: :evil_laugh:
Големите отбори са големи не от ДВЕ ГОДИНИ!Не да хващат Арсенал и Манчестър Юнатед в ратация и лоша форма и с защитни действия да ги бият с 1-0.И като паднат веднага съдията е виновен той даде не знам си какво не знам си кога и затова се получи така :evil_laugh: Chel$ki като са много велики защо не могат да завършат сезон без загуба :confused2: :evil_laugh: .Защо нямат 15 титли 10 купи на ФА.За сто години има 2 титли ми те Нотингам Форест са 100 пъти по титолувани от Chel$ki :evil_laugh: До колкото знам един човек не може да притежава два отбора в една лига :giggle:
CHEATING
HEAVY
ELEPHANTS
LOST
SELFRESPECT
ERASING
ATTRACTIVE

FOOTBALL
CLASS

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 00:13 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 11 Ное 2005 01:00
Мнения: 25
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arsenal e mnogo mnogo prav !!!!!! :eyebrow:
Chelsea nqma da gi bude 6tot prosto ne sa velik otbor i ne sa sviknali da sa takuv i nikoga nqma da budat !!!!!!!!!!

_________________
Take me to heeeeeeeeel,ooh yee!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 01:28 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ToOnEr написа:
Arsenal e mnogo mnogo prav !!!!!! :eyebrow:
Chelsea nqma da gi bude 6tot prosto ne sa velik otbor i ne sa sviknali da sa takuv i nikoga nqma da budat !!!!!!!!!!


Те като станат велик отбор аз ще се прекръстя на Ch€£$€а :giggle:
Но всички знаем,че те няма да станат :)

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 02:36 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 31 Авг 2004 09:48
Мнения: 155
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arsenal написа:
ToOnEr написа:
А бе мечтай си ти :) Незнам кое е по-невъзможно,Челси да не спечелят първенството или Арсенал да спечелят Шампионската лига :wave:



abe me4taq si az ama 6te vidi6 4e 4elsi 6te izlqzat ot ritum !!!
si4kite edni razbira4i i fenove na chelsea ei tai ot godina (otkakto chelsesa sa dobri) i mi sa pi6at na golemi fenove !!!! to se vijda 4e chelsea 6te stanat 6ampioni oba4e moje da se zamislite ako ne be6e abramovic da vi spasi zadnicite kak o6te 6tqhte da stoite s 1 titla !!!!
I mnogo mi e interesno sq ako newcastle biqt koeto e mnogo vuzmojno ko 6te stane s chelsea 6tot v poslednite nqkoilko ma4a imat 2 zagubi ot betis i man apuk newcastle ve4e imat 4 pobedi poredni a minaliq sezon koito ne pomni po su6toto vreme napravihme 7 !!!Chelsea sa otbor bez tradicii koito en mislq 4e 6te e dobar o6te mnogo vreme 6tot mnogo skoro abramovic 6te kupi tottenham kakto se e 4ulo a te ve4e imat mlad i dobar sustav i 6te vidim sled godina dve chelsea kak 6te go lapat na tottenham !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :writers_block:


По голям шанс има да станат шампиони Уигън от колкото Chel$ki :evil_laugh: :evil_laugh:
Големите отбори са големи не от ДВЕ ГОДИНИ!Не да хващат Арсенал и Манчестър Юнатед в ратация и лоша форма и с защитни действия да ги бият с 1-0.И като паднат веднага съдията е виновен той даде не знам си какво не знам си кога и затова се получи така :evil_laugh: Chel$ki като са много велики защо не могат да завършат сезон без загуба :confused2: :evil_laugh: .Защо нямат 15 титли 10 купи на ФА.За сто години има 2 титли ми те Нотингам Форест са 100 пъти по титолувани от Chel$ki :evil_laugh: До колкото знам един човек не може да притежава два отбора в една лига :giggle:
CHEATING
HEAVY
ELEPHANTS
LOST
SELFRESPECT
ERASING
ATTRACTIVE

FOOTBALL
CLASS

Първо аз невиждам какво толкова ги вините Челси че само заради парите бият.Барселона преди година като купи Деко,Жули ,Ето'о ,Ларсон и още 5 футболисти и като изхарчиха сумати пари никой не каза нищо за тях!Второ че Челси е отбор от 2 години е вярно ама ти ко искаш цял живот на стари лаври да лежат грандовете и да бият :confused2: По тази логика Аякс нямаше сега да е в това състояние.Трето това че Челси нямат сезон без загуба не означава че миналия им не беше по-добър от този на Арсенал.До колкото си спомням те направиха рекорд за най-много точки,голове и най-малко допуснати както и доста други.Не съм фен на Челси ама при тази форма на другите отбори както и тяхната титлата в Англия си е 100% сигурна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 04:06 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 11 Ное 2005 01:00
Мнения: 25
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
[Първо аз невиждам какво толкова ги вините Челси че само заради парите бият.Барселона преди година като купи Деко,Жули ,Ето'о ,Ларсон и още 5 футболисти и като изхарчиха сумати пари никой не каза нищо за тях!Второ че Челси е отбор от 2 години е вярно ама ти ко искаш цял живот на стари лаври да лежат грандовете и да бият :confused2: По тази логика Аякс нямаше сега да е в това състояние.Трето това че Челси нямат сезон без загуба не означава че миналия им не беше по-добър от този на Арсенал.До колкото си спомням те направиха рекорд за най-много точки,голове и най-малко допуснати както и доста други.Не съм фен на Челси ама при тази форма на другите отбори както и тяхната титлата в Англия си е 100% сигурна.[/quote]




Abe nie ne vinim chelsea (pone az ) prosto ma nervi na4ina po koito se zdobiha s tolkova slava za tolkova malko vreme !!!
I barcelona pestiha pari i prodadoha mnogo igra4i i ottam sa parite im+tova te ima edin ot nai-golemite stadioni i adski mnogo fenove i ottam sa parite im !!!!

_________________
Take me to heeeeeeeeel,ooh yee!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 05:25 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ToOnEr написа:
[Първо аз невиждам какво толкова ги вините Челси че само заради парите бият.Барселона преди година като купи Деко,Жули ,Ето'о ,Ларсон и още 5 футболисти и като изхарчиха сумати пари никой не каза нищо за тях!Второ че Челси е отбор от 2 години е вярно ама ти ко искаш цял живот на стари лаври да лежат грандовете и да бият :confused2: По тази логика Аякс нямаше сега да е в това състояние.Трето това че Челси нямат сезон без загуба не означава че миналия им не беше по-добър от този на Арсенал.До колкото си спомням те направиха рекорд за най-много точки,голове и най-малко допуснати както и доста други.Не съм фен на Челси ама при тази форма на другите отбори както и тяхната титлата в Англия си е 100% сигурна.


Нервя са не Ch€£$€а :
1.Стил на игра - имаш в отбора Лампард,Дрогба и ми играеш на контра това какво е ??? В Англия се намираш все пак ве !!!
2.Какво като са станали шампиони.Кой ги направи гранд ???Гранда от Лондон не знам си какво.Ми и Блякбърн имат титла 1995 ама не са грандове.
3.Маорихму супер ме нерви."Ние сме шампиони.Ние ще завършим сезона без загуба.Скоро време всички отбори ще копират стила ни на игра." ха ха ха :evil_laugh: .Бъди малко по скромен и като го направиш тогава се хвали.
4.Пак и все повече ми се прокарва идеята,че Абрамович си пере парите с Ch€£$€а.Те трябва да спечелят всичките купи в продължение на 10 години,че да си избие парите :)
Цитат:
Abe nie ne vinim chelsea (pone az ) prosto ma nervi na4ina po koito se zdobiha s tolkova slava za tolkova malko vreme !!!
I barcelona pestiha pari i prodadoha mnogo igra4i i ottam sa parite im+tova te ima edin ot nai-golemite stadioni i adski mnogo fenove i ottam sa parite im !!!!


Сега къде сравнявате двата клуба :).Барселона от сумати време имат пари просто сега ги използваха по най-разумния начин.Поздравления за Рийкард.Аякс нямат пари горкичките.За това са така.Изкарват млади таланти от школата,но не могат да ги задържат.И или като продадат някой от основните си играчи на негово място идва някой от школата.Пак с 20 годишни не може да се спечели нищо.Трябва да има опит.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 19:51 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 11 Ное 2005 01:00
Мнения: 25
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Abe ko sme zagovorili za chelsea samo daite da govorim za futbol !
4uva se 4e abramovic 6tql da kupi tottnam !!!! basi prostotiqta bih kazal tos da zeme da si kupi o6te 423123 otbora we maika mu stara !!!

_________________
Take me to heeeeeeeeel,ooh yee!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 23:26 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ToOnEr написа:
Abe ko sme zagovorili za chelsea samo daite da govorim za futbol !
4uva se 4e abramovic 6tql da kupi tottnam !!!! basi prostotiqta bih kazal tos da zeme da si kupi o6te 423123 otbora we maika mu stara !!!


И да иска не му дава закона да притежава два клува е едно първенство :)

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 23:35 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Челси не ги харесвам ама са ебаси безпощадния отбор..има някво удоволствие да гледаш как оползотворяват и най-малкия шанс да ги еба ...
:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2005 00:40 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Цитат:
Феновете на Милан се нарекоха "Говеда"
Най-крайните фенове на Милан се обединиха в нова групировка наречена "Говедата".Те са избрали името,защото смятат ,че това е свещенно животно и е едно от най-силните.Не веднъж са се виждали огромни транспаранти с нарисувано "говедо войн" в сектора на Милан(дават и снимки).


няма да се нарекат прасета я :)

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2005 01:24 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
cMoTaH` написа:
Цитат:
Феновете на Милан се нарекоха "Говеда"
Най-крайните фенове на Милан се обединиха в нова групировка наречена "Говедата".Те са избрали името,защото смятат ,че това е свещенно животно и е едно от най-силните.Не веднъж са се виждали огромни транспаранти с нарисувано "говедо войн" в сектора на Милан(дават и снимки).


няма да се нарекат прасета я :)


Е поне няма да се обиждат като ги наричат така :)

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2005 21:33 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2005 15:16
Мнения: 615
Години: 36

Местоположение: Pustinqta
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arsenal написа:
ToOnEr написа:
Offtopic:// Още една загуба в следващите 2-3 мача ще върне интригата в Англия :)



Mi 4ovek dano !!!!
sq chelsea 6te imat ma4 s moq liubim otbor newcastle i posle s arsenal za nqkva kupa !! ot tes dvata ma4a pone ot ediniq otbor 6te padnat dano i ot dvata !!!!
newcastle sa v dobra forma osobenno emre owen i boumsong
newcastle imat 4 poredni pobedi i sa vuv forma
tova pone go znam ama ne znam kak sa ne6tata v arsenal znam 4e praqt slab start !!!!


Chel$ki ще играе с Арсенал на 18.12 :) на Хайбъри.Аз смятам,че "шампионите" на Англия ще се издънят(дори ще залагам) :).Да вярно е Арсенал правят слаб старт в Премиершип,но пак учудващо добър в КЕШ.Аз предпочитам изява в Европа тази година пак да им оставяме на онез Che$ki ли Mel$ki там квито са да се радват на 3-та титла за 100 години :evil_laugh: ,но и в нея се съмнявам :)[/quote] nedavai gre6na informaciq ma4a e na 17 dekemvri


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2005 21:36 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2005 15:16
Мнения: 615
Години: 36

Местоположение: Pustinqta
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ToOnEr написа:
А бе мечтай си ти :) Незнам кое е по-невъзможно,Челси да не спечелят първенството или Арсенал да спечелят Шампионската лига :wave:




abe me4taq si az ama 6te vidi6 4e 4elsi 6te izlqzat ot ritum !!!
si4kite edni razbira4i i fenove na chelsea ei tai ot godina (otkakto chelsesa sa dobri) i mi sa pi6at na golemi fenove !!!! to se vijda 4e chelsea 6te stanat 6ampioni oba4e moje da se zamislite ako ne be6e abramovic da vi spasi zadnicite kak o6te 6tqhte da stoite s 1 titla !!!!
I mnogo mi e interesno sq ako newcastle biqt koeto e mnogo vuzmojno ko 6te stane s chelsea 6tot v poslednite nqkoilko ma4a imat 2 zagubi ot betis i man apuk newcastle ve4e imat 4 pobedi poredni a minaliq sezon koito ne pomni po su6toto vreme napravihme 7 !!!Chelsea sa otbor bez tradicii koito en mislq 4e 6te e dobar o6te mnogo vreme 6tot mnogo skoro abramovic 6te kupi tottenham kakto se e 4ulo a te ve4e imat mlad i dobar sustav i 6te vidim sled godina dve chelsea kak 6te go lapat na tottenham !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :writers_block:[/quote] xaxaxa mn zle ;] 1vo newcastle gi biha za nqkfa si angliiska kupa te za neq ne im puka6e i 2ro chelsea toq ma4 6e gi biqt nai mn X na bafta .. nesa i nadavqi na teq leiki newcastle da napraqt ne6to o6te pomalko v london ... neznam za tradiciite na chelsea ama otbor s pogolemi tradicii ot newcastle nqma xaaxaaaaa


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2005 21:38 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2005 15:16
Мнения: 615
Години: 36

Местоположение: Pustinqta
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arsenal написа:
ToOnEr написа:
А бе мечтай си ти :) Незнам кое е по-невъзможно,Челси да не спечелят първенството или Арсенал да спечелят Шампионската лига :wave:



abe me4taq si az ama 6te vidi6 4e 4elsi 6te izlqzat ot ritum !!!
si4kite edni razbira4i i fenove na chelsea ei tai ot godina (otkakto chelsesa sa dobri) i mi sa pi6at na golemi fenove !!!! to se vijda 4e chelsea 6te stanat 6ampioni oba4e moje da se zamislite ako ne be6e abramovic da vi spasi zadnicite kak o6te 6tqhte da stoite s 1 titla !!!!
I mnogo mi e interesno sq ako newcastle biqt koeto e mnogo vuzmojno ko 6te stane s chelsea 6tot v poslednite nqkoilko ma4a imat 2 zagubi ot betis i man apuk newcastle ve4e imat 4 pobedi poredni a minaliq sezon koito ne pomni po su6toto vreme napravihme 7 !!!Chelsea sa otbor bez tradicii koito en mislq 4e 6te e dobar o6te mnogo vreme 6tot mnogo skoro abramovic 6te kupi tottenham kakto se e 4ulo a te ve4e imat mlad i dobar sustav i 6te vidim sled godina dve chelsea kak 6te go lapat na tottenham !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :writers_block:


По голям шанс има да станат шампиони Уигън от колкото Chel$ki :evil_laugh: :evil_laugh:
Големите отбори са големи не от ДВЕ ГОДИНИ!Не да хващат Арсенал и Манчестър Юнатед в ратация и лоша форма и с защитни действия да ги бият с 1-0.И като паднат веднага съдията е виновен той даде не знам си какво не знам си кога и затова се получи така :evil_laugh: Chel$ki като са много велики защо не могат да завършат сезон без загуба :confused2: :evil_laugh: .Защо нямат 15 титли 10 купи на ФА.За сто години има 2 титли ми те Нотингам Форест са 100 пъти по титолувани от Chel$ki :evil_laugh: До колкото знам един човек не може да притежава два отбора в една лига :giggle:
CHEATING
HEAVY
ELEPHANTS
LOST
SELFRESPECT
ERASING
ATTRACTIVE

FOOTBALL
CLASS
q kaji golemiq otbor na arsenal kolko CL titli ima xaaaxxaxxa vi6 za man united nqma da sporq te sa golqm otbor ama arsenal .... ;] dano sam jiv da gi vidq pone 1 pat na polufinal za CL kamo li za final te cska sofiq sa podobri ot tqh e imat 2 polufinala za CL xcaxax


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2005 22:59 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 11 Ное 2005 01:00
Мнения: 25
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
mi da tai si e !!! nqmat titla no za tova puk liverpool sa nai-dobriq otbor v evropa 6tot te vzeha cl posledno nali didko kakto i gurciq sa nai-dobriq otbor v evropa 6tot stanaha evropeiski !!! eto q tvoita logika !!!

_________________
Take me to heeeeeeeeel,ooh yee!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2005 00:45 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
HaPkoTrafiKanT написа:
q kaji golemiq otbor na arsenal kolko CL titli ima xaaaxxaxxa vi6 za man united nqma da sporq te sa golqm otbor ama arsenal .... ;] dano sam jiv da gi vidq pone 1 pat na polufinal za CL kamo li za final te cska sofiq sa podobri ot tqh e imat 2 polufinala za CL xcaxax


1.Арсенал в първите 40 години от създаването си са по-голям от бор от Ch€£$€а ,защото в този си период пак имат повече титли от колкото Ch€£$€а за 100 години :evil_laugh: :evil_laugh: :evil_laugh:
2. Арсенал нямат КЕШ ама пак са си по-голям отбор от Ch€£$€а :evil_laugh: .Винаги са били и винаги ще бъдат!!!
3.Както аз не намесвам Арсенал с българските отбори така и намесването на българските отбори с Арсенал е не умесно !!!
(то си личи,че си "фен" на Ch€£$€а от една максимум две години) :evil_laugh:

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2005 03:24 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 12 Апр 2005 15:16
Мнения: 615
Години: 36

Местоположение: Pustinqta
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arsenal написа:
HaPkoTrafiKanT написа:
q kaji golemiq otbor na arsenal kolko CL titli ima xaaaxxaxxa vi6 za man united nqma da sporq te sa golqm otbor ama arsenal .... ;] dano sam jiv da gi vidq pone 1 pat na polufinal za CL kamo li za final te cska sofiq sa podobri ot tqh e imat 2 polufinala za CL xcaxax


1.Арсенал в първите 40 години от създаването си са по-голям от бор от Ch€£$€а ,защото в този си период пак имат повече титли от колкото Ch€£$€а за 100 години :evil_laugh: :evil_laugh: :evil_laugh:
2. Арсенал нямат КЕШ ама пак са си по-голям отбор от Ch€£$€а :evil_laugh: .Винаги са били и винаги ще бъдат!!!
3.Както аз не намесвам Арсенал с българските отбори така и намесването на българските отбори с Арсенал е не умесно !!!
(то си личи,че си "фен" на Ch€£$€а от една максимум две години) :evil_laugh:
vi6 tva nego usporvam upredeleno arsenal sa mn povelik otbor ot chelsea ama men chelsea me kefqt ot 6 godini .... tui 4e ne6to protif 4e otbora ma kefi !? i da sam kazal 4e sa poveliki ot arsenal nqkade nameri i mi go pokaji ... Arsenal sa 3-q otbor v angliq sled Liverpool i Man u ! ( mrqza arsenal i liverpool ! ama priznavam klasata )


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2005 04:30 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Лондонският Арсенал записа първа победа като гост в Премиършип през този сезон. “Топчиите” се наложиха с 3:2 над новака Уигън. Тимът на Арсен Венгер откри резултата още в 11-ата минута с гол на Робина Ван Перси. Холандецът се възползва от грешка на вратаря на Уигън, който не успя да улови добре топката след негов удар от далечно разстояние. В 21-ата минута капитанът на Арсенал Тиери Анри покачи на 2:0, а в 27-ата Анри Камара успя да върне едно попадение. Тери Анри обаче върна преднината от два гола на своя тим в 40-ата минута. Французинът отбеляза невероятно попадение от пряк свободен удар. В края на първото полувреме Булард фиксира крайния резултат в срещата – 2:3 за Арсенал.


В дербито на Примера Дивисион известно като “Ел Класико” Барса победи с класическото 3:0 Реал (Мадрид) на неговия “Сантяго Бернабеу”. Каталунците поведоха още в 14-ата минута с гол на камерунският национал Самуел Ето`о. До края на първата част Барса бе пълен господар на терена, а вратарят на Реал Икер Касияс направи няколко добри спасявания. През втората част бразилската суперзвезда на Барселона Роналдиньо се развихри и наниза две попадения в 59-ата и 77-ата минута. Вторият гол на бразилеца бе бурно аплодиран и от феновете на “Белия балет”, като форма на протест срещу играта на техните любимци. Попадение на Роналдо бе отменено заради засада. През второто полувреме бразилският треньор на Реал Вандерлей Люксембурго смени капитана Раул с Гути в 57-ата минута и Баптища на мястото на Пабло Гарсия в 66-ата минута, но и тези рокади не доведоха до гол в мрежата на Барса. Наставникът на "червено-сините" Франк Рийкард предприе само една смяна в 64-ата минута, като замени аржентинската звезда Лионел Меси с Иниеста. Жълти картони получиха Мичел Салгадо, Робиньо и Пабло Гарсия от домакините, а от Барселона декорирани бяха Деко и голмайсторът Роналдиньо.



В дербито на 12-ия кръг на италианската Серия “А” Ювентус прегази домакина си Рома насред Рим. “Старата госпожа” поведе в продължението на първото полувреме след точен удар на чешкия национал Павел Недвед. През втората част “бианконерите” нанесоха решаващия си удар в рамките на пет минути. В 56-ата минута шведският национал Златан Ибрахимович удвои аванса, а в 58-ата и 61-ата минута френският нападател на Юве Давид Трезеге наниза два гола за 4:0. В следващата минута неговият сънародник и съотборник Лилиан Тюрам получи червен картон. Рома успя да стигне до почетно попадение след точно изпълнена дузпа от капитана на “вълците” Франческо Тоти в 65-ата минута. До края Ювентус удържа аванса си и си тръгна с три точки от “Олимпико”. Жълти картони получиха Дакур, Мексес и Перота от Рома и Недвед, Виейра и Канаваро от гостите. С победата Ювентус събра 33 точки и е на пет пред вторият Милан, който утре се изправя срещу Фиорентина, където играе българският национал Валери Божинов.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2005 04:37 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
BARCA къртяяят :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2005 04:56 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
GoldMasteR написа:
BARCA къртяяят :)


Ще гледам мача на повторение и ще кажа дали са къртели :)
А пак Реал са много зле :) сега ако паднат и от Лион направо не ги виждам :)

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2005 13:44 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 14 Юли 2005 00:34
Мнения: 309
Местоположение: Ела бе,пиле, ела !
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
btw macha Real Madrid : Barcelona go davaha po edna turska programa i beshe istinski spektakul, a Barca pregazi nasred Madrid, Real....

_________________
"Какво е това - бележка: 'Алф, не яж това!'. Та аз не ям хартия


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Ное 2005 14:27 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Arsenal написа:
В дербито на 12-ия кръг на италианската Серия “А” Ювентус прегази домакина си Рома насред Рим. “Старата госпожа” поведе в продължението на първото полувреме след точен удар на чешкия национал Павел Недвед. През втората част “бианконерите” нанесоха решаващия си удар в рамките на пет минути. В 56-ата минута шведският национал Златан Ибрахимович удвои аванса, а в 58-ата и 61-ата минута френският нападател на Юве Давид Трезеге наниза два гола за 4:0. В следващата минута неговият сънародник и съотборник Лилиан Тюрам получи червен картон. Рома успя да стигне до почетно попадение след точно изпълнена дузпа от капитана на “вълците” Франческо Тоти в 65-ата минута. До края Ювентус удържа аванса си и си тръгна с три точки от “Олимпико”. Жълти картони получиха Дакур, Мексес и Перота от Рома и Недвед, Виейра и Канаваро от гостите. С победата Ювентус събра 33 точки и е на пет пред вторият Милан, който утре се изправя срещу Фиорентина, където играе българският национал Валери Божинов.



Ей тва е...Юве дъ бест


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Ное 2005 02:05 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Класиране А - група
1. ЦСКА - 34
2. Лефски - 30
3. Локомотив Сф - 24
4. Литекс - 23
5. Вихрен - 21
6. Локомотив Пд - 20
7. Славия - 17
8. Черно море - 16
9. Беласица - 13
10. Берое - 12
11. Родопа - 11
12. Ботев - 10
13. Пирин 1922 - 9
14. Марек - 8
15. Нафтекс - 8

Забележка ЦСКА са напред с внушителната голова разлика 45-9.

Класиране Б група Запад
1. Конелиано - 30
2. Рилски спортист - 28
3. Видима-Раковски - 26
4. Спартак - 22
5. Белите орли - 21
6. Миньор Бобовдол - 19
7. Етър 1924 - 16
8. Хебър - 14
9. Локомотив - 14
10. Монтана - 14
11. Пирин - 9
12. Янтра - 8
13. Миньор Пк - 8
14. Балкан - 7

Класиране Б група Изток
1. Спартак Вн - 29
2. Хасково - 22
3. Марица - 20
4. Добруджа - 18
5. Шумен - 17
6. Несебър - 14
7. Светкавица - 13
8. Загорец - 13
9. Сливен - 11
10. АКБ Миньор - 11
11. Спартак-С'94 - 10
12. Калиакра - 10
13. Поморие - 9
------------------------------------------------------------------

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Ное 2005 02:52 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Класирания :

Англия 13 Кръг
1. Челси - 34
2. Уигън - 25(-1)
3. Манчестър Ю - 24(-1)
4. Арсенал - 23(-1)
5. Болтън - 23(-1)
6. Тотнъм - 21
7. Манчестър С - 21
8. Уест Хям - 19
9. Ливърпул - 19(-2)
10. Чарълтън - 19(-1)
11. Нюкясъл - 18
12. Мидълзбро - 18
13. Блякбърн - 18
14. Фулъм - 12
15. Астън Вила - 12
16. Уест Бромич - 11
17. Портсмут - 10
18. Евъртън - 10(-1)
19. Бирмингам - 6(-1)
20. Съндърланд - 5

Испания 12 Кръг
1. Барселона - 25
2. Осасуна - 25
3. Селта - 23
4. Реал (М) - 21
5. Виляреал - 20
6. Депортиво - 20
7. Севиля - 20
8. Валенсия - 19
9. Хетафе - 18
10. Реал (Сосиедад) - 16
11. Малага - 15
12. Атлетико (М) - 15
13. Кадис - 13
14. Еспаньол - 12
15. Майорка - 12
16. Сарагоса - 11
17. Алавес - 11
18. Сантандер - 11
19. Бетис - 10
20.Атлетик (Б) - 7

Франция 15 Кръг
1. Лион - 39
2. ПСЖ - 27
3. Бордо - 27
4. Оксер - 26
5. Сен Етиен -24
6. Монако - 24
7. Рен - 23
8. Лил- 23
9. Ланс - 22
10. Льо Ман - 22
11. Марсилия - 21
12. Нанси - 20
13. Ница - 18
14. Нант - 18
15. Сошо - 16
16. Тулуза - 15
17. Троа - 14
18. Аячо - 12
19. Мец - 8
20.Страсбург - 7

Германия 13 Кръг
1 Байерн М - 34
2 Вердер - 29
3 Хамбургер - 28
4 Шалке 04 - 22
5 Херта - 21
6 Борусия (М) - 20
7 Борусия (Д) - 18
8 Щутгард - 17
9 Байер (Л) - 17
10 Волфсбург - 17
11 Арминия - 15
12 Айнтрахт - 15
13 Хановер 96 - 13
14 Майнц 05 - 12
15 Кьолн - 11
16 Нюрнберг - 9
17 Дуисбург - 9
18 Кайзерслаутерн - 9

Италия 12 Кръг
1 Ювентус - 33
2 Милан - 28
3 Фиорентина - 28
4 Интер - 23
5 Ливорно - 21
6 Сампдория -20
7 Киево - 20
8 Рома - 18
9 Емполи - 17
10 Удинезе - 17
11 Палермо - 17
12 Лацио - 16
13 Сиена - 14
14 Асколи - 12
15 Реджина - 12
16 Парма - 9
17 Месина - 8
18 Тревизо - 7
19 Лече - 7
20 Каляри - 5

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Ное 2005 03:46 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Славният път на Литекс в Европа продължава! Отборът на Гриша Ганчев и Люпко Петрович победи Днепър с 2:0 като гост в мач от група D на турнира за Купата на УЕФА и е на косъм от класиране за следващата фаза. Ловешкият тим има пълен актив от 6 точки след първите си два мача, след като победи и Грасхопърс с 2:1 като домакин. Словенският нападател Миливое Новакович откри резултата в 71-та минута, а Назаренко от Днепър си вкара автогол в 92-та. В днешния сблъсък на стадион "Метеор" отново се видя тактическият гений на Люпко Петрович. Сърбинът бе построил изключително правилно тактическата постройка на своя отбор. Отлично игра и вратарят Витомир Вутов, който отчая противниковите играчи с вълшебните си намеси.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 113  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов