Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 06 Юли 2024 00:24

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 192  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 00:31 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Цитат:
ПОГЛЕДНЕТЕ НАДОЛУ, ВИЖДАТЕ ЛИ ГИ? В КАЛТА СА, ТАМ ДОЛУ СЕ ГЪРЧАТ СДУХАНИ, ОМАЗАНИ С ПОРЕДНОТО ЕВРОЛАЙНО КОЕТО ИЗСРАХА. СРАМ, ПОЗОР, УНИЖЕНИЕ, ТОТАЛЕН ПРОВАЛ, СМЕШНИЦИТЕ НА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ, ЕДИНСТВЕНИТЕ БЕЗ ЕДНА-ЕДНИЧКА ТОЧИЦА СЛЕД 2 ИЗИГРАНИ МАЧА - думите са слаби да опишат нещастието на това червено подобие на отбор, което дори си няма собствено име...

Стойко каза: "Ще спечелим купата на УЕФА!", приятели, и това не са просто чорбарски комплекси, това е тежка загуба на мозъчна тъкан, и аз съм силно загрижен, защото МБМД изнесоха само част от истината - че свините са слабоинтелигентни и полуобразовани, но не потърсиха причината за тяхното нещастие. Вече имаме категорични доказателства че да си фен на чорбата е вредно за здравето! Те са болни!

Погледнете форума, тук симптомите са налице, лечението - невъзможно, а вонята им - отвратителна. Със зурли лепкави, незасъхнали от чешкия хайвер, горещо замолиха аллаха ако може и ЛЕВСКИ да не се класира напред. Вместо да наведат гузно пача от срам че посредствено тимче като Славия ги РАЗМАЗА, УНИЖИ и пропусна да ги бие с резултат, най-велик на този свят, загубили ум, разум, и пълна връзка с реалността те започнаха със сметките как ще се класират, а сините ще отпаднат - след като ЛЕВСКИ има победа в 1 мач, а те - 2 загуби от 2 мача...

Да, наистина - да си свиня, това е болест страшна! Загрижен съм!

аха инт ми стана :)

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 01:06 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
smotan kato ti gledam podpisa mi e qsno koi ima kompleksi ...qvno vi e idraznil fakta 4e ste gubili ot kitaiski otbori i ot vtorodivizionni 6veicarski haha
:)
a i ne znam otkoga e sramno da otpadne6 ot otbori kato hamburger ili torpedo moskva primerno :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 01:09 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
t0xIc написа:
smotan kato ti gledam podpisa mi e qsno koi ima kompleksi ...qvno vi e idraznil fakta 4e ste gubili ot kitaiski otbori i ot vtorodivizionni 6veicarski haha
:)
a i ne znam otkoga e sramno da otpadne6 ot otbori kato hamburger ili torpedo moskva primerno :)


ахахаха токсик недей тъка че ще ме разплачеш от смях хахаха...кви комплекси ми говориш бе чувеко , аз футбола не го приемам навътре като някой хора тука...пък и ко му има на подписа вие се скъсахте да повтаряте същото и за Левски кви претенций имате? :) Хамбургер(5 пъти) няма лошо :)

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 01:11 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
am i az ne go priemam navutre...sme6no mi e kak vie kazvate 4e CSKA e padal ot slabi otbori a ne gledate va6ata jalka statistika
i edno e da padne6 ot hamburger i to 10 puti drugo ot olimpiq 2 puti
:crazy: dano da si razbral nameka mi :) ako ne karai
:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 01:27 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Стига бе чорби ходете и сърбайте и зимайте купата на УЕФА е що паднахте от Хамбургер в България а пък бихте Ливърпул бе смешници.Нали не били с резервите ей туй да си куха лейка не е малко :) и всичките големи разбирачи на тема футбол , аз не разбирам много много не го земам даже навътре смешни сте всички щот Ц*КА са осран отбор кото и да ми говорите , който и да биете осрани сте това е просто.


http://www.sladur.com/new_img/5/0/7/8/9/50789.html ето една фенка на ЛЕВСКИ !!!! :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 01:32 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
goldmaster-a e s toq post me ubedi 4e razbira6 ot futbol kolkoto i ot ebane - krugla nula si :)
purvo pak da povtorq - livurpul ne igraha s rezervite si :) tva za maloumnite hora za ne znam si koi put...proveri sustava i vij :)
vtoro - za6to man4estur padna 1:4 ot midulzbro a bi 4elsi 1:0
tva e FUTBOL be vsi4ko stava - ama kato imate mozuk kolkoto maluk oreh e razbiraemo 4e ste salboumni i ne pomnite i edin fakt
:)
sus zdrave

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 15:08 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
goldmaster-a e s toq post me ubedi 4e razbira6 ot futbol kolkoto i ot ebane - krugla nula si :)
purvo pak da povtorq - livurpul ne igraha s rezervite si :) tva za maloumnite hora za ne znam si koi put...proveri sustava i vij :)
vtoro - za6to man4estur padna 1:4 ot midulzbro a bi 4elsi 1:0
tva e FUTBOL be vsi4ko stava - ama kato imate mozuk kolkoto maluk oreh e razbiraemo 4e ste salboumni i ne pomnite i edin fakt
:)
sus zdrave


t0xic, абе не говореше ли точно ти как чорбата е победил Ливърпул, следователно е сред грандовете на Европа и че тази победа била в следствие класата на вашия любим отбор? Сега ми говориш, че във футбола всичко се случва и че сте паднали от Хамбургер поради липсата на късмет, а от Славия Прага понеже ги нямало двама титуляри и за това сте играли супер слабо! Май леко противоречие виждам в твърденията ти!
И много лесно е да започнеш да обиждаш, след като няма какво да кажеш!

Има и друго понеже не ми се цитира, но предполагам, че си спомняш твърденията ти за толерирането на Левски от всички власти преди и след 10-ти ноември, да питма пак щото ти така и не ми отговори в прав текста според теб ЦСКА е бил репресиран отбор и в момента е, така ли? Ще ти бъда благодарен ако в отговора ти се съдържа конкретно да или не, щото както предполагаш аз определено не съм на това мнение!!!!!!!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 15:12 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
t0xIc написа:
goldmaster-a e s toq post me ubedi 4e razbira6 ot futbol kolkoto i ot ebane - krugla nula si :)
purvo pak da povtorq - livurpul ne igraha s rezervite si :) tva za maloumnite hora za ne znam si koi put...proveri sustava i vij :)
vtoro - za6to man4estur padna 1:4 ot midulzbro a bi 4elsi 1:0
tva e FUTBOL be vsi4ko stava - ama kato imate mozuk kolkoto maluk oreh e razbiraemo 4e ste salboumni i ne pomnite i edin fakt
:)
sus zdrave



Именно бе исках да кажа , че след като Ливърпул не били с резервите си сте ги били - добре ами защо не бихте Хамбургер или Славия Прага ?! Ся знам ко ше ми кажеш , за ония бразилец и за Валентин Илиев , а за Хамбургер , че футбол било и ставали изненади - Добре пак съм съгласен.Бихте Ливърпул там ... - ЕМИ ФУТБОЛ Е СТАВАТ ИЗНЕНАДИ :) . А пък като няма кво да кажеш стига обижда , аз не съм казал , че съм голям разбирач на тема футбол.Ти пък и ти щот си великия разбирач , ама карай :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 15:54 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
голдмастъре хидуед не е бразилец ами мароканец,,,като не знаеш дори играчите не говори празни приказки
тва за Левски го пуснах щото точно сините фенове казват че Левски били репресириани а се вижда че милицията е била в техни ръце..както обикновено всички Левскари се изкарват жертви и репресирани от лошите ЦСКА....жалка картина
а аз ти казвам че тва е футбол - всякакъв резултат може да се случи на всякакъв мач - с хамбургер ако сте гледали мача не знам кви ми ги говорите..не заслужавахме да бием , но равенството беше напълно заслужено ...със Славия си играхме слабо..и доколкото се сещам бях казал без повече приказки в съответните теми за ЦСКА и Левски
просто ми писна едно и също да ви обяснявам ,а вие като малоумни едно и също да питате ...ето при положение че текста за левски си стои горга ме пита некви работи..брат ми прочети го и си направи изводите ..не питай мене не съм аз историка написал тва ...

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 15:56 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
хахахахах
аз да съм обиждал :) май забравяте кой почна да псува на путка и болен мозък ..нз стига повече оф-топик

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 20:21 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ами да прочетох го - и ме погнуся от глупостите и лъжите написани там!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 20:23 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
хахаха ...не искам пак да спорим ...затова само кажи кое е лъжа :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 20:38 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ами почти всичко! Но ако искаш винаги мога да ти копна толкова много неща за цска от интернет - само кажи! А и друго как така най - "репресирания" отбор взимаше най - добрите момчета точно преди казарма, ще ми отговориш ли или сигурно те са мечтаели да отидат да играят там!
Само да кажа, че случаят с Мартин петров е точно такъв - момчето отиде да играе в ЦСКА точно заради казармата!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 21:00 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
и добре че го направи - иначе сега щеше да е в Турция.. не съм чул Мартин Петров да казва " ААА ОТ ЦСКА МЕ ВЗЕХА НАСИЛА"..сигурно и лъжа е факта за загубите от втородивизионния Люцерн и китайците ...а моля те не ми се рови ...инфото на глобуса ми беше толкова смешно като гледах какъв "срам" е да си победен от Байерн Мюнхен , Аякс и други разни аутсайдери...както казах няма смисъл от такива дилеми защото на вас не ви влизат в главите фактите ...няма да казвам кой отбор е по-добър..радвайте се на победите си и спете спокойно:)

а и това което казваш си е истина - в ЦСКА играят най-добрите български футболисти - дали чрез трансфер , юноши , скандали или други - ФАКТ ...

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 22:02 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Правилно факт -факт, който неуборимо сочи как сте си печелили титлите - скандали, тъмни трасфери и други подобни!
Ама вече всичко е минало - сега са изпревени пред реалността, няма вече казарми и други подобни иструменти, с които да вземате младите таланти на България! Лошото е, че все още имате некакви си попечители на високите етажи, ама и това ще свърши някога!
Аре пак казвам честита ви титла, щото не вярвам да загубите мач преди разликата между вас и втория (няма значение кой ще е той) не е поне 7 точки !

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 22:07 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
gorg написа:
Правилно факт -факт, който неуборимо сочи как сте си печелили титлите - скандали, тъмни трасфери и други подобни!
Ама вече всичко е минало - сега са изпревени пред реалността, няма вече казарми и други подобни иструменти, с които да вземате младите таланти на България! Лошото е, че все още имате некакви си попечители на високите етажи, ама и това ще свърши някога!
Аре пак казвам честита ви титла, щото не вярвам да загубите мач преди разликата между вас и втория (няма значение кой ще е той) не е поне 7 точки !


ох брат ми ...честно наистина си супер тъп
ок айде кажи ми с какъв скандал спечелихме последните няколко титли..кажи последния 'ТЪМЕН' трансфер ..аз ще си замълча за далаверите на Сираков за които и чорни се усети и го уволни преди да го изгонят правилно от България еврейският му чифут ...хаха кви инструменти бе ...те младите играчи ИДВАТ при ЦСКА защото там им е шанса да се реализират....кви ли са тия попечители на горните етажи не знам...сигурно Бойко Борисов или Румен Петков :) ..ами сигурно няма да загубим мач просто щото нямаме конкуренция -
ако ми дадеш и един пример за тия трансфери и скандали и закрила над ЦСКА браво ...:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 22:08 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
дай да те контрирам айде - щом сега няма казарма зашо добрите играчи не идват при левски ами налагате некви смешни юноши на които изкуствено им вдигате цената която естествено никой клуб няма да плати..само за да се оправдавате с неуспехите си 6тото градите МЛАД и Перспективен отбор
:)
а честно смешния ви треньор Мъри е толкова кух че има запазени след всеки мач едни и същи 5 изречения на кръст ...
:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 23:29 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 06 Май 2004 15:46
Мнения: 415
Местоположение: ГКПП Йовково
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Времето ще покаже кой крив и кой прав...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2005 23:40 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
е добре бе пич - нали много ви знае устата ..вместо да лете кажета мръсното минало на ЦСКА и как бербатов е бухан от 30- мутри за да дойде в ЦСКА срещу 20 чифта кецове...просто ставате смешни като говорите как ЦСКА винаги е бил толелиран..има такова нещо , но същото важи и за Левски..и накрая пак да спомена защо ЦСКА е и ще остане най-великия БГ клуб - в него са минали най-добрите български футболисти - как и защо е без значение
:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 02:50 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 14 Авг 2005 22:43
Мнения: 545
Местоположение: n/a
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
а КОга Ще е THe NexT среща МеждУ Л. и Ц.


Последна промяна tedo_boy на 12 Ное 2005 03:01, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 02:50 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Еи мой нали каза , че няма да пишеш повече тука и тука ще са обсъжда само Левски уж се разбрахме нещо ?!?!?!?!

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Последна промяна GoldMasteR на 12 Ное 2005 03:02, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 03:01 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 14 Авг 2005 22:43
Мнения: 545
Местоположение: n/a
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
tedo_boy написа:
а КОга Ще е THe NexT среща МеждУ Л. и Ц.
a?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 06:50 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
GoldMasteR написа:
Еи мой нали каза , че няма да пишеш повече тука и тука ще са обсъжда само Левски уж се разбрахме нещо ?!?!?!?!


мой виж в темата за ЦСКА.,...
докато се спазва добрия тон не виждам проблем
:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 17:39 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Ае Toxic ти май пишеш повече в темата за Левски отколкото за ЦСКА а?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 19:51 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Щото сте велик отбор и имате невероятни играчи затва :evil_laugh:
:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 21:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Прав си.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 21:26 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
А сега не е лошо да говоря нали хаха ?:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2005 23:24 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Зависи какво.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2005 18:57 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
дай да те контрирам айде - щом сега няма казарма зашо добрите играчи не идват при левски ами налагате некви смешни юноши на които изкуствено им вдигате цената която естествено никой клуб няма да плати..само за да се оправдавате с неуспехите си 6тото градите МЛАД и Перспективен отбор
:)
а честно смешния ви треньор Мъри е толкова кух че има запазени след всеки мач едни и същи 5 изречения на кръст ...
:)


Голямо контриране ми направи - кои са добрите играчи дето дойдоха в ЦСКА бе?! Нямате един свестен футболист! Всички са смешници, то си го показва и при представянето ви в Евротурнирите! Бихте без да искате Ливърпул, щото ви подцениха тотално и вече много велики станахте! Аре като запишете точка в евротурнирите тогава ми се обади, че имате най - добрите футболисти! Сега и Викинг ако ви одрусат пак ела и се хвали с най - добрите футболисти в България!
Радвайте се на фалшивото ви първо място в шампионата с измислените ви голове в последните секунди от измислени нарушения и т.н.

И не ми говори, че купата не била важна за ЦСКА - то е ясно, че няма да я вземете щото така или иначе ще се изправите срещу Левски и пак ще ви опердашим - всички видяха как Беласица ви легна (ама иначе много лесно се твърди за уговорки между кумуве и сватове и други подобни глупости), цялата работа с всички изявления на ръководството на Беласица си беше една пародия.
Относно младия и перспективен състав на ЛЕВСКИ - ами такъв е! Във всеки случай е по - силен от великата селекция на чорбаклъ отбора!
Като вземете да ни биете без дузпи в последните минути тогава ми говори за силни отбори!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Ное 2005 19:27 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
бяхме на първо място и преди последните два кръга тъй че не говори глупости..подценили или не вие играхте също с ливърпул и една точка не взехте и в двата мача...по тая логика ливърпул не се натягаха в софия хич щото бяха били преди тва 2:0 ...а накрая без да искате като им вкарахте два гола набързо ви го бутнаха...а при нас от 15-тата до 90-тата минута не ни биха при тва на Анфийлд
кои футболисти са класни ли - ами всички титуляри

ти май не се чуваш кво приказваш ...честно направо смешно ми става като се замисля за порното ви в Смолян ,а ти ми говориш ,че сме уредили мач със САТЕЛИТА на ЛЕФски ...кретен
честно мислих си ,че си малко по-умен ама явно си съвсем изсрано лайно
а като има дузпа се свири - ако има срещу ЦСКа пак трябва да се отсъди ...ако не стане тва - съдията е виновен ..не си представям как 1.5 метра Данчо Тодоров примерно го заплащва с бой ...и докато за мача с Локо Сф съм склонен да призная ,че можеше да свири дузпа , за мача в Петрич такава нямаше.....дори пиргов да не беше бутнал леко тая путка от Беласица тоя така се беше засилил ,че влизаше направо при останалите селяни в трибуните
а до края на мачовете в Уефа има 2 мача и тогава 6те видим кой 6те има повече точки - леФски или ЦСКА :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 192  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов