Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 09 Юли 2024 01:49

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 192  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 14:12 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
преките двубои да - ама за първенството а не за т.н измислена Суперкупа с ония двете победи дето плакнете очи :)
а тва го използвах за срвавение да не ми говорят ,че 6том Байер е еди къде си в бундеслигата а Оксер примерно 4-ти французите са по-добрия отбор :) сигурно и Динамо са по-добри от Леверкузен 6тото са първи в Румъния хаха :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 14:18 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ами да - смея да кажа, че са по - добри в момента от Леверкузен!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 14:36 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
браво на теб - Шоколадче Кума Лиса за награда :)
ок - всеки си има право на мнение :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 15:42 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
toxic, още ли се занимаваш с тез :) щом казват че Динамо по- добри от Леверкузен :)

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 18:53 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
спор да има ...конкуренцията винаги е полезна и за двете страни:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 19:10 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
btw откривате резултата в 28-та минута

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 19:12 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Левски открива рвзултата в 37-мата минута на мача с гол на Емил Ангелов!!!!!!!!!!!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 19:15 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
28' Ем. Ангелов 0:1

28' ГОООООООЛЛЛ! 0:1 - Емил Ангелов открива резултата, след като Шейтанов изби удар в краката на Коприваров и крилото подаде към Бабангида, който реализира


чакай бе де отидоха тия десет минути ...не всичко е уредено :)
според мен ВИхрен 6те изравнят и после Левски пак 6те поведат :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 19:17 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Добре де 28-ма мин.

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 19:42 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
52' ГОООООООЛ! 1:1 - Виктор Софрониев изравнява резултата!


аз врачка ли съм или просто не6тата са ясни :)?

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 19:50 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
63' ГОООООООЛ! 1:2 - Димитър Телкийски

мда...лудо лудо дерби :))

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 20:04 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xic, не гледам мача в момента, следя го по интернет, но съм сигурен, че е по - голямо дерби от това на Локото срещу ЦСКА!!!!!!!!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 20:06 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
gorg написа:
t0xic, не гледам мача в момента, следя го по интернет, но съм сигурен, че е по - голямо дерби от това на Локото срещу ЦСКА!!!!!!!!


хаха да само дето и аз не го гледам и знаех как 6те се развие резултата ..и айде стига сте се оправдавали с ЦСКА ..бихме с късмет не с пари или съдията ... за разлика от :
Цитат:
Н.СИРАКОВ Е ДАЛ 10000 ЛЕВА НА МОМЧИЛ ВРАЙКОВ.ПИТАМ ГО -ЗАЩО БЕ МОМЧИЛЕ НАЛИ СИ ЦЕСЕКАР.ТОЙ ОТГОВАРЯ -ЗА ТЕЗИ МАНГИЗИ СЪМ ГОТОВ НА ВСИЧКО.ДОСЕГА Е ВЗЕЛ ЛИЧНО ОТ Н.СИРАКОВ НАД 100 000 ЛЕВА.ИНФОРМАЦИЯТА Е ОТ АНАТОЛИ ДОНЧЕВ-НЕГОВ ПРИЯТЕЛ И ФУТ.СЪДИЯ В А ГРУПА.БИЛ Е ЧЕТВЪРТИ СЪДИЯ НА МАЧА ЛИТЕКС-БЕЛАСИЦА.НА ПОЛУВРЕМЕТО ПРЕБИЛИ СЪДИЯТА А.АНГЕЛОВ.Е ПИТАМ ДОКОГА МУТРИТЕ ЩЕ НИ УПРАВЛЯВАТ?ДОКОГА?


_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 20:08 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
70' Вихрен - Левски 1:2. След отбелязването на втория гол "сините" поуспокоиха темпото. Домакините обаче често притесняват столичани с бързи контраатаки
тва вече 15 минути :) ако случайно ВИхрен пак вкарат без да искат гол не знам колко минути допълнително 6те се играе
:)

85' 5 минути до края на редовното време. Вихрен - Левски 1:2

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 20:20 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
КРАЙ - Вихрен - Левски 1:2
90' Момчил Врайков дава 2 минути продължение
мда идеалната засраховка ..както и познах ...0:1 ...след това вихрен не се предава и атакува борбено 1: 1 ..за да няма драми 20 минути преди края се вкарва втори гол , 1 червен картон за протокола след безсмислено нарушение и 2 минути продължение да няма пак атаки към съдията .....добре ОТКЪДЕ ЗНАЕХ ТОВА ПРЕДИ ДА ПОЧНЕ МАЧА :)
??????????????
отговор не очаквам :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 20:27 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Аз вчера без малко да хвана 50.00 лева от еврофутбол - един мач ми се губеше - чудно от каде ли знаех резултата на другите 5!?

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 20:29 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
хаха сме6ник ..моля те не отбивай въпроса ми ...че и хронолигията познах ...то всъ6тност не я познах ама ми казаха днеска наобед и специално се върнах да следя мача :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 20:35 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Брейййййй! цСигурно някой твой приятел чул случайно как Наско казал на някой друг така ли?!

t0xic, казах ти и пак ще ти го кажа ти си промит мозък и не само промит, но и болен!!!!!
Аре моля ти се тогава да ми обясниш защо Левски като си купува мачовете не лупи и тея с Пирин и Берое? Щото не са искали да ги продадат ли? Ами що не са купили тогава и съдиите? Щото и те са прекалено честни и не могат такива неща да правят!!!!!!! :crazy:

Помисли малко и ми отговори ако можеш естествено!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 20:41 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ей сега 6те ти кажа за6то - 6тото си мислеха ,че са голям отбор и след двата провала и вече с Наско СИРТАКОВ в БФС се подсигуряват ...а не знам как ме наричаш болен при положение ,че ти казах как 6те се развие мача в детайли ...не съм чул Сираков да го казва много ясно , но нали знае6 ..българия е малка страна и бързо плъзват слуховете..особено в София ...може и да не е така ,но странно ми се струва да разбера не6то което после се оказва 100 % истина...да не говоря за сменянето на съдията и изместването на мача да не се гледа от публика и да не се предава по БНТ..е не им успя номера - кмета обяви неработен ден и на стадиона има6е бая народ ...
ЦСКа съ6то помоли Беласица да отложат мача и то с право - не играха в България , а президентът на Беласица Коце Путко Мацев [който бтв е КУМ на наско сираков ако не знаеш ] веднага отказа ...няма да те питам за6то отговора ти е ясен ..така че събери 2+2 и ако не получиш 4 значи не6то на теб в мозъка ти не е ясно ...не6то неясно ?> тва всичко са факти можеш да ги провери6..ама усе6там ,че 6те кажеш " Абе вие ЦСКАрите сте болни " и 6те тегли6 една майна ....и те разбирам ...не ти е приятно ,но тва са фактите

и да мога да говоря и да отговарям за разлика от син сме6ник като тебе който пак не ми отговаря на въпроса откъде знаех как 6те те протече мача..вас сините ви бива само да шишалкавите без да казвате не6то съществено или да обръщате темата както всеки път се опитва6:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 20:59 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
ей сега 6те ти кажа за6то - 6тото си мислеха ,че са голям отбор и след двата провала и вече с Наско СИРТАКОВ в БФС се подсигуряват ...а не знам как ме наричаш болен при положение ,че ти казах как 6те се развие мача в детайли ...не съм чул Сираков да го казва много ясно , но нали знае6 ..българия е малка страна и бързо плъзват слуховете..особено в София ...може и да не е така ,но странно ми се струва да разбера не6то което после се оказва 100 % истина...да не говоря за сменянето на съдията и изместването на мача да не се гледа от публика и да не се предава по БНТ..е не им успя номера - кмета обяви неработен ден и на стадиона има6е бая народ ...
ЦСКа съ6то помоли Беласица да отложат мача и то с право - не играха в България , а президентът на Беласица Коце Путко Мацев [който бтв е КУМ на наско сираков ако не знаеш ] веднага отказа ...няма да те питам за6то отговора ти е ясен ..така че събери 2+2 и ако не получиш 4 значи не6то на теб в мозъка ти не е ясно ...не6то неясно ?> тва всичко са факти можеш да ги провери6..ама усе6там ,че 6те кажеш " Абе вие ЦСКАрите сте болни " и 6те тегли6 една майна ....и те разбирам ...не ти е приятно ,но тва са фактите


Първо: Левски по принцип са голям отбор! Второ: Точно тоя сезон всички в Левски ( включително и феновете ) отписаха сезона!
Така, че и дума не може да става за възгордяване или нещо подобно!
Именно ЦСКА беше отбора с гръмките изявления като влизане в групите на Шампионска лига, после излизане от групите на УЕФА и такива ми ти работи!
Аре кажи ми някое изказване на ръководството на Левски преди сезона, което да е звучало високопарно и нереалистично?! Напротив всички казваха отбора ще се бори за шампионата и за влизане в групите на УЕФА - това е!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 21:06 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Преди няколко години Лефски, като казваше "целта ни е групите на шампионската лига" :confused2: 3год се мъчихте и накрая не влязохте.
Щом този сезон е отписан, защо си купувате явни мачове, айде моля ти са не ми ги разправяй на мене тези.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 21:06 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Сираков " ЦСКА 6те бие Ливърпул след 230 години"
а Цска ако не се бяха паднали с Ливърпул 6тяха да са в Групите ...това го казаха и Фьолер преди мача с Цска и Бенитес след загубата на Анфийлд ...че Левски не са ло6 отбор е верно , но това велик откъде дойде не знам ..както и да е ...а Цска о6те имат шансове били те и доста малки да минат групите..не знам за6то смятате ,че Левски се класираха като на практика започнаха с най-лесния си мач - гостуванията на Хереенвен и ЦСКА няма да са никак леки , да не говорим за домакинството на Марсилия ..ако не бъркам програмата ...а иначе ОТНОВО не ми отговори 6том съм БОЛЕН откъде знаех хронологията на мача...всъ6тност няма нужда ..аз нали съм ЦСКА-р сигурно съм познал ей така на бафта докато съм срал в кенефа...край на темата :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 21:08 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
YAVOR написа:
Преди няколко години Лефски, като казваше "целта ни е групите на шампионската лига" :confused2: 3год се мъчихте и накрая не влязохте.
Щом този сезон е отписан, защо си купувате явни мачове, айде моля ти са не ми ги разправяй на мене тези.


мда...на всеки Бг отбор целта му трябва да е КЕШ ...не виждам ЦСКА кво са се изхвърлили ама айде нека бъде твоята

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 21:23 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xIc написа:
Сираков " ЦСКА 6те бие Ливърпул след 230 години"
а Цска ако не се бяха паднали с Ливърпул 6тяха да са в Групите ...това го казаха и Фьолер преди мача с Цска и Бенитес след загубата на Анфийлд ...че Левски не са ло6 отбор е верно , но това велик откъде дойде не знам ..както и да е ...а Цска о6те имат шансове били те и доста малки да минат групите..не знам за6то смятате ,че Левски се класираха като на практика започнаха с най-лесния си мач - гостуванията на Хереенвен и ЦСКА няма да са никак леки , да не говорим за домакинството на Марсилия ..ако не бъркам програмата ...а иначе ОТНОВО не ми отговори 6том съм БОЛЕН откъде знаех хронологията на мача...всъ6тност няма нужда ..аз нали съм ЦСКА-р сигурно съм познал ей така на бафта докато съм срал в кенефа...край на темата :)


Никой не смята, че Левски се е класирал на 16-тина финали, просто се представяме достойно в групата си!


Цитат:
Преди няколко години Лефски, като казваше "целта ни е групите на шампионската лига" 3год се мъчихте и накрая не влязохте.
Щом този сезон е отписан, защо си купувате явни мачове, айде моля ти са не ми ги разправяй на мене тези.


Ами точно това е бе - няма смисъл да си купуваме мачовете и играем колкото можем!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 21:24 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
яворе заеби ..надъхания Левскар говори всичко друго само не и за резултата в Сандански ,а вчера ми обясняваха за мача в Надежда ..енд ъф топик

Има Има истина една
и тя е само само ЦСКА
и нека всички прасета и свине ...ала бала знаете песента
:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 22:47 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Колко завършихме с Вихрен?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 22:49 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
[/quote]чакай бе де отидоха тия десет минути ...не всичко е уредено
според мен ВИхрен 6те изравнят и после Левски пак 6те поведат
Цитат:
Цитат:
52' ГОООООООЛ! 1:1 - Виктор Софрониев изравнява резултата!


аз врачка ли съм или просто не6тата са ясни ?


Цитат:
63' ГОООООООЛ! 1:2 - Димитър Телкийски

мда...лудо лудо дерби )



"бихте" 1:2
:oleole:

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2005 23:15 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
предлагам цска-рите да спрат да пишат в наща тема а ние в тяхната за известно време защото като гледам и едните и другите говорят едно и също и нз къв е смисъла да продължава...чорбарите си знаят вихрен и родопа а и 'беверен' но както ние си имаме беверен така и те си имат МТК и други звездни отборчета затва трябва да има ред поне малко...аз спирам да пиша в темата за цска :)

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2005 00:05 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
една МТК не се равнява на Олимпия , Беверен , или най-вече Антверпен ...факт ..не дразнене ..пак казвам успех на левски в турнирите

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Ное 2005 13:56 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Levskar
анонимен
08.11.2005
09:26 ee, mom4eta, zasto se zablujdavame taka s tezi izmisleni pobedi..nima pe4elim taka nesto? prosto mai se zablujdavame kolko sme dobri i posle stradame ot tova kato dojde niakoi kato beveren da stanem za smqh. vidqhte li sme6nata proqva na 6eitanov, koito si e na6e mom4e, no zasto trqbva6e da stane po tozi sme6en na4in gola ni?!..nasko, stiga, spri s tezi fal6ivi ma4ove! ina4e ste se sasipem kato otbor!
Force
08.11.2005
09:16 Веднага след мача стана ясно, че играещият треньор Г.Бачев напуска отбора.Формалният повод - несъгласие със смяната на вратаря Шейтанов.
Неформалният?
Според източници, особено близки до клуба, неформалният е несъгласие с клубната политика, и в частност оказаният натиск от страна на президента К.Динев в хода на мача.
За какво сатва дума?
Публична тайна е, че с промоцията на Вихрен в ПФЛ, негласно Локо Пд се сдобиваше с още един сателит, поради близката връзка К.Динев-Г.Илиев.След смъртта на Г.Илиев обаче, бъдещата функция на отбор като Вихрен стана съвсем неясна.Очевидно, разчитащ единствено и само на клубния президент, без спонсор, без ясни визия за бъдещето, такъв отбор е обречен на живуркане в долната половина на таблицата.Натрупването на точки, осигуряващи оставане в елита, са единствените конвертируеми неща, с оглед пролетното им изтъргуването на нуждаещи се. Другата конвертируема собственост, са играчите, някои от които биха донесли добра печалба. До този момент обаче е твърде рано да се разчита на каквато и да е възвращаемост(поне до зимния трансферен прозорец).
Друга публична тайна е, че играчите не са получавали възнагражденията си от три месеца. За никого не е тайна обаче, че спортно-техническият директор Д.Денев, както и ст.треньорът П.Жеков не биха се заиграли със сините по никакъв начин, имайки предвид клубните им пристрастия. Същото се отнася и за Г.Бачев, но по чисто лични причини. Първо, освен като играещ треньор той е и капитан.Той е човекът също, който стои в основата на успеха на отбора, и с чиято активна помощ бяха привлечени нелоши за нашите стандарти футболисти. И не на последно място – дългогодишната му връзка му в недалечно минало именно с Герена, като бивш син футболист. Съвсем резонно, при евентуално съмнение за симулативна игра, че подозрението ще падне върху него.
Това дотук като предисловие.
Фактологията на всички е известна. Назначението на М.Врайков, промяна датата на срещата и неотразяването и по телевизията са само малки детайли към главната цел. Глупавата грешка и последвалата смяна на вратаря под давление на К.Динев, очевидно чисти неговия имидж, но дали е така? Оставяне без покритие на цялата лява зона на защитата на Вихрен при победния гол също сме го срещали и при предишни мачове(Славия-Левски 2:5).Бродещият от седмица в Сандански слух за “синя финансова помощ”, свързван по презумция с Н.Сираков, също не е за пренебрегване, тъй като този мач се явява възлов за Левски с оглед на предстоящото тежко гостуване в Ловеч.
Определено този път сценарият беше изпипан далеч по-професионално, още повече, че финансовият благодетел на сините Батков също беше на стадиона и със собствените си очи се увери, че сините ги чака розово бъдеще с тандема Мъри-Насо.
Дотук – толкова!
Всеки може да си гради собствена версия доколко имаше мач на стадиона в Сандански.
Но за мен, както и за местните хора, избягали от работа, за да го наблюдават беше продължението на Смолянската епопея.
Последици няма и да има, както и в горния случай.
Едва ли човекът, призван да разследва подобни случаи, ген. Василев ще тръгне срещу себе си. От дълги години той е на почит във ВИП-ложите на Герена...


мнения на левскари в нет-а за епохалната вчерашна победа:)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 192  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов