Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 09 Юли 2024 01:48

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 192  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2005 01:26 
Offline
Намерил си мястото

Регистриран на: 14 Авг 2005 22:43
Мнения: 545
Местоположение: n/a
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тоя роман тука край няма ли е вии как така ни са ли написахти биеииии ех чи ЛУДи сЪщества :hug:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2005 04:45 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 31 Авг 2004 09:48
Мнения: 155
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVOR написа:
а вие знаете ли се какво искате, отначало приказвахте ей тез неможете да ги биете, ще отпаднете, вие имате най- тежкия жребий, а сега съвсем друго приказвате. Оправете се бе драги мои говеда.
Когато леФски направи толкова победи от толкова мачове, елате ми се обадете. няма какво да говоря с малоумници.
сори за обидата, ама ме ядосвате :( :anger: щото не се знаете, какво искате и какво приказвате. Ако бяхме били Хамбургер, щяхте да дрънкате, ама те са слаби, бяха с резервите си. айде моля ви се разберете се.
снимката ви я давам да я видите, това са звездите на любимия ви отбор, какво толкоз се впрягате от снимката.

Ами как ще ги биете като те хората за разлика от Ливърпул и Леверкузен не са в криза и взеха мача на сериозно.Що сте си наумили че сте направили нещо много повече от Литекс,Локо ПД и ЛеВски незнам.Каквото и да говорим кой е по-добрия отбор сичко се показва в дирекния мач който вие веднага казахте че е уговорен :crazy:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2005 12:52 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Dea7h написа:
YAVOR написа:
а вие знаете ли се какво искате, отначало приказвахте ей тез неможете да ги биете, ще отпаднете, вие имате най- тежкия жребий, а сега съвсем друго приказвате. Оправете се бе драги мои говеда.
Когато леФски направи толкова победи от толкова мачове, елате ми се обадете. няма какво да говоря с малоумници.
сори за обидата, ама ме ядосвате :( :anger: щото не се знаете, какво искате и какво приказвате. Ако бяхме били Хамбургер, щяхте да дрънкате, ама те са слаби, бяха с резервите си. айде моля ви се разберете се.
снимката ви я давам да я видите, това са звездите на любимия ви отбор, какво толкоз се впрягате от снимката.

Ами как ще ги биете като те хората за разлика от Ливърпул и Леверкузен не са в криза и взеха мача на сериозно.Що сте си наумили че сте направили нещо много повече от Литекс,Локо ПД и ЛеВски незнам.Каквото и да говорим кой е по-добрия отбор сичко се показва в дирекния мач който вие веднага казахте че е уговорен :crazy:


бонапарт погледни предния ми пост и сравни и Ливърпул и Леверкузен какъж коефицент имат и имаха за спечелване на Уефа и КеШ ..и после провери Публикум , Београд , Оксер и Генк ..тогава говори наизуст ..не разбирам заква криза при Ливърпул говори6

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2005 13:45 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 04 Окт 2005 19:13
Мнения: 1523
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
LeVski Ole be nqma kakvo da govorim te sa N1

_________________
Цитат:
добрич се намира ж района на добруджа.(на 50км от гр.Варна)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2005 15:02 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ok така да е :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2005 16:16 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
препоръчвам ви да прочетете единия пост; "те опетниха името на Дякона"
http://www.levski.net/

Цитат:
БФС В Името на Отборо на Народа
1. Задължава съдия-изпьлнителите* да дават продължения от неопределено време, ако срещата се развива негативно за любимият отбор. Даваното продьлжение трябва да се играе само на една врата – тази която народните любимци атакуват.

2. Нарежда- всички отбори играещи срещу любимият отбор да играят в групова (ансамблова) форма, хванати за рьце след 90-та минута на срещата. Това ще компесира стреса, който момчетата на любимият отбор изпитват от изкривяване на пространството.

3. БФС предупреждава специално ръковотството на Отборо на Народа че ще го санкционира с 10 % от цената на купения мач, ако договореният резултат не е постигнат към 85-та минута. Парите ще се събират от набюдаващият срещата делегат от БФС, и ще постъпват във фонда “FAIR PLAY” за борба срещу корупцията във футбола.


Препоръчвам ви горещо да разгледате целия сайт, и после кажете че това всичко не е вярно, няма смисъл вече от спорове.
САМО ЦСКА

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2005 18:46 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
нито ме е срам , че съм Левскар нито се засягам от обидите на някви резаци....това да си ЦСКА-р явно е най-унизителното нещо на света...знаете си едно и също и вече се СКЪСАХТе да го повтаряте...не ви ли писна е?!...а пък колкото до това , кои е рязан и кои не , това тръгна от герба на ЦСКА за това се замислите кои са рязаните в случая...'ние сме най великите а Левски са боклуци и си купуват мачовете'...абсолютно вс отбори си купуват мачовете в нащо първенство , и не можеш да ми кажиш , че Левски си купуват мачовете а вие не купувате , айде бе !! Черно Море Нафтекс мачът как черно море им легнаха на нафтата да останат а после и си признаха , че мачът е договорен...погледни и Славия в момента , явно предпочитат да си праят паричките като губят навсякаде отколко да играта футбол....просто искам да ти кажа това че около ЦСКА скоро не е имало скандал за уговаряне на мачове не означава , че не купувате с пална сила...вие изкарахте че ЦСКА са направили всичко за България а другите отбори нищо не са направили , тка ли е ?! със два три мача не свършва света...както Левски са загубили от беверен така и вс други бг отбори са губили от спр слаби противници затова със този мач не е свършил света , спокойно !! нашия клуб е създаден 50-на години по рано от вашия и докато ние сме се трепали да направим нещо за Б-я вие сте ни гледали по Тв-то и явно нямате и капка срам , да казвате че ЦСКА са направили всичко за Б-я...сега нямам време да пиша още , по-късно ще довърша :}

ПС:YAVORE това да си фен не означава да зачиташ само любимия си отбор , а и да уважаваш противника , без значение кои е тои.....

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2005 19:05 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Ония ден гледах един мач от 1984 Левски срещу ЦСКА и пак паднахте 3:1 мнооо лошо

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Последна промяна GoldMasteR на 30 Окт 2005 00:06, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2005 19:08 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
YAVOR написа:
снимката ви я давам да я видите, това са звездите на любимия ви отбор, какво толкоз се впрягате от снимката.


това са едни от най-добрите българските футболисти за всички времена , а това че са играли за Левски е друг въпрос...не се засягам от вас , пак ви казвам , но просто сам изумен как можеш да говориш такива неща ....говоря за текста над снимката и снимката нз кво намекваше...можеше да дадеш друга снимка на двамата а не точно тази , не та знам дали разбра нещо...

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2005 21:17 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
да да гледаите мачове от 20 години да ви топлят победите като сте били в мадете на ба6тите си ..то тва да има комплекс не е малко :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2005 22:47 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Хахахахахахаххахахахахахахахахахахахахахааххаха мале чорби мнооо сте зле бе ако не бяха тея победи тука в близкото минало вие говорихте как сте били еди кой си преди 50 години мале :censored: смешните :censored: :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) бхахахаха

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2005 23:27 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 17:39
Мнения: 1471
Местоположение: Somewhere in the universe
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Кви 50 години е братче.То имало ли е тогава ЦСКА.хахахахахаах пък смешници мои победите на Левски в последните 5 години срещу ЦСКА са повече отколкото вие срещу нас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Окт 2005 23:38 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
dobdob написа:
Кви 50 години е братче.То имало ли е тогава ЦСКА.хахахахахаах пък смешници мои победите на Левски в последните 5 години срещу ЦСКА са повече отколкото вие срещу нас.


сигурен ли си ? аз се сещам за няколко като едната бе6е 3:0 ..не помня скоро вие да сте ни били 3:0 ...за сведение на тия дето не знаят а много говорят тва бе6е при стойчо младенов като ви нагънахме като патладжани
а голдмастърче тъп си като не знам кво ..победата сре6ту ливърпул е през 82...а ти ми говори6 как сте ни били 84 ..и ся ми говори6 за 50 години ...невежа

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2005 00:02 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Как са нерви чорбарена :) Не се интересувам от тоз смешния отбор , затова не ви знам години кога сте ги били и ко сте праели ама не тръгвай да ми разказваш , че левскарите сме говорили за преди време.И аз помня едни неща .... 5:0 ?! 7:1 ?! 7:2 ?! смешниии смешнииииии :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2005 00:09 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
добре бе зле ...ти за преди 5 години ми говоре6е ...май от говежд грип има6 и склероза ...на леФскар като не му изнася все забравя какво е казал , обръ6та темата или преина4ава...говори ми ей ся за преди 5 години и почва изведнъж да говори за тва 7:1 дето бе6е май 94 година
смешници :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2005 00:12 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Тихо бате в темата на Отбора на Народа "ПФК Левски" единствените смешници са чорбите щот се врът миризливата чорбарска глава там където не и е мястото.Аз не пиша във вашата чорбарска тема да не са излагам.Щот съм Левскар и мисля , че няям работа там.:) Ти там що не пишеш бе бате шот нямаш ко да кажеш ли ?! :) :) :) Няма да отговарям повече на постовете ти щот не за друго ами ..... нищо лично брат ама просто си цс*а(лайна)р :)

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2005 00:16 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
"бате" 6те вика6 като си в село шопландия ,а не на мене
а факта си е , че хич не се аргументираш и не знае6 кво говори6...което всеки го разбира ...аз пиша 6тото говорите глупости без дори да помните или да знаете мачове :)
кой отбор играл с резерви сре6ту нас и тн ...за последен път казвам на всеки ебан в ушите и очите - Ливърпул игра със първия си състав като ги бихме ...само джерард заради контузия не игра..и пак да спомена че Ливърпул биха със съ6тия състав ЦСКА МОСКВА 3:1
тва оф-топик , но да се знае да не тръгне ей ся някой много начетен левскар пак да почне да дрънка :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2005 00:20 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 28 Яну 2004 16:49
Мнения: 1100
Местоположение: На върха на таблицата
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
t0xIc написа:
"бате" 6те вика6 като си в село шопландия ,а не на мене
а факта си е , че хич не се аргументираш и не знае6 кво говори6...което всеки го разбира ...аз пиша 6тото говорите глупости без дори да помните или да знаете мачове :)
кой отбор играл с резерви сре6ту нас и тн ...за последен път казвам на всеки ебан в ушите и очите - Ливърпул игра със първия си състав като ги бихме ...само джерард заради контузия не игра..и пак да спомена че Ливърпул биха със съ6тия състав ЦСКА МОСКВА 3:1
тва оф-топик , но да се знае да не тръгне ей ся някой много начетен левскар пак да почне да дрънка :)


Не бе бате няма проблеми , аз ко да са аргументирам мене ми стига да знам , че не сте на били от маса и време.Бийте си там "добрите отбори" дето "неиграят" с резервите си и се чудете как да ни биете:)Оооо сини богове :) айде бате чао , че диско ме чака

_________________
Междукат много тимчета разни,
Междукат, но Левски блести.
Опитват се да крачат с Левски.
И крачат, но Левски лети.

Левски - оле. Оле, оле, оле !


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2005 00:22 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ee все спирам да пиша и като видя няква такава тъпотия като тая дето отку 6то написа и се хва6там за главата ...а пролетта да помни6 за един фаул на топузаков дето янев набута дузпата и станахме шампиони :) предишния мач за първенството ..ако 5 месеца за теб е маса време не знам кво ..ае аз съм аут че не мога да спра иначе :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2005 00:31 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
тез мойти любимци май още не са разгледали сайта, който им дадах, за какво спорят не ми е ясно, значи неска Манчестър като паднаха с 4-1 от Мидълзбро, значи са слаби :confused2: така излиза според вас.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2005 00:41 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
естесвено ...те и Хамбургер кви са слаби не е истина :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2005 13:16 
Offline

Регистриран на: 18 Сеп 2005 22:06
Мнения: 5
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
levskarka sym si


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2005 16:38 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
t0xic кой ти е казал, че Хамбургер са слаби?! Напротив в супер форма са и го показват с играта си! Между другото го доказаха и срещу ЦСКА! Не мога да разбера защо се хвалите с мача срещу тоя отбор?!

Относно Ливърпул ами те ви мачкаха през цялото време бе!!!! ТОва че им вкарахте един гол без да искате нищо не значи за вас - виж за тях говори, че в момента за нищо не стават!

За Леверкузен няма какво да говорим - писна ми да обяснявам, че тоя отбор е много зле в момента!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2005 16:52 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Цитат:
Манчестър като паднаха с 4-1 от Мидълзбро, значи са слаби :confused2:
"горг" така излиза по твоята логика :)

Мачът ви срещу Вихрен е преместен за понеделник. После приказвайте, че не си уреждате. Защо го местите за понеделник а? Щото имате много труден мач в четвъртък и то като домакини. ЦСКА може да гостува на Славия в Прага и в неделя да играе мач срещу Локомотив София. До сега ЦСКА са си играли в неделя, като имат мач в евротурнирите, може би леФски ги е страх да не ги изненада откритието на сезона а именно отбора от Сандански. Ако не си купите съдията, не виждам как ще ги биете, ама ще видим след 1 седмица.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2005 17:06 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Това вчера от Крум Савов ли го чу? Ами подайте си молба и вие бе!Да не би да са ви отказали?!

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2005 19:00 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Над 12 500 билета са продадени до момента за двубоя на Левски срещу Динамо (Букурещ) от груповата фаза на турнира за Купата на УЕФА, съобщи радио „Гонг”.

Двубоят е в четвъртък от 19 часа наше време, а големият въпрос е дали този път стадион „Георги Аспарухов” ще е пълен до краен предел.

Интересът към мача продължава да е голям, затова от ръководството на „сините” имат готовност да отпечатат още 5 хиляди от ценните хартийки.

Те могат да се закупят до самото начало на мача на касите на „Герена”, както и в офиса на клуба на улица „Леге”.

От ръководството на "сините" вече призоваха привържениците да подкрепят любимците си във важния двубой. Към този призив се включи и нападателят на Левски Христо Йовов.

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 31 Окт 2005 19:03 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 05 Юли 2005 22:05
Мнения: 312
Местоположение: Bulgaria
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
В лагера на Левски са оптимисти за предстоящия двубой срещу Динамо (Букурещ) от груповата фаза на турнира за Купата на УЕФА.

След разгромната победа над Славия с 5:0 в петък, „сините” демонстрират добро настроение и вярват, че ако покажат същата игра и срещу румънците, ще се поздравят с първи успех в надпреварата.

Всички футболисти с изключение на нигерийския нападател Екундайо Джаейоба са здрави и на разположение на наставника си Станимир Стоилов.

Последният пък вече обяви, че няма да прави сериозни промени в състава, играл срещу „белите”, и вероятно ще заложи на същите единадесет да изнесат мача в четвъртък.

Срещата от група „Ф” на турнира за Купата на УЕФА е на стадион „Георги Аспарухов” от 19 часа.

В Левски пък са доволни и от получените резултати в останалите срещи от първия кръг на групата и най-вече от ремито между румънците и холандския Хееренвеен.

_________________
Само ЛЕВСКИ и ДОБРУДЖА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2005 00:01 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
gorg написа:
Това вчера от Крум Савов ли го чу? Ами подайте си молба и вие бе!Да не би да са ви отказали?!
Ами не съм го чул от там, от друга телевизия и го четох някъде из НЕТ-а
ние се съобразяваме с датата за мача, не ревем като вас, страх ви е да не ви бият и искате да почивате повече.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2005 01:30 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
след мача пак ще се говорим...дано с подкрепата на публиката да ги бием , дори с минимален резултат...

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2005 04:57 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
мда дано...колкото и тъп отбор да са Левски са български :)

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 192  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов