Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 03 Юли 2024 15:41

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1137 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 38  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2005 08:50 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 25 Апр 2004 21:13
Мнения: 31
Местоположение: Монте Карло
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
тоя jenih_a не написа нито един пилот и нито един отбор правилно ... всичките , които държат за Ферари са такива ... и понятие си нямат от формула 1 , и държат за тях само защото бият или защото само за тях са чували , после много компететни всичките :writers_block:
днеска 15:00 ГП на Сан Марино , по РингТВ ще правят проблеми , така че акоискате live гледайте по РТЛ , иначе повторението по ринг ТВ е в 21:30

_________________
Wonder why they call u bitch ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2005 09:55 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Аз съм го казвал вече тук във форума-фераристите ще ги броя след като Ферари престане да печели.
:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2005 18:44 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 26 Дек 2004 18:54
Мнения: 338
Местоположение: 15 4oveka sme v kov4ega na myrtweca YOXOXO i botilka rom
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
хах
аз пък тва не го разбирам
аз например гледам/да де гледах :( / щото е супер мощно някво самото състезание е на голяма скорост и когато се изпреварват особено е голям кеф.Поне мене ме кефи

_________________
Разни друсалки...изобщо да не ме занимават!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2005 18:56 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
McLaren написа:
тоя jenih_a не написа нито един пилот и нито един отбор правилно ... всичките , които държат за Ферари са такива ... и понятие си нямат от формула 1 , и държат за тях само защото бият или защото само за тях са чували , после много компететни всичките :writers_block:
днеска 15:00 ГП на Сан Марино , по РингТВ ще правят проблеми , така че акоискате live гледайте по РТЛ , иначе повторението по ринг ТВ е в 21:30

аз първо не съм толкова запален ама ме кефи тоя спорт и го гледам постоянно!!!!! и това неозначава че съм запален!!!!!

Pavel: Престани да пишеш на латиница!!! Мнението е редактирано на килирица!

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2005 20:38 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
McLaren написа:
тоя jenih_a не написа нито един пилот и нито един отбор правилно ... всичките , които държат за Ферари са такива ... и понятие си нямат от формула 1 , и държат за тях само защото бият или защото само за тях са чували , после много компететни всичките :writers_block:
днеска 15:00 ГП на Сан Марино , по РингТВ ще правят проблеми , така че акоискате live гледайте по РТЛ , иначе повторението по ринг ТВ е в 21:30

Не съм съгласен с теб!!! Аз, например, съм добре запознат с Формула 1. По принцип нямам възможност да следя състезанията, но научавам от интернет същата информация, както някой друг от телевизора. Подкрепям твърдо Михаел Шумахер и то не защото е от Ферари, а защото е един от най-опитните във формулата. А доколкото за Ферари - те са добър тим заради парите. Не е тайна, че те имат бюджет колкото всички останали отбори взети заедно, и че италианската мафия ги спонсорира яко. :)
А това, че някй си се изказал некомпетентно - така е във всеки спорт има любители има познавачи, а има и НЕРАЗБИРАЧИ. Това е!!

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2005 22:53 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Мисля,че парите са си на Фиат и първото сътресение ,което разлюля компанията от Италия се отрази и на Ферари-F1.
ДиМонтедземоло е добър мениджър и бивш шеф на отбора но едва ли ще може да поддържа бюджета на отбора ако работите във Фиат не се стабилизират скоро.
Колкото до бюджета наистина е голям но не по-голям от тези на Рено и БАР взети заедно примерно.
Доколкото ми е известно Тойота са втори след Ферари по бюджет но не могат да се мерят с напредъка на Рено-така , че парите не са всичко.:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2005 23:21 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 25 Апр 2004 21:13
Мнения: 31
Местоположение: Монте Карло
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
бюджети на отборите:
Ферари 350 млн
Тойота 400 млн
McLaren 300 млн
Рено 300 млн
и вече падат под 300
какви са тея глупости , че Ферари " имат бюджет колкото всички останали отбори взети заедно " ... Тойота има най-големия бюджет от 3 години насам ...имат и най-мощния двигател откогато са във формула 1 ( мисля че само първата им година не беше така ,а бяха БМВ ), а мафията контролира света , ако си мислишсамо , че във Ферари имали пръст ... днескашното състезание не ми се коментира , вече няма отбор без отпадане , до това гп McLaren бяха единствените , но уви...а това че от това състезание М. Шумахер ще започне да побеждава са абсолютни глупости ... днес стана втори , само с много добра тактика , нищо повече , и за пореденпът се убедих , че Ферарие тъп отбор с един водещ и един втори пилот и целия отбор работи само за Пилето ... :writers_block:

_________________
Wonder why they call u bitch ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2005 06:02 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
очакваше се да се представят добре на тази домашна писта и въпреки това имаха проблеми
как ще стоят в Испания където тестват цяла зима другите отбори ще видим на 8 май


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2005 11:19 
Offline

Регистриран на: 27 Яну 2005 21:56
Мнения: 12
Местоположение: Somewhere Far Beyond
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
McLaren написа:
бюджети на отборите:
Ферари 350 млн
Тойота 400 млн
McLaren 300 млн
Рено 300 млн
и вече падат под 300
какви са тея глупости , че Ферари " имат бюджет колкото всички останали отбори взети заедно " ... Тойота има най-големия бюджет от 3 години насам ...имат и най-мощния двигател откогато са във формула 1 ( мисля че само първата им година не беше така ,а бяха БМВ ), а мафията контролира света , ако си мислишсамо , че във Ферари имали пръст ... днескашното състезание не ми се коментира , вече няма отбор без отпадане , до това гп McLaren бяха единствените , но уви...а това че от това състезание М. Шумахер ще започне да побеждава са абсолютни глупости ... днес стана втори , само с много добра тактика , нищо повече , и за пореденпът се убедих , че Ферарие тъп отбор с един водещ и един втори пилот и целия отбор работи само за Пилето ... :writers_block:


Mclaren какво искаш да кажеш с това че Шумахер станал втори само с много добра тактика,ми нали и това е част от играта.Ако си забелязал тои тръгна 13-ти а на финала беше втори,и между другото беше със секунда по бърз на обиколка от Алонсо и му трябваше още малко да го изпревари.И по какво разбра че Ферари са тъп отбор и работят само за Шумахер.Те ако бяха тъп отбор нямаше да са световни шампиони в последните шест сезона,нали така.

_________________
We are as one as we all are the same
fighting for one cause
Leather and metal are our uniforms
protecting what we are
Joining together to take on the world
with our heavy metal
Spreading the message to everyone here
Come let yourself go


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2005 11:58 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
McLaren написа:
бюджети на отборите:
Ферари 350 млн
Тойота 400 млн
McLaren 300 млн
Рено 300 млн
и вече падат под 300
какви са тея глупости , че Ферари " имат бюджет колкото всички останали отбори взети заедно " ... Тойота има най-големия бюджет от 3 години насам ...имат и най-мощния двигател откогато са във формула 1 ( мисля че само първата им година не беше така ,а бяха БМВ ), а мафията контролира света , ако си мислишсамо , че във Ферари имали пръст ... днескашното състезание не ми се коментира , вече няма отбор без отпадане , до това гп McLaren бяха единствените , но уви...а това че от това състезание М. Шумахер ще започне да побеждава са абсолютни глупости ... днес стана втори , само с много добра тактика , нищо повече , и за пореденпът се убедих , че Ферарие тъп отбор с един водещ и един втори пилот и целия отбор работи само за Пилето ... :writers_block:

Oтносно бюджета. По тези статистики, които си намерил наистина излиза че Тойота има най-голям бюджет. Но аз неслучайно казах че във Ферари има тъмна страна на приходите. Ти мислиш ли че който и да е отбор ще каже с точност колко пари има и ще каже откъде идват - аз немисля. Ако вземеш предвид заплатата на Шумахер и Баричело и пресметнеш колко пари Ферари трябва да даде на тези съзтезатели за един сезон и като имаш предвид разходите, които в никакъв случай не са малко. Не мисля, че сумарно те ще дадат 350 милиона, а много повече.

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2005 21:32 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Бюджет за развитие на колата и пари от спонсори(тези малки надписи по колите и екипите на пилотите)са различни неща.Преди време малайзийската нефтена компания плащаше Алекс Йонг да се състезава.И сега много концерни плащат големите заплати на определени пилоти-но не на всички. А парите за развитие на автомобила са нещо отделно.В повечето случаи там не влизат (или влизат)цените на двигателите по около 1 милион парчето.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2005 22:27 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Но все пак всеки тим си има ГОДИШЕН бюджет, тоест колко пари имат да изхар4ат или ако щеш инвестират за един сезон.

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2005 16:27 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Може и да си прав - имаше един арабин дето купи един отбор за около година(Ероуз или друг сега не се сещам).Та се заговори , че някой си е превозвал в контейнерите с техника на отбора ,които са пломбирани срещу любопитни очи и са бъкани от последни разработки в техническото развитие на колите(и представляват ценност единствено за конкуренцията)забранени стоки-разбирай наркотици.Вярно е , че те се охраняват и ФИА гарантира за тях след като поема транспорта им по въздух със собствен превоз, не все пак при определени обстоятелства подлежат на ревизия все пак не са дипломатическа поща.Факт е , че господина след като се разнесоха тези слухове продаде отбора скоропостижно.
Но едва ли системно могат да се правят далавери.Самата ФИА също проверява.Даже доста по рестриктивно.Лично аз се съмнявам да има налети мафиотски пари в този спорт-световно известните фирми ,които го спонсорират ще се разбягат за отрицателно време.Просто Фиат искаха да възродят легендата и наляха доста пари , но сега е тежък период за фирмата и това се вижда по резултатите.Ако съм прав първи ще се разбягат конструкторите-техните договори са с най-кратък срок.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 26 Апр 2005 20:12 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Бътън може да да бъде дисквалифициран заради по-лек болид.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Май 2005 21:34 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Е не само Бътън-дисквалифициран е целия отбор и то за три състезания.Наказанието е за по-лек болид.Дори е имало монтиран втори резервоар.Така , че БАР ще се включат чак след Гран При на Монако(и едва ли ще наваксат това изоставане).
Това означава , че Вурц има купа за третото си място на Имола:)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2005 16:09 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Честито на всички поддръжници на McLaren. :joy: :joy: :joy:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2005 16:42 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
я разправяй как мина състезанието на имола

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2005 18:40 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
ами много добре мина за моя отбор
от старта до финала Кими Райконен поддържаше 20-30 сек. преднина пред останалите , ако можеше и Алонсо да не вземе 8т. ,но както и да е ако наистина сме добри ще наваксаме много бързо
Състезанието беше в Испания


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2005 19:17 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 23 Авг 2004 23:23
Мнения: 259
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Наистина състезанието мина доста добре за McLaren-Mercedes. Но аз като привърженик на Ferrari ми е супер гадно. Нестига, че Барикело е на майната си, с извинение, а и Михаел прецака предната лява гума. Така и неразбрах, защо имаше този проблем. Поразтършувах се из интернет и намерих много противоречива информация, така, че ще разберем след няколко дни..... За Кими няма просто какво да кажа, въпреки, че и Шумахер не се представи зле с по-предната си позиция, преди да стане проблема с гумата де. А за Другите - Алонсо и Трули незнам. То Алонсо си е добър шофьор, а и колата си я бива, а за Тойотите - има какво да се прави още по тях, но в това състезание се представиха добре с Трули и Ралф.

_________________
По-добре да видиш в Google Earth къде си пил, отколкото в Youtube как!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 08 Май 2005 20:02 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 12 Мар 2005 20:40
Мнения: 283
Местоположение: dobroticaaaaaaaaa
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
хехе мойте хора от ферари значи зле са се представили еми надявам се следващия път да се реваншират :evil_laugh: хехе както и да е имола или испания се тая

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Май 2005 05:27 
Offline
Не мога да се спра

Регистриран на: 23 Авг 2004 00:04
Мнения: 1772
Местоположение: Beyond The Promised Land™
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Кими Райконен призна, че разликата между него и Фернандо Алонсо в класирането при пилотите е прекалено голяма, но той ще разчита на грешки на лидера.
Конструктори от Формула 1 формираха ново обединение, което да представя интересите им.
Шампионът в клас над 500 куб. см Валентино Роси планира да се състезава във Формула 1 от 2007 г. Новината съобщи Давиде Бривио, който е шеф на Ямаха.
Михаел Шумахер продължава да е оптимист, въпреки неубедителното си представяне в досегашните пет състезания от календара.
Резервният пилот на “Макларън” Александер Вурц се отърва като по чудо, след като претъпя тежка катастрофа на пистата “Ла Кастелет” в южна Франция. От тима заявиха, че австриецът е останал невредим, след като се е разбил в най-бързия участък на трасето, където скоростта достига около 270 км/ч. Веднага след инцидента Вурц е бил откаран в болница за прегледи, но скоро след това си е тръгнал.

_________________
49 UNBEATEN
07.05.2003-16.10.2004


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 22 Май 2005 16:19 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Хайде отново честито на феновете на McLaren :clap: :oleole: :oleole:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2005 19:27 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
РЕНО пак на върха!!! :oleole: С малко късмет де!
Честито на всички фенове на марката!!!! :oleole: :oleole: :oleole:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2005 20:13 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
много нещастно стечение на обстоятелствата-от средата на състезанието в щаба на Макларън знаеха за проблема а той се прояви в последните 4 км от 300км състезание
както и да е оставаме си отбора с най-голям потенциал и който и да стане шампион ще се знае коя е била най-добрата кола


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2005 20:24 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Max написа:
много нещастно стечение на обстоятелствата-от средата на състезанието в щаба на Макларън знаеха за проблема а той се прояви в последните 4 км от 300км състезание
както и да е оставаме си отбора с най-голям потенциал и който и да стане шампион ще се знае коя е била най-добрата кола

Ми той тоз юнак Райконен много по "черно" кара.Не че и Алонсо не мина през чакъла!Официалното становище за проблема с гумата какво е?Дочух нещо за вибрации в окачването и управлението,в следствие напускане на трасето?Отначало говориха за пукната гума,но на повторението се вижда ,че се къса долен носач.Кое е вярно?
P.S.Те всички големи отбори са с потенциал,но само потенциал явно не е достатъчно! :wave:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 29 Май 2005 20:48 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
- -


Последна промяна cMoTaH` на 16 Мар 2007 19:03, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2005 07:22 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
нищо следващия път ще се реваншираме
колите ни са най-бързите и няма да подаряваме победи повече
вече искам двойна победа(много съм скромен)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2005 19:09 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 03 Мар 2005 18:27
Мнения: 300
Местоположение: Dobrich
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Max написа:
нищо следващия път ще се реваншираме
колите ни са най-бързите и няма да подаряваме победи повече
вече искам двойна победа(много съм скромен)

Eeeeeeee,a дано! Редно е да покажат какво могат,ама знам ли!?! :giggle: :wave:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2005 20:06 
някой купува ли си клуб ф1


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 11 Юни 2005 23:43 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 02 Май 2004 15:31
Мнения: 481
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Утре подреждането на стартовата решетка за първите трима е :
1)Дж.Бътън
2)М.Шумахер
3)Ф.Алонсо
а Бриаторе беше много доволен явно имат тактика с по-малко спирания :confused2:


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1137 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 38  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов