Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 03 Юли 2024 14:15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1598 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 54  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 23 Юни 2009 15:32 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 18 Юни 2008 13:17
Мнения: 168
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Кими Райкконен написа:
Зависи какво ще му предложи САФ и зависи с каква основна схема ще играе отборът!Пичът иска да си запази титулярното място в националния отбор на Франция.
Примерно ако чичо Алекс му обещае 60-75% от мачовете да започва като титуляр и изкара пачката Бензема е при нас.Парите не са проблем остава игровото време...
Видяхме последният сезон колко пъти Бербатов,Роналдо,Рууни и Тевес бяха заедно на терена.При тази постоянна ротация и тази конкуренция в атака не виждам как Фъргюсън ще му обещае 60-75% от мачовете титулярно място.Такъв вариант има,но ако САФ окончателно се откаже от това Рууни да играе като чист нападател,на върха на атаката и продължи и през този сезон да го налага като крило.
При евентуално нападение:Валенсия и Рууни по крилата,Бербатов изтеглен малко зад Бензема,а самият Бензема на върха на атаката е възможно Бензема да изиграе много мачове като титуляр,но това няма да се получи.
1. Защото САФ трябва да е малоумен да си сложи главата в торбата като повери бележенето на голове на напълно нов,неадаптиран към отбора и към английската висша лига футболист.Тази схема може да се получи евентуално най-малко 1-2 месеца след началото на първенството т.е. най-рано октомври-ноември...
2. Едва ли ако Рууни играе и този сезон предимно по крилата,той ще запази добрите си отношения както със САФ така и със съотборниците си.Мястото на Рууни е на върха на атаката и там той е най-полезен,въпреки че имам чувството че и като централен бранител и като плеймейкър ще се справи чудесно.Единствено вратарската позиция му е леко далечна.Въобще универсален футболист.
3. При подобна схема/4-4-2/ със евентуалното привличане на Валенсия и примерното използване на Уейн Рууни по крилото резерви или с неизяснени позиции остават:Гигс,Парк,Нани,Тошич.Няма смисъл заради Бензема налагането на Нани и Тошич в титулярния състав да се забавя и отлага.
4. След евентуалната чистка в Реал Мадрид трансферният пазар ще се залее с евтини холандци,като на един от тях Фъргюсън отдавна беше хвърлил око още от времето,когато беше в Хееренвеен,а именно Клаас Ян Хунтелаар.Дори след трансфера на Бербатов феновете спориха в сайта на Манчестър Юнайтед дали Хунтелаар не е бил по-изгоден.
Малко статистика:
Хунтелаар - почти 26 годишен
203 мача със 143 гола зад гърба си.
45 мача с националната фланелка/включени са и участията му в младежкия национален отбор на Холандия/ и 31 гола.

Бензема - 21 годишен
112 мача със 43 гола на сметката си
24 мача с националния отбор и 6 гола

От цифрите става ясно кой е завършеният нападател.Бензема има да се развива още,докато Хунтелаар е изграден футболист.Бензема е едва на 21 и евентуалното му привличане определено ще продължи наложилата се от време политика на Фъргюсън да купува талантите докато са млади и да ги моделира според нуждите си на съответните позиции както направи с едно талантливо и скромно момче от Португалия дошло да замести звездата Дейвид Бекъм и го превърна в най-добрия действащ футболист.Андерсон също беше моделиран от Фъргюсън от атакуващ халф към централен полузащитник,Рууни... примерите са много.
Да,Бензема е чудесен футболист!Ако чистката в Реал не е само слух и на холандците наистина ще им бият шута с парите,които трябва да дадем за Бензема,ще си вземем И Хунтелаар и Снайдер,а за някой друг милион отгоре дори и Робен. :)
Привличането на Бензема ще спре развититето му.Мисля,че САф си дава сметка за това и ако твърдо е решил да има Бензема в състава си това ще се случи следващото лято. :)


Накратко направи една фурбулна лекция :yes: :yes: :yes:
Доста Вярни неща изговори :)


Доста интересно лято ни чака :П


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Юни 2009 12:45 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Фев 2008 01:29
Мнения: 862
Години: 30

Местоположение: Tree Hill
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Антонио Валенсия е свободен да избира

Президентът на Уигън Дейв Уелън, заяви, че Антонио Валенсия ще има възможността да избере своя нов клуб. Шефът на "латикс" разкри, че в офиса на клуба са пристигнали няколко много добри оферти за футболиста и в момента всичко зависи единствено от самия Валенсия, който в момента е в почивка.

"Трансферът ще се осъществи, когато Антонио се завърне от ваканцията си. Той има думата, тъй като ние приехме няколко оферти в региона 14-18 милиона паунда. Имаше един клуб, който надцака другите с около 2 милиона паунда, но на тях им отказахме, тъй като Валенсия категорично не искаше да ходи там", коментира Уелън преди британските медии.

"Мисля, че той вече е направил решението си и аз предполагам, че знам кой отбор Антонио ще предпочете, но засега няма смисъл да издавам нещата.", допълни президентът на Уигън.

"Мисля си, че Антонио е страхотен футболист и би паснал добре и в Манчестър Юнайтед, и в Реал Мадрид, но той сам ще избере", каза още Дейв Уелън.


според мен ще избере Юнайтед, щом казват че имало един клуб който предложил отгоре 2 милиона това е Реал почти 100% съм сигурен .. така че мисля че това ни е новото попълнение , но да не избързваме

_________________
A Passion For Perfection. !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 26 Юни 2009 19:09 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 24 Май 2009 13:18
Мнения: 71
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Това за Македа, аз също не го вярвам.. Фърги е доказал стотици пъти, какъв поглед има за талантите и тяхното обиграване


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 27 Юни 2009 11:30 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Tosic






_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Юни 2009 10:31 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Фев 2008 01:29
Мнения: 862
Години: 30

Местоположение: Tree Hill
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Кими Райкконен написа:

xaxaxaxaxaaxaxa
Заместникът на Роналдо минава прегледи в Манчестър

Еквадорският футболист на Уигън Антонио Валенсия ще премине медицински тестове днес и ще подпише с английския шампион Манчестър Юнайтед.

"Червените дяволи" ще платят 16 милиона паунда, а играчът ще получава по 75 000 паунда седмична заплата, което е четири пъти повече от сегашното му възнаграждение, твърди "Дейли Мирър".

Валенсия направи много добър сезон с Уигън и веднага привлече вниманието на редица европейски клубове, включително Реал Мадрид и Байерн Мюнхен.

Надеждите на Сър Алекс Фъргюсън са еквадорецът да замени успешно Кристиано Роналдо. По мнение на повечето специалисти и фенове, сравнения между Валенсия и носителя на "златната топка" са абсурдни, но въпреки това футболистът на Уигън изглежда добро попълнение.

_________________
A Passion For Perfection. !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2009 00:01 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Супер новина.

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2009 20:23 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Жалко за Бензема,искаше ми се да го видя с фланелката на Манчестър.

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2009 20:24 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 21:27
Мнения: 2302
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
^HellBoy_^ написа:
Жалко за Бензема,искаше ми се да го видя с фланелката на Манчестър.

jalko.Trqbvashe da si ostane v lyon:)

_________________
will i live to be 23?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 01 Юли 2009 23:16 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Тея Реал са пълни глупаци ахахах

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 02 Юли 2009 20:25 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 18 Юни 2008 13:17
Мнения: 168
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Не съм следял Антонио Валенсия, но щом САФ го е привлякъл в отбора значи има своите качества да играе в Манчестър.
А дали ще замести Роналдо, това само времето ще го покаже.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2009 13:41 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 04 Сеп 2006 21:21
Мнения: 938
Години: 29

Местоположение: На баскетболното игрище ;)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ще взимате Оуен? :O

_________________
Well I don't know...the rose I hold...won't seem to grow...

So what have you done? What are you hiding? What are you holding onto?
This side of me is gone...It's killing me inside...
To watch you go...But it's keeping me alive...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2009 18:51 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Трансфера не е толкова лишен от смисъл. Оуен може да играе като второстепенен нападател и да прави дуо-та с Македа / Уелбек. В крайна сметка не участваме само в 1-2 турнира..

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 03 Юли 2009 19:01 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 20 Авг 2007 18:04
Мнения: 258
Местоположение: In deinem Traum...
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Мда Оуен ще бъде нещо като Солскйаер според мен.Макар че нищо не се знае ако възвърне формата си от времето когато беше в Ливърпул , което макар и малко вероятно е възможно все пак е на 28 някъде май,може да се превърне във много ключов кадър :)
P.S> Kimi пичага подписите ти ми заемат половината монитор брат (shake)

_________________
Everything is funny as long as it is happening to somebody else.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 04 Юли 2009 02:18 
Offline
Stivie G
Аватар

Регистриран на: 29 Фев 2008 20:05
Мнения: 418
Местоположение: Liverpool
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Кими Райкконен написа:
Цитат:
Майкъл Оуен подписа с Манчестър Юнайтед!
Бившата звезда на Ливърпул Майкъл Оуен вече официално е футболист на Манчестър Юнайтед! 29-годишният нападател подписа договор за 2 години с английския шампион. "Червените дяволи" няма да платят трансферна сума, защото Оуен се присъединява към тима със статут на свободен агент, след като договорът му с изпадналия от Висшата лига Нюкасъл изтече.
"Майкъл е нападател от световна класа, който е доказал, че може да бележи и качествата му не подлежат на съмнение. Той идва при нас с големи очаквания и съм убеден, че е готов да ги оправдае", заяви по този повод Сър Алекс Фъргюсън.
Оуен имаше предложения от няколко други отбора, сред които Хъл Сити, Стоук Сити, Галатасарай, Олимпиакос, Блекбърн и други. Едва в последния момент е дошла офертата от Юнайтед, но той не се е поколебал и за миг да я приеме.
"Тъкмо бях започнал да преговарям с други отбори, когато ми се обади Сър Алекс и ме покани на закуска, на която ми съобщи, че ме желае в тима си. Съгласих се без да се замислям. Вече нямам търпение да изляза на терена с екипа на Манчестър Юнайтед и съм късметлия, че вече се познавам с голяма част от играчите. Миналата година пропуснах подготвителния период, но сега се радвам, че ще бъда на линия още от началото. Искам да благодаря на Сър Алекс за доверието, което ми гласува и се надявам да му се отблагодаря с представянето си", каза пък Оуен.


Дано си възрооди кариерата при нас!Беше страхотен навремето заедно с Хески и Джерард.Перес и Реал Мадрид го провалиха това момче.[u]Ако не бяха парите на Реал сега Ливърпул щеше да има още един играч символ и мотор на отбора освен Джерард.[/u

cMoTaH` написа:
Трансфера не е толкова лишен от смисъл. Оуен може да играе като второстепенен нападател и да прави дуо-та с Македа / Уелбек. В крайна сметка не участваме само в 1-2 турнира..

Второстепенна роля,но вярвам ако си проведе подготовката както трябва и се опази здрав,ще успее да докаже на САФ,че може да започва титуляр не само в мачовете за Карлинг Къп и Ф.А. Къп.


mhm predi gerrard toi mi beshe lubiqt futbolist ;]]

_________________
Za tezi, koito iskat malko elektronika - moga az da posvirq falshivo na harmonika...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 01:10 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Фев 2008 01:29
Мнения: 862
Години: 30

Местоположение: Tree Hill
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
представиха Роналдо, незнам но нещото което ми стана най-гадно беше когато целуна емблемата на Реал и после викаше :"само реал " и всички повтаряха. Според мен това това е крачка назад но той си знае най-добре ;)

_________________
A Passion For Perfection. !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 01:24 
Offline
d0c
Аватар

Регистриран на: 04 Яну 2007 12:12
Мнения: 1420
Години: 32

Благодарил: 9 пъти
Получил благодарност: 14 пъти
развалиха отбора...мамито им...1 отбор да харесвам и на хуй го направеха...оуен който години наред руга ман ютд ся кам нас ще играе...бахти педалщината .. уууууууууу (n) да не говоря за другите..не си заслужава (n)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2009 02:46 
Offline
Скучаещ

Регистриран на: 31 Авг 2004 09:48
Мнения: 155
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Кими Райкконен написа:
На Реал им трябват още 10-ина мегапокупки,че да настигнат нивото на Юнайтед,Ливърпул,Челси и Барса.В Реал за отбора играе само Раул,другите играят предимно заради парите. Сбъдна ми се детската мечта;напуснах Милан,за да им помогна;винаги съм искал да играя за Реал.Дръжки!
Роналдо и Кака взимат двойно повече,Бензема тройно...

Всеки отбор има слаби периоди.Но идват пак времената в които Реал диктуваше футбола в Европа и е нормално в началото да се вземат повече футболисти тей като трябва да се изгради основа.Челси направиха същото първите сезони след което спряха.Иначе в Реал не играе само Раул за отбора,ясно колко си гледал мачовете през сезона...Според мен Реал направи добър сезон в Испания просто Барса бяха перфектни и нямаше как да бъдат изпреварени.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2009 22:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Цитат:
ОФИЦИАЛНО: ЮНАЙТЕД ПРИВЛЕЧЕ ФРЕНСКИЯ ТАЛАНТ
8 юли 2009 16:12


Манчестър Юнайтед привлече френския талант Габриел Обертан от Бордо, съобщиха английските шампиони на официалната си страница. Така, сър Алекс Фъргюсън привлече третото си ново попълнение от началото на летния трансферен прозорец.


20-годишният футболист ще остане на „Олд Трафорд” до 2013 година, когато изтича четиригодишния му контракт.


Обертан е считан за един от най-обещаващите футболисти на Франция и може да играе на няколко позиции в атакуващата линия.


Така, новите попълнения в отбора на Юнайтед стават три, след трансферите на Антонио Валенсия и Майкъл Оуен.


Три трансфера , три атакуващи футболиста.

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 10 Юли 2009 20:02 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
Цитат:
"AS": Фъргюсън предлага Бербатов и 20 милиона евро за Агуеро

10.07.2009 / 17:30

Испанският вестник спекулира с трансфер на българина в Атлетико (Мадрид)


Испанският всекидневник "Аs" публикува материал, в който е намесен евентуален трансфер на Димитър Бербатов в Атлетико (Мадрид).

Алекс Фъргюсън има желанието да купи Серхио Агуеро, в следствие на което шотландецът се опитва да измисли вариант, с който да привлече аржентинеца. Според изданието исканите пари от Атлетико (Мадрид) за футболиста възлизат на 60 милиона евро, колкото е и откупната клауза, включена в договора му.

Едната възможност е Юнайтед да предложат Нани плюс още 40 милиона евро за услугите на Агуеро, а другата е продажба на Бербатов плюс 20 милиона евро. От Атлетико харесват капитана на българския национален отбор още от престоя му в Байер Леверкузен. Мадридският тим купи през 2005 друг българин- Мартин Петров от Волфсбург.

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2009 22:37 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Super Mario написа:
Цитат:
"AS": Фъргюсън предлага Бербатов и 20 милиона евро за Агуеро

10.07.2009 / 17:30

Испанският вестник спекулира с трансфер на българина в Атлетико (Мадрид)


Испанският всекидневник "Аs" публикува материал, в който е намесен евентуален трансфер на Димитър Бербатов в Атлетико (Мадрид).

Алекс Фъргюсън има желанието да купи Серхио Агуеро, в следствие на което шотландецът се опитва да измисли вариант, с който да привлече аржентинеца. Според изданието исканите пари от Атлетико (Мадрид) за футболиста възлизат на 60 милиона евро, колкото е и откупната клауза, включена в договора му.

Едната възможност е Юнайтед да предложат Нани плюс още 40 милиона евро за услугите на Агуеро, а другата е продажба на Бербатов плюс 20 милиона евро. От Атлетико харесват капитана на българския национален отбор още от престоя му в Байер Леверкузен. Мадридският тим купи през 2005 друг българин- Мартин Петров от Волфсбург.


Това е просто смешно..

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2009 23:34 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Цитат:
ЮНАЙТЕД ПРИВЛЕЧЕ ОЩЕ ЕДИН НАПАДАТЕЛ, ПРИКЛЮЧИ С ТРАНСФЕРИТЕ
17 юли 2009 17:32



Манчестър Юнайтед привлече 21-годишния сенегалски нападател Маме Бирам Диуф, съобщи официалният сайт на „червените дяволи”.


Голмайсторът на Мьолде ще премине медицински тестове в базата на Манчестър Юнайтед през следващата седмица преди да парафира своя личен контракт. Двата тима вече договориха цената на футболиста, която обаче не бе съобщена.


Диуф ще се присъедини към състава на Юнайтед през януари, а дотогава ще продължи да играе за настоящия си тим, но като преотстъпен.


Мениджърът на английския шампион сър Алекс Фъргюсън коментира днес, че клубът следи въпросния играч в продължение на две години. Специалистът допълни, че това е и последния трансфер в редиците на Юнайтед това лято.


Каква е тая тъпа трансферна политика и тези смешни трансфери не мога да ги разбера....................

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2009 23:57 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
Ферги, взима мижави фудболисти, а после ги прави звезди...

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Юли 2009 00:21 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Разбира се ... Мамаде Чифут ще стане голяма звезда ... толкова ли няма свестни футболисти които да му влизат в критерия??

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 18 Юли 2009 01:02 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Ние ако не дадем пари за някой балък и някой 'талант' няма да сме ние....Клеберсони , Джемби Джемби и всякакви дупки ... и толкова милиона за кво? А на Ферги няма ли кой да му каже , че в -ХалфоватА- линия сме ужасно зле в момента ... Скоулс и Гигс вече не могат както преди ... кво правим? И за какво взехме 4-ма нападатели след като имаме двама доказани и още двама изгряващи? ТОВА РЕАЛНО ЛИ Е ВЪОБЩЕ?

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2009 13:59 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 14:32
Мнения: 603
Години: 37

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Днеска Берба дано да бележи !

_________________
„Животът придобива смисъл посредством Любовта.“
/Без революция сме загубени во веки веков/


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2009 14:13 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 29 Фев 2008 21:04
Мнения: 313
Години: 29

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
срещу кого играят неска и от колко ?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2009 14:16 
Offline
КаТаЛуНцИТе
КаТаЛуНцИТе
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2007 15:58
Мнения: 496
Години: 29

Местоположение: Spain-Barcelona-Katalunia-Nou Camp
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
19:30 AUDI Cup - Бока Хунирос - Манчестър Юнайтед

21:45 AUDI Cup - Байерн Мюнхен - Милан

_________________
Барселона е моята религия,Меси е моя бог,Камп Ноу е Моят храм,Гуардиола е моят свещеник,Visca El Barca-Моята молитва


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2009 14:19 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 10 Окт 2004 20:21
Мнения: 2224
Години: 33

Местоположение: В кенефа с лаптопа, докато ми умалеят краката.
Благодарил: 4 пъти
Получил благодарност: 6 пъти
Cent написа:
19:30 AUDI Cup - Бока Хунирос - Манчестър Юнайтед

21:45 AUDI Cup - Байерн Мюнхен - Милан

По коя програма?

_________________
PC:CPU:Athlon64 X2 4600+F3@3.0Ghz|MB:GA-MA770-DS3|Cooler:Thermalright Ultra-120A|Memory:2x1GB@860mhz|HDD:250GB Hitachi|VGA:Sapphire HD3850 512mb|PSU:Fortron 450W


Да черпим от живота мечти, да даваме на мeчтите живот.(Мария Склодовска-Кюри)
Do not go where the path may lead; go instead where there is no path and leave a trail.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2009 14:23 
Offline
Наблюдател

Регистриран на: 15 Сеп 2007 00:00
Мнения: 49
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Super Mario написа:
Cent написа:
19:30 AUDI Cup - Бока Хунирос - Манчестър Юнайтед

21:45 AUDI Cup - Байерн Мюнхен - Милан

По коя програма?

btv


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 29 Юли 2009 23:24 
Offline
Аватар

Регистриран на: 06 Май 2009 09:52
Мнения: 2
Години: 43

Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Глори Глори Ман Юнайтед 8)


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1598 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 54  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов