Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 03 Юли 2024 15:45

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1598 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 54  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 21 Апр 2009 19:15 
Offline
Заинтересован

Регистриран на: 09 Сеп 2007 20:47
Мнения: 294
Благодарил: 2 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
electroclash написа:
koi4o написа:
Те вече имат 3 де ...

2?

Карлинг, Шилда и междуконтиненталната ... или се бъркам някъде.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2009 17:07 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Nikoga ne sym si mislila, che Berbatov moje da bie tolkova nekadyrna duzpa.Ama nikoga!To daje na duzpa ne mqzaKogato tatko mi kaza po telefona, si pomislih che se maitapi i do posledno se nadqvah da me lyje.No neee... Po-dobre che ne sym gledala macha |-(
Dano pone dnes da igrae dobre i da vzemete da biete, che da ne sboguvate s oshte edna titla...

P.S. Syjalqvam che pisha na latinica, ama nqma kak ;]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2009 19:46 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Painful{}Girl``` написа:
Nikoga ne sym si mislila, che Berbatov moje da bie tolkova nekadyrna duzpa.Ama nikoga!To daje na duzpa ne mqzaKogato tatko mi kaza po telefona, si pomislih che se maitapi i do posledno se nadqvah da me lyje.No neee... Po-dobre che ne sym gledala macha |-(
Dano pone dnes da igrae dobre i da vzemete da biete, che da ne sboguvate s oshte edna titla...

P.S. Syjalqvam che pisha na latinica, ama nqma kak ;]

Тази вечер може и да е резерва...

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2009 19:54 
Offline
Right Here, Right Now

Регистриран на: 05 Май 2008 13:04
Мнения: 1084
Години: 34

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
и аз съм фен на Манчестър ама Бербатов наистина се изложи с тази дузпа (макар че сигурно не е лесно като те зяпат няколко хиляди души)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 22 Апр 2009 19:59 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 04 Сеп 2006 21:21
Мнения: 938
Години: 29

Местоположение: На баскетболното игрище ;)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Painful{}Girl``` написа:
Nikoga ne sym si mislila, che Berbatov moje da bie tolkova nekadyrna duzpa.Ama nikoga!To daje na duzpa ne mqzaKogato tatko mi kaza po telefona, si pomislih che se maitapi i do posledno se nadqvah da me lyje.No neee... Po-dobre che ne sym gledala macha |-(
Dano pone dnes da igrae dobre i da vzemete da biete, che da ne sboguvate s oshte edna titla...

P.S. Syjalqvam che pisha na latinica, ama nqma kak ;]


Вие не разбрахте ли, че Бербатов е прехвален от репортерите футболист.Да вярно изигра няколко добри мача, но какво от това като през другото време играе като плюнка.Едно дете от махалата играе с повече хъс от тоя.Той се влачи по терена, незнам дали го мързи, но не съм го видял една топка да тръгне да гони.Еми е*а си футболиста чесно.И аз съм българин, и аз се радвах като мина в голям отбор, но той не заслужава да е там(то си личи от играта му).Бербатов е на 2 място (ако не се лъжа) за най-лоша покупка на острова този сезон.Както беше казал Джон Едуардс "неустоим една минута, невидим 89".Аз съм на мнение, че ако Бербатов не подобри играта си лятото ще бъде продаден на някой глупав отбор или ще търка пейките в Юнайтед.
Това е от мен.Колкото и да не искате да повярвате фактите говорят...

_________________
Well I don't know...the rose I hold...won't seem to grow...

So what have you done? What are you hiding? What are you holding onto?
This side of me is gone...It's killing me inside...
To watch you go...But it's keeping me alive...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2009 01:31 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 14:32
Мнения: 603
Години: 37

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Абе знаете ли как му дреме на Бербо за вас които го кълнете... Това че изпуснал дузпата човешко е .. Всички грешът ! Айде играч си е и това е !

_________________
„Животът придобива смисъл посредством Любовта.“
/Без революция сме загубени во веки веков/


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2009 09:20 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Тези от вас, които плюят Бербатов за мен сте мижитурки, повърхностни хора, псвевдобългари! ... прочели вече 2, 3 статии в някой второкласен интернет сайт и айде Бербатов е плюнка, Бербатов е мърда и незнам още какво ... подкрепям на 100 % мнението на Кими Райкконен ... само ще ви попитам Роналдо от първия си сезон ли започна да блести ? ами Видич ? ами Евра ? Роналдо не изпусна ли дуспа срещу Барса ? ами срещу Челси ? Айде дебелейте си там пред компютрите и спрете да плюете! На този етап в България са малко с нещата, с които можем да се гордеем и Митко е едно от тях ...

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2009 09:40 
Offline
Lets suck it !
Аватар

Регистриран на: 07 Мар 2008 21:02
Мнения: 268
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И теб кое те прави по-голям българин , това че си един от феновете на Бербатов ли ? Всеки си има мнение , всеки си избира кого да харесва и кого не . Аз също не харесвам Бербатов . Радвам се , че има българин в един от най-известните отбори , но не го харесвам като играч. Трябва да си кривя душата за да се харесам на всичките му фенове ли ? ..

_________________
Кръвта от вените шурти , очите пълни със сълзи , ръцете не спират своята борба , сърцето яростно тупти .. отново на върха !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2009 11:12 
Offline
Stivie G
Аватар

Регистриран на: 29 Фев 2008 20:05
Мнения: 418
Местоположение: Liverpool
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не знам от къде беше, но го имах копирано в компютъра за Бербатов

Цитат:
Дойде ми до гуша да чета колко мързелив, бездарен, апатичен и прочие епитети бил Бербатов. Барби това, Барби онова! Все едно един единствен Бербатов е виновен, че повечето футболисти в България я имат мозък колкото грахово зърно, я не. Или пък той е виновен, че кадърните специалисти в родината ни се броят на пръстите на едната ми ръка и клубният футбол е на нивото на Ганайското първенство.

Аз пък ще кажа, че всички, които си го изкарват на него, са ограничени, късогледци, коне с капаци, завистници, прости критикари, футболни лаици.

Сега ще отговоря едно по едно на всички обвинения, които се изписаха по негов адрес, за да докажа, че гореописаните са именно такива.

1. Бербатов бил мързелив и не се раздавал за националния отбор, така както за Юнайтед

Това е стилът на игра на Бербатов. Той е умен футболист и знае точно къде и как да застане, за да може да се разпише с минимум усилия. Той е футболист от типа на Петър Жеков, които цял мач стоят закотвени пред наказателното поле, бутват топката два пъти и вкарват два гола. Бербатов не е работохолик, той не е като Мартин Петров, който жъне тревата без спиране. Бербатов влага повече ум отколкото физическа сила - не случайно пасовете му са гениални! Колкото голове има, той има два пъти повече асистенции. Но разбира се, старите комунистически рожби продължават да лежат на максимата, че "физическият труд" е по-ценен от "умствения". Кога в България ще започне да се цени геният, а не здравите мускули... може би никога. Бербатов успя без никаква лятна подготовка да се впише в състава на европейския шампион и да си заслужи титулярното място... и все още има хора, които оспорват възможностите му?

Разликата между играта му в Юнайтед и тази за Националния отбор е, че на "Олд Трафорд" Кристиано Роналдо и Уейн Рууни прозират всеки негов замисъл и бележат след всеки негов пас или пък те самите го извеждат прекрасно, докато на "Васил Левски" геният му остава неразбран... колко символично!

2. Бербатов не става за капитан

Съгласен съм. Да, съгласен съм. Но Бербатов не се е самопровъзгласил за капитан. Тази отговорност му е дадена от друг, не си я е присвоил сам. Капитан в сегашния ни състав може да бъде Мартин Петров или Георги Петков. Други с толкова опит и хъс като тях не виждам. Така че тук вината е изцяло треньорска и на футболистите, които са го избрали.

3. Не се разбира със съотборниците си и само ги критикува

Ами сега? Е нали не ставал за капитан, тогава защо го вините, когато се ползва от пълното си право като капитан на отбора да отправи критика към някой от съотборниците си или към всички дори? Бербатов се разбира със съотборниците си, казано с други думи - приятели са. На терена обаче разбиране няма и вината не е негова. Какво е виновен той, че всички без Мартин и Стилиян разгадават пасовете му с 30-минутно закъснение, като автобус от градския транспорт? Разликата в класата е умопомрачителна и ще бъде признак на пресвета глупост, ако бъде обвинен геният, че не върви играта, а не стадото овце, които не могат дори да спрат топката без тя да се отдалечи на 5 метра от тях.

4. Изоставил отбора срещу Сърбия

Бербатов никого не е изоставил. Получи контузия, не сериозна, но травма. И разбира се, че ще напусне терена още в 30-ата минута, когато отборът му губи с 1:3 в КОНТРОЛА! Нима щеше да е по-добре да му извъртят една сръбска секира и да гледа мачовете на Юнайтед заедно с нас по телевизията? Абсолютно правилно решение. Когато ваш близък има рожден ден, кое е първото нещо, което му пожелавате? "Бъди здрав". Да бъде винен, че е предпочел да опази здравето си в един абсолютно безсмислен мач е нелепо и е плод на болни националистически мозъци.

Ако Бербатов напусне националния отбор, защото има пълното право да се чувства обиден от всичката помия, която се изсипва по негов адрес, това ще бъде най-голямата загуба за и без това клетия ни първи тим. Загубата от Сърбия е нещо моментно, но загубата на най-добрия ни футболист ще бъде удар, от който тепърва ще страдаме още няколко години.

Той обаче ще остане, защото притежава мъжество. Защото той наистина поставя чувствата си към България, над острия сблъсък с простащината и невежеството.

Пазете Бербатов, защото само той ни остана...

_________________
Za tezi, koito iskat malko elektronika - moga az da posvirq falshivo na harmonika...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2009 11:36 
Offline
Lets suck it !
Аватар

Регистриран на: 07 Мар 2008 21:02
Мнения: 268
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Говорите за един футболист като че ли той прави отбора . Футбола е отборна игра и един човек не променя нещатата . Една птичка пролет не прави .. Защо момчетата биха Кипър без Бербо , защото " само той ни остана " ...

_________________
Кръвта от вените шурти , очите пълни със сълзи , ръцете не спират своята борба , сърцето яростно тупти .. отново на върха !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2009 11:38 
Offline
Stivie G
Аватар

Регистриран на: 29 Фев 2008 20:05
Мнения: 418
Местоположение: Liverpool
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Хахах , коментатора защо каза "Когато играем срещу Кипър винаги се класираме" явно толкова са добри : D

_________________
Za tezi, koito iskat malko elektronika - moga az da posvirq falshivo na harmonika...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2009 12:01 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 04 Сеп 2006 21:21
Мнения: 938
Години: 29

Местоположение: На баскетболното игрище ;)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
1can7 написа:
Говорите за един футболист като че ли той прави отбора . Футбола е отборна игра и един човек не променя |-( нещатата . Една птичка пролет не прави .. Защо момчетата биха Кипър без Бербо , защото " само той ни остана " ...


Бихме Кипър, защото момчетата играеха сплутено.Когато Бербо е на терена всички се стремят да му подават постоянно и го чакат той да направи всичко, но той не е човека, който ще мине целия противников отбор и ще направи гол.
Кими каквото и да казваш, на колкото и интересен да се правиш няма да ми промениш мнението.Нямам нищо против теб, ако искаш си мисли, че Бербатво е най-добрия на света.За мен Бербатов не играе добре(поне за момента), може би ще се промени и аз ще призная, че съм грешал.

nedicha според теб вече българите се определят по това кой харесва Бербатов и кой не?

_________________
Well I don't know...the rose I hold...won't seem to grow...

So what have you done? What are you hiding? What are you holding onto?
This side of me is gone...It's killing me inside...
To watch you go...But it's keeping me alive...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2009 13:24 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
J0re70 написа:
Painful{}Girl``` написа:
Nikoga ne sym si mislila, che Berbatov moje da bie tolkova nekadyrna duzpa.Ama nikoga!To daje na duzpa ne mqzaKogato tatko mi kaza po telefona, si pomislih che se maitapi i do posledno se nadqvah da me lyje.No neee... Po-dobre che ne sym gledala macha |-(
Dano pone dnes da igrae dobre i da vzemete da biete, che da ne sboguvate s oshte edna titla...

P.S. Syjalqvam che pisha na latinica, ama nqma kak ;]


Вие не разбрахте ли, че Бербатов е прехвален от репортерите футболист.Да вярно изигра няколко добри мача, но какво от това като през другото време играе като плюнка.Едно дете от махалата играе с повече хъс от тоя.Той се влачи по терена, незнам дали го мързи, но не съм го видял една топка да тръгне да гони.Еми е*а си футболиста чесно.И аз съм българин, и аз се радвах като мина в голям отбор, но той не заслужава да е там(то си личи от играта му).Бербатов е на 2 място (ако не се лъжа) за най-лоша покупка на острова този сезон.Както беше казал Джон Едуардс "неустоим една минута, невидим 89".Аз съм на мнение, че ако Бербатов не подобри играта си лятото ще бъде продаден на някой глупав отбор или ще търка пейките в Юнайтед.
Това е от мен.Колкото и да не искате да повярвате фактите говорят...

Hahah :D Tiho, tiho :))


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2009 15:06 
Offline
Още малко ..още
Аватар

Регистриран на: 07 Яну 2008 19:28
Мнения: 384
Години: 33

Местоположение: Добрич, ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
1can7 написа:
И теб кое те прави по-голям българин , това че си един от феновете на Бербатов ли ? Всеки си има мнение , всеки си избира кого да харесва и кого не . Аз също не харесвам Бербатов . Радвам се , че има българин в един от най-известните отбори , но не го харесвам като играч. Трябва да си кривя душата за да се харесам на всичките му фенове ли ? ..

Къде ме видя да пиша, че съм по - голям българин ... ?

_________________
"Не преставай - рече - да четеш историята на древните. Защото там без труд ще намериш онова, за което други много са се трудили."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2009 20:21 
Offline
Объркал се

Регистриран на: 21 Апр 2009 21:31
Мнения: 16
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
JOhNdOe написа:
Та кажете ся кой е фен на червените дяволи отсвен мен?


Аз :P А колко са членове на клуба ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 23 Апр 2009 23:51 
Offline
Stivie G
Аватар

Регистриран на: 29 Фев 2008 20:05
Мнения: 418
Местоположение: Liverpool
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Изображение 8)

_________________
Za tezi, koito iskat malko elektronika - moga az da posvirq falshivo na harmonika...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2009 14:13 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Изтеглих си мача с Евертън и го пуснах след смяната не Бербатов.Не е играл толкова лошо, колкото го описват всички... Ама щом не тича като луд за нищо не става, нали?! |-( Онея, дето тичат по много, едно отиграване като хората не направиха, ама нали са изорали терена и са се "раздавали"... Гледах и изпълнението на дузпата му пак(няколко пъти) - наистина я изпълни адски леко, без сила, все едно е на тренировка, но пък ако вратарят не беше улучил ъгъла друга песен щяхме да пеем.Кво да се прави, на всеки се случва.Лошото е, че всички му гледат "етикета" с цената, чакат головете(и е нормално, все пак си е нападател), но по този начин не оценяват другото, което прави на терена.

Знам, че мачът беше в неделя, ама аз пак да си изкажа мнението ;d

Надявам се утре да играе срещу Тотнъм и да вземе да вкара, че от бая време не го е правил :|


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2009 17:11 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Е според мене пък баш в дясно си я бие :D
Все тая... Така или иначе не влезе :|


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2009 21:12 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Мога да ви кажа ,че той си я би много умно,но нямаше късмет.Не може да виним някой футболст,за това че е пропуснал дузпа,Shit happens...

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 24 Апр 2009 21:30 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Фев 2008 01:29
Мнения: 862
Години: 30

Местоположение: Tree Hill
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
maximalniq написа:
Мога да ви кажа ,че той си я би много умно,но нямаше късмет.Не може да виним някой футболст,за това че е пропуснал дузпа,Shit happens...

(y)

_________________
A Passion For Perfection. !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2009 21:16 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 04 Сеп 2006 21:21
Мнения: 938
Години: 29

Местоположение: На баскетболното игрище ;)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не не не днес бях тотално изненадан:
1.Юнайтед вкара повече от 2 гола...
2.Бербатов вкара... (rofl)
3.КОИ СА ТИЯ ТОТНАМ?

_________________
Well I don't know...the rose I hold...won't seem to grow...

So what have you done? What are you hiding? What are you holding onto?
This side of me is gone...It's killing me inside...
To watch you go...But it's keeping me alive...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2009 21:18 
Offline
Liverpool FC
Аватар

Регистриран на: 14 Фев 2008 18:58
Мнения: 709
Местоположение: Liverpool
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
Duzpa ne trqbwashe da ima. Ne kazwam che sydiqta wi e podprql, no prosto sigurno ot negowa gledna tochka ne se e widqlo dobre.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2009 21:19 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 20 Окт 2008 14:28
Мнения: 77
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ееее браво и на юнайтед и те да направат един хибав мач и да вкарат повече от 3 гола на добър отбор.Пък тоя Бербатов 5 мин не може да я уцели мамичката и и топка крива :rofl:

_________________
Blood Is Red For A Reason


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2009 21:32 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Фев 2008 01:29
Мнения: 862
Години: 30

Местоположение: Tree Hill
Благодарил: 5 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
МАГИЯТА НА НАЙ - ВЕЛИКИЯ ОТБОР (devil) (devil) (devil) (devil) (devil) (devil) (devil)

_________________
A Passion For Perfection. !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2009 21:36 
Offline
Дебнещ
Аватар

Регистриран на: 20 Окт 2008 14:28
Мнения: 77
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
(giggle)

_________________
Blood Is Red For A Reason


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2009 21:37 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 28 Яну 2004 21:27
Мнения: 2302
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
J0re70 написа:
Не не не днес бях тотално изненадан:
1.Юнайтед вкара повече от 2 гола...
2.Бербатов вкара... (rofl)
3.КОИ СА ТИЯ ТОТНАМ?

sushtite deto vi biha 1viq polusezon

_________________
will i live to be 23?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2009 21:51 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2006 22:38
Мнения: 293
Местоположение: d4
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
За мене днеска мн добър мач за Бербатов .Квото и да ми говорите Бербатов-Рууни-Роналдо е по- добрия вариант ,от колкото само Рууни и Роналдо или с Тевес.Тей че един мач и една изпусната дузпа не значи че Бербатов няма място в отбора, а напротив.Единствената му грешка е че прекалено мн подава, дори когато излезе на чиста позиция.Има удар има техника да пробие ,не знам защо избягва да завършва и да прави удари.Ако играеше малко повече за себе си щеше да има повече голове сега от Роналдо.Тъй че Бербатов е точно за Манчестър Юнайтед и да се надяваме, че ще вземат и Шампионската лига да му се стопли и на него малко душицата :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2009 21:57 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 04 Сеп 2006 21:21
Мнения: 938
Години: 29

Местоположение: На баскетболното игрище ;)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
The_Raven написа:
За мене днеска мн добър мач за Бербатов .Квото и да ми говорите Бербатов-Рууни-Роналдо е по- добрия вариант ,от колкото само Рууни и Роналдо или с Тевес.Тей че един мач и една изпусната дузпа не значи че Бербатов няма място в отбора, а напротив.Единствената му грешка е че прекалено мн подава, дори когато излезе на чиста позиция.Има удар има техника да пробие ,не знам защо избягва да завършва и да прави удари.Ако играеше малко повече за себе си щеше да има повече голове сега от Роналдо.Тъй че Бербатов е точно за Манчестър Юнайтед и да се надяваме, че ще вземат и Шампионската лига да му се стопли и на него малко душицата :D



Точно за това ме е яд!!! :^)
Ебаси сякаш го е страх, че ако изпусне ще му се карат.За да има голове трябва да има удари към вратата...

_________________
Well I don't know...the rose I hold...won't seem to grow...

So what have you done? What are you hiding? What are you holding onto?
This side of me is gone...It's killing me inside...
To watch you go...But it's keeping me alive...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2009 21:59 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 08 Мар 2004 13:58
Мнения: 1074
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
На Бербатов работата му е не да вкарва голове а да подава топката... и се справя повече от успешно даже днес и голче вкара (party)

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: 25 Апр 2009 22:02 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 04 Сеп 2006 21:21
Мнения: 938
Години: 29

Местоположение: На баскетболното игрище ;)
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
M-Power написа:
На Бербатов работата му е не да вкарва голове а да подава топката... и се справя повече от успешно даже днес и голче вкара (party)


Последния път като проверих Бербатов беше централен нападател не плеймейкър или съм в грешка?

_________________
Well I don't know...the rose I hold...won't seem to grow...

So what have you done? What are you hiding? What are you holding onto?
This side of me is gone...It's killing me inside...
To watch you go...But it's keeping me alive...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1598 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 54  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов