Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 03 Юли 2024 14:45

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 192  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2008 22:50 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2008 15:55
Мнения: 234
Години: 32

Местоположение: Everywhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Трябва да си много тъп 3a да не се съгласиш, че ЦСКА надиграха Левски (nerd)

_________________
Не вярвай в чудесата, разчитай на тях!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 01 Ное 2008 22:58 
Offline
Намерил си мястото
Аватар

Регистриран на: 17 Яну 2007 22:01
Мнения: 520
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
SwenWeber написа:
Трябва да си много тъп 3a да не се съгласиш, че ЦСКА надиграха Левски (nerd)

Тъпи хора колкото искаш и все говеда... (puke)

_________________
I've been travelin on this road too long
Just trying to find my way back home
The old me is dead and gone, dead and gone...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2008 00:07 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Лелее колко сте жалки... яд ме е на вас... ако ми кажете,че имаше дузпа просто сте ебахти наглите същества.Пхаха Яворе в последните 3 мача цецка има 3 дузпи Левски 0 в 3 мача 3 дузпи за цецка!Кой бил ФК Дузпа,я моля ти се... И ако ми кажете ,че БФС-то е синьо :-D за какво си говорим... това е истината момчета и sunday_girl-чета,това е бг футбола.Просто не проумявам,как можете да кажете на това ,че има дузпа е тука Cent пише по скайпа,той го закачил,а бе я по-сериозно,ако беше до закачане,полвинта футболисти да бяха гушнали букета.Да не говорим за червени картон на Гаджев,който е резерва... |-( .Просто сега съм много антипатриотично настроен,и ще спра ,че да не напиша някоя глупст... Да е......

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2008 00:09 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
YAVOR написа:
Яд ме е, че Гонзо пак ни вкара, да го е*а в дървото.
Трябваше да ви убием бяхте изключително слаби.

Яворе,а бе ей човеко ти статистиката видя ли бе...

Цитат:
1' НАЧАЛО НА МАЧА
5' В първите пет минути играта се развива в центъра на терена
7' Първа атака за Левски, Зе Соареш опита да изведе Миланов по десния фланг, но топката излезе в аут
8' Лазаров навлезе отляво в пеналта на Левски, но Бистрон му отне топката
12' Мирослав Иванов получи жълт картон за нарашение отзад срещу Манчев
16' Вагнер направи рейд отляво, но сбърка с паса си към Георги Христов
19' Зе Соареш перодоля Иван Иванов отдясно, но центрира неточно
20' Владимир Манчев напусна принудително играта, на негово място влезе Евгени Йорданов
23' Христов направи непростим пропуск, след като бе изведен сам срещу Беконо от Тасевски, но се забави и топката му бе отнета
26' Бистрон спря опасен пробив на Маркиньос отляво
34' Жоазиньо центрира ниско по тревата отляво, към Христов, но той не уцели вратата отблизо
35' Лазаров шутира над вратата от границата на полето
36' Жоазиньо изпълни пряк свободен удар, топката рикошира в стената и излезе в корнер
37' След изпълненето на корнера, Христов нанесе удар с глава, но неточен
39' Георги Петков спаси сигурен гол, след като отрази удара на останалия сам срещу него Йордан Тодоров
40' Вратарят на Левски отново спаси своя отбор, след като пресрещна откъсналия се Лазаров и изби топката
41' Балтанов опита далечен удар, топката мина над вратата
42' Живко Миланов нахлу в пеналта отдясно, но центрира неточно
45' КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ
46' НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ
47' Атака за ЦСКА, Лазаров изведе Йорданов отдясно, но той стреля в аут
49' Меле пред вратата на ЦСКА след центиране отдясно, топката бе избита в корнер, след който не възникна голова опасност
52' Тасевски шутира отдалеч, но не уцели вратата
55' Георги Иванов получи топката пред пеналта, стреля без забавяне но крайно неточно
57' Дузпа за ЦСКА след като Здравко лазаров се строполи в пеналта на Левски
59' ГООЛ! 1:0 за ЦСКА. Здравко Лазаров изпълни точно отсъдената дузпа
63' Здравко Лазаров нахлу в пеналта отляво, но бе блокиран от Миланов и стреля неточно
66' ГООЛ! Левски изравни резултата 1:1. Тиберканин нанесе топовен изстрел, Беконо спаси, но притичалия Георги Иванов я насочи с десния крак в мрежата
67' Съдията показа червен картон на седящия на резервната скамейка Владиимр Гаджев
72' Сърмов нанесе неточен удар с глава, след центриране на Тиберканин от фаул отдясно
81' Жоазиньо нахлу отляво, но сбърка с паса си към Георги Иванов
83' Зе Соареш нахлу отдясно, пусна успоредно на голнинията към Геориг Иванов, но Беконо пресече паса
85' Сърмов нанесе далече удар, Беконо улови топката
85' Жоазиньо нахлу отляво, центрира към Героги Иванов, който не успя да нанесе удар
87' Маркиньос шутира по диагонал, топката имна опасно покрай гредата
88' Удоджи дриблира отляво, но центрира неточно
92' Йордан Тодоров пропусна чист гол на празна врата
93' КРАЙ НА МАЧА

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2008 00:34 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Цитат:
Батков бесен: Бандитско подпиране на ЦСКА, ще зимуваме на върха

Бесен напусна стадион "Васил Левски" собственикът на Левски Тодор Батков. Той заяви, че играчите на Левски са много по-добри и напълно са заслужавали победата.

"Това вече е прекалено. Абсолютно бандитско подпиране на отбора на ЦСКА, което ги спаси. Доволен съм от момчетата и ще раздам премии като за победа. С тази игра със сигурност ще зимуваме начело. ЦСКА скоро ще рухне. В ЦСКА има много нередности. Те не трябва да са в първенството, не трябва да продължават участието си в А група", коментира Батков.

Батков за пореден път не пропусна да се заяде и със Сашо Томов. "Томов е получил премия преди две години, за да доведе Кремиковци до фалит. Омръзна ми да мълча. ЦСКА се финансира от данъкоплатците, това не може да продължава вечно", завърши собственикът на "сините".
Хора дайте нещо да направим бе мама му стара, държавата ни е такава , футбола също не се трае вече (headbang)

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2008 02:02 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 04 Юли 2006 12:18
Мнения: 485
Местоположение: Dubai
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
of toq misir batkov da si vzima ordenite ot dogan i da trae ..

_________________
Don't Get Mad! Get Evil!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2008 10:44 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2008 13:54 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 28 Фев 2008 23:15
Мнения: 881
Местоположение: Добрич
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
SwenWeber написа:
Трябва да си много тъп 3a да не се съгласиш, че ЦСКА надиграха Левски (nerd)

при резултат 1-1 не виждам кой е надиграл другия отбор

_________________
ko4


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2008 16:53 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
bubole4ka написа:
SwenWeber написа:
Трябва да си много тъп 3a да не се съгласиш, че ЦСКА надиграха Левски (nerd)

при резултат 1-1 не виждам кой е надиграл другия отбор

Цитат:
Удари в вратата
Левски 8:6 ЦСКА
Удари извън вратата
Левски 6:4 ЦСКА
Нарушения
Левски 6:8 ЦСКА
Червени Картони
Гаджев 60' (резерва)
Я малко по-сериозно къде ги видяхте ЦСКА да водят мача,Левски държеше топката почти винаги,я гледайте малко статистиката,какво ми говорите на изуст....

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2008 16:54 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 17 Юли 2008 10:33
Мнения: 610
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
(bow) :friends:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2008 22:36 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Гледайте снимката и спрете да мучите жалки говеда.
Батков да си гледа говеждата градинка и да не се обажда за ЦСКА. Откъде знае за кредита на ЦСКА от Сибанк????? Да не би той да е замесен пак. На него трябваше да му дадът орден "Стара планина" за срива на ЦСКА. Да го .... в малоумного говедо. Като не можете да спечелите по честен път се мъчите по заобиколен и пак не можете. ЖАЛКИ СТЕ!!!
Имахме повече положения, но футбола е така, играе се на голове.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2008 22:38 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Цитат:
Днес гледах Дарби Каунти срещу Нотингам - дерби от Чемпиъншип...
Вчера гледах Левски срещу ЦСКА - дерби от така наречената Висша лига на България...
Хм...
Винаги, когато стане дума за българско футболно дерби, се набива на очи едно нещо - самото дерби започва поне една седмица преди мача и е много по-ожесточено и оспорвано, отколкото самия мач. Битката се води извън терена с пълна сила... Така беше и сега... Левски-ЦСКА... Поне 10 дни преди мача се наслушахме и начетохме на какви ли не глупости, закани, обиди, псувни, кретенизми из форумите и още много други простотии. И в деня на мача (но, естествено, преди да е започнал) пак станахме свидетели на бой между дебили, счупени автобуси, пукнати глави и, съответно, арести от много лошите полицаи. Нищо ново под слънцето, както се казва.
А самият мач... Направо да се чуди човек дали изобщо да коментира нещо... Даже думата "посредствен" е неподходяща за този "спектакъл". Не случайно в началото писах за Дарби и Нотингам. Сравнявайки двата мача, имам чувството, че вчера съм гледал футболна среща между отборите на Ишиасно болните баби и Оперираните от дискова херния дядовци. Само по този начин мога да си обясня как, уж професионални играчи, излизайки на чиста позиция, не знаят изобщо какво да правят с топката! ЦСКА имаха поне 4-5 такива идентични положения и нито едно не беше оползотворено като хората... Като че ли точно в решителния момент, играчът, вместо да шутира към вратата и да скъса мрежата (в най-лошия случай да строши гредата), така се гипсира, така се омотва, че в крайна сметка се получава пълна дивотия. А в Англия, тия, втородивизионните направиха такъв мач, че направо свят да ти се завие - имах чувството, че който се озовеше пред противниковата врата, незабавно шутираше без да се замисли... Имаше и съдийска грешка - отмениха чист гол на Нотингам заради несъществуваща засада, но съм убеден, че никой няма да падне толкова ниско, че да иска да трепе съдии, както у нас. Тук за една дузпа на ЦСКА всичко живо орева медии, вестници, форуми... А истината е, че имаше контакт между двамата - може Здравко да се е възползвал от ситуацията и да е преиграл, но това си е част от играта. Всички знаете какви ги върши в това направление Роналдо в Манчестър Юнайтед. А какво да кажат тогава тия от Дарби Каунти, когато в продълженията накрая реферът им отмени гол, защото преди това беше отсъдил дузпа в тяхна полза, която те не вкараха?!?!? Представям си това да се беше случило тук, на това "мега" дерби... Тоя съдия сигурно щеше да бъде принуден да емигрира, заедно с цялата си рода, ако преди това група идиоти не го пребият или утрепят.
Лично за мен в този мач имаше само две запомнящи се неща.
Едното е, че Гонзо пак вкара на ЦСКА. Сигурно сам Господ рита вместо него на тия дербита...
А второто е, че ЦСКА се сдоби със своя Христо Йовов в лицето на Данчо Тодоров, който, вместо да реши мача за ЦСКА в последните секунди, взе че направи по-трудното, като вкара себе си във вратата, а топката в аут. И това ако не е карък, здраве му кажи! А дали е само карък?
Докато в тия "грандове" се подвизават някакви никому неизвестни бразилчета, нигерийчета, исландчета с хубави женки, съмнителни мароканци, папуаси, бушмени и всякаква друга сволоч, това дерби ще се обезличава все повече и повече, докато накрая заприлича на махленски мач от типа Червен трактор - Бусманци срещу Златен урожай - Горно рогачево.
Само като си спомня, че на точно това дерби, преди мнооого години идваха по 50 - 60 000 зрители и Националния стадион се е пукал по шевовете и ми става тъжно. Ама тогава имаше какво да видят хората. Независимо от простотиите, които разни сополанковци и пъпчиви пуберчета пишат тук, тогава и двата отбора разполагаха с играчи, които изобщо не се чудеха какво да правят с топката като се озоват пред наказателното поле. Тогава имаше футболисти, способни да решават мачове... И затова хората идваха да ги гледат. Нямаше мугамби, бонговци, бразилци и т.н. Имаше съспенс, трилър, битка, тръпка имаше... Улиците обезлюдяваха, когато даваха тоя мач... И нямаше строшени автобуси и пострадали случайни граждани, дето хабер си нямат от мача, щото тогава полицията (дето и викаха милиция) хич не си поплюваше и никой не си и помисляше да прави простотии, камо ли да удря униформен... Ще удари, ама... После ще се храни на системи поне половин година и ще пикае в цукало! Тогава битката се водеше само на терена.
Дано не съм прав, но мисля, че сегашното положение се дължи не само на изброените посредствени чужденци, с които са тъпкани и двата отбора. Мисля, че става въпрос и за манталитет на играчите. Манталитет да се раздаваш, да се бориш до края, както днес го правиха ония лудите от Английската "Б"-група... Да си скъсаш задника от тичане, защото това ти е работата - за това ти плащат, бе мама му стара... От тия баби се иска веднъж в седмицата да бягат и да творят 90 минути, а те и това не правят като хората.
За това тия 50 - 60 000 по стадионите ще си останат само далечен спомен.
И не знам защо го наричат все още дерби...
Какво дерби, бе, кви пет лева?!?!?


x 100

_________________
...she's beautiful, I'm a drawn to her, she's kind, she never says 'there's no time', she never say 'NO', and I think about her...every time...I fuck you...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 02 Ное 2008 22:51 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
YAVOR написа:
Гледайте снимката и спрете да мучите жалки говеда.
Батков да си гледа говеждата градинка и да не се обажда за ЦСКА. Откъде знае за кредита на ЦСКА от Сибанк????? Да не би той да е замесен пак. На него трябваше да му дадът орден "Стара планина" за срива на ЦСКА. Да го .... в малоумного говедо. Като не можете да спечелите по честен път се мъчите по заобиколен и пак не можете. ЖАЛКИ СТЕ!!!
Имахме повече положения, но футбола е така, играе се на голове.

А бе ти за кой отбор говориш?Не сме спечелели мача и по заобиколен път се мъчим... какво?На кого дадаха дизпа бе?Какъв заобиколен път к'ви пет лева?Миналия мач какво стана,пак на нас ли дадаха дузпа?На тази снимка неможе да се каже,че има дузпа,гледай видеото и виж как Живко закача,повтарям ЗАКАЧА по левия крак Лазаров,какво ми показваш тая снимка след мача в предаването"Трето полувреме" чисто и ясно показаха видеото как Миланов го закача по левия крак и Лазаров вдига ръце и пада,даже и имаше гост,бивш съдия Димитров(каубоя) ли къв беше и той каза ,че няма дузпа при тази ситуация ,защото упорния крак на Лазаров не е закачен,а другия (левия),дузпата беше спорна да,но неможе при такова закачане и край дузпа(най-лошото наказание).Преди какъв беше футбола,без кръв няма фал,сега всеки пада като го закачат,като това пишлеме Аналдо.Дузпа нямаше!Жалки сте вие,и ако ми кажеш,че sportal.bg и gol.bg са говежди сайтове.Айде стига сме спорели,защото можем да продължи дълго.Дузпа за вас има на Левски викаш ФК Дузпа(като 2 поредни мача дават за цецка дузпи)...

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2008 15:18 
Offline
Заинтересован
Аватар

Регистриран на: 06 Сеп 2006 13:24
Мнения: 210
Години: 34

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
На колко години си ти бе,че да говориш за мачовете преди


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2008 18:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
``SpiKe`` написа:
На колко години си ти бе,че да говориш за мачовете преди

И на 5 години да съм,има ли значение.Гледал съм толкова мачове стари,колкото ти не си гледал на цецка.

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2008 18:26 
Offline
КаТаЛуНцИТе
КаТаЛуНцИТе
Аватар

Регистриран на: 26 Юни 2007 15:58
Мнения: 496
Години: 29

Местоположение: Spain-Barcelona-Katalunia-Nou Camp
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
maximalniq написа:
``SpiKe`` написа:
На колко години си ти бе,че да говориш за мачовете преди

И на 5 години да съм,има ли значение.Гледал съм толкова мачове стари,колкото ти не си гледал на цецка.


Абе момче не се излагай стига говори глупости.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2008 18:41 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 20 Мар 2005 11:48
Мнения: 125
Местоположение: Пред PC-то
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
maximalniq написа:
защото упорния крак на Лазаров не е закачен,а другия (левия)

Ей забавен, айде утре на пионер да разигрем ситуацията а? Ти ще бягаш, аз ще си вкарам крака между твоите без да закачам "опорния" ти крак. Ако не се пребиеш като говедо пък незнам..

пише се Опорен

_________________
Genzo Wakabayashi
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2008 20:09 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Cent написа:
maximalniq написа:
``SpiKe`` написа:
На колко години си ти бе,че да говориш за мачовете преди

И на 5 години да съм,има ли значение.Гледал съм толкова мачове стари,колкото ти не си гледал на цецка.


Абе момче не се излагай стига говори глупости.

Хаха... намерел кой да ми говори така.Аниме фен ,ти вземи прочети малко правилата,да се научиш на нещо от този интернет...

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 03 Ное 2008 20:10 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Цитат:
Левски удари ЦСКА на Панчерево

Дублиращият отбор на Левски победи вечния съперник ЦСКА в дербито от 11-ия кръг на първенството. "Сините" надвиха с 2:1 "червените" на базата в Панчерево. Головете паднаха през втората част, като първо Иво Михайлов откри след бърза контраатака в 53-ата минута, а Боби Илиев удвои няколко минути по-късно след разбъркване от корнер в малкото наказателно поле на резервата Караджов.

Домакините все пак върнаха един гол чрез Тонев в 74-ата минута. Юношата на "армейците" бе точен от 13 метра, като не остави шансове на стража Цецо Димитров. Преди Левски да открие Тонев нацели гредата, а малко по-късно и удар на резервата Захиров бе спрян от страничния стълб на "сините".


Така Левски излезе на върха в първенство при дублиращите с актив от 26 точки, докато ЦСКА си остана на трето място с актив от 22, но и с мач по-малко.

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 04 Ное 2008 22:47 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Гивън не се ядосвай толкова. Говедата са кьорави и не искат да приемат реалността.
оооо Жилинааа вземи Бате и ела чакаме те с интерес леФски пак да отнесешшшш.
http://zazz.bg/play:c579fbad

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2008 22:46 
Offline
L.Hamilton
Аватар

Регистриран на: 09 Яну 2008 23:26
Мнения: 15
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Черноморец-Левски= 2-2 Левски Говеда такива ха-ха


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2008 22:57 
Offline
Дебнещ

Регистриран на: 18 Яну 2006 11:59
Мнения: 88
Години: 38

Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
MC_LAREN написа:
Черноморец-Левски= 2-2 Левски Говеда такива ха-ха

Ха Черноморец обръщат мача от 0:2. Браво на Херо и компания, аз лично смятах че този мач ще мине под графата "ясни", но съм приятно изненадан.
Сега и във Варна, Левски загуби точки резила ще е пълен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2008 22:57 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
те са велик отбор :) Жалко, че не ги опънахме в последните секунди сега щяхме да водим заслужено пред тях с 8 точки.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2008 23:11 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
А ся незаслужено с 5 ли водите? :hihihi:

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 05 Ное 2008 23:19 
Offline
Търсач
Аватар

Регистриран на: 06 Авг 2008 23:07
Мнения: 59
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
MUSIC_LIVE написа:
мамкави и цесекари МРЕТЕ ВЕЕЕ дано бог да ви накаже р евала че ви наказа за шампионската лига

ti mn ne dei da govori6 da ne ti padne nqkoi dr zub ;)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 06 Ное 2008 01:42 
Offline
Скучаещ
Аватар

Регистриран на: 20 Мар 2005 11:48
Мнения: 125
Местоположение: Пред PC-то
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
YAVORE как си БАТЕ? (giggle)

_________________
Genzo Wakabayashi
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2008 23:33 
Offline
L.Hamilton
Аватар

Регистриран на: 09 Яну 2008 23:26
Мнения: 15
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
ТЕЗИ ГОВЕДА ЕДВА БИХА ВЪВ ВАРНА ПАК С 1-0 , ПАК С КЛИЗМА :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2008 17:05 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
MC_LAREN написа:
ТЕЗИ ГОВЕДА ЕДВА БИХА ВЪВ ВАРНА ПАК С 1-0 , ПАК С КЛИЗМА :D

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Ехее ти много разбираш от футбол :-D смех,смех....

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2008 18:53 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 02 Мар 2006 17:38
Мнения: 1693
Местоположение: Somewhere in the Nowhere
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 7 пъти
Цитат:
Сектор "Г" заплаши: Ще ви пребием, ако пак подарите титлата на Левски

Днес сектор "Г" чрез сайта на централния фен клуб на ЦСКА, публикува заплашително обръщение към играчите и ръководството на тима. Вбесени от слабата игра на своите любимци срещу Черно море запалянковците предупреждават, че ще има вендета, ако се повтори пролетта на 2006 г. когато червените загубиха 7-точковата си преднина пред Левски, а от там и титлата. Ето какво се казва в обръщението на феновете представено по доста метафоричен начин:

На вниманието на актьорската трупа зовяща се: Представителен футболен отбор на ПФК ЦСКА АД

Господа актьори,

Отговорно заявяваме, че представление подобно на онова от пролетта на 2006 не ни се гледа. В случай, че се опитате да повторите спектакъла, журито от Сектор Г си запазва правото да ви връчи Оскар, който ще ви причини нетърпима болка и огромно страдание. В следствие на това ще бъдете подложени на скъпо струващо и продължително лечение!!!
Феновете на ЦСКА обичат своя клуб :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

_________________
Когато син гръм удари,как червеното ехо заглъхва...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: ПФК Левски
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2008 22:55 
Offline
България над всичко
Аватар

Регистриран на: 02 Фев 2004 00:06
Мнения: 5890
Години: 40

Местоположение: ДОБРИЧ
Благодарил: 44 пъти
Получил благодарност: 43 пъти
Ти си гледай измисления отбор и слабата игра. Играте по - слабо и от нас. Срещу Спартак нямахте нито едно положение с изключение на гола, срещу нас същата работа бяхте. СЛАБИ СТЕ!!!
MC_LAREN разбира доста от футбол, така че като не го познаваш не приказвай много.

_________________
България на българите!!!
България над всичко!!!

http://ataka.dobrich.com/
http://www.facebook.com/profile.php?id=100002078753239
Мили деца, пишете на кирилица! Пазете азбуката на светите братята Кирил и Методий. Тази азбука ни е запазила като българи през вековете. Тя е наше голямо богатство! Гордейте се, че я имаме!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5739 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 192  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов