Бергон интернет и телевизия

Официален форум
Дата и час: 03 Юли 2024 15:33

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Правила на форума





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 113  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 09 Юли 2008 20:35 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
ПСВ (Айндховен) гостува на младежите на клуба за Купата на Холандия

Айндховен. Жребият за Купата на Холандия си направи шега с ПСВ (Айндховен), изпращайки тима да гостува на младежката формация на „филипсите”, информира сайтът на клуба psv.nl. Двубоят между основния тим на ПСВ и младежката формация е от втория кръг на надпреварата, която ще се проведе между 23 и 25 септември. Аякс ще играе срещу Утрехт, Фейенорд среща Топ Ос, а АЗ Алкмаар се изправя срещу Хераклес.


се псв ще спечели :531

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2008 18:22 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Изображение

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2008 20:15 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 17 Яну 2008 01:34
Мнения: 308
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ххаххахахаххаха айдееееее Миньорооооооо :) КЗЛ ,всички мразят говедата :two beer: :clap: :clap:

_________________
БОРИСОВСКИЙ ЗАВОД АВТОТРАКТОРНОГО ЭЛЕКТРООБОРУДОВАНИЯ

бзззззззззззззззззззззззззззз БОЦ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Юли 2008 12:59 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 23 Сеп 2006 15:56
Мнения: 815
Благодарил: 1 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
ЦСКА загуби от холандски аутсайдер
15.07.2008

ЦСКА загуби първата си проверка на холандска земя. Шампионите срещнаха първодивизионния местен Вилем II, но въпреки преимуществото си през по-голямата част от срещата, отстъпиха с 0:1.

"Червените" се опитаха да упражнят натиск в първите минути, но срещаха добре организираната холандска защита.

Грешка на централния бранител Иван Иванов в 23-ата минута доведе до бърза контраатака на Вилем II, която доведе до гол пасив за българския шампион. Голмайстор беше Бутахар.

В 41-ата минута Маркиньос пропиля най-чистото положение за ЦСКА до момента, когато озовал се очи в очи с вратаря Санжер, би в тялото му.

Димитър Пенев предприе четири смени с подновяването на играта през втората част, изваждайки от игра трима офанзивни и един дефанзивен играч.

ЦСКА овладя средата на терена и привидно отново диктуваше действията на терена. За съжаление на "армейците" обаче те не съумяваха да стигнат до реална голова ситуация. В самия край на двубоя българите натиснаха още повече, но на няколко пъти се разминаха с изравнително попадение.

"Поздравих момчетата за добрата игра. Двубоят беше добър и за двата състава. Доволен съм, че създаваме положения. Последният месец беше тежък за нас и виждате, че сме принудени да градим изцяло нов отбор", коментира след края на мача наставникът на ЦСКА Димитър Пенев.

ЦСКА започна мача със следния стартов състав: Беконо, Виданов, Олегов, Иванов, Машадо, Янчев, Зерара, Удоджи, Маркиньос, Тонев, Неи.

По-късно в отбора на ЦСКА влязоха Петков, Тодоров, Тошев, Зе Руи, Ланзат, Чипев, Златинов, Велинов, Събев, Сандански и Бранеков.

Проверките на възпитаниците на Димитър Пенев продължават на 18 юли с мач срещу втородивизионния холандски Камбуур.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Авг 2008 15:27 
Offline
Фен на Левски
Аватар

Регистриран на: 12 Авг 2006 16:01
Мнения: 1490
Години: 34

Местоположение: Балик
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
И на другите български отбори им се паднаха преодолими отбори на пръв поглед
ЛОКОМОТИВ СФ - Борац Чачак
ЛИТЕКС - Апоел Кирят Шмона
Макаби Нетаня - ЧЕРНО МОРЕ

_________________
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2008 23:16 
Offline
Луд умора няма
Аватар

Регистриран на: 30 Яну 2008 14:32
Мнения: 603
Години: 37

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Някои ако иска да гледа ИЗРАЕЛЦИТЕ СРЕЩУ ЧЕРНО МОРЕ

отвори с медиа плеъра
mms://s4bwm.castup.net/994090004-52.wmv

ТУК !

На почивката са в момента при резултат 1-1 !

Айде МОРЯЦИ :clap:

_________________
„Животът придобива смисъл посредством Любовта.“
/Без революция сме загубени во веки веков/


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Авг 2008 23:24 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 17 Яну 2008 01:34
Мнения: 308
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Много са зле всички тая година ,няма един който да ни отсрами ,ама така ще е.

_________________
БОРИСОВСКИЙ ЗАВОД АВТОТРАКТОРНОГО ЭЛЕКТРООБОРУДОВАНИЯ

бзззззззззззззззззззззззззззз БОЦ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2008 02:06 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Евала. Нека всяка година ЦСКА не играе да гледаме сеира на другите...може и да не правим подвизи всяка година ,но от отбори тип Хайдук , Тампере , Бате , Видзев, Борац , Беверен не отпадат .....

Евала на Черно Море ,че с най-сериозния от всички съперници изкара равен като гост. Но си имат опитни играчи - Кривия от Левски и Манолов , Илиев , Юруков , Милен Петков от ЦСКА.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2008 02:39 
Offline
Още малко ..още

Регистриран на: 17 Яну 2008 01:34
Мнения: 308
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Явно че Ловеч със новия им тренер ,продължава да играе правилен футбол ,но въпреки всичко не стига до победата :) Локото много се изложиха ,ама сръбските отбори са мръсни и се хвърлят много , а и там се играе трудно , тука ще ги бият . Факт е и , че на Черно море съперника е наи-сериозен , и те се справят най-добре от всички .Но това е нормално, все пак повече от половината са бивши Армейци , разбира се да не забравяме по заслуги и Кривия :)

_________________
БОРИСОВСКИЙ ЗАВОД АВТОТРАКТОРНОГО ЭЛЕКТРООБОРУДОВАНИЯ

бзззззззззззззззззззззззззззз БОЦ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Авг 2008 02:55 
Offline
Почетен потребител

Регистриран на: 10 Фев 2004 21:30
Мнения: 3154
Местоположение: Located In Nowhere
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
Мхм. Кривия може и да е болно говедо ,но винаги е бил един от малкото добри футболисти....Но естествено от ръководството навремето го наебаха и вместо в Ювентус или друг тим от Запада го изпратиха в Турция. Затова и не иска и да чуе за Левски Кривия.

Както и да е. Успех на правилния Литекс , Докото и на Моряците.

_________________
"..ще настъпи ден, когато събирането на разпокъсаните елементи на знанието ще отвори такива бездни на реалността, че или ще полудеем или ще се скрием в нови тъмни векове"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2008 11:45 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
БЕРБАТОВ: НЕ ТРЯБВА ДА МИ СЕ СЪРДЯТ, ЧЕ СЛЕДВАМ МЕЧТИТЕ СИ

Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов коментира, макар и накратко, ситуацията около себе си, след като се прибра в София.

„В момента съм в Тотнъм. Не смятам обаче, че някой трябва да ми се сърди, че преследвам мечтите си и имам големи амбиции”, отсече Бербо.

Българският нападател държеше да говори предимно за националния отбор. „В момента съм на тема национален отбор. Вчера бях резерва, защото треньорът така е решил. Ще мога Не мога да се сърдя. Така е решил Хуанде Рамос, така е направил”, сподели Митко.

„Аз и да се смея, когато съм резерва ще кажат, че съм нещастен. Всеки човек е различен и показва различни емоции. Нормално е, когато нещата не вървят да си тъжен, а когато вървят да си добре. Не мога постоянно да си хиля като идиот. Тези неща станаха абсурдни”, категоричен бе Бербатов по повод снимките от вчерашната среща на Тотнъм, когато изглеждаше видимо сърдит.

Относно предстоящата контрола с Босна и Херцеговина Бербатов заяви, че иска победа, но най-вече държи отборът да покаже, че е готов за предстоящите важни срещи. Според голмайстора, България не играе със солидни противници, защото големите не искат да играят с нас.

„Аз не се оплаквам. Няма и да ме чуете да го направя. И да ми е тежко и да не ми е, това е положението. Оплаквам се само пред най-близките си хора”, призна Димитър Бербатов.

„Това не е най-трудният ми период. Било ми е и много по-тежко. Това е част от професията. Най-малко мога да се оплача от отношението на колегите ми в Тотнъм. С Роби Кийн се разбирахме перфектно, но всяко нещо си има своя край”, продължи Димитър Бербатов изказването си на Летище София.

„Забелязал съм, че на снимките Ерик Кантона никога не се усмихваше, но не знам дали са го питали, защо”, завърши по темата Димитър Бербатов.

Според запознати следващата седмица и твърде възможно Митко да премине в Юнайтед. Въпреки славата и огромния интерес в Англия, на аерогарата в София Димитър Бербатов беше посрещнат от твърде малко журналисти за неговите стандарти.


ДАНЧЕВ: СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА ЩЕ Е ОТ ГОЛЯМО ЗНАЧЕНИЕ ЗА БЪДЕЩЕТО НА БЕРБО
Мениджърът на Димитър Бербатов Емил Данчев заяви на Летище София, че очаква през следващата седмица ще има голямо значение за бъдещето на капитана на българския национален отбор.

Агентът не пожела да даде повече подробности около развитието на евентуалния трансфер на звездата на Тотнъм в Манчестър Юнайтед, но надеждите, както на самия него, така и на Бербо, са свързани точно с такова стечение на обстоятелствата.


„До края на трансферния период има още две седмици, така че нека имаме още малко търпение. Аз лично смятам, че до голяма степен, следващата седмица, която започва от утре, ще има голямо значение за бъдещето на Митко, така че трябва още малко да изчакате”, сподели Данчев.

„Оказа се, че английските ви колеги са малко по-нетърпеливи от вас. И затова ви благодаря, че проявявате търпение. Ние четяхме всичко, което излизаше в Англия. В деня, в който медиите го пратиха на проби, той си беше на тренировка в Тотнъм. Вчера също имаше някакви публикации. Това са нормални неща. Изглежда те са по-нетърпеливи от вас, но аз не мога да ви кажа нищо конкретно сега. Това са правилата на играта. Но до няколко дни, ще можем с Митко да ви разкажем много интересни неща. Да се надяваме, че всичко ще приключи така, както Митко иска”, каза още футболният мениджър.

„Не мога да коментирам финансите. Нека не забравяме, че до този момент в Европа още не е направен големият трансфер. Повече от това не мога да коментирам.”

„Аз го приемам като нещо нормално и естествено, защото един такъв трансфер има своите особености. Нормално е да има малко нервност. Това е и причината да остана малко по-дълго в Англия, защото когато човек е сам преживява нещата по-трудно. Четох изказването на Фъргюсън, че иска още един нападател и нашите надежди са това да е Митко Бербатов”, завърши изказването си пред българските журналисти Емил Данчев.

--
Щом и той, и Данчев проговориха, нещата вървят на добре :)))


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2008 11:55 
Offline
Зарибен
Аватар

Регистриран на: 14 Авг 2006 10:47
Мнения: 472
Години: 30

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Нова драма за Божинов, този път с ахилеса


Изображение

Българският нападател Валери Божинов получи контузия на ахилеса по време на загрявката преди мача на Манчестър Сити като гост на Астън Вила от първия кръг на Висшата лига, съобщава официалният сайт на клуба. Божинов трябваше да започне като титуляр в състава на Марк Хюз, но почувства силни болки и беше изнесен от терена от двама треньори от щаба на Сити. Чед Евънс зае мястото на нападателя в стартовата единайсеторка. Другият българин в състава Мартин Петров започна като титуляр за тима от Манчестър. За Астън Вила пък играе Стилиян Петров.

Както е известно, преди година в третия кръг на Премийър лийг в дербито с Манчестър Юнайтед Валери скъса коленни връзки и пропусна целия сезон. От няколко седмици 22-годишният играч навлезе във форма и отбеляза първите си два гола за "гражданите", като единният бе при успеха с 1:0 над Милан.

Валери със сигурност пропуска контролата на България с Босна на 20-и август. Все още не се знае със сигурност колко време ще отсъста от терена, но по-първоначални данни няма да е малко. При положение, че ахилеса е скъсан ще отсъства близо 6 месеца.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2008 11:57 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Не му върви на тоя Божинов..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 18 Авг 2008 12:17 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Painful{}Girl``` написа:
Не му върви на тоя Божинов..
дано се оправи бързо,че тея контузии му пропилиха кариерата


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2008 16:08 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Ще дават ли националния неска?

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2008 17:03 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006 11:19
Мнения: 2639
Години: 34

Местоположение: Varna
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
-|-Dead Inside-|- написа:
Ще дават ли националния неска?

Kанал 1
21:05 Футбол: Босна и Херцеговина – България, контролна среща (пряко предаване от Зеника), в паузата: По света и у нас

_________________
CHELSEAFC FOREVER!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2008 17:51 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Трябва яко бой над босните, само че ще ни е трудно там!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2008 17:55 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Хахххауахуа, забавно. Тия само в приятелски ще ги бием. Те нашите 11 кубика дърва могат само срещу Луксембург и други братски държави. :P

_________________
Gigabyte Montevina W576V


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2008 19:11 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 03 Окт 2005 14:26
Мнения: 1120
Години: 31

Местоположение: Paradise city
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Chelsea написа:
-|-Dead Inside-|- написа:
Ще дават ли националния неска?

Kанал 1
21:05 Футбол: Босна и Херцеговина – България, контролна среща (пряко предаване от Зеника), в паузата: По света и у нас
Мерси

_________________
Yesterday, there was so many things
I was never told
Now that I'm startin' to learn
I feel I'm growing old




Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2008 22:05 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Божинов НЯМА късмет , ебана работа.

Изглежда другата седмица ще е най-знаменитата за българския футбол след 94та. Сигурен съм , че ако отиде в МЮ , Бербо може и ЩЕ стане най-добрия ни футболист за всички времена. Има страхотно развитие в последните години и не случайно стана най-нашумелия футболист на острова.

Върловите фенове на селяка Стоичков да траят , аман от тоя боклук - може да е голям футболист , но като няма нужните маниери футболните му качества остават назад.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2008 23:18 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Бербатов...Закръгли ги на 40 :)))
Иначе като цяло домакините ни надиграват.Наш'те не си дават зор, а и е нормално де :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2008 23:19 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
kvoto pri voley-a takova i tyka;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2008 23:44 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
41

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2008 23:45 
Offline
Търсач

Регистриран на: 27 Дек 2005 01:56
Мнения: 60
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 1 пъти
2 - 1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 20 Авг 2008 23:48 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 28 Апр 2005 17:32
Мнения: 1308
Години: 34

Местоположение: Фитнесландия
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 2 пъти
Вагнер незнае какво става..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2008 00:21 
Offline
BGT
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2007 22:56
Мнения: 3977
Години: 33

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 3 пъти
edna malka pobeda;)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2008 14:51 
Offline
Почетен потребител
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2005 17:36
Мнения: 2017
Години: 32

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 11 пъти
Tоя Пламен Марков.... вика на пожар Георги Христов и даже не го пусна в игра... а каква работа въобще имаха в състава Вагнер и Захари....Общо взето очаквам подобен мач на 6-ти в Черна Гора. Домакините ще имат повече положения, но ние ще излезем победител.. само че с игра като снощи не знам какво ни чака от Италия и Ирландия..


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2008 14:55 
Offline
Зарибен

Регистриран на: 27 Яну 2006 10:05
Мнения: 412
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Браво на нашите брикети, с такава игра може и да сме 3ти в групата. Постижение ще си е! :good mornig:

_________________
Gigabyte Montevina W576V


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2008 19:17 
Offline
Не мога да се спра
Аватар

Регистриран на: 07 Сеп 2006 19:27
Мнения: 1370
Години: 31

Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
Цитат:
Футбол: Бербатов и Данчев отлетяха за Манчестър

21 август 2008 | 17:49 | Агенция "Фокус"

София. Капитанът на националния ни отбор по футбол Димитър Бербатов и неговият агент Емил Данчев бяха забелязани на летище „София” и в последствие отлетяха за Манчестър за да финализират трансфера на Бербо в Манчестър Юнайтед, предаде репортер на агенция ”Фокус”. Според английските медии президентът на Тотнъм Даниел Леви се е споразумял с ръководството на Юнайтед за трансфера на българския национал. Очаква се Бербатов да договори днес личните си условия с английския шампион, като се очаква той да подпише своя договор до края на тази седмица и да сложи край на дълго просрочилата се трансферна сага.


Дано тоя път да е истина...Аз и в redcafe.net прочетох едно мнение на някакъв фен, който каза, че Бербатов заминал за Манчестър, ама всички други казаха, че лъже...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 21 Авг 2008 19:47 
Offline
A.C.A.B.

Регистриран на: 06 Фев 2006 18:52
Мнения: 1090
Години: 31

Местоположение: стадион "Дружба"
Благодарил: 0 пъти
Получил благодарност: 0 пъти
До 48 часа Бербатов ще подпише с Манчестър Ю.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3388 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 113  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
POWERED_BY
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов